خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم تا آخر آبان تکلیف مشخص بشه.شایدم تا آخر هفته بعد !

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ،از بچه های دیپلمه قبل ۸۴کسی دقیقا می‌دونه برای معدل باید چیکار کرد؟؟بخشنامه ای برای این قشر اومده ؟

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parande نمایش پست ها
      سلام ،از بچه های دیپلمه قبل ۸۴کسی دقیقا می‌دونه برای معدل باید چیکار کرد؟؟بخشنامه ای برای این قشر اومده ؟
      برای دیپلمه های بعد ۱۴۰۱ هم کسی نمیدونه

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      برای دیپلمه های بعد ۱۴۰۱ هم کسی نمیدونه
      طبق عنوان تاپیک سوالم مربوط به قبل 84هست؟شما قبل۸۴ هستی؟اگر بله اطلاعی داری که چیکار باید کرد؟

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      طبق عنوان تاپیک سوالم مربوط به قبل 84هست؟شما قبل۸۴ هستی؟اگر بله اطلاعی داری که چیکار باید کرد؟
      من قبل ۸۴ هستم،باید بری ترمیم کنی دوازدهم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما ترمیم انجام دادی آخه بخش نامه ای وجود داره برای قبل 84؟بعید میدونم

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما ترمیم انجام دادی آخه بخش نامه ای وجود داره برای قبل 84؟بعید میدونم
      سال دیگه این مصوبه لغو میشه ولی بخشنامه رو سایت سلزمان سنجش اومده برامون،باید نهایی بدیم دوازدهم

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما ۱۴۰۲کنکور داری؟سنجش که میگه از آموزش پرورش بپرسین آموزش پرورش هم که معلوم نیست چی به چیه ....خدارحم کنه
      ویرایش توسط Parande : 15 دی 1401 در ساعت 00:09

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما باید بری مدرسه بزرگسالان ازونجا بپرسی.
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_Z نمایش پست ها
      شما باید بری مدرسه بزرگسالان ازونجا بپرسی.
      شما دیپلم قبل از سال ۸۴ هستین؟

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ایجاد سابقه، با چندتا مدارس و هنرستان تهران که کار ترمیم یا ایجاد سابقه برای داوطلب آزاد انجام می دن صحبت کردم (ظاهراً فقط 36 مدرسه این کارو انجام می دن که آدرسشون توی سایت های کنکوری هست و می تونید پیدا کنید).

این مدارک رو می خواستن:
      اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
      گواهی موقت یا اصل دیپلم و پیش دانشگاهی و کپیشون
      2 قطعه عکس
      کارت پایان خدمت یا معافیت و کپیش
      ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی و کپیش

البته خیلی ها تلفنی جواب نمی دادن ولی اونایی که جواب دادن اینطوری گفتن. معمولاً هم از ساعت 3 به بعد، واحد بزرگسالان باید تماس بگیرید.
      مهلت ثبت نام هم متغیر بود و بسته به مدرسه فرق داشته: تا 12 اسفند، تا 25 اسفند و تا قبل از عید.

بخش امتحانات اداره آموزش پرورش هم پرسیدم گفتند کار خاصی لازم نیست و باید مستقیماً برای ثبت نام به مدرسه بزرگسالان برویم. فقط برای تأییدیه تحصیلی درخواست توی سایت باید داده بشه. سازمان استعلام گیرنده میشه آموزش پرورش ناحیه مربوط به مدرسه بزرگسالان. مثلاً اگر مدرسه بزرگسالان توی ناحیه 11 تهران هست باید اسم سازمان استعلام گیرنده رو بزنید آموزش و پرورش ناحیه 11.
      ویرایش توسط Math97 : 11 اسفند 1401 در ساعت 10:51 دلیل: برخی مدارک ذکر شده، نیاز نبود و ممکن بود باعث اشتباه افراد شوند

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Math97 نمایش پست ها
      برای ایجاد سابقه، با چندتا مدارس و هنرستان تهران که کار ترمیم یا ایجاد سابقه برای داوطلب آزاد انجام می دن صحبت کردم (ظاهراً فقط 36 مدرسه این کارو انجام می دن که آدرسشون توی سایت های کنکوری هست و می تونید پیدا کنید).

این مدارک رو می خواستن:
      اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
      گواهی موقت یا اصل دیپلم و پیش دانشگاهی و کپیشون
      2 قطعه عکس
      کارت پایان خدمت یا معافیت و کپیش
      ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی و کپیش

تأییدیه تحصیلی هم نیاز نیست و احتمالا همون ثبت درخواست ما توی سایت کافی باشه.

البته خیلی ها تلفنی جواب نمی دادن ولی اونایی که جواب دادن اینطوری گفتن. معمولاً هم از ساعت 3 به بعد، واحد بزرگسالان باید تماس بگیرید.
      مهلت ثبت نام هم متغیر بود و بسته به مدرسه فرق داشته: تا 12 اسفند، تا 25 اسفند و تا قبل از عید.

البته صحبتهای ضد و نقیض بود. یکیشون گفت باید آموزش پرورش منطقه فارغ التحصیلی (بخش امتحانات) برم تطبیق دیپلم انجام بدم و دیپلم مجدد بگیرم و بعد خرداد امتحان بدم ولی یکیشون گفت چون دیپلم و پیش ریاضی داری و کنکور ریاضی هم می خوای بدی نیاز نیست!

خودم هم فکر می کنم دیپلم تطبیقی مسائل خودشو شاید داشته باشه. هنوز نمی دونم این دیپلم مجدد مثلا نمره حساب دیفرانسیل و انتگرال رو برای حسابان 2 می ذارن یا نه فقط می گن این دوتا درس معادل هم هستن بدون ثبت نمره. اگر حالت اول برقرار باشه که فکر کنم فقط 1 بار فرصت دارم برای ترمیمش. در حالی که اگه دیپلم مجدد نگیرم می تونم 1 بار برای سابقه اقدام کنم و 1 بار هم برای ترمیمش که خب بهتره. تازه چیزایی که شنیدم توی دیپلم مجدد برای دروس دهم و یازدهم علامت ضربدر می ذارن که خب اینم ممکنه کنکورهای 1404 به بعد داستان بشه برای نحوه تأثیرش توی کنکور!

خودم دیپلمه قبل 84 هستم و به هر حال چیزی که مشخصه طبق جدول 1 بخشنامه، خرداد باید برای ایجاد سابقه همه دروس دوازدهم ریاضی اقدام کنم.
      منم قبل ۸۴ هستم عجله نکن ممکنه لغو شه این مصوبه،لغو نشد شهریور شرکت میکنیم

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      منم قبل ۸۴ هستم عجله نکن ممکنه لغو شه این مصوبه،لغو نشد شهریور شرکت میکنیم
      اگه مصوبه لغو نشه و شهریور شرکت کنم دیگه مهر 1402 نمیشه برم دانشگاه. نمره ها تا قبل مرداد باید از آموزش و پرورش به سنجش ارسال بشه.

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها سلام من دیپلمه تجربی قبل ۸۴ هستم تو بخشنامه زده باید سابقه ایجاد کنم ایا این به این معنیه که یک بار میتونم سابقه درست کنم و یک بار میتونم بعدش ترمیم کنم؟ واینکه منی که سال ۸۲ دیپلم گرفتم ۱۴۰۳ ترمیم کنم ترازم با سال ۸۲ سنجیده میشه یا ۱۴۰۳ یا لطفا راهنماییم کنید

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن