خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اولین تراز ۴۹۵۰

سلام دوستان
      من گفته بودم از تیر ۹۸ تا مهر ۱۴۰۱ کاملا از درس دور بودم و الان دانشجوام تصمیم گرفتم واسه کنکور بخونم. ۱۸ مهر حدودا شروع کردم به خرید منابع و کسب اطلاعات . اولین ترازم ۴۹۵۰شده خیلی ناراحت شدم ولی اونقدرم ناامید نیستم .
      مامانم بهم گفت واقعا خوش بینی که فکر داروسازی هستی ولی من که پایه ام صفر نیست هنوز دروس یادمه درکل چون پایه خوبی داشتم همیشه. ولی خب خیلیییی کار میبره روی هر درس تا برسونم به درصد ۶۰-۷۰ حداقل فکر میکنم تا بهمن اسفند درگیر اموزش باشم
      خوش بین نیستم ولی امید دارم تا تیر هم ترازم هم کلا سطح درسیم و به جایی برسونم که بشه روش مانور داد واسه انتخاب رشته ای که میخوام
      ولی خب نمیدونم واقعا خوش بینم؟
      خیلی مشکلات توی نوع تست زدن و زمانبندی دارم
      مثلا ۵صبح هرروز بیدار میشم برنامم و کامل انجام میدم ولی خیلی کشش میدم یعنی ۸/۳۰ ساعت و از ۵/۳۰ صبح تا ۹ شب کش میدم
      یکم چون عادت ندارم به سریع خوندن!
      حالا شما بگید با این ترازی که داشتم به قول مامانم ادامه ندم سنگین ترم؟ )

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی خوبه که ناراحتی ولی ناامید نیستی. ذهنیتت درسته تبریک میگم. خب حقیقتش به نظرم واقعا شانس قبولی داروسازی داری. تراز خیلی مهمه و تراز فعلیت خوب نیست. ولی قرار نیست همینجوری بمونه. کندخوانیت با توجه به دور بودنت از درس قابل توجیه هست. و با مطالعه و تست زیاد به مرور اوکی میشه. به نظرم برنامه خوب بچین تا تیر سفت و سخت بخون قبول میشی.

3. Top | #3
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      سلام
      اگر مسیر رو درست برید و اصول رو به خوبی رعایت کنید بالاترین تراز جایگاهتونه
      پس الان که ترازتون این شده به این معنا نیس که سطح شما اینه
      خیلی بالاتر از چیزیه که تصورش می کنید
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشی انشالله بترکونی تو این مسیر. فقط یه چیزی بگمت درگیر تراز نشو درصدت ببین ! ناامیدی اصلا نداشته باش تراز معلوم ک تَضمین قبولیت نیست قشنگ بخون اصولی تست زیاد بزن درگیر کن خودتو جایی ک بدنت کم میاره اونجا تحمل کن و ادامه بده انشالله که به چیزی که میخوایی میرسی در ضمن افراد منفی و هرکی که یک‌دهم حالت بد میکنه بزار کنار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن