خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نظام قدیمی پیش دانشگاهی دار بیاد تو ، بد جور مضطربم راهنمایی کنید

سلام
      واقعا عصبانی ام و شدیداً ناراحت و مضطرب و نمیدونم چیکار کنم نظام قدیم هستم و پیش دانشگاهی رو ۹۷ گرفتم

دیگه فکر نمیکنم این مصوبه کوفتی لغو بشه و باید بسوزیم و بسازیم منتهی از این میسوزم که دو سه سال پیش بهمون گفتن آخرین فرصت تون هست با کتاب های خودتون کنکور بدید و رفتیم نزدیک ۵ تومن واسه منابع پیاده شدیم ، حالا امسال هم باوجود اینکه این مصوبه کوفتی رو داریم قبول میکنیم هنوز برای ما نظام قدیمی ها ترمیم معدل نزاشتن! هرجا میری می‌گن برای ما بخشنامه ای نیومده ، البته بعضیا فکر کنم تونستن تطبیق بزنن. از اون طرف پیش دانشگاهی کوفتی رو ۱۰ درصد بهش تاثیر دادن در حالی که خودشون هم نمیدونن از سال ۹۸.۹۹ دیگه ترمیمی واسه پیش دانشگاهی برگزار نمیشه!
      خب آقای محترمی که میای قانون می‌زاری و میگی برید ترمیم کنی اونم میزنی زیرش ۱۰ بار رو میکنی یک بار ! الان من باید برم کیو ببینم بتونم هم دیپلم هم پیش دانشگاهی رو ترمیم کنم ؟ موقعی که ما داشتیم دیپلم می‌گرفتیم بهمون گفتن فقط رد کنید و اصلا فکر نمره زیاد نباشید و فقط قبول بشید ، آقا اوکی اصلا قطعی کردی معدل رو ، شرایط رقابت رو عادلانه کن! چرا نظام جدید می‌تونه ترمیم کنه ولی من که یک سال قبل از نظام جدید دیپلم گرفتم نتونم؟ بخاطر یک سال زود به دنیا اومدن که اونم دست خودم نبود و نمی‌دونستم ۲۰ سال دیگه یه عده پیدا میشن از خودشون قانون تصویب میکنن؟

یه چیزی بهم بگید آروم بشم دارم دیوونه میشم
      پس کی این بخشنامه کوفتی میاد بریم ثبت نام کنیم ترمیم رو؟
      بابااااا نزدیک چند صد هزار نفر هنوز نظام قدیم داریم...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

نخواستم تاپیک جدید بزنم گفتم همینجا سوالم رو بپرسم

دیپلمه های قبل 98 هم نهایی پیش دانشگاهی داشتن و هم نهایی سوم دبیرستان

سوال اول آیا پیش دانشگاهی رو میشه ترمیم کرد؟

سوال دوم مثلا من معارف پیش دانشگاهیم 12 هست و معارف سوم دبیرستان 18، الان من 15 بگیرم تو ترمیم، تکلیف چیه؟ این نمره از نمره پیش دانشگاهیم بیشتره ولی از نمره سوم دبیرستان کمتره!

کسی در مورد کم و کیف تاثیر و ترمیم نهایی پیش دانشگاهی اطلاعی داره؟

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      سلام

سوال دوم مثلا من معارف پیش دانشگاهیم 12 هست و معارف سوم دبیرستان 18، الان من 15 بگیرم تو ترمیم، تکلیف چیه؟ این نمره از نمره پیش دانشگاهیم بیشتره ولی از نمره سوم دبیرستان کمتره!

شما مثلا میری ادبیات دوازدهمو ترمیم میدی اگه بهتر بشی نمرش میاد جای ادبیات سوم و زبان فارسی سوم و ادبیات پیش
      الان شما دینی اگه بالا ۱۲ بگیری و زیر ۱۸ نمرش فقط واسه پیشتون تاثیر داده میشه

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واسه اطلاعات بیشتر همه صحبتایی ک داخل این تاپیک کردمو از اول میتونید بخونید
      چه درسایی رو ترمیم معدل کنم؟ - صفحه 2

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      شما مثلا میری ادبیات دوازدهمو ترمیم میدی اگه بهتر بشی نمرش میاد جای ادبیات سوم و زبان فارسی سوم و ادبیات پیش
      الان شما دینی اگه بالا ۱۲ بگیری و زیر ۱۸ نمرش فقط واسه پیشتون تاثیر داده میشه
      مطمنید؟ اینو اولین باره میبینم

چون یه سریا میگفتن مطابق ضرایبی که سنجش منتشر کرد از پیش و سوم میانگین وزنی میگیرن و نمره ترمیمت باید از این بالاتر باشه و یه سریا هم میگفتن اصلا پیش دانشگاهی ترمیم نمیشه !

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مطمنید؟ اینو اولین باره میبینم

چون یه سریا میگفتن مطابق ضرایبی که سنجش منتشر کرد از پیش و سوم میانگین وزنی میگیرن و نمره ترمیمت باید از این بالاتر باشه و یه سریا هم میگفتن اصلا پیش دانشگاهی ترمیم نمیشه !
      اره مطمئنم
      اون میانگین وزنی و این داستانا مال قسمت ترازدهیه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      اره مطمئنم
      اون میانگین وزنی و این داستانا مال قسمت ترازدهیه
      از کجا میشه متوجه شد نمرم ترمیم شده؟ چون تو ساهت که فقط نمراتو همینجوری نوشته و مشخص نیست نمره ترمیمی ما اثر داده شده یا نه

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      از کجا میشه متوجه شد نمرم ترمیم شده؟ چون تو ساهت که فقط نمراتو همینجوری نوشته و مشخص نیست نمره ترمیمی ما اثر داده شده یا نه
      نمرتون ک بالاتر بشه اون نمره بالاتره تاثیر داده میشه خود ب خود
      واسه اطلاعات بیشتر از اداره بپرسید بهتون میگن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

ببین شما میری زیست امتحان میدی و نمره ات بالاتر بشه جایگزین جفتش میشه خود به خود امسال برای یکی دیدم که ادبیات پیش و سومش پایین ۱۵ بود و ترمیم زد و نمره اش بالا شد جای جفتش نشسته بود.

اونور هم یه سوال پرسیده بودی که میشه تو هر شهری نهایی داد لزومی نداره توی شهری که دیپلم گرفتی باشه من خرداد ترمیم زیست خودم رو تو شهر دیگه زدم حتی منطقه اش هم فرق میکرد... این مورد که در هر شهری میشه ترمیم کرد تو خود بند های اموزش و پرورش بود.
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      ببین شما میری زیست امتحان میدی و نمره ات بالاتر بشه جایگزین جفتش میشه خود به خود امسال برای یکی دیدم که ادبیات پیش و سومش پایین ۱۵ بود و ترمیم زد و نمره اش بالا شد جای جفتش نشسته بود.

اونور هم یه سوال پرسیده بودی که میشه تو هر شهری نهایی داد لزومی نداره توی شهری که دیپلم گرفتی باشه من خرداد ترمیم زیست خودم رو تو شهر دیگه زدم حتی منطقه اش هم فرق میکرد... این مورد که در هر شهری میشه ترمیم کرد تو خود بند های اموزش و پرورش بود.
      تو این شرایط که یکیش بالاتره و یکیش پایینتر چجوری میشه به نظرت؟

در مورد محل نهایی هم دمت گرم خیلی خوب شد . من فکر می کردم فقط جایی که دیپلم گرفتم همونجا، چون خیلیا رو دیدم از شهرای اطراف میومدن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر کسی برای ترمیم درسی ثبت نام کرده ولی در امتحان شرکت نکرده میتونه دوباره توی اون درس ترمیم کنه؟

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Username_Copied نمایش پست ها
      اگر کسی برای ترمیم درسی ثبت نام کرده ولی در امتحان شرکت نکرده میتونه دوباره توی اون درس ترمیم کنه؟
      اگه حذف کردید درسو مشکلی نیست
      اگر نکردید قاعدتا ی بار فرصت ترمیم دارید ولی فک کنم باید از اداره سوال کنید تا مطمئن بشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)