خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      سلام
      اقا یه سوال
      شما اطلاع داری که آیا میشه تو دو گروه آزمایشی متفاوت تو دوتا کنکور شرکت کرد؟ منظور اینکه مثلا کنکور دی رو ریاضی ثبت نام کنی کنکور تیر رو تجربی؟ بعد مثلا مرداد تصمیم بگیری کدومو‌ بری
      بله میشه
      اما دوتاش دریه مرحله نه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درباره ی ترمیم معدل چیزی نوشته شده تو دفترچه؟
      اگه قادر نیستی که خودت رو بالا ببری
      همانند سیب باش تا با افتادنت
      اندیشه ایی رو بالا ببری

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال،الان اگه امسال من ترمیم معدل کنم،آیا این ترمیم معدلم فقط برا کنکور 1402 اعتبار داره یا برا بقیع کنکورها هم اعتبار داره؟من شنیدم که هر سال که ترمیم معدل میدی،اون ترمیم معدل فقط برا همون سال ارزش داره یعنی اگ من امسال ترمیم معدل بدم و قبول نشم،سال دگ دوباره باید ترمیم معدل بدم
      اگه قادر نیستی که خودت رو بالا ببری
      همانند سیب باش تا با افتادنت
      اندیشه ایی رو بالا ببری

4. Top | #19
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AnTiQuE- نمایش پست ها
      یه سوال،الان اگه امسال من ترمیم معدل کنم،آیا این ترمیم معدلم فقط برا کنکور 1402 اعتبار داره یا برا بقیع کنکورها هم اعتبار داره؟من شنیدم که هر سال که ترمیم معدل میدی،اون ترمیم معدل فقط برا همون سال ارزش داره یعنی اگ من امسال ترمیم معدل بدم و قبول نشم،سال دگ دوباره باید ترمیم معدل بدم
      سلام
      خیر اینطور نیست
      خودشون گفتن یکبار امکان هست...اگر بخواد سوخت بشه برای کسایی که بعدا هم بخوان کنکور بدن که خیلی بیهوده اس
      ترمیم معدل فقط برای ورود به دانشگاه اثرداره
      شما الان ترمیم کنید اگر نمرات ترمیم بالا تر از اصلی هاتون بود که خب اون بالاتر رو اثر میدن و اگر نبود نمره ای که بهتره اثر داده میشه
      سعی کنید تو یه فرصتی که دارید خوب ترمیم رو انجم بدید

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz.82 نمایش پست ها
      منتظر تحلیلای دقیقت هستیم
      من ک نتونستم درست بفهمم چی ب چیه:/
      همون حرفای قبلیشونه
      بله همین طوره همون حرفهای قبلی بدون هیچ تغییری ! مورد خاصی برای دیپلم مجدد و ترمیم وجود داشته باشه دیده نمیشه ! یه سری مورد هم دیده میشه مثلا اگر دانش جو هستی لازم نیست همین الان انصراف بزنی و کنکور بده اگر قبول شدید انصراف بزن و یه سری از این دست موارد، ما بقیش همون های هست که راجبشون حرف زده بودیم و هیج جیز جدیدی دیده نمیشه در این ! میمونه این بخش نامه ترمیم که ببینیم چه طوری میخواد بشه ! الان سنجش قرص شورای عالی انقلاب فرهنگی خورده راه به راه توی دفترچه میگه ببنید من نوکرتم و همه چیزی که گفتی همون رو رعایت کردم و بارها به داوطلب ها دیکته کردم ! توی مصوبه شورا این موضوعات ترمیمم و سابقه رو به عهده اموزش و پرورش گذاشته بودند حالا این آموزش و پرورش هنوز غلطی نکرده و باعث سردرگمی شده.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      سلام
      اقا یه سوال
      شما اطلاع داری که آیا میشه تو دو گروه آزمایشی متفاوت تو دوتا کنکور شرکت کرد؟ منظور اینکه مثلا کنکور دی رو ریاضی ثبت نام کنی کنکور تیر رو تجربی؟ بعد مثلا مرداد تصمیم بگیری کدومو‌ بری
      سلام.
      اطلاعی در این خصوص ندارم ولی این طوری فکر میکنم باشه :
      صفحه 4 دفترچه نوشته : كساني كه دو مدرك ديپلم دارند بايد ديپلم مطابق با گروه آزمايشي كه امتحان مي دهند را اعلام نمايند.
      یعنی اون سوابقی که میخواد اعلام بشه بر مبنای انتخاب نهایی هست که میخواهی انجام بدی و اگر سوابق مخلوط امکان پذیر بود این جا نمی اومد چنین حرفی بزنه که هر کسی چندتا دیپلم داره باید با یه مورد خاصش رو تععین کنه !
      با دو دیپلم دو رشته مختلف : ریاضی و تجربی : شرکت کنی اون دیپلمی که انتخاب کردی برات سابقه تحصیلی حساب میکنند و اگر در اون دپیلم درس های که باید داشته باشی رو نداشته باشی مثلا زیست جز سابقه ات نباشه از سابقه اش برخوردار نمیشی.
      دو مرحله کنکور رو میدی و میگی من دیپلم ریاضی - تجربی دارم ! حا دی رو ریاضی ثبت نام کنی کنکور تیر رو تجربی میگن کدوم دیپلم رو حالا روشون اعمال کنیم؟ مثلا میگی تجربی ! اون موقع در اون کنکوری که اون دیپلم نقش نداره اثر نمره اش رو از دست میدی ! مثلا میگی دیپلم تجربی منو اعمال کنید دیگه اثر اون برای کنکور دی کم میشه چون توی رشته ریاضی زیست نیست که اثر بزاره ! یه جورای نافرم هست انگار چیزی که میخواهی. حالا برای اطمینان بازم توی خود سایت سنجش ازشون سوال کن مورد جالبی هست ! ( ولی فکر نکنم بشه با این روش از خله ای برای افزایش نمره استفاده کرد ).

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      سلام.
      اطلاعی در این خصوص ندارم ولی این طوری فکر میکنم باشه :
      صفحه 4 دفترچه نوشته : كساني كه دو مدرك ديپلم دارند بايد ديپلم مطابق با گروه آزمايشي كه امتحان مي دهند را اعلام نمايند.
      یعنی اون سوابقی که میخواد اعلام بشه بر مبنای انتخاب نهایی هست که میخواهی انجام بدی و اگر سوابق مخلوط امکان پذیر بود این جا نمی اومد چنین حرفی بزنه که هر کسی چندتا دیپلم داره باید با یه مورد خاصش رو تععین کنه !
      با دو دیپلم دو رشته مختلف : ریاضی و تجربی : شرکت کنی اون دیپلمی که انتخاب کردی برات سابقه تحصیلی حساب میکنند و اگر در اون دپیلم درس های که باید داشته باشی رو نداشته باشی مثلا زیست جز سابقه ات نباشه از سابقه اش برخوردار نمیشی.
      دو مرحله کنکور رو میدی و میگی من دیپلم ریاضی - تجربی دارم ! حا دی رو ریاضی ثبت نام کنی کنکور تیر رو تجربی میگن کدوم دیپلم رو حالا روشون اعمال کنیم؟ مثلا میگی تجربی ! اون موقع در اون کنکوری که اون دیپلم نقش نداره اثر نمره اش رو از دست میدی ! مثلا میگی دیپلم تجربی منو اعمال کنید دیگه اثر اون برای کنکور دی کم میشه چون توی رشته ریاضی زیست نیست که اثر بزاره ! یه جورای نافرم هست انگار چیزی که میخواهی. حالا برای اطمینان بازم توی خود سایت سنجش ازشون سوال کن مورد جالبی هست ! ( ولی فکر نکنم بشه با این روش از خله ای برای افزایش نمره استفاده کرد ).
      سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
      ببخشید من فارغ التحصیل خرداد1400 تجربی ام و امسال شهریور رفتم ترمیم(همه دروس ب غیر سلامت بهداشت و هویت اجتماعی) بعدش ی معدل دادن بهم ی کارنامه ... من الان حساب میکنم با ضرایب جدید سازمان سنجش میبینم بیشتر از اونی میشه ک تو کارنامه نوشتن!!! این ی مشکل مشکل دوم این هستش ک من الا تو ثبتنام معدل کتبی شهریور1401(ک فلا نمرات دو تا درس رو ترمیم نزدم) بنویسم یا همون خرداد 1400؟
      ممنون میشم بگین مرسی ازتون
      ویرایش توسط skvskv : 09 آبان 1401 در ساعت 20:04

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام، خوبید؟
      ببخشید من دوازدهمم و توی ثبت‌نام ازم تاریخ اخذ دیپلم می‌خواد، من دیپلم نگرفتم که تاریخ اخذش رو بدونم؛ چی باید بزنم؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط skvskv نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
      ببخشید من فارغ التحصیل خرداد1400 تجربی ام و امسال شهریور رفتم ترمیم(همه دروس ب غیر سلامت بهداشت و هویت اجتماعی) بعدش ی معدل دادن بهم ی کارنامه ... من الان حساب میکنم با ضرایب جدید سازمان سنجش میبینم بیشتر از اونی میشه ک تو کارنامه نوشتن!!! این ی مشکل مشکل دوم این هستش ک من الا تو ثبتنام معدل کتبی شهریور1401(ک فلا نمرات دو تا درس رو ترمیم نزدم) بنویسم یا همون خرداد 1400؟
      ممنون میشم بگین مرسی ازتون

سلام اینکه میگید از درصدهای سازمان سنجش بیشتر میشه رو یکم متوجه نشدم که چه مرود نمره ای رو با چه مورد ضریبی دارید حساب و کتاب میکنید ! به احتمال زیاد داری اشتباه محاسبه میکنید !
      تا جای که من میدونم یک دیپلم موقت یا سند دیپلم نهایی در دست دارید نمره دیپلم شما در اون درج شده ! اون نمره کل و نهایی رو داره ! اینکه یه سری از دروس رو ترمیم میکنید و یه سری رو مثل همین حالتی که گفتید ترمیم نمی کنید نمیشه بهش معدل دیپلم گفت !!! دیپلم شما روی سندی اولیه که به صورت کامل به شما داده شده حتی با ترمیم معدل هم ست نمیخوره فقط همون نمرات ترمیمی به سامانه ای که بین سازمان اموزش و پرورش و سازمان سنجش هست به صورت اتومات ارسال میشه که برای هر درس به صورت تک به تک بر اساس ضریبی که داره سابقه بخش عمومی و تخصصیت پر میشه !

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      سلام اینکه میگید از درصدهای سازمان سنجش بیشتر میشه رو یکم متوجه نشدم که چه مرود نمره ای رو با چه مورد ضریبی دارید حساب و کتاب میکنید ! به احتمال زیاد داری اشتباه محاسبه میکنید !
      تا جای که من میدونم یک دیپلم موقت یا سند دیپلم نهایی در دست دارید نمره دیپلم شما در اون درج شده ! اون نمره کل و نهایی رو داره ! اینکه یه سری از دروس رو ترمیم میکنید و یه سری رو مثل همین حالتی که گفتید ترمیم نمی کنید نمیشه بهش معدل دیپلم گفت !!! دیپلم شما روی سندی اولیه که به صورت کامل به شما داده شده حتی با ترمیم معدل هم ست نمیخوره فقط همون نمرات ترمیمی به سامانه ای که بین سازمان اموزش و پرورش و سازمان سنجش هست به صورت اتومات ارسال میشه که برای هر درس به صورت تک به تک بر اساس ضریبی که داره سابقه بخش عمومی و تخصصیت پر میشه !
      پس من الان هنگام ثبتنام معدل دیپلم ک خرداد 1400 برای اولین بار دادن بهم رو بزنم؟؟؟؟ معدلی ک تو ترمیم بهم دادن رو من ثبت نکنم؟ خودشون میزنن اونو؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن