خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جامعه اماری ترمیم معدل . شما ترمیم دی یا خرداد؟؟؟

سلام دوستان وقتتون بخیر.
      من واقعا مستاصل موندم مشاورم میگه خرداد ترمیم کنم درحالی که دوران طلایی کنکور اون موقع هستش و منم فارغ التحصیلم حدود3 سال از درس دور بودم و خب تلاشم باید بیشتر بقیه باشه از یک طرف میگم از الان روزی یک ساعت دوساعت از برنامم و بذارم برای نهایی دی ماه بخونم نمونه سوال حل کنم که خب الان مثلا دروس دوازدهم شیمی دوفصل اخر فیزیک فصل اخر اینا توی برنامه مطالعاتیم نیست
      ریاضیم هم واقعا خوب نیست دارم از پایه پله پله میخونم میام بالا فکر نمیکنم برسم تا دی همشو بخونم
      عمومیا حالا اوکیه خوندنشون نمره شیمی ریاضیم کمه اونارم باید ترمیم کنم 19 بشن حداقل
      بنظرتون میرسم به نهایی دی؟ یا شما چی میرسین به ترمیم دی؟؟میخوام شاید نوع برنامتون بهم یه خط فکری بده که چطور میخونید ترمیم و کنکور و باهم
      از یک طرف مشاورم میگه چون حتما باید نمرات بالای 19 بگیری خرداد ترمیم کن
      شما چیکار میکنید؟؟؟ دی معقول تره یا خرداد؟؟
      ویرایش توسط blonde : 16 آبان 1401 در ساعت 16:58

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خرداد بهتره.دلیل اول اینکه بزار یه عده دی امتحان بدن معلوم بشه قضیه چیه و دلیل 2 اینکه چون ظاهرا یه بار میتونی ترمیم انجام بدی خرداد بده که اماده تر باشی.
      ʏօʊ ɖʀǟա ֆȶǟʀֆ ǟʀօʊռɖ ʍʏ ֆƈǟʀֆ

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من دی ثبتنام کردم
      دارم میخونم واسش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من برای دی ثبت نام کردم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بذار برای خرداد دوست عزیز و شک هم نکن بهش
      اگه دی ثبت نام کنی نه به نهایی میرسی و نه به کنکور و تست زدن واسه اون
      من خودم این اینجور موقع ها خیلی استرس میگیرم.منظورم زمانی هست که دوتا کار مهم و نسبتا سنگین رو بخوام انجام بدم و معمولا هم آخرش به هیچکدومشون نمیرسم.شما اگه دی بری احتمالا نه نمره مدنظرتون رو میگیرد(حداقل۱۹) و نه میرسید برای کنکور مطالعه کنید و تست بزنید
      نگران نباش.تو اگه کامل خونده باشه سختی زیادی برای خرداد نخواهی داشت چون برای کنکور قاعدتا باید همش رو خونده باشی و مطالعه از الان تا خرداد خیلی با کیفیت تر هستش نسبت به از الان تا دی ماه.الان با تمرکز و خیال راحت برو و درس ها رو عمیق مطالع کن دوست من
      خود من هم خرداد میرم برای دیپلم مجدد تجربی

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گل بود به سبزه نیز آراسته شد
      طبق اطلاعیه امروز سنجش کسانی که دیپلم غیرمرتبط دارند عملاً امکان شرکت در کنکور مورد نظرشان را از دست خواهند داد .
      تا پیش از این صرفاً برای دروس عمومی اجبار وجود نمره بود هم اکنون برای دروس اختصاصی هم این اجبار گذاشته شده است و چانچه در دروس عمومی و اختصاصی نمره ای موجود نباشد نمره صفر جایگزین آن خواهد شد و نمره کنکور جایگزین نمیشود.
      لینک سنجش https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=8062
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من واسه دیماه قصد ترمیم دارم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      گل بود به سبزه نیز آراسته شد
      طبق اطلاعیه امروز سنجش کسانی که دیپلم غیرمرتبط دارند عملاً امکان شرکت در کنکور مورد نظرشان را از دست خواهند داد .
      تا پیش از این صرفاً برای دروس عمومی اجبار وجود نمره بود هم اکنون برای دروس اختصاصی هم این اجبار گذاشته شده است و چانچه در دروس عمومی و اختصاصی نمره ای موجود نباشد نمره صفر جایگزین آن خواهد شد و نمره کنکور جایگزین نمیشود.
      لینک سنجش https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=8062
      وات د فاک یعنی چی؟؟؟ هر روز دارن یه قانون میزارن یعنی الان کسی با دیپلم ریاضی کنکور تجربی بده عملا زبستش صفر حساب میشه؟ سخت ترین قبولی دنیارو دانشگاههای ایران پیدا کردن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      وات د فاک یعنی چی؟؟؟ هر روز دارن یه قانون میزارن یعنی الان کسی با دیپلم ریاضی کنکور تجربی بده عملا زبستش صفر حساب میشه؟ سخت ترین قبولی دنیارو دانشگاههای ایران پیدا کردن
      بله صفر میشه
      از اول هم معلوم بود اینجوری میشه،کلا" هر چی بدبین باشی اینجور جاها معقول تره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      بذار برای خرداد دوست عزیز و شک هم نکن بهش
      اگه دی ثبت نام کنی نه به نهایی میرسی و نه به کنکور و تست زدن واسه اون
      من خودم این اینجور موقع ها خیلی استرس میگیرم.منظورم زمانی هست که دوتا کار مهم و نسبتا سنگین رو بخوام انجام بدم و معمولا هم آخرش به هیچکدومشون نمیرسم.شما اگه دی بری احتمالا نه نمره مدنظرتون رو میگیرد(حداقل۱۹) و نه میرسید برای کنکور مطالعه کنید و تست بزنید
      نگران نباش.تو اگه کامل خونده باشه سختی زیادی برای خرداد نخواهی داشت چون برای کنکور قاعدتا باید همش رو خونده باشی و مطالعه از الان تا خرداد خیلی با کیفیت تر هستش نسبت به از الان تا دی ماه.الان با تمرکز و خیال راحت برو و درس ها رو عمیق مطالع کن دوست من
      خود من هم خرداد میرم برای دیپلم مجدد تجربی
      هستن کسانی که دیپلم غیر تجربی دارن و میخوان امسال برای سال آخر کنکور بدن، به نظرم اینا دی اقدام کنن بهتره.اگه نمرات خوب بود که هیچ ولی اگه خوب نبود ترمیمو بذارن خرداد.اگه امکانش باشه که دروس دیپلم مجدد رو تو دو مرحله بدن بهتره اینکارو بکنن که فشار کمتری بهش بیاد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر.
      من واقعا مستاصل موندم مشاورم میگه خرداد ترمیم کنم درحالی که دوران طلایی کنکور اون موقع هستش و منم فارغ التحصیلم حدود3 سال از درس دور بودم و خب تلاشم باید بیشتر بقیه باشه از یک طرف میگم از الان روزی یک ساعت دوساعت از برنامم و بذارم برای نهایی دی ماه بخونم نمونه سوال حل کنم که خب الان مثلا دروس دوازدهم شیمی دوفصل اخر فیزیک فصل اخر اینا توی برنامه مطالعاتیم نیست
      ریاضیم هم واقعا خوب نیست دارم از پایه پله پله میخونم میام بالا فکر نمیکنم برسم تا دی همشو بخونم
      عمومیا حالا اوکیه خوندنشون نمره شیمی ریاضیم کمه اونارم باید ترمیم کنم 19 بشن حداقل
      بنظرتون میرسم به نهایی دی؟ یا شما چی میرسین به ترمیم دی؟؟میخوام شاید نوع برنامتون بهم یه خط فکری بده که چطور میخونید ترمیم و کنکور و باهم
      از یک طرف مشاورم میگه چون حتما باید نمرات بالای 19 بگیری خرداد ترمیم کن
      شما چیکار میکنید؟؟؟ دی معقول تره یا خرداد؟؟
      سلام ببینید من خودم هم مردد بودم ولی تصمیمم برای ترمیم شد خرداد پیشنهادم به شما هم همونه من شهریور امتحان دادم مثل بقیه سالها بود ولی دوسه تا درس سخت تر بودن بنظرم اگر بازم سوال غیراستاندارد بدن توی دی هست خرداد رو استاندارد تر میدن چون همه هستند خیلیا ممکنه تجدید بشن بعلاوه شما وقت سنگین که نمیخوای بگذاری براش روزی نیم ساعت تا یکساعت بذای نهایی بزاری دیگه تایم خردادتم گرفته نمیشه نهایت دوساعت مروره همون امتحانه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به طور کلی بخوایم بگیم قطعا دی ماه ایده آل تر هست. برای کسی که هدفش کنکور تیره یه ماه مونده به کنکور که وقت تشریحی خوندن نیست. مگه اینکه دوازدهمی باشی و ناچارا نهاییت خرداد باشه. یا اینکه پشت کنکوری باشی و تا دی درس ها رو کامل نرسی بخونی
      ویرایش توسط AmirMorningstar : 17 آبان 1401 در ساعت 17:09

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون اره منم به کمک دوستان فهمیدم خرداد برای من که هنوز تمام نکردم مناسبه فکر کن من هنوز دارم پایه و نیمه اول دوازدهم و میبندم اونوقت بخوام نیمه دوم دوازدهم هم الان بشینم برای نهایی بخونم خیلی افت میکنم و بی برنامه میشه روندم.ممنون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله ممنون هم از نظر امادگی بهتره هم اینکه تا دی نمیرسم هم پایه و ببندم هم نیمه اول دوازدهم هم بخوام نیمه دوم هم کنارش بخونم برای نهایی. واقعا سخت میشه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام .... دوستانی که برای ترمیم دیماه اقدام کردن میشه از جزییات ثبت نام بگن ... ؟؟؟؟

مثلا اینکه هزینه ی ترمیم واسه هر درس رو چند گرفتن ؟؟؟

یا اینکه اجازه میدن که یکسری از دروس رو دیماه ترمیم کنیم و یه سریای دیگه اش رو بذاریم خرداد ماه امتحان بدیم یا نه ؟؟؟

ممنون از همه تون ....

@Q22
      @elsaa2002
      @مثل ابر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)