خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

همه کسانی که سابقه تحصیلی ندارند ویا ناقص دارند، کنکور جایگزین سابقه تحصیلی نمیشه ! برید ترمیم....

سلام
      با اطلاعیه جدید امروز سازمان سنجش:
      اطلاعيه اصلاحات دفترچه راهنماي ثبت نام و شركت در آزمون سراسري سال 1402 (نوبت اول)

1401/08/16
      پيرو انتشار دفترچه راهنماي ثبت نام و شركت در آزمون سراسري سال 1402 (نوبت اول) در تاریخ 1401/8/8 به اطلاع داوطلبان مي رساند بنا به تصمیم شوراي راهبري مصوبه كنكور در جلسه مورخ 1401/7/19و ابلاغيه شماره 1401/12352/دش مورخ 1401/08/08 دبير شوراي عالي انقلاب فرهنگي، همه داوطلبان (اعم از دانش آموزان و فارغ­ التحصيلان شاخه هاي نظري، فني و حرفه ­اي و كار و دانش در تمام نظام هاي آموزش و پرورش) بايد نسبت به ايجاد سابقه تحصيلي بر اساس برنامه اعلامي وزارت آموزش و پرورش اقدام نمايند.
      تبصره: در آزمون سراسري سال 1402 و بعد از آن، براي داوطلباني كه سابقه تحصيلي ناقص دارند و يا كلاً سابقه تحصيلي ندارند، سهم نمره كل سابقه تحصيلي به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب در گروه درخواستي اعمال مي شود و نمره آزمون اختصاصي جايگزين آن نخواهد شد. ضمناً دانش آموزان پايه دوازدهم متقاضي ورود به آموزش عالي، مي توانند در آزمون سراسري سال 1402 (نوبت اول) در ديماه نيز شركت نمايند. لازم به تاکید است در صورتی که داوطلبی در امتحاناتی که وزارت آموزش و پرورش برای ایجاد سوابق پیش بینی می­کند شرکت نکرده و اقدام به ایجاد سوابق تحصیلی در دروس عمومی و اختصاصی ننماید، نمره آن دروس برایش صفر (0) لحاظ خواهد شد.

بروز رسانی :این خبر رو مطلع باشید !
      برای نحوه ترمیم و .... همون طوری که این ها هی کبری صغری چیدن همه چیز رو انداختن زمین آموزش و پرورش و خود سازمان سنجش میگه من سابقه میخوام ! اگر بود بده ! اگر شرایطش رو فراهم کردی آقای آموزش و پرورش پس ارسال کن بیاد ! اگر فراهم نکردی که خوب هیچی ! به خاطر همین باید منتظر بود تا این شورای عالی آموزش و پرورش مشخص بشه که سنجش خودش رو چه طوری میخواد مرتب و سامان دهی کنه !
      و همون طوری که قبلا گفتم، اصلا ً این بحث ها مهم نبوده و نیست، مهم تعداد تکرار سابقه تحصیلی هست که این دیگه نظام جدید و نظام قدیم نداره و باید برای همه به صورت نامحدود (در تعداد مشارکت افرد ، دیگه 1 بار و 10 بار و 4 بار و.... معنی نداره) اجرا بشه.
      ویرایش توسط MYDR : 17 آبان 1401 در ساعت 13:39

2. Top | #2
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      این ها همون یکبارترمیم و فقط گذاشتن و تغییر ندادن درسته؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی الان منی که دیپلمم ریاضی میخوام کنکور تجربی بدم نمره زیستم برام چی حساب میشه؟ داستان من چیه؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      یعنی الان منی که دیپلمم ریاضی میخوام کنکور تجربی بدم نمره زیستم برام چی حساب میشه؟ داستان من چیه؟

منم مثل شمام میخوام دیپلم مجدد بگیرم فردا
      برم ببینم چه خبره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بورژین نمایش پست ها
      منم مثل شمام میخوام دیپلم مجدد بگیرم فردا
      برم ببینم چه خبره
      من نمیخوام دیپلم مجدد بگیرم برای یدونه درس برم اینهمه امتحان بدم اخه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظام قدیم ریاضی بخواد تجربی بده چی میشه؟ من نمیفهمم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظام قدیما کلا بچه های قدیم تا سال ۹۷ .
      بهترین کار واسه کسایی که دیپلم غیرمرتبط با گروه ازمایشیشون دارن ‌اینه ک دیپلم مجدد اون گروه ازمایشی بگسرن و شرایطشون مثل دوازدهما کنن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط berasmeyadegar نمایش پست ها
      این ها همون یکبارترمیم و فقط گذاشتن و تغییر ندادن درسته؟
      فعلا که بله ! تا ببینیم این هفته این آیین نامه کوفتیشون چه طوری میشه !

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

وقتی این ها زر میزنند که وقتی سابقه تحصیلی به نسبت موجود اعمال میشه و به نسبت غیر موجود صفر لحاظ میشه شما نمرات دروسی که داری لحاظ و به نسبت غیر اون باعث میشه که صفر لحاظ بشه ! این برداشت من هست و میتونید از مشاورها و سایرین هم بپرسید !

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نمیخوام دیپلم مجدد بگیرم برای یدونه درس برم اینهمه امتحان بدم اخه
      فکر نکنم شما که نباید اون همه رو امتحان بدید ! باید تطبیق بزنند براتون و درس زیست و درس های که نمره اش رو ندارید باید امتحان بدید ! قاعدتا ً باید این طوری باشه !

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام. می خواستم بدونم تغییر رشته ای هایی مثل کاردانش و فنی حرفه ای ها که سوابق تخصصی ندارند، باید علاوه بر عمومی، سوابق تحصیلی تخصصی هم باید داشته باشند یا عمومی کفایت می کنه؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر مطلع شدید به ما هم خبر بدید.ممنون

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من الان میخوام کنکور ثبتنام کنم نظام قدیم ریاضی هستم
      دیپلم تجربی هم دی میخوام بگیرم
      الان من خودمو نظام جدید بزنم؟ منظورم ثبتنام کنکور ورود اولیه ش بزنمم نظام جدید ؟ یا سالی واحدی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه هااااا من میرم کد سوابق تحصیلیمو بزنم ،کلمه عبور چیه؟؟؟
      اون کد دانش اموزینو ک روی کارنامه زده رو میزنم میگه علطه ،کلمه عبورو از کجا باید بیارم؟؟؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نح (https://www.tasnimnews.com/)وه ایجاد سابقه تحصیلی، محاسبه نمره کل و ترمیم نمرات دروس نهایی دوره دوم متوسطه اعلام شد:
      1. به متقاضیان ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمرات دروس نهایی اعم از دارندگان مدرک پایان تحصیلات دوره متوسطه، دانش آموزان شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش و دانش آموزان شاخه نظری داوطلب شرکت در گروه آزمایشی غیر متناظر با رشته تحصیلی خود، اجازه داده می‌شود مطابق جدول دروس امتحان نهایی دوره دوم متوسطه صرفاً یک بار برای ایجاد سابقه و یک بار برای ترمیم نمره با پرداخت هزینه در دروس مورد نظر خود ثبت نام و در امتحان مربوط شرکت کنند.
      تبصره 1. به متقاضیانی که قبل از ابلاغ این مصوبه از فرصت ترمیم استفاده کرده‌اند، اجازه داده می‌شود یک بار دیگر نمرات امتحانات نهایی دروس مورد نظر خود را ترمیم کنند.
      تبصره2. نمرات ایجاد سابقه و ترمیم صرفاً به عنوان سابقه تحصیلی اعتبار خواهد داشت و در کارنامه تحصیلی داوطلبان منظور نمی‌شود.
      2. نمره کل سابقه تحصیلی توسط وزارت آموزش و پرورش محاسبه و ضمن اطلاع رسانی به ذینفعان برای پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی در اختیار مراجع مربوطه قرار می‌گیرد.
      3. با ابلاغ این مصوبه ضوابط و مقررات مغایر با آن لغو می‌شود.
      4. شیوه نامه اجرای مصوبه حداکثر ظرف مدت یک ماه توسط وزارت آموزش و پرورش تهیه و با امضای وزیر ابلاغ خواهد شد.
      خوب قبلا با خبر سنجش عده ای تحلیل های خودشون رو داشتند، من هم تحلیل خودم رو قرار دادم و گفتم بهتره که همه برند سابقه تحصیلی عمومی و تخصصی ایجاد کنند و اون سابقه تحصیلی عمومی صرف معنی نداره !
      با این خبر آموزش و پرورش هم مشخص تر شده که وقتی میگه سابقه تحصیلی مطالقه جدول درسو امتحان نهایی ! پس یعنی هم تخصصی هم عمومی ! پس دیپلمه های قبل 1384 و همه کسانی که سابقه تحصیلی ندارند باید همه دروس رو دوباره امتحان بدهند.
      مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن