خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

اموزش و پرورش ترمیم معدل فقط یکبار و نه بیشتر! 10 رو لولو برد !

سلام دوستان و داوطلب های کنکور!

تغییرات ظالمانه کنکور رو مطلع هستید که در اون بارها و بسیار زیاد در تاپیک های مربوطه صحبت کردیم .

یکی از موضوعات مهمی بحث ترمیم معدل بوده ! در اخبار شنیدید که رئیس سنجش و پذیرش کیفیت آموزشی گفته یکبار و مسئولین مختلف آموزش و پرورش هم همین موضوع رو تکرار کردند !

در پیگیری های که داشتم آقای مسئول کشوری آموزش و پرورش گفت : نهایتاً یکبار ترمیم و نه بیشتر! و طوری حرف میزد که انگار نه انگار این موضوع چقدر مهم هست ! میگفت طرف درس نخونده و حالا سرش به سنگ خورده نهایتا یه بار دیگه بیاد امتحان بده و بره ! دیگه چرا باید این همه بیاد امتحان نهایی بده ! یک هزینه بسیار سنگین و وحشت ناک هست برای آموزش و پرورش ! و اصلا آموزش بیشتر از یکبار نخواهد بود!

حالا این وسط کسانی که ترمیم کردند به احتمال زیاد دیگه اون درس رو نمی تونند ترمیم کنند !
      کسانی که یکبار ترمیم کلی کرده باشند که دیگه هیچ درسی رو نمی تونند ترمیم کنند!
      کسانی که نظام قدیمی هستند فقط و فقط یک بار در کل در امتحاتات نهایی میتونند شرکت کنند که همون رو دارند در قالب ترمیم معدل اعلام میکنند.
      کسانی که نظام جدید هستند در امتحانات نهایی مدرسه یک بار و در ترمیم معدل یک بار ! در نهایت دوبار می تونند شرکت کنند !
      در کل همه داوطلب های در اون 40 50 60 درصد دچار مشکل میشند. من گفتم آقا طرف درس خونده باشه و فرضا یه ریاضی 18 بشه دیگه رشته مورد نظرش رو قبول نمیشه اصلا معدل پایین تر از 19.16 که خود مسئولین خبر دادند یعنی هیچ در رشته های پرمتقاضی و قبول نمیشه ! 20 هزار معدل بیست 70 80 هزار معدل 19 تا 20 سال های قبل رو چه میخواهید بکنید !

این یعنی فاجعه ای وحشت ناک ! من که اعصابم خورد شده بود گفتم آقا این شورای عالی انقلاب فرهنگی چنین و چنان گفته
      ! گفت نه آقا اون برای خودش یه مصاحبه ای کرده و یه حرفی زده ! ببین قانونی که اومده بیرون چی هست ! من گفتم مگر اول نگفتند هر تعداد بار بعدش 10 بار ! گفت نخیر ! من رفتم مصوبات رو خوندم دقیقا حق با این اقای مسئول بود ! اصلا در مصوبه ای که اعلام کردند 10 بار و.... ذکر نشده و مهم ترین بندی که مربوط به این موضوع هست :

ماده 9- «ضوابط اجرایی و سایر شرایط مربوط به این مصوبه مانند مفاد ایجاد سوابق تحصیلی و تعداد تکرار آن و تاثیر آن و نحوه اعمال میزان تاثیر سوابق تحصیلی برای پایههای مختلف تحصیلی در نظام آموزشی 6-3-3 و دیپلم و پیش دانشگاهی در نظام آموزشی قبلی و متقاضیان از شاخه فنی و حرفه ای و کار دانش و گروه های آزمایشی هنر و زبان، پس از تصویب در شورای سنجش و پذیرش دانشجو با رعایت تبصره یک ماده 2 این مصوبه و در راستای تحقق عدالت آموزشی به اطلاع ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور می‌رسد.»
      که شورای سنجش و پذیرش اصلا کاری برای این موضوع نکرده !
      یعنی شورای انقلاب فرهنگی گفته من فلان چیز رو میخوام و باید اجرا کنید ! تاثیر قطعی معدل حالا مابقیش رو چه طوری اجرا میکنید و چه گلی به سر خودتون میزنید دیگه اش به من مربوط نیست !!!

دوستان لطفا ً درک کنید که اطلاع رسانی کردم که بدونید آقایون مسئول چه برنامه و تفکری دارند که آگاهی داشته باشید !
      لطفا شما هم پیگیر باشید و باهم متحد بشیم برای اعتراضات اقدام کنیم ! یک گروه و کانالی ایجاد کنیم برای این موضوعات .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      سلام دوستان و داوطلب های کنکور!

تغییرات ظالمانه کنکور رو مطلع هستید که در اون بارها و بسیار زیاد در تاپیک های مربوطه صحبت کردیم .

یکی از موضوعات مهمی بحث ترمیم معدل بوده ! در اخبار شنیدید که رئیس سنجش و پذیرش کیفیت آموزشی گفته یکبار و مسئولین مختلف آموزش و پرورش هم همین موضوع رو تکرار کردند !

در پیگیری های که داشتم آقای مسئول کشوری آموزش و پرورش گفت : نهایتاً یکبار ترمیم و نه بیشتر! و طوری حرف میزد که انگار نه انگار این موضوع چقدر مهم هست ! میگفت طرف درس نخونده و حالا سرش به سنگ خورده نهایتا یه بار دیگه بیاد امتحان بده و بره ! دیگه چرا باید این همه بیاد امتحان نهایی بده ! یک هزینه بسیار سنگین و وحشت ناک هست برای آموزش و پرورش ! و اصلا آموزش بیشتر از یکبار نخواهد بود!

حالا این وسط کسانی که ترمیم کردند به احتمال زیاد دیگه اون درس رو نمی تونند ترمیم کنند !
      کسانی که یکبار ترمیم کلی کرده باشند که دیگه هیچ درسی رو نمی تونند ترمیم کنند!
      کسانی که نظام قدیمی هستند فقط و فقط یک بار در کل در امتحاتات نهایی میتونند شرکت کنند که همون رو دارند در قالب ترمیم معدل اعلام میکنند.
      کسانی که نظام جدید هستند در امتحانات نهایی مدرسه یک بار و در ترمیم معدل یک بار ! در نهایت دوبار می تونند شرکت کنند !
      در کل همه داوطلب های در اون 40 50 60 درصد دچار مشکل میشند. من گفتم آقا طرف درس خونده باشه و فرضا یه ریاضی 18 بشه دیگه رشته مورد نظرش رو قبول نمیشه اصلا معدل پایین تر از 19.16 که خود مسئولین خبر دادند یعنی هیچ در رشته های پرمتقاضی و قبول نمیشه ! 20 هزار معدل بیست 70 80 هزار معدل 19 تا 20 سال های قبل رو چه میخواهید بکنید !

این یعنی فاجعه ای وحشت ناک ! من که اعصابم خورد شده بود گفتم آقا این شورای عالی انقلاب فرهنگی چنین و چنان گفته
      ! گفت نه آقا اون برای خودش یه مصاحبه ای کرده و یه حرفی زده ! ببین قانونی که اومده بیرون چی هست ! من گفتم مگر اول نگفتند هر تعداد بار بعدش 10 بار ! گفت نخیر ! من رفتم مصوبات رو خوندم دقیقا حق با این اقای مسئول بود ! اصلا در مصوبه ای که اعلام کردند 10 بار و.... ذکر نشده و مهم ترین بندی که مربوط به این موضوع هست :

که شورای سنجش و پذیرش اصلا کاری برای این موضوع نکرده !
      یعنی شورای انقلاب فرهنگی گفته من فلان چیز رو میخوام و باید اجرا کنید ! تاثیر قطعی معدل حالا مابقیش رو چه طوری اجرا میکنید و چه گلی به سر خودتون میزنید دیگه اش به من مربوط نیست !!!

دوستان لطفا ً درک کنید که اطلاع رسانی کردم که بدونید آقایون مسئول چه برنامه و تفکری دارند که آگاهی داشته باشید !
      لطفا شما هم پیگیر باشید و باهم متحد بشیم برای اعتراضات اقدام کنیم ! یک گروه و کانالی ایجاد کنیم برای این موضوعات .
      رفیق عزیز هربار با مصاحبه این بی عقلا اعصابت خورد بشه نمیتونی درس بخونی اینا عشق مصاحبه دارن عشق خود نمایی مث سال ۹۷!!! و تهش میبینن هیچ کاری نمیتونن کننن برمیگردونن مث قبل الانم یه روز مونده به ثبت نام هیچ خبری نیس تا خود آیین نامه نیاد هیچی معلوم نیس

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودشونم موندن ججوری دیو با خرداد شهریور هم ترازی کنن که اصلا با قوانین ریاضی شدنی نیس فقط یک راه داره اونم به قول فیروز کریمی بگنن بزن زیرش!!فقط متاسفانه مث مشاور قالبیاف که گف بیایین عذرخواهی کنید نمیان میدونی رو نیس مال اینا سنگ پاست!!
      ویرایش توسط Mhdmhb : 07 آبان 1401 در ساعت 12:30

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خودتو درگیر حواشی نکن . اینا لیاقت اینکه بهشون فکر کنی هم ندارن
      ʏօʊ ɖʀǟա ֆȶǟʀֆ ǟʀօʊռɖ ʍʏ ֆƈǟʀֆ

5. Top | #5
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      ما بالا بریم پایین بیایم این ها همینن
      اونا نه کنکوری دارن و نه اول مسیر زندگیشونه
      نشستن نظریه میدن واسه خودشون ...خیلی هم به نظرشون منطقین....زیاد تو نقش خودشون فرورفتن

اینهمه نسبت به مسائل مخلف تو کشور اعتراض شد.کدومشو حل کردن؟

اگر بخوایم مدت ها زندگیمونو بابت تصمیم های بیهودشون به هم بریزیم زمان رو از دست میدیم

تمرکز روی اهداف خودتون باید باشه و تا اخر منسجم جلو برید و وقتتون رو بابت انسان های بی مسئولیت که گوش هاشونو گرفتن تا مبادا یکی بهشون اعتراض کنه تلف نکنین
      در نزن
      رفته ام از خویش
      کسی منزل نیست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مسائل کف خیابون براشون عبرت نشده که بببیین حاجی ملتو کم اذیت کنید طنابو هی سفترش نکنید یهو میبینید به جای ماها شماها رفتین بالای دار!! بازم میگم اینا نمیتونن یه کنکورو درس برگزار کنن حالا بیان بیستا تو دی بیستا تو خرداد دوتا کنکور میشه ۴۲ تا آزمون استاندارد برگزار کنن منکه بعید میدونم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صحبت کردن راجب شرایط کنکور امسال خیلی سخته و بچه های زیادی هستند که استرس دارند و آینده براشون تا حد زیادی مبهمه که اصلی ترین دلیل اون هم مبهم بودن شرایط برگزاری کنکور ۱۴۰۲ (و بعدترش) هستش
      امیدوارم فردا (لااقل تا حد زیادی) شرایط برگزاری کنکور مشخص بشه
      ولی الان بحثم خطابم به استارتر عزیز این تاپیک هستش
      دوست عزیز شما ظاهرا از سال ۹۷ درگیر کنکور دادن و یا بهتره بگم درگیر آماده شدن و سنجیدن شرایط برگزاری کنکور هستید!
      تقریبا ۵ سال هست که پیوسته دارید تاپیک میزنید و هی میگید که ای وای حالا چیکار کنم و بدبخت شدم و از این حرفا!

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص چگونگي پذيرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصيلي 1397
      نحوه پاسخ دادن به سوالات کنکور بر اساس نظام جدید، ولی محصل نظام قدیم
      وضعیت آنهای که مشمول اعمال سوابق تحصيلي برای کنکور 99 نمی باشند ؟!
      پیام و جواب سازمان سنجش برای اجباری بودن بر اساس نظام آموزشی کنکور 99
      نفرات برتر کنکور ۱۴۰۰ در کدام مدارس درس خوانده‌اند و نگاهی به مصوبه جدید 1402 (مهم)
      تناقضات "مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی" با مطالبات رهبری چیست؟
      اعتراض فایده داره : مصوبه شورای سنجش و پذیرش کشور در آزمون ‎کارشناسی ارشد
      تاثیر 60درصدی قطعی معدل سال های دوازدهم،یازدهم، دهم از کنکور 1402 به بعد تائید شد.
      تجمع مسالمت آمیز با مجوز از وزارت کشور در برابر مجلس برای مصوبه ناعادلانه کنکوری

هدف من صرفا شما نیستید! فقط میخوام به بچه ها بگم لطفا دیگه وقت رو بیش از این تلف نکنید
      من خودم متاسفانه با این که از تابستون استارت زدم ولی کم کاری بسیار زیادی داشتم و وقتم بسیار هدر رفت
      لطفا وقت خودتون رو به امید تغییر شیوه برگزاری کنکور بیش از این هدر ندید
      استارتر گرامی شما هم بهتره واقعا استارت کنکور رو بزنید وگر نه احتمالا سال دیگه هم تاپیک میزنید برای لغو مضوبه برگزاری کنکور ۱۴۰۲!
      حیف وقت باارزشتون نیست که این طور از دستش میدید؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      صحبت کردن راجب شرایط کنکور امسال خیلی سخته و بچه های زیادی هستند که استرس دارند و آینده براشون تا حد زیادی مبهمه که اصلی ترین دلیل اون هم مبهم بودن شرایط برگزاری کنکور ۱۴۰۲ (و بعدترش) هستش
      دوست عزیز شما ظاهرا از سال ۹۷ درگیر کنکور دادن و یا بهتره بگم درگیر آماده شدن و سنجیدن شرایط برگزاری کنکور هستید!
      تقریبا ۵ سال هست که پیوسته دارید تاپیک میزنید و هی میگید که ای وای حالا چیکار کنم و بدبخت شدم و از این حرفا!

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص چگونگي پذيرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصيلي 1397
      نفرات برتر کنکور ۱۴۰۰ در کدام مدارس درس خوانده‌اند و نگاهی به مصوبه جدید 1402 (مهم)
      تاثیر 60درصدی قطعی معدل سال های دوازدهم،یازدهم، دهم از کنکور 1402 به بعد تائید شد.
      تجمع مسالمت آمیز با مجوز از وزارت کشور در برابر مجلس برای مصوبه ناعادلانه کنکوری

هدف من صرفا شما نیستید! فقط میخوام به بچه ها بگم لطفا دیگه وقت رو بیش از این تلف نکنید
      من خودم متاسفانه با این که از تابستون استارت زدم ولی کم کاری بسیار زیادی داشتم و وقتم بسیار هدر رفت
      استارتر گرامی شما هم بهتره واقعا استارت کنکور رو بزنید وگر نه احتمالا سال دیگه هم تاپیک میزنید برای لغو مضوبه برگزاری کنکور ۱۴۰۲!
      اینکه تاپیک های منو دنبال کردید ممنون !ولی هر کسی که تاپیک میزنه یعنی حتما خودش کنکور داره ؟ اصلا این مهم نیست !
      کنکور برای من یک سرگردمی و یک رقابت هست ! و نوع جنس تاپیک های من که شما خیلی خوب در این 5 سال پیگیر اون بودید مشخص هست که چی هست و فکر نکنم تا حالا در این مدت در تاپیکهای زیادی خواسته باشم در خصوص شیوه و مطالعه و منابع و درس خیلی بحث کرده باشم .
      حالا اینکه 5 سال اینجا برای احیای حق خودم و دیگران داد و بیداد کرده باشیم باید الان از شما عذر خواهی کنم ؟ در این مدت با دیگران مشاوره و نظر دادیم برای شما سخت و گرون اومده ؟ پس فکر میکنم به شما ربطی نداره که من در چه جهتی در این انجمن فعالیت میکنم و در ضمن از بس کنجکاو بودید باید بهتون بگم من هم مثل خیلی های دیگه شرایط برام فرآهم نبوده که بخوام راحت مثل بچه 18 17 ساله فقط بشینم خونه و چارتا کتاب جلوم باشه وگرنه خیلی بهتر از امثال شما معنی وقت و فرصت رو میدونم و خدا رو شکر در این مدت با خیلی از دوستانی که پیگیر و هم صحبت بودند سعی کردیم امید به موفقیت رو زنده نگه داریم ! مشورت دادیم، و راه حل های برای وضعیت موجود ارائه شد و گفتیم و شنیدیم که انگار شما وای وای شدید و براتون تعامل دیگران گرون اومده.
      زحمت کشیدید واقعا چیزای خوبی لیست کردید که نشون میدن در این 5 سال فقط به فکر خودم نبودم ! خودم نمی دونستم انقدر فعالیت حق طلبانه داشتم.
      خدا رو شکر که نشون میده اگر برای خود من موفقیت نبود و جور نشد که دیگه دست سرنوشت ولی این طوری نبودم که بگم به درک ولی اونهای که مناطق محروم هستند و حقشون از بین میره مگر اونها انسان نیستند و دل ندارند !؟ باید ظلم رو دید و ساکت نشست ؟ اینکه بی خیال سایر افراد جامعه باشیم چون به خود ما دلخی نداره ؟ چون خود ما از این مصوبه کنکوری آسیب نمی بینیم و این تغییرات ریشه ما رو خشک نمیکنه یعنی باید بی خیال باشیم ؟ معنی این نو توضیح شما برای من این طوری هست که امثال شما باید از این مصوبه با تغییراتش چه کم وچه زیاد خوشحالی شما رو در پی داشته باشه! و اگر راه برای شما بسته بود این طوری راحت نمی تونستید بگذرید و اگر راه برای شما بسته است پس دیگران رو نخواهید که مثل خودتون بی تفاوت باشند و بگن فرصت و فرصت !
      اینکه باید گفت وقت رو هدر دادن و این ها حاشیه است، ماستکی رد شدن از ماجرا نیست؟ اینکه الان یه بدبخت قبلا ترمیم کرده و پیگیر حقشم هستیم یعنی به عقیده شما نباشیم و وقتمون رو هدر ندیم؟ اینکه طرف نظام جدیدی سال دوازدهم هست و یکی دو سال دیگه به این وضعیت میرسه جون 18 19 ساله بی خیالش باشیم ؟ این که یه بنده خدای متاهل هست و داره زجر میکشه و خواسته با شرایط برابر حداقل محض دلخوشی هم شده کنکور بده پیگیر خواسته اش باشیم عیبه؟ اینکه تراز نمرات مشکل داره و حق خیلی ها از بین میره باید ساکت باشیم ؟
      وقت رو بیش از این تلف کردن در صورتی هست که عده ای نا بخرد تصمیماتی برای ملت میگیرند که باعث هدر رفتن انرژی و سرمایه اونها از همه لحاظ میشه و عده ای مثل شما با چنین توصیه های با تایید ضمنی چنین مصوباتی دلهره و ترس رو به جون ملت میندازید ! مثل وقتی روغن و تخم مرغ گرون میشه امثال شما صف میشکند که مبادا گیرشون نیاد و میگید همینی که هست هست و وقت رو هدر ندیم که دیگه گیرمون نمیاد ! در صورتی که اگر کسی خرید نکنه مجبور میشند قیمت ها رو درست کنند و حالا این مصوبات کنکوری ظالمانه برای ملت نوشته میشه با اتلاف وقت قلمداد کردن حق خواهی اونو پیش می برید.
      شما هر آنچه کردید و برنامه از تابستان برای خودتون ریختید بر اساس وضعیت شما بوده و اگر کم و کاستی داشته اونو درمان کنید و نه اینکه به این نوع حق خواهی ها مشکل داشته باشید که برای جلوگیری از اهمال کاری دوستان عزیز انجمن پست های خوبی زدند که میتونید به اونها رجوع کنید.

این که میگید به تغییر شیوه کنکور، یا در انجمن نبودید و یا دقت نداشته اید، کسی در حال حاضر در پی تغییر کنکور و مصوبات نیست ! برای نحوه اجراش و مشکلاتی هست که فرد همین الان به توصیه شما عمل کرده وقت را نمیخواهد هدر بدهد به اموزش و پرورش میرود می گوید آقای فلانی ترمیم معدل ! چی میشنوه؟ نمیشه ! قبلا ترمیم کردم الان نمره ام خوب نیست ! میگه نمیشه ! پس بدونید موضوع چی هست بعد اظهار لطف بی شائبه ای داشته باشید نسبت به پست های من با چاشنی توصیه به دیگران.
      من وقت اینرو ندارم که تاپیک و پست های دیگران رو جستجو کنم، به تجربه در این انجمن دیدیم کسانی که با حرف های نامربوط و بی محتوا چه طور اصل تاپیک و موضوعات مورد بحث رو به حاشیه کشونده پس لطفا در تاپیک های که من شروع کردم چون میدونید از چه نوعی هست حضور پیدا نکنید که هم لطفی به خودتان داشته باشید و وقتتون نره هم به دیگران که وقتشون بابت این ..... هدر نره و تاپیک اصلی رو منحرف نکنید. ممنون از شما.
      ویرایش توسط MYDR : 07 آبان 1401 در ساعت 14:13

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همون اولین روزی که مصوبه روخوندم اینجا نوشتم هدف حذف نظام قدیم و پشت کنکوریاست خیلیا خندیدن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      همون اولین روزی که مصوبه روخوندم اینجا نوشتم هدف حذف نظام قدیم و پشت کنکوریاست خیلیا خندیدن
      دقیقا ً .
      حتی فراتر از اون ! برخی از این نظام جدیدی ها (به خصوص معدل بیست مفتکی با تقلب و سو استفاده های فراوان که ذوق این مصوبه رو دارند) ، هم به زودی به این چرخه اضافه میشند چون سال دهم و یازدهم امتحان نهایی ندادند که مشمول 60 درصد تاثیر قطعی بشند و بی زحمت باید امتحان نهایی مجدد بدند.

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا ً .
      حتی فراتر از اون ! برخی از این نظام جدیدی ها (به خصوص معدل بیست مفتکی با تقلب و سو استفاده های فراوان که ذوق این مصوبه رو دارند) ، هم به زودی به این چرخه اضافه میشند چون سال دهم و یازدهم امتحان نهایی ندادند که مشمول 60 درصد تاثیر قطعی بشند و بی زحمت باید امتحان نهایی مجدد بدند.
      دقیقا باید سعی کنیم دوباره مصوبه لغو شه گرچه مطمئنم بعد کنکور دی لغو میشه این مصوبه از اساس خلاف عدالته و ما جلوشو میگیریم بعد طرف میگه درگیر حاشیه نشو عزیزم حاشیه اصلی بعداز تلاشت و نتیجه نگرفتنت شروع میشه فعلا سرگرم باش

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      دقیقا باید سعی کنیم دوباره مصوبه لغو شه گرچه مطمئنم بعد کنکور دی لغو میشه این مصوبه از اساس خلاف عدالته و ما جلوشو میگیریم بعد طرف میگه درگیر حاشیه نشو عزیزم حاشیه اصلی بعداز تلاشت و نتیجه نگرفتنت شروع میشه فعلا سرگرم باش
      ان شاءالله که لغو بشه ! حالا اگر هم لغوش نکردن، مثل کنکور دور مرحله ای های سابق باید تکرار پذیر باشه ! که بخشی در امتحان نهایی و ترمیم باید صورت بگیره و بخشی در آزمون سراسری کنکور !.
      من با کلی پیگیری از خود آموزش و پرورشی های ستاد و وزارت گفتند که ما نمی تونیم بیش تر از یکبار ترمیم رو اجرا کنیم همین الانش هم مشکل داریم ! این زور بودن این مصوبه که مشخص هست حالا چه نهادی و چه شخصی باید بزنه توی سر این شورای انقلاب فرهنگی که بگه بفهم معلوم نیست ! و گرنه معلوم نیست با چه عقلی و منطقی میخواهند این مصوبه رو اجرا کنند. طرفی که از این حرفهای خاله زنگی و چرت و پرت میزنه رو دایورت باید کرد.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      میدونی مثل چیه مثل تایتانیکه
      چ طبقه پولدار باشی چ طبقه فقیر همه با هم غرق میشیم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه تاپیک های منو دنبال کردید ممنون !ولی هر کسی که تاپیک میزنه یعنی حتما خودش کنکور داره ؟ اصلا این مهم نیست !
      کنکور برای من یک سرگردمی و یک رقابت هست ! و نوع جنس تاپیک های من که شما خیلی خوب در این 5 سال پیگیر اون بودید مشخص هست که چی هست و فکر نکنم تا حالا در این مدت در تاپیکهای زیادی خواسته باشم در خصوص شیوه و مطالعه و منابع و درس خیلی بحث کرده باشم .
      حالا اینکه 5 سال اینجا برای احیای حق خودم و دیگران داد و بیداد کرده باشیم باید الان از شما عذر خواهی کنم ؟ در این مدت با دیگران مشاوره و نظر دادیم برای شما سخت و گرون اومده ؟ پس فکر میکنم به شما ربطی نداره که من در چه جهتی در این انجمن فعالیت میکنم و در ضمن از بس کنجکاو بودید باید بهتون بگم من هم مثل خیلی های دیگه شرایط برام فرآهم نبوده که بخوام راحت مثل بچه 18 17 ساله فقط بشینم خونه و چارتا کتاب جلوم باشه وگرنه خیلی بهتر از امثال شما معنی وقت و فرصت رو میدونم و خدا رو شکر در این مدت با خیلی از دوستانی که پیگیر و هم صحبت بودند سعی کردیم امید به موفقیت رو زنده نگه داریم ! مشورت دادیم، و راه حل های برای وضعیت موجود ارائه شد و گفتیم و شنیدیم که انگار شما وای وای شدید و براتون تعامل دیگران گرون اومده.
      زحمت کشیدید واقعا چیزای خوبی لیست کردید که نشون میدن در این 5 سال فقط به فکر خودم نبودم ! خودم نمی دونستم انقدر فعالیت حق طلبانه داشتم.
      خدا رو شکر که نشون میده اگر برای خود من موفقیت نبود و جور نشد که دیگه دست سرنوشت ولی این طوری نبودم که بگم به درک ولی اونهای که مناطق محروم هستند و حقشون از بین میره مگر اونها انسان نیستند و دل ندارند !؟ باید ظلم رو دید و ساکت نشست ؟ اینکه بی خیال سایر افراد جامعه باشیم چون به خود ما دلخی نداره ؟ چون خود ما از این مصوبه کنکوری آسیب نمی بینیم و این تغییرات ریشه ما رو خشک نمیکنه یعنی باید بی خیال باشیم ؟ معنی این نو توضیح شما برای من این طوری هست که امثال شما باید از این مصوبه با تغییراتش چه کم وچه زیاد خوشحالی شما رو در پی داشته باشه! و اگر راه برای شما بسته بود این طوری راحت نمی تونستید بگذرید و اگر راه برای شما بسته است پس دیگران رو نخواهید که مثل خودتون بی تفاوت باشند و بگن فرصت و فرصت !
      اینکه باید گفت وقت رو هدر دادن و این ها حاشیه است، ماستکی رد شدن از ماجرا نیست؟ اینکه الان یه بدبخت قبلا ترمیم کرده و پیگیر حقشم هستیم یعنی به عقیده شما نباشیم و وقتمون رو هدر ندیم؟ اینکه طرف نظام جدیدی سال دوازدهم هست و یکی دو سال دیگه به این وضعیت میرسه جون 18 19 ساله بی خیالش باشیم ؟ این که یه بنده خدای متاهل هست و داره زجر میکشه و خواسته با شرایط برابر حداقل محض دلخوشی هم شده کنکور بده پیگیر خواسته اش باشیم عیبه؟ اینکه تراز نمرات مشکل داره و حق خیلی ها از بین میره باید ساکت باشیم ؟
      وقت رو بیش از این تلف کردن در صورتی هست که عده ای نا بخرد تصمیماتی برای ملت میگیرند که باعث هدر رفتن انرژی و سرمایه اونها از همه لحاظ میشه و عده ای مثل شما با چنین توصیه های با تایید ضمنی چنین مصوباتی دلهره و ترس رو به جون ملت میندازید ! مثل وقتی روغن و تخم مرغ گرون میشه امثال شما صف میشکند که مبادا گیرشون نیاد و میگید همینی که هست هست و وقت رو هدر ندیم که دیگه گیرمون نمیاد ! در صورتی که اگر کسی خرید نکنه مجبور میشند قیمت ها رو درست کنند و حالا این مصوبات کنکوری ظالمانه برای ملت نوشته میشه با اتلاف وقت قلمداد کردن حق خواهی اونو پیش می برید.
      شما هر آنچه کردید و برنامه از تابستان برای خودتون ریختید بر اساس وضعیت شما بوده و اگر کم و کاستی داشته اونو درمان کنید و نه اینکه به این نوع حق خواهی ها مشکل داشته باشید که برای جلوگیری از اهمال کاری دوستان عزیز انجمن پست های خوبی زدند که میتونید به اونها رجوع کنید.

این که میگید به تغییر شیوه کنکور، یا در انجمن نبودید و یا دقت نداشته اید، کسی در حال حاضر در پی تغییر کنکور و مصوبات نیست ! برای نحوه اجراش و مشکلاتی هست که فرد همین الان به توصیه شما عمل کرده وقت را نمیخواهد هدر بدهد به اموزش و پرورش میرود می گوید آقای فلانی ترمیم معدل ! چی میشنوه؟ نمیشه ! قبلا ترمیم کردم الان نمره ام خوب نیست ! میگه نمیشه ! پس بدونید موضوع چی هست بعد اظهار لطف بی شائبه ای داشته باشید نسبت به پست های من با چاشنی توصیه به دیگران.
      من وقت اینرو ندارم که تاپیک و پست های دیگران رو جستجو کنم، به تجربه در این انجمن دیدیم کسانی که با حرف های نامربوط و بی محتوا چه طور اصل تاپیک و موضوعات مورد بحث رو به حاشیه کشونده پس لطفا در تاپیک های که من شروع کردم چون میدونید از چه نوعی هست حضور پیدا نکنید که هم لطفی به خودتان داشته باشید و وقتتون نره هم به دیگران که وقتشون بابت این ..... هدر نره و تاپیک اصلی رو منحرف نکنید. ممنون از شما.
      فروم یک قابلیتی داره که همه میتونن ازشش استفاده کنند و فرقی هم نمیکنه کی عضو شده باشی یا رتبه کاربری چی باشه . وارد پروفایل هر کسی که بشیم میتونیم تمام تاپیک های ایجاد شده یا پست های ارسال شده اون فرد رو ببینیم.(میتونید این قابلیت رو روی هر کاربری که مایل هستید همین الان تست کنید کافیه وارد پروفایل بشید و سمت راست پایین عکس اون فرد نوشته تمام تاپیک ها و تمام پست های ارسال شده)
      شما رو از ۹۷ دنبال نکردم من! ولی حدس زدم که مدت هاست که باید پیگیر باشید که با سرچ کردن دیدم که فکرم اشتباه نبود! فقط فکر نمیکردم از کنکور ۹۷ به اینور درحال پیگیری هستید!!! نهایتش فکر میکردم از ۱۴۰۰ به اینور هستش که پیگیر لغو مصوبه هستید
      لازم به عذرخواهی از من نیست . فشاری هم بهم نیومده دوست عزیز . ولی اگه لاکپشتی هم میخوندید الان احتمالا وضعیتی بهتر نصیب شما میبود . البته شکرخوری این قضیه به من نیومده و بازم میگم هدفم صرفا گفتگو با شما نبوده بلکه میخواستم به بقیه ی دوستان بگم که وقتشون رو غنیمت بدونن و منتظر معجزه نباشند . این طرح اینطوری که دارند میگم همش هم مضر و زیان آور نیست بلکه اگه واقعا اجرا بشه میتونه کمی فشار رو برای دانش آموزان کمتر کنه و برای دهه ها و نسل های آینده هم میتونه مفید باشه و در یک چشم انداز بلندتر هم میتونه بخشی از معایب کنکور رو اصلاح و یا کمتر کنه

شما در ابدا به دنبال لغو بودید ولی گویا الان به اصلاح هم راضی شدید! که خوب به خودتون مربوطه! من فقط میخوام بچه ها ببینن که چه کسانی دارند هی داد و هوار میکنند که ای داد بدبخت شدیم و دیگه هرگز قبول نمیشیم و از این دست حرفا . یکسری دروغ های گوبلزی هم در آوردن که اگه زیر ۲۰ گرفته باشید در نهایی دیگه محاله قبول بشید . من نگفتم توی تابستون وقتم تلف سد بخاطر تاپیک های شما یا حرف های دیگر دوستان در انجمن . خواستم به بهانه ی پست های شما یک تلنگری بزنم به کسانی که هنوز هم دارن رویا پردازی میکنند

من نمیدونم فردا (۸آبان) چه چیزی اعلام میشه.شاید حذف بشه شاید تغییر کنه و یا شادم هیچ تغییری نکنه،فقط دارم میگم اینقدر معطل نمونیم و دست روی دست نذاریم و دقت بیشتری هم به خرج بدیم و ببینیم که افراد معمولا منافع خودشون رو پیگیری میکنند تا دیگران رو! ببینیم چه کسانی دارند داد و هوار میکنند برای لغو(یا تغییر) مصوبه
      میتونه مفید باشه بنظرم دیدن سابقه افراد ...

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها

واقعا همینطوره گرامی پوریا
      وقتشونو به جای درس خوندن میذارن روی اعتراض و جار و جنجال راه انداختن و آخرش هم چه مصوبه تغییر کنه چه نکنه، چون تلاشی نکردن به جایی نمیرسن و همه چیو باز میندازن تقصیر مملکت و مصوبه و فلان...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن