خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها

موضوع اصلی این بخش نامه و آیین نامه و ... و شیوه ترمیم نبوده ! اصلا موضوع نظام قدیم و نظام جدید و تراز و نمرات و و..... نبوده ! موضوع اصلی تعداد همین قضیه ترمیم نمرات هست که باید به دفعات باشه ! که در پست های قبلی با دوستان و همراهانی که این وضعیت رو پیگیری می کردند مفصل صحبت کرده بودیم!
      حالا عده ای با نامردی میگن : من ترمیم نمره رو فقط برای خودم و یا برای نفع عده ای خاص میخوام ! همه
      ملت و مردم رو نمی بینید که به خاک و خون کشیده شدن با این مصوبه ! اگر حق ترمیم معدل و نمره رو نداشته باشند که دیگه هیچ امیدی ندارند و باید ترک تحصیل کنند یا به اجبار به رشته های دیگه ای برند! این ها هنوز حق ترمیم رو با لغو مصوبه رو یکی میدونند و حق ترمیم رو میگن یه بند از مصوبه ! اگر این هادنبال حق بودند ! می گفتند خوب ترمیم نمره سر جای خودش احیا بشه و فرآهم باشه برای داوطلب و از طرفی این مصوبه هزارتا آفت و بلا داره که باید از ریشه و بیخ و بن قطع بشه و براش تلاش کنند!

ان شاءالله حق ترمیم معدل برای همه به دفعات قابل اجرا باشه !

والا اینجوری که اینا سیخ کردن من فکر نکنم فرصت ترمیم بدن کلا همون یکبار میزارن کسایی هم که قبلا ترمیم داشتن غلط میکنن ترمیم کنن
      واقعا با حق یکباره ترمیم سالانه عده کثیری حذف میشن اینا به زور میخوان اینکارو کنن لعنتیا

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها

والا اینجوری که اینا سیخ کردن من فکر نکنم فرصت ترمیم بدن کلا همون یکبار میزارن کسایی هم که قبلا ترمیم داشتن غلط میکنن ترمیم کنن
      واقعا با حق یکباره ترمیم سالانه عده کثیری حذف میشن اینا به زور میخوان اینکارو کنن لعنتیا
      بله همین طوره دیگه ! این ها میخواستن صف کنکور رو خالی کنند ! قبلش اومدن رشته های بدون نیاز به کنکور رو مشخص کردند ! دیدن ملت نمیرن سمتشون و صف هنوز شلوغه الان با تبر و ساتور افتادن به جان ملت که باید به زور برید ! فرصت ترمیم میشه آخرین نقطه و ایستگاه این مصوبه جنایت آمیز ! سری اول مصوبه همین مسئله به یه شکل دیگه بیان شد : در مصوبه گفته شده هر داوطلب باید دیپلم متناظر با رشته خودش در سال 1404 به بعد داشته باشه ولی اومد در سری دوم برش داشته و گفتن تبصره ماده فلان حذف میشود ! ولی در همون اضافه کردند سابقه و ترمیم و... به عهده شواری سنجش و پذیرش ! یعنی شورای عالی انقلاب فرهنگی خودش رو مورد حمله افراد معترض قرار نداد و جا خالی کرده ! توپ رو انداخت توی زمینه دیگران و گفت باید اجراش کنید! حیس حرف هم نزدنید ! یه خط لازم الاجرا هم زد تنگش دیگه کسی نتونه جیک بزنه و این رویه هم به خاطر این هست که این ها متقاضی و داوطلب برای رشته ها و شغل های مورد نیاز دیگه میخوان ! تکنسین و... ! الان نیروی انتظامی فقط دیپلم جذب میکنه ! یا سیکل ! این موضوع در سایر موارد هم نیازش احساس میشه ! تنکسین برق ! تکنسین اتاق عمل و... ! خیلی ها دیگه به این رشته ها تمایل ندارند و خیلی از ظرفیت ها خالی میمونه ! این ها به زور میخوان ملت رو بر سر این رشته ها بگذارند! و با یک نوع حالت معدل بالا که نداشتی حذف شدی داوطلب! اونو سر بریده به سمتی که میخوان ببرند!
      این یعنی جبر ! به خاطر همین میگم تا میتونید تلاش کنید و صدای اعتراضی داشته باشید !
      حتی میگم بیایید همین الان همه باهم بریم آموزش و پرورش بگیم آقا ما حق ترمیم معدل و نمرات بدون محدودیت داشته باشیم! تو هم این وسط که داری پولت رو میگیری !
      مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      بله همین طوره دیگه ! این ها میخواستن صف کنکور رو خالی کنند ! قبلش اومدن رشته های بدون نیاز به کنکور رو مشخص کردند ! دیدن ملت نمیرن سمتشون و صف هنوز شلوغه الان با تبر و ساتور افتادن به جان ملت که باید به زور برید ! فرصت ترمیم میشه آخرین نقطه و ایستگاه این مصوبه جنایت آمیز ! سری اول مصوبه همین مسئله به یه شکل دیگه بیان شد : در مصوبه گفته شده هر داوطلب باید دیپلم متناظر با رشته خودش در سال 1404 به بعد داشته باشه ولی اومد در سری دوم برش داشته و گفتن تبصره ماده فلان حذف میشود ! ولی در همون اضافه کردند سابقه و ترمیم و... به عهده شواری سنجش و پذیرش ! یعنی شورای عالی انقلاب فرهنگی خودش رو مورد حمله افراد معترض قرار نداد و جا خالی کرده ! توپ رو انداخت توی زمینه دیگران و گفت باید اجراش کنید! حیس حرف هم نزدنید ! یه خط لازم الاجرا هم زد تنگش دیگه کسی نتونه جیک بزنه و این رویه هم به خاطر این هست که این ها متقاضی و داوطلب برای رشته ها و شغل های مورد نیاز دیگه میخوان ! تکنسین و... ! الان نیروی انتظامی فقط دیپلم جذب میکنه ! یا سیکل ! این موضوع در سایر موارد هم نیازش احساس میشه ! تنکسین برق ! تکنسین اتاق عمل و... ! خیلی ها دیگه به این رشته ها تمایل ندارند و خیلی از ظرفیت ها خالی میمونه ! این ها به زور میخوان ملت رو بر سر این رشته ها بگذارند! و با یک نوع حالت معدل بالا که نداشتی حذف شدی داوطلب! اونو سر بریده به سمتی که میخوان ببرند!
      این یعنی جبر ! به خاطر همین میگم تا میتونید تلاش کنید و صدای اعتراضی داشته باشید !
      حتی میگم بیایید همین الان همه باهم بریم آموزش و پرورش بگیم آقا ما حق ترمیم معدل و نمرات بدون محدودیت داشته باشیم! تو هم این وسط که داری پولت رو میگیری !
      من تو چندتا گروه گفتم کسی هست همچین چیزی بزنه چون من واقعا وقتش رو ندارم سرکار هم میرم درس هم باید بخونم گیر این اموزش و پرورش عن هم افتادم...کسی کلا موافقت نکرد یعنی گفتن اقا ترمیم یباره دیگه کی گفته دوبارش کنیم؟ میدونی چون استفاده نکردن هنوز عمق ماجرارو نمیدونن و خیلی از کسایی که براشون مهم نیست درسخون نیستن درسخونا هم که اکثرا سال اول قبولن در کل امثال ما خیلی کمترن و اموزش و پرورش هم اصلا براش مهم نیست ما چی میگیم سنجش هم براش فقط دوازدهمی ها مهمن اونایی که سال اولین
      خلاصه نمیدونم باید چیکار کنیم الان من یبار ترمیمم کردم کسی هم حرفمو گوش نمیده همه جا هم پس میخورم حق ترمیمم که یکباره واقعا موندم از تیر دارم برای کنکور میخونم الان سه چهار هفته ست کلا ول کردم چون بهم میگن امثال من حذفن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن