خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جواب سنجش به کسایی که دو دیپلم دارن

سلام دوستان...در دفترچه صفحات اولش قید شده که کسایی که دو تا دیپلم دارن باید دیپلم مطابق رو بزنن

%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4%D8%B4%D8%B4%D8%B4%D8%B4%D8%B4.png

ولی من رفتم از سامانه پاسخگویی سنجش پرسیدم گفت مشکلی نداره اگر دو دیپلم دارین با دیپلم متغایر ثبت نام کنین
      دوبارم پرسیدم اینجا براتون میزارم
      نظر شما چیه؟ سیستم پاسخگویی شوت نمیزنه یه موقع؟؟

%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4%D8%B4%D8%B4.png
      %D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4%D8%B4%D8%B4%D8%B4.png
      ویرایش توسط mohammad_kh199 : 10 آبان 1401 در ساعت 21:23

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خودشون با خودشون درگیرن مث اینکه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      خیلی عجیبه
      ینی الان اگه برم دیپلم مجدد بگیرم واسه ریاضی و کنکور تجربی منعی نداره ؟
      نه دیگه مثل اینکه مشکلی نداره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر بندش اون یکی بندو نقض میکنه کنکور امسال کاملا وضع مملکت که هرکی هرکی هستو نمایان کرد!! معلوم نیس قدیما که بهداشت اجتماعی ندارن جدیدا زمین نهایی ندارن چی میشه و این سردرگمی ادامه دارد.....بدون تعصب میگم این کنکور دی امکانش نزدیک صفر درصده برگزار بشه گزینه آزمونشو انداخت اونور آزمون سنجش gre لغو شد اینا از کوچک ترین تجمع میترسنن عزیزانم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      سلام دوستان...در دفترچه صفحات اولش قید شده که کسایی که دو تا دیپلم دارن باید دیپلم مطابق رو بزنن

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: سنجشششششش.png
مشاهده: 179
حجم: 16.1 کیلو بایت

ولی من رفتم از سامانه پاسخگویی سنجش پرسیدم گفت مشکلی نداره اگر دو دیپلم دارین با دیپلم متغایر ثبت نام کنین

نام: سنجششش.png
حجم: 18.0 کیلو بایت

نام: سنجشششش.png
مشاهده: 177
حجم: 32.5 کیلو بایت
      تو وضعیت مشابهم منم؛ بنظرم میومد ذکر اون بند حرف آخر باشه ولی اون عبارت «اعلام نمایند» تحریکم کرد بپرسم از سنجش و جوابشون به من مبهم تر از چیزی بود که به شما گفتن... فکر می‌کنم وقتی پروسه اعلام سوابق تحصیلی رو به خود افراد می‌سپارن، دیگه نمیان چک کنن دیپلم کی مطابق بوده و کی نبوده، ولی باز ریسکیه. همین تیکه کاغذ صد بار وصله پینه شده رو هم کامل توضیح نمی‌دن.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fallible One نمایش پست ها
      تو وضعیت مشابهم منم؛ بنظرم میومد ذکر اون بند حرف آخر باشه ولی اون عبارت «اعلام نمایند» تحریکم کرد بپرسم از سنجش و جوابشون به من مبهم تر از چیزی بود که به شما گفتن... فکر می‌کنم وقتی پروسه اعلام سوابق تحصیلی رو به خود افراد می‌سپارن، دیگه نمیان چک کنن دیپلم کی مطابق بوده و کی نبوده، ولی باز ریسکیه. همین تیکه کاغذ صد بار وصله پینه شده رو هم کامل توضیح نمی‌دن.
      یعنی به نظرتون نمیشه با دیپلم ریاضی تجربی شرکت کرد؟ بعدا ممکنه داستانی شه؟ خب علنا گفته که مشکلی نیست که
      بعد من هی شک میکنم میگم شاید اون بند برای کسایی که مثلا میرن انسانی میگیرن کلا دور میزنن چون شما با ریاضی بری کنکور تجربی شرکت کنی یه زیست فقط نداری تو سوابق بقیه رو داری یا با تجربی بری ریاضی هم فک کنم همه رو داری فقط ضریباش کمتره
      باز خدا میدونه چی به چیه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان بند گفته شده در دفترچه برای ارائه دیپلم به دانشگاه بعد از قبولی می باشد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی به نظرتون نمیشه با دیپلم ریاضی تجربی شرکت کرد؟ بعدا ممکنه داستانی شه؟ خب علنا گفته که مشکلی نیست که
      بعد من هی شک میکنم میگم شاید اون بند برای کسایی که مثلا میرن انسانی میگیرن کلا دور میزنن چون شما با ریاضی بری کنکور تجربی شرکت کنی یه زیست فقط نداری تو سوابق بقیه رو داری یا با تجربی بری ریاضی هم فک کنم همه رو داری فقط ضریباش کمتره
      باز خدا میدونه چی به چیه
      من از چندین مشاور هم پرسیدم، گفتن دفترچه ملاکه چون به نوعی سنده. اگر قرار باشه ممنوع باشه فکر می‌کنم دیگه استثنا و تبصره نداشته باشه و سیستم اجازه نده. تردیدی که همچنان دارم روی اون عبارت «اعلام نمایند»ه که انگار مضمونی از اختیار داره. ولی باید اطمینان پیدا کرد خیلی پروسه سنگینیه دیپلم مجدد، شاید لازم باشه مراجعه کرد به سازمان سنجش
      ویرایش توسط Fallible One : 11 آبان 1401 در ساعت 12:48

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از چندین مشاور هم پرسیدم، گفتن دفترچه ملاکه چون به نوعی سنده. اگر قرار باشه ممنوع باشه فکر می‌کنم دیگه استثنا و تبصره نداشته باشه و سیستم اجازه نده. تردیدی که همچنان دارم روی اون عبارت «اعلام نمایند»ه که انگار مضمونی از اختیار داره. ولی باید اطمینان پیدا کرد خیلی پروسه سنگینیه دیپلم مجدد، شاید لازم باشه مراجعه کرد به سازمان سنجش
      من رفتم همین الان روابط عمومی سنجش تو کریمخان
      گفتش که هم میشه دی و تیر یه کنکور متفاوت بدی هم میشه با دیپلم ریاضی کنکور تجربی داد اگر دوتا دیپلم ریاضی و تجربی داری گفت قبلا به ما گفته بودن نمیشه الان گفتن میشه
      حالا من نظرم اینه که شما خودت یبار وقت بزار بیا بپرس چون با من داشتن دیگه دعوا میکردن انقدر پرسیدم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من رفتم همین الان روابط عمومی سنجش تو کریمخان
      گفتش که هم میشه دی و تیر یه کنکور متفاوت بدی هم میشه با دیپلم ریاضی کنکور تجربی داد اگر دوتا دیپلم ریاضی و تجربی داری گفت قبلا به ما گفته بودن نمیشه الان گفتن میشه
      حالا من نظرم اینه که شما خودت یبار وقت بزار بیا بپرس چون با من داشتن دیگه دعوا میکردن انقدر پرسیدم
      عجب... اونوقت قدیم یعنی تا کی و از کی بهشون گفتن که می‌شه؟ بنظرم باید اون بند رو تشریح کنن چون هر زمان می‌تونن هر طور دلشون خواست تفسیر کنن. باید مشخص کنن منظور اجباره یا مستحب! چون به هر حال معدل ۲۰ تو ترازای پایین تاثیر بهتری داره تا معدل ۲۰ رشته غیرمرتبط... یا فردا یا شنبه می‌رم دفترمرکزی سنجش، اگه موافقی یه آیدی تلگرام بده در ارتباط باشیم اینجا پیامها برام نمیاد اصن.
      ویرایش توسط Fallible One : 11 آبان 1401 در ساعت 15:12

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کار عاقلانه اینه ریسک نکنین
      طبق قانون سالهای قبل پیش برین برای ثبت نام
      یک) با دیپلم مطابق ثبت نام کنین
      دو) گروه آزمایشی در کنکور دی و تیر ماهتون یکی باشه
      سر همین مورد دوم هم سیستم پاسخگویی دوتا جواب مختلف داده، پس خطر نکنید

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      مسئله اینجاست که تو این ملغمه‌ای که ساختن، هیچ آپشن مطمئن و بی خطری نیست! مطلقاً هر چیزی رو ملاک بذاری و مسیری پیش بگیری، کاملا محتمله شرایط به سمتی بره که متضرر بشی... با هر عقبه و سابقه ای هم از این جماعت در امان نیستی.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نام: سنجشششششش.png
حجم: 16.1 کیلو بایت

نام: سنجششش.png
حجم: 18.0 کیلو بایت

نام: سنجشششش.png
مشاهده: 177
حجم: 32.5 کیلو بایت
      سلام ببخشید شما که میخواید دیپلم جدید ریاضی بگیرید و بعد از گرفتنش دارای دیپلم نظام جدید 6-3-3 میشید، تو ثبت نام کنکور دی ماه با دیپلم نظام قدیم تجربیتون شرکت کردین و معدل اون دیپلم رو وارد کردین یا مثل دانش آموز دوازدهم رفتار کردین(یعنی بهرحال دیپلم رو تا آخر خرداد میگیرین و باقی قضایا)؟اگه با دیپلم قدیمیتون اطلاعاتو وارد کردین چقدر احتمال میدین که معدل دیپلم جدیدی که بعدا اخذ میکنین رو سنجش دخالت نده؟میدونم سوال سختی بود شرمنده

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عجب... اونوقت قدیم یعنی تا کی و از کی بهشون گفتن که می‌شه؟ بنظرم باید اون بند رو تشریح کنن چون هر زمان می‌تونن هر طور دلشون خواست تفسیر کنن. باید مشخص کنن منظور اجباره یا مستحب! چون به هر حال معدل ۲۰ تو ترازای پایین تاثیر بهتری داره تا معدل ۲۰ رشته غیرمرتبط... یا فردا یا شنبه می‌رم دفترمرکزی سنجش، اگه موافقی یه آیدی تلگرام بده در ارتباط باشیم اینجا پیامها برام نمیاد اصن.
      من یبار چند روز پیش رفتم گفتن نه باید حتما یکی باشه و اینم تو دفترچه قید شده ولی امروز که رفتم گفت قبلا به ما گفته بودن نمیشه الان گفتن میشه ولی احتمالا شما با ریاضی مثلا میتونی تجربی بدی چون خیلی درصدش اینور اونور نیست ولی اگر تجربی داری بری انسانی بگیری مثلا اونو گیر میدن
      تلگرامم پیغام خصوصی یدونه میدی بفرستم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      سالهای قبل که اینا اتفاقا نبود شما دو دیپلم داشتی واضحا قید شده بود هر کدوم‌ رو میخوای بنویس امسال بازی دراوردن گفتن مطابق
      بعد اینکه بند ده اطلاعیه دبیرخانه سنجش واضحا گفته میشه دو کنکور متفاوت باشهimg_20221102_203545.jpg

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)