خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

روتین اختصاصی کدوم منبع بهتره؟

سلام احساس میکنم مطالبی که خوندم کم کم یادم میره یا بعضی مطالب برای اینکه تسلط پیدا کنم روشون روتین تست میخام بزارم هم خودش یادآوری میشه هم یک جور مرور
      حالا بنظرتون منبع تستم چی باشه؟
      1 خود کتاب کارم
      2 آزمون های قلم چی و ماز پارسال (چون پشت موندم قبلا ثبت نام کردم دارم شون پس مشکلی از نظر شرعی و اینا نداره)
      3 سوالات کنکور گذشته (یک فایل دارم که مبحثی از چندتا کنکور جدا جدا سوالارو منظم کرده و بر اساس نظام جدید مثلا تابع چندتا کنکور گذشته یک جا مثلثات جدا و...)

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . امیدوارم حالت خوب باشه .
      تو بحث مسائل شیمی کتاب موضوعی زیاد هست تو بازار که تیپ بندی کرده مسائلو میتونی روتین کار کنی . فکر کنم برای حفظیاتش هم باشه همچین چیزی
      برای فیزیک بنظرم اون تستایی که مارکدار کردی خودت تو کتاب کار یا اینکه خودش مشخص کرده رو کار کن .
      ریاضیات هم که همه چیش بهم پیوسته اس و با خوندن هر مبحث جدیدی تمام اونچه که یادگرفتی دوباره ازش استفاده میکنی و چیزی نیس که بخونی و یادت بره . احتملا اون ضعف علمیه که لازمه برگردی و دوباره بخونی
      چون رشته ام ریاضیه راجب زیست نظری ندارم .
      من اگر بودم از تستای ماز و قلمچی برای جمع بندی بود بودجه های دوهفته ایه ازمون استفاده میکردم . تستای کنکورم بعد عید که دوران جمع بندیه میزدم .
      اینا نظرات شخصیه منه و ممکنه راهکار خوبی نباشه . موفق باشی 3>
      اگر قصد افزایش درصد رو داری که بنظرم برو سراغ یه منبع جدید که حجمش کمتر باشه و سطحش بالاتر

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من یه پیشنهاد دارم یه کتاب که کم تر ازش حرف هست و واقعا خوشم اومدآزمونیوم زیست مهر و ماه تست های خوب و متوسط که خیلی به جمع بندی کمک میکنهدبنظرم اگر تونستید برای زیست اینو بگیرید و روزی یه آزمون بدید برنامه خودم طوری نیست الان برسم و گذاشتم برای آذر و دی ولی اگر وقت دارید پیشنهاد میشه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن