خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      دقیقا باید سعی کنیم دوباره مصوبه لغو شه گرچه مطمئنم بعد کنکور دی لغو میشه این مصوبه از اساس خلاف عدالته و ما جلوشو میگیریم بعد طرف میگه درگیر حاشیه نشو عزیزم حاشیه اصلی بعداز تلاشت و نتیجه نگرفتنت شروع میشه فعلا سرگرم باش
      دوست عزیز شما انگار در یک دنیای موازی و یا فانتزی زندگی میکنید!
      هنوزم دارید رویا پردازی میکنید که شاید(البته میگید مطمئنید!) که بعد دی لغو میشه!
      بحث من این نیست لزوما که لغو میشه یا نه بلکه میگم دوستان وقفه ای در تلاش کردنشون ایجاد نکنند به بهانه(توهم) لغو مصوبه

یک مسئله ی دیگه هم هست که بیشتر مربوط به این تاپیک هستش.مدت ها اون تاپیک رو پیگیری میکردم.تقریبا تمام پست ها رو خوندم(نه یکجا بلکه هر روز همون موقع سر میزدم و نگاه میکردم).دقیقا یادم آیدی حدود ۱۰ نفر رو نوشته بودم . میخواستم تو همون تاپیک یک پست بذارم و اسم همه رو منشن کنم و بگم که لطفا به امید لغو مصوبه از تلاش کردن دریغ نکنید دوستان . یه عده همونجا با قاطعیت میگفتند که این طرح اصلا اجرا نمیشه و یک عده همه منظر بودن سبطی بره لغو کنه و از این جور چیزها . نمیخوام بگم پیگیری نکنید بلکه میگم معطل نشید به امید لغو این طرح
      شما هم یکی از اون چند نفر بودید.چون شما و چند نفر دیگه مدام میگفتید که بله حتما لغو میشه(کما اینکه هنوزم متوهمانه باور دارید بهش!) و قابلیت اجرا نداره و از این دست رویا پردازی ها.
      کنکور ظاهرا برای شما هم مث استارتر بیشتر یه سرگرمی و رقابت هستش(نقل از خود استارتر).چون شما هم ظاهرا فقط همینطوری اخبار رو پیگیری میکنید که شاید یه روزی شروع کنید به مطالعه!

نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      ان شاءالله که لغو بشه ! حالا اگر هم لغوش نکردن، مثل کنکور دور مرحله ای های سابق باید تکرار پذیر باشه ! که بخشی در امتحان نهایی و ترمیم باید صورت بگیره و بخشی در آزمون سراسری کنکور !.
      من با کلی پیگیری از خود آموزش و پرورشی های ستاد و وزارت گفتند که ما نمی تونیم بیش تر از یکبار ترمیم رو اجرا کنیم همین الانش هم مشکل داریم ! این زور بودن این مصوبه که مشخص هست حالا چه نهادی و چه شخصی باید بزنه توی سر این شورای انقلاب فرهنگی که بگه بفهم معلوم نیست ! و گرنه معلوم نیست با چه عقلی و منطقی میخواهند این مصوبه رو اجرا کنند. طرفی که از این حرفهای خاله زنگی و چرت و پرت میزنه رو دایورت باید کرد.
      ۸ماه و خورده ای مونده به کنکور(تیر ماه). خواهیم دید چه کس(یا کسانی) حرف های خاله زنکی و چرت و پرت میزنن.امید وارم که اون شخص من باشم ...
      امیدوارم که سال دیگه که میام تو انجمن نبینم که شما تاپیک زده باشید برای لغو مصوبه کنکور ۱۴۰۳ !
      امیدوارم سربلند باشید در کنکور و تمام مراحل دیگه زندگیتون

بازم میگم هدف من شما نیستید الزاما فقط میخوام کسانی که این تاپیک هایی مثل مال شما (با تیترهای زردی مثل ۱۰ رو لولو برد!) رو میبینند آگاه تر بشن و یک تلنگر هرچند کوچیک بهشون بخوره که دیگه وقت بیشتری رو از دست ندن

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان و داوطلب های کنکور!تغییرات ظالمانه کنکور رو مطلع هستید که در اون بارها و بسیار زیاد در تاپیک های مربوطه صحبت کردیم .یکی از موضوعات مهمی بحث ترمیم معدل بوده ! در اخبار شنیدید که رئیس سنجش و پذیرش کیفیت آموزشی گفته یکبار و مسئولین مختلف آموزش و پرورش هم همین موضوع رو تکرار کردند !در پیگیری های که داشتم آقای مسئول کشوری آموزش و پرورش گفت : نهایتاً یکبار ترمیم و نه بیشتر! و طوری حرف میزد که انگار نه انگار این موضوع چقدر مهم هست ! میگفت طرف درس نخونده و حالا سرش به سنگ خورده نهایتا یه بار دیگه بیاد امتحان بده و بره ! دیگه چرا باید این همه بیاد امتحان نهایی بده ! یک هزینه بسیار سنگین و وحشت ناک هست برای آموزش و پرورش ! و اصلا آموزش بیشتر از یکبار نخواهد بود!حالا این وسط کسانی که ترمیم کردند به احتمال زیاد دیگه اون درس رو نمی تونند ترمیم کنند !کسانی که یکبار ترمیم کلی کرده باشند که دیگه هیچ درسی رو نمی تونند ترمیم کنند!کسانی که نظام قدیمی هستند فقط و فقط یک بار در کل در امتحاتات نهایی میتونند شرکت کنند که همون رو دارند در قالب ترمیم معدل اعلام میکنند.کسانی که نظام جدید هستند در امتحانات نهایی مدرسه یک بار و در ترمیم معدل یک بار ! در نهایت دوبار می تونند شرکت کنند !در کل همه داوطلب های در اون 40 50 60 درصد دچار مشکل میشند. من گفتم آقا طرف درس خونده باشه و فرضا یه ریاضی 18 بشه دیگه رشته مورد نظرش رو قبول نمیشه اصلا معدل پایین تر از 19.16 که خود مسئولین خبر دادند یعنی هیچ در رشته های پرمتقاضی و قبول نمیشه ! 20 هزار معدل بیست 70 80 هزار معدل 19 تا 20 سال های قبل رو چه میخواهید بکنید !این یعنی فاجعه ای وحشت ناک ! من که اعصابم خورد شده بود گفتم آقا این شورای عالی انقلاب فرهنگی چنین و چنان گفته ! گفت نه آقا اون برای خودش یه مصاحبه ای کرده و یه حرفی زده ! ببین قانونی که اومده بیرون چی هست ! من گفتم مگر اول نگفتند هر تعداد بار بعدش 10 بار ! گفت نخیر ! من رفتم مصوبات رو خوندم دقیقا حق با این اقای مسئول بود ! اصلا در مصوبه ای که اعلام کردند 10 بار و.... ذکر نشده و مهم ترین بندی که مربوط به این موضوع هست :که شورای سنجش و پذیرش اصلا کاری برای این موضوع نکرده !یعنی شورای انقلاب فرهنگی گفته من فلان چیز رو میخوام و باید اجرا کنید ! تاثیر قطعی معدل حالا مابقیش رو چه طوری اجرا میکنید و چه گلی به سر خودتون میزنید دیگه اش به من مربوط نیست !!!دوستان لطفا ً درک کنید که اطلاع رسانی کردم که بدونید آقایون مسئول چه برنامه و تفکری دارند که آگاهی داشته باشید !لطفا شما هم پیگیر باشید و باهم متحد بشیم برای اعتراضات اقدام کنیم ! یک گروه و کانالی ایجاد کنیم برای این موضوعات .
      ببخشید بی زحمت وقت کردید پیام خصوصیتون چک کنید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      فروم یک قابلیتی داره که همه میتونن ازشش استفاده کنند و فرقی هم نمیکنه کی عضو شده باشی یا رتبه کاربری چی باشه . وارد پروفایل هر کسی که بشیم میتونیم تمام تاپیک های ایجاد شده یا پست های ارسال شده اون فرد رو ببینیم.(میتونید این قابلیت رو روی هر کاربری که مایل هستید همین الان تست کنید کافیه وارد پروفایل بشید و سمت راست پایین عکس اون فرد نوشته تمام تاپیک ها و تمام پست های ارسال شده)
      شما رو از ۹۷ دنبال نکردم من! ولی حدس زدم که مدت هاست که باید پیگیر باشید که با سرچ کردن دیدم که فکرم اشتباه نبود! فقط فکر نمیکردم از کنکور ۹۷ به اینور درحال پیگیری هستید!!! نهایتش فکر میکردم از ۱۴۰۰ به اینور هستش که پیگیر لغو مصوبه هستید
      لازم به عذرخواهی از من نیست . فشاری هم بهم نیومده دوست عزیز . ولی اگه لاکپشتی هم میخوندید الان احتمالا وضعیتی بهتر نصیب شما میبود . البته شکرخوری این قضیه به من نیومده و بازم میگم هدفم صرفا گفتگو با شما نبوده بلکه میخواستم به بقیه ی دوستان بگم که وقتشون رو غنیمت بدونن و منتظر معجزه نباشند . این طرح اینطوری که دارند میگم همش هم مضر و زیان آور نیست بلکه اگه واقعا اجرا بشه میتونه کمی فشار رو برای دانش آموزان کمتر کنه و برای دهه ها و نسل های آینده هم میتونه مفید باشه و در یک چشم انداز بلندتر هم میتونه بخشی از معایب کنکور رو اصلاح و یا کمتر کنه
      شما در ابدا به دنبال لغو بودید ولی گویا الان به اصلاح هم راضی شدید! که خوب به خودتون مربوطه! من فقط میخوام بچه ها ببینن که چه کسانی دارند هی داد و هوار میکنند که ای داد بدبخت شدیم و دیگه هرگز قبول نمیشیم و از این دست حرفا . یکسری دروغ های گوبلزی هم در آوردن که اگه زیر ۲۰ گرفته باشید در نهایی دیگه محاله قبول بشید . من نگفتم توی تابستون وقتم تلف سد بخاطر تاپیک های شما یا حرف های دیگر دوستان در انجمن . خواستم به بهانه ی پست های شما یک تلنگری بزنم به کسانی که هنوز هم دارن رویا پردازی میکنند
      من نمیدونم فردا (۸آبان) چه چیزی اعلام میشه.شاید حذف بشه شاید تغییر کنه و یا شادم هیچ تغییری نکنه،فقط دارم میگم اینقدر معطل نمونیم و دست روی دست نذاریم و دقت بیشتری هم به خرج بدیم و ببینیم که افراد معمولا منافع خودشون رو پیگیری میکنند تا دیگران رو! ببینیم چه کسانی دارند داد و هوار میکنند برای لغو(یا تغییر) مصوبه
      میتونه مفید باشه بنظرم دیدن سابقه افراد ...
      نحوه کار کردن با سیستم ویبیلتین رو به خوبی بلدم و مدت ها مدیریت انجمن های بزرگ بودم و نیازی نیست برام توضیح بدید. موضوع چیز دیگه ای بود که خودت رو زدید به راه ندونستن !
      موضوع خوندن من و شرایط من رو چون متوجه نیستید برای خودتون می بافید و مثل بچه های 18 19 ساله ای که میگه اگر خونده بودید ! بله من هم هم سن شما بودم همین طوری خوندم و دانشگاه تهران کارشناسی نرم رو گرفتم و الان هم به خاطر همین گفتم قبول شدن من و رقابت برای من سرگرمی و رقابت هست ! که شما این رو هم بازم برای خودتون ابزار ساختید !
      تقریبا یادم اومده که شما هم اگر اشتباه نکرده باشم جز طرفدارهای مصوبه بودید ( در همون تاپیک که اشاره کردید) ! پس اگر اشتباه نکرده باشم و جز همون ها هستید بهتر هست که اعصاب مارو خرد نکنی و به همون کار وبار و درس خودت بپردازی ! و داد و بیداد شما که آهای وقتتون نره رو همه شنیدن دیگه !

شما به بهانه پست های من به دیگران تلنگر بزنید؟ مغلطله بافی میکنید میگید تلنگر ؟ از پست های من استفاده کرده باشید که منطق شوم و مسخره خودتون رو تفسیر کرده باشید!
      بهتر هست که مواظب باشی چون هرگز به شما اجازه نمیدم سو استفاده کنید! شما در تاپیک لغو مصوبه در جلد مخالف ظاهر شدید و حالا که این موضوع ترمیم رو هم مطرح کردیم مشکل داره دوباره در همون لباس ظاهر شدید و تنتون ملیرزه از بیدار و اقدام سایر افراد ! مثل این میمونه که معدل بالاهای مفتکی وقتی هوشیاری دیگران رو می بینند که متوجه نقایص شدند، دلشون میخواد که اقدام نکنند تا این ها راحت تر بالا تر برند و جایگاهشون از این شکاف های قانونی حفظ بمونه و سو استفاده کنند! هیچ حرف دیگه ای در این انجمن برای سایرین داشته اید ! بله ما داد و بیداد میکنیم در جهت احیای حق و بیداری سایر افراد ! شما چی کار میکنید ؟
      شما اگر فعال هستید و خیری دارید و خیلی صادق هستید که به دیگران نفعی برسونید میتونید در راستای همون خیر خواهی خودتون به دیگران آموزش مشاوره و... رو انجام بدید نه اینکه به مهمل بافی به بهانه تاپیک های من به دیگران تلنگر بزنید !
      همچنین به شما گفتم نیازی نیست در تاپیک های من حضور داشته باشید و پست های منو تحلیل کنید ! در سری قبل حرف به اندازه کافی زدید چون همون طوری که اشاره کردم وقت چنین حرف های کودکستانی را ندارم و همین حالا هم وقت من و دیگران رو با منحرف کردن بحث اصلی تاپیک گرفته اید.

دوست عزیز شما انگار در یک دنیای موازی و یا فانتزی زندگی میکنید!
      هنوزم دارید رویا پردازی میکنید که شاید(البته میگید مطمئنید!) که بعد دی لغو میشه!
      بحث من این نیست لزوما که لغو میشه یا نه بلکه میگم دوستان وقفه ای در تلاش کردنشون ایجاد نکنند به بهانه(توهم) لغو مصوبه

یک مسئله ی دیگه هم هست که بیشتر مربوط به این تاپیک هستش.مدت ها اون تاپیک رو پیگیری میکردم.تقریبا تمام پست ها رو خوندم(نه یکجا بلکه هر روز همون موقع سر میزدم و نگاه میکردم).دقیقا یادم آیدی حدود ۱۰ نفر رو نوشته بودم . میخواستم تو همون تاپیک یک پست بذارم و اسم همه رو منشن کنم و بگم که لطفا به امید لغو مصوبه از تلاش کردن دریغ نکنید دوستان . یه عده همونجا با قاطعیت میگفتند که این طرح اصلا اجرا نمیشه و یک عده همه منظر بودن سبطی بره لغو کنه و از این جور چیزها . نمیخوام بگم پیگیری نکنید بلکه میگم معطل نشید به امید لغو این طرح
      شما هم یکی از اون چند نفر بودید.چون شما و چند نفر دیگه مدام میگفتید که بله حتما لغو میشه(کما اینکه هنوزم متوهمانه باور دارید بهش!) و قابلیت اجرا نداره و از این دست رویا پردازی ها.
      کنکور ظاهرا برای شما هم مث استارتر بیشتر یه سرگرمی و رقابت هستش(نقل از خود استارتر).چون شما هم ظاهرا فقط همینطوری اخبار رو پیگیری میکنید که شاید یه روزی شروع کنید به مطالعه!
      ۸ماه و خورده ای مونده به کنکور(تیر ماه). خواهیم دید چه کس(یا کسانی) حرف های خاله زنکی و چرت و پرت میزنن.امید وارم که اون شخص من باشم ...
      امیدوارم که سال دیگه که میام تو انجمن نبینم که شما تاپیک زده باشید برای لغو مصوبه کنکور ۱۴۰۳ !
      امیدوارم سربلند باشید در کنکور و تمام مراحل دیگه زندگیتون

بازم میگم هدف من شما نیستید الزاما فقط میخوام کسانی که این تاپیک هایی مثل مال شما (با تیترهای زردی مثل ۱۰ رو لولو برد!) رو میبینند آگاه تر بشن و یک تلنگر هرچند کوچیک بهشون بخوره که دیگه وقت بیشتری رو از دست ندن

در اون تاپیک که اشاره کردید،هم شما و هم امثال شما موافق و طرفدار مصوبه که به نفع شما است، یاد اوری کردم ولی بازم ظاهرا دقت نداشتید و فقط در پی جواب بودید، کسی در حال حاضر در پی لغو مصوبه نیست ودر پی مشکلاتی هست که این مصوبه براش ایجاد کرده و مسئولین براش راه حلی و جوابی ندارند و شما سینه چاک حامی چنین طرح های هستید و به سوالاتی که از شما پرسیده ام جوابی برای بیان نداشته اید( اینکه من فعلا طرفدار طرح شدم؟ وقتی اجبار و به ناحق افرادی مثل شاهچراغ کشته میشند راه حلی وانتخابی داشته اند ؟ از این 5 سال که پیگیر نوشته های من بودید و کنجکاوانه بررسی میکردید و در تاپیک حرف های همه رو هم خونده بودید ) هر تلاشی و اقدامی برای لغو این مصوبه از دست من یک فرد حقیقی بر می اومده انجام دادم) و وقتی زمان سپری شده در شرایط فعلی که برای اجرای این مصوبه پیش رفته هم در تلاش هستم با هر کاری که میشه کرد اطلاعات کسب کنم در جهت لغو اون و در این بین اطلاعاتی که بدستم میرسه رو به هم وطن ها کنکوری ارائه میکنم هر چند رقیب من شاید باشند ولی همون طوری که گفتم این رقابت برای من یعنی سرگرمی ( از نظر معنی شما سرگرمی رو همیشه چیز خوش و لنگاری میدونید شاید به اقتضای سن شما باشه ) سرگرمی معنای دیگه ای هم داره که هنوز بعید هست به معناهای دیگه ای اون برسید.
      این که به عنوان لولو 10 بار رو برد میگید زرد به خاطر شاید سن کمتون باشه و این موضوع مربوط به موضوعی بود که یک شخصیت کشوری از اون استفاده کرده با همون لفظ و بیان نوشته شده ! خاله زنگی و ... ( هرچند لفظ ها کاربردهای مختلفی دارند ) و مشخص هست که شما چیز دیگه ای و جواب دیگه ای خصوصا برای حل مشکلات افرادی که با مشکلات مصوبه روبرو شدند نداشته و ندارید ..... که برای همه مشخص هست نیاز به تفسیر و جواب قسمت به قسمت چنین حرفهای نیست.....

اما برای 1403 و 1404 چه خودم کنکوری باشم چه نباشم و.... تا هر وقتی که در این انجمن هستم برای احیای حق مردم تلاش میکنم ان شاءالله به کوری چشم ظالمان و حامیان چنین طرح های که مفتکی معدل بالا گرفته اند و شراط مالی دارند که میتونند همه چیز رو بخرند حتی نمره پذیرش دانشگاه.
      ویرایش توسط MYDR : 07 آبان 1401 در ساعت 18:20

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_kh066 نمایش پست ها
      ببخشید بی زحمت وقت کردید پیام خصوصیتون چک کنید
      سلام، خواهش میکنم ، جواب دادم !
      بازم میگم نگران نباش ! به احتمال زیاد فردا که دفترچه بیاد فکر کنم تاپیک بررسی اونو دوستان ایجاد کنند و برای خیلی ها یه سری سوالات مطرح بشه مثل من و شما .

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، خواهش میکنم ، جواب دادم !
      بازم میگم نگران نباش ! به احتمال زیاد فردا که دفترچه بیاد فکر کنم تاپیک بررسی اونو دوستان ایجاد کنند و برای خیلی ها یه سری سوالات مطرح بشه مثل من و شما .
      مرسی دست گلت درد نکنه داداش اخه من دانشجوام الان گفتم یه وقت مشکلی پیش نیاد

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از دادخواهی ب حق تو و امثال تو...
      دم شما گرم ام وای دی ار⚘⚘⚘

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نحوه کار کردن با سیستم ویبیلتین رو به خوبی بلدم و مدت ها مدیریت انجمن های بزرگ بودم و نیازی نیست برام توضیح بدید. موضوع چیز دیگه ای بود که خودت رو زدید به راه ندونستن !
      موضوع خوندن من و شرایط من رو چون متوجه نیستید برای خودتون می بافید و مثل بچه های 18 19 ساله ای که میگه اگر خونده بودید ! بله من هم هم سن شما بودم همین طوری خوندم و دانشگاه تهران کارشناسی نرم رو گرفتم و الان هم به خاطر همین گفتم قبول شدن من و رقابت برای من سرگرمی و رقابت هست ! که شما این رو هم بازم برای خودتون ابزار ساختید !
      تقریبا یادم اومده که شما هم اگر اشتباه نکرده باشم جز طرفدارهای مصوبه بودید ( در همون تاپیک که اشاره کردید) ! پس اگر اشتباه نکرده باشم و جز همون ها هستید بهتر هست که اعصاب مارو خرد نکنی و به همون کار وبار و درس خودت بپردازی ! و داد و بیداد شما که آهای وقتتون نره رو همه شنیدن دیگه !

شما به بهانه پست های من به دیگران تلنگر بزنید؟ مغلطله بافی میکنید میگید تلنگر ؟ از پست های من استفاده کرده باشید که منطق شوم و مسخره خودتون رو تفسیر کرده باشید!
      بهتر هست که مواظب باشی چون هرگز به شما اجازه نمیدم سو استفاده کنید! شما در تاپیک لغو مصوبه در جلد مخالف ظاهر شدید و حالا که این موضوع ترمیم رو هم مطرح کردیم مشکل داره دوباره در همون لباس ظاهر شدید و تنتون ملیرزه از بیدار و اقدام سایر افراد ! مثل این میمونه که معدل بالاهای مفتکی وقتی هوشیاری دیگران رو می بینند که متوجه نقایص شدند، دلشون میخواد که اقدام نکنند تا این ها راحت تر بالا تر برند و جایگاهشون از این شکاف های قانونی حفظ بمونه و سو استفاده کنند! هیچ حرف دیگه ای در این انجمن برای سایرین داشته اید ! بله ما داد و بیداد میکنیم در جهت احیای حق و بیداری سایر افراد ! شما چی کار میکنید ؟
      شما اگر فعال هستید و خیری دارید و خیلی صادق هستید که به دیگران نفعی برسونید میتونید در راستای همون خیر خواهی خودتون به دیگران آموزش مشاوره و... رو انجام بدید نه اینکه به مهمل بافی به بهانه تاپیک های من به دیگران تلنگر بزنید !
      همچنین به شما گفتم نیازی نیست در تاپیک های من حضور داشته باشید و پست های منو تحلیل کنید ! در سری قبل حرف به اندازه کافی زدید چون همون طوری که اشاره کردم وقت چنین حرف های کودکستانی را ندارم و همین حالا هم وقت من و دیگران رو با منحرف کردن بحث اصلی تاپیک گرفته اید.

در اون تاپیک که اشاره کردید،هم شما و هم امثال شما موافق و طرفدار مصوبه که به نفع شما است، یاد اوری کردم ولی بازم ظاهرا دقت نداشتید و فقط در پی جواب بودید، کسی در حال حاضر در پی لغو مصوبه نیست ودر پی مشکلاتی هست که این مصوبه براش ایجاد کرده و مسئولین براش راه حلی و جوابی ندارند و شما سینه چاک حامی چنین طرح های هستید و به سوالاتی که از شما پرسیده ام جوابی برای بیان نداشته اید( اینکه من فعلا طرفدار طرح شدم؟ وقتی اجبار و به ناحق افرادی مثل شاهچراغ کشته میشند راه حلی وانتخابی داشته اند ؟ از این 5 سال که پیگیر نوشته های من بودید و کنجکاوانه بررسی میکردید و در تاپیک حرف های همه رو هم خونده بودید ) هر تلاشی و اقدامی برای لغو این مصوبه از دست من یک فرد حقیقی بر می اومده انجام دادم) و وقتی زمان سپری شده در شرایط فعلی که برای اجرای این مصوبه پیش رفته هم در تلاش هستم با هر کاری که میشه کرد اطلاعات کسب کنم در جهت لغو اون و در این بین اطلاعاتی که بدستم میرسه رو به هم وطن ها کنکوری ارائه میکنم هر چند رقیب من شاید باشند ولی همون طوری که گفتم این رقابت برای من یعنی سرگرمی ( از نظر معنی شما سرگرمی رو همیشه چیز خوش و لنگاری میدونید شاید به اقتضای سن شما باشه ) سرگرمی معنای دیگه ای هم داره که هنوز بعید هست به معناهای دیگه ای اون برسید.
      این که به عنوان لولو 10 بار رو برد میگید زرد به خاطر شاید سن کمتون باشه و این موضوع مربوط به موضوعی بود که یک شخصیت کشوری از اون استفاده کرده با همون لفظ و بیان نوشته شده ! خاله زنگی و ... ( هرچند لفظ ها کاربردهای مختلفی دارند ) و مشخص هست که شما چیز دیگه ای و جواب دیگه ای خصوصا برای حل مشکلات افرادی که با مشکلات مصوبه روبرو شدند نداشته و ندارید ..... که برای همه مشخص هست نیاز به تفسیر و جواب قسمت به قسمت چنین حرفهای نیست.....

اما برای 1403 و 1404 چه خودم کنکوری باشم چه نباشم و.... تا هر وقتی که در این انجمن هستم برای احیای حق مردم تلاش میکنم ان شاءالله به کوری چشم ظالمان و حامیان چنین طرح های که مفتکی معدل بالا گرفته اند و شراط مالی دارند که میتونند همه چیز رو بخرند حتی نمره پذیرش دانشگاه.
      خودم رو به اون راه نمیزنم . شما میگید که تو داری ۵ ساله تاپیک های منو میخونی(!) میگم آقا جان اینطور نیست! گفتم بذار سابقه ی تاپیک هایی رو که ایجاد کرده ببینم تا بفهمم اهل رقابت هست یا نه که خب خوشبختانه دیدم نیست .همین
      مدیونی اگه فکر کنی من ۵ ساله دارم تاپیک های شما رو میخونم
      بعد از ۵سال که دیدید لغو نمیشه (تا اینجای کار البته) زدید تو کار اصلاح که تو همون تاپیک هم گفتم که حق تک تک افراد هستش برای تغییر و حتی لغو موصبه . کل بحث من اینکه از درس خوندن مستمر و تلاش زیاد غافل نشید و اهمال کاری نکنید به امید لغو اون همین و بس.

شما ظاهرا دیپلمتون رو قبل از ۸۴ گرفتید و دارید برای اصلاح یا لغو مصوبه تلاش میکنید که به نظر من حق شماست و من تا اینجا هیچ مشکلی نمیبینم . مشکل جایی هست که میاید با اطلاعات من درآوردی و غلط واهمه ایجاد میکنید که اگه زیر ۲۰ بگیرید دیگه هیچ رشته ی به اصطلاح تاپی قبول نمیشید(که کذبی بیش نیست). قبول دارم که باید نمره بالا داشت ولی رقابت زیاده و باید خیلی کوشش کرد.هرچند که هیچ عدد رسمی ای منتشر نشده ولی افراد قبل از ۸۴ بعید میدونم تعداد زیادی باشند و حتی شاید به زحمت به چند درصد برسند. این تغییرات میتونند یک ریل گذاری خوب برای یک الی دو دهه ی آینده باشه برای قبولی و پذیرش در دانشگاه های کشور
      اینطور نیست که همش به ضرر دانش آموزان باشه . مسئولان باید بلند مدت رو هم نگاه کنند و نمیشه که لنگ کسانی بود که بعد از ۱۵ یا ۲۰ سال پس از دریافت دیپلم دوباره میخواند کنکور بدن.اولویت سیستم با نسل های جوان هستش

بازم میگم خوبه که دوستان ببینند که یه عده از کسانی که دنبال لغو مصوبه هستند دارند تنها برای منافع خودشون تلاش میکنند(دیپلمه های ۸۴ به قبل) نه الزاما برای کسی که برای رویا و توهمی به نام پزشکی شده هدف زندگیش و حاضره حتی ۵ سال هم پشت کنکور بمونه و یا فکر میکنه اگه مصوبه لغو بشه شانس قبولیش بیشتر میشه
      کنکور حدود ۱۰ هزار نفر پذیرش داره برای اون ۳ تا رشته. مابقی(اون چند صد هزار نفر) به دنبال یک سرابی بیش نیستند

8. Top | #23
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      خودم رو به اون راه نمیزنم . شما میگید که تو داری ۵ ساله تاپیک های منو میخونی(!) میگم آقا جان اینطور نیست! گفتم بذار سابقه ی تاپیک هایی رو که ایجاد کرده ببینم تا بفهمم اهل رقابت هست یا نه که خب خوشبختانه دیدم نیست .همین
      بعد از ۵سال که دیدید لغو نمیشه (تا اینجای کار البته) زدید تو کار اصلاح که تو همون تاپیک هم گفتم که حق تک تک افراد هستش برای تغییر و حتی لغو موصبه . کل بحث من اینکه از درس خوندن مستمر و تلاش زیاد غافل نشید و اهمال کاری نکنید به امید لغو اون همین و بس.

شما ظاهرا دیپلمتون رو قبل از ۸۴ گرفتید و دارید برای اصلاح یا لغو مصوبه تلاش میکنید که به نظر من حق شماست و من تا اینجا هیچ مشکلی نمیبینم . مشکل جایی هست که میاید با اطلاعات من درآوردی و غلط واهمه ایجاد میکنید که اگه زیر ۲۰ بگیرید دیگه هیچ رشته ی به اصطلاح تاپی قبول نمیشید(که کذبی بیش نیست). قبول دارم که باید نمره بالا داشت ولی رقابت زیاده و باید خیلی کوشش کرد.هرچند که هیچ عدد رسمی ای منتشر نشده ولی افراد قبل از ۸۴ بعید میدونم تعداد زیادی باشند و حتی شاید به زحمت به چند درصد برسند. این تغییرات میتونند یک ریل گذاری خوب برای یک الی دو دهه ی آینده باشه برای قبولی و پذیرش در دانشگاه های کشور
      اینطور نیست که همش به ضرر دانش آموزان باشه . مسئولان باید بلند مدت رو هم نگاه کنند و نمیشه که لنگ کسانی بود که بعد از ۱۵ یا ۲۰ سال پس از دریافت دیپلم دوباره میخواند کنکور بدن.اولویت سیستم با نسل های جوان هستش

بازم میگم خوبه که دوستان ببینند که یه عده از کسانی که دنبال لغو مصوبه هستند دارند تنها برای منافع خودشون تلاش میکنند(دیپلمه های ۸۴ به قبل) نه الزاما برای کسی که برای رویا و توهمی به نام پزشکی شده هدف زندگیش و حاضره حتی ۵ سال هم پشت کنکور بمونه و یا فکر میکنه اگه مصوبه لغو بشه شانس قبولیش بیشتر میشه
      کنکور حدود ۱۰ هزار نفر پذیرش داره برای اون ۳ تا رشته. مابقی(اون چند صد هزار نفر) به دنبال یک سرابی بیش نیستند

پیشنهاد شمابرای کسانی که پشت کنکورن چیه
      در نزن
      رفته ام از خویش
      کسی منزل نیست

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این که کذب اگر وجود داشته باشه قطعا ً حرف های کسی هست که فقط به فکر خودش هست و از منافع خودش می ترسه ! بارها طرح سوال کردیم و جوابی نداشته اید ! پس اگر افراد خانواده شما که پا به سن تر گذاشته اند و در حال از بین رفتن در جامعه بر اساس نبود معیارهای حقانیت مدنی صورت بگیره روا هست ؟! اگر اظهار نظر های خود کارشناسان رو میدونستید که نمی دونید از وزیر علوم گرفته تا سایر افراد دیگه چنین مغطعه ای رو سر هم نمی کردید که هر کسی زیر 19 باشه رشته به اصطاح تاپی رو قبول نمیشه ! امثال شما این تاپیک و سایر ناپیک های موجود در انجمن رو با یاوه گویی به خیال خودشون به گند می کشند و فکر میکنید دیگران خفته رو بیدار میکنند در صورتی که همه الان میدونند چه اتفاقی افتاده و موضوع چی هست !
      در ضمن مدام سعی نکنید امور منو تحلیل کنید و مهمل بافی کنید !
      اینکه دیپلم 84 به قبل و یا به بعد هستم به شما ارتباطی نداره ! شما به حدی در حاضر جوابی شتاب زده هستید که به 15 20 سال قبل میخواهید توجه کنید ! سال 97 ها و حتی 98 ها رو نمی تونید تحلیل کنید! در صورتی که این نظام جدیدی ها هم حذف میشند ! اگر این رو فهمیدید، عذرخواهی نکرده با یه خداحافظی و آرزوی خیر برای دیگران ( حداقل در تاپیک و پست های من ) خوشحالمون کنید و اگر فهمیدید و نگران منافع خودتون هستید که خدا هدایتتون کنه !.

پس چرا مدام چرند و پرند سر هم میکنید ؟ حداقل اگر تونسته بودید مشکلی از افراد رو که درگیر این مصوبه شدند رو توضیح بدید بازم حرف شما قابل شنیدن بود !
      و اینکه کنکور برای رشته های پر متقاضی هر چند تعداد داشته باشه و مابقی سراب بیش نیستند؟! قعطعا سیرابی های بی خاصیت که الکی نمره بیست گرفتند نباید جز اون 3 هزار تا باشند و باید شرایط رقابت و پذیرش برای همه یکسان باشه این انقدر فشار خوردن نداره ! این یعنی عدالت ! قانون رو هم یاد بگیر که از لحاظ عطف به ماسبق نباید باشه ولی اجباراً دارند اینکار رو می کنند ! حالا که میخواند این کارو بکنند، شرایط و زیر ساخت اونو هم ندارند ! می فهمید اصلا موضوع چی هست اصلا و یا فقط الکی همین طور حرف میزنید در لباس خیر خواهانه وقت برای دیگران ؟!!!! پس به نظرم یه پیشنهاد دوستانه میدوم به شما : انقدر یاوه گویی و حرف در بری نزنید !
      قانون باید برای همه یکسان باشه ! مگر میشه بر اساس سن قانون تحصیلی رو محدود کرد که شما از اون حرفهای .... میزنید ! در هیچ جای دینا نیست که افراد از سن فلان به بعد مورد پذیرش قرار نگیرد ! تازه اولویت با اونهای هست که این مسیر تحصیلی رو در همین مملکت سپری کردند !
      اصلا سن به کنار شما اومدید گفتید بچه ها وقتتون نره با این حرفها ! دیگه چرا انقدر حرص و جوش میزنید ! به شما هم چندین بار گفتم لازم نیست در تاپیک و پست های من حضور داشته باشید ولی خوب مشخص هست که یه معدلی و نمره ای گیرتون اومده و از این که دیگران می تونند در تراز و این وضعیت قرار بگیرند که حقشون هست شما می ترسید ! خوب گفتید وقتتون نره شنیدم دیگه انقدر شرو ور گفتن نداره که !
      کار شما از پند و اندرز شروع شد و رسید به تهمت که ما مخالفین به فکر موردی و فقط برای خودمون هستیم
      خدا نسبت به نیت ها آگاهی بیشتری داره که دیون تهمت به راحتی بخشیده نمیشه.
      حتی اگر ما این طوری هم باشیم عیب نیست چرا که گروه بیشتری رو شامل میشیم که حرفهامون به حق هست و حق کسی ضایع نمیشه بیش تر از 80 درصد افراد جامعه مخالف و کمتر از 20 درصد موافق این مصوبه ظالمانه بودند و
      موضوعاتی که مطرح شده خصوصا این ترمیم معدل که باعث ترس و حشت امثال شما گروه اندک شده که حق و اولویت در امور مدنی و اجتماعی با گروه بیشتر هست نه به سن و سال! هر چند شما از درک چنین موضوعاتی عاجز به نظر می رسید و تفره میرید.

10. Top | #25
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      این که کذب اگر وجود داشته باشه قطعا ً حرف های کسی هست که فقط به فکر خودش هست و از منافع خودش می ترسه ! بارها طرح سوال کردیم و جوابی نداشته اید ! پس اگر افراد خانواده شما که پا به سن تر گذاشته اند و در حال از بین رفتن در جامعه بر اساس نبود معیارهای حقانیت مدنی صورت بگیره روا هست ؟! اگر اظهار نظر های خود کارشناسان رو میدونستید که نمی دونید از وزیر علوم گرفته تا سایر افراد دیگه چنین مغطعه ای رو سر هم نمی کردید که هر کسی زیر 19 باشه رشته به اصطاح تاپی رو قبول نمیشه ! امثال شما این تاپیک و سایر ناپیک های موجود در انجمن رو با یاوه گویی به خیال خودشون به گند می کشند و فکر میکنید دیگران خفته رو بیدار میکنند در صورتی که همه الان میدونند چه اتفاقی افتاده و موضوع چی هست !
      در ضمن مدام سعی نکنید امور منو تحلیل کنید و مهمل بافی کنید !
      اینکه دیپلم 84 به قبل و یا به بعد هستم به شما ارتباطی نداره ! شما به حدی در حاضر جوابی شتاب زده هستید که به 15 20 سال قبل میخواهید توجه کنید ! سال 97 ها و حتی 98 ها رو نمی تونید تحلیل کنید! در صورتی که این نظام جدیدی ها هم حذف میشند ! اگر این رو فهمیدید، عذرخواهی نکرده با یه خداحافظی و آرزوی خیر برای دیگران ( حداقل در تاپیک و پست های من ) خوشحالمون کنید و اگر فهمیدید و نگران منافع خودتون هستید که خدا هدایتتون کنه !.

پس چرا مدام چرند و پرند سر هم میکنید ؟ حداقل اگر تونسته بودید مشکلی از افراد رو که درگیر این مصوبه شدند رو توضیح بدید بازم حرف شما قابل شنیدن بود !
      و اینکه کنکور برای رشته های پر متقاضی هر چند تعداد داشته باشه و مابقی سراب بیش نیستند؟! قعطعا سیرابی های بی خاصیت که الکی نمره بیست گرفتند نباید جز اون 3 هزار تا باشند و باید شرایط رقابت و پذیرش برای همه یکسان باشه این انقدر فشار خوردن نداره ! این یعنی عدالت ! قانون رو هم یاد بگیر که از لحاظ عطف به ماسبق نباید باشه ولی اجباراً دارند اینکار رو می کنند ! حالا که میخواند این کارو بکنند، شرایط و زیر ساخت اونو هم ندارند ! می فهمید اصلا موضوع چی هست اصلا و یا فقط الکی همین طور حرف میزنید در لباس خیر خواهانه وقت برای دیگران ؟!!!! پس به نظرم یه پیشنهاد دوستانه میدوم به شما : انقدر یاوه گویی و حرف در بری نزنید !
      قانون باید برای همه یکسان باشه ! مگر میشه بر اساس سن قانون تحصیلی رو محدود کرد که شما از اون حرفهای .... میزنید ! در هیچ جای دینا نیست که افراد از سن فلان به بعد مورد پذیرش قرار نگیرد ! تازه اولویت با اونهای هست که این مسیر تحصیلی رو در همین مملکت سپری کردند !
      اصلا سن به کنار شما اومدید گفتید بچه ها وقتتون نره با این حرفها ! دیگه چرا انقدر حرص و جوش میزنید ! به شما هم چندین بار گفتم لازم نیست در تاپیک و پست های من حضور داشته باشید ولی خوب مشخص هست که یه معدلی و نمره ای گیرتون اومده و از این که دیگران می تونند در تراز و این وضعیت قرار بگیرند که حقشون هست شما می ترسید ! خوب گفتید وقتتون نره شنیدم دیگه انقدر شرو ور گفتن نداره که !
      کار شما از پند و اندرز شروع شد و رسید به تهمت که ما مخالفین به فکر موردی و فقط برای خودمون هستیم
      خدا نسبت به نیت ها آگاهی بیشتری داره که دیون تهمت به راحتی بخشیده نمیشه.
      حتی اگر ما این طوری هم باشیم عیب نیست چرا که گروه بیشتری رو شامل میشیم که حرفهامون به حق هست و حق کسی ضایع نمیشه بیش تر از 80 درصد افراد جامعه مخالف و کمتر از 20 درصد موافق این مصوبه ظالمانه بودند و
      موضوعاتی که مطرح شده خصوصا این ترمیم معدل که باعث ترس و حشت امثال شما گروه اندک شده که حق و اولویت در امور مدنی و اجتماعی با گروه بیشتر هست نه به سن و سال! هر چند شما از درک چنین موضوعاتی عاجز به نظر می رسید و تفره میرید.

یعنی قبولی در رشته های تاپ فقط برای بالای 19 ها نیست ؟درسته؟
      در نزن
      رفته ام از خویش
      کسی منزل نیست

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گوه خوردن....الان منی که 5 سال پیش یبار رفتم ترمیم باید چه غلطی بکنم؟؟ کلا برای همیشه از کنکور محرومم؟؟ من ریدم تو این قانونای اینا ریدم تو تفکراتشون یه مشت ادم بیسواد داغون بدبخت نشستن واسه ما دارن قانون مینویسن خب تو که نمیتونی حتی دو بار ترمیم بزاری غلط میکنی معدل کوفتی رو تو کنکور تاثیر میدی چرا کنکور بدون محدودیت ولی سوابق تحصیلی فقط یکباره؟؟ خب کنکور عنتونم بکنین یبار دیگه
      والا طرف هاروارد بخواد بره خیلی راحت تره تا دانشگاههای ..یری ایران

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوبین؟ نخسته ایشالله
      من معدلم 18.50 شده بعد از ترمیم دیپلم تجربی ام نظام جدید
      تو شهرمون تا 20 هزار هم اموزش ابتدایی قبول شدن منطقه 3 هستم
      میخواستم ببینم بنظرتون با این معدل تقریبا رتبه و تراز خود کنکور حداقل و حداکثر باید تو چ رنجی باشه؟(خودم میدونم سال اول اجرای این مصوبه اس ولی ممنون میشم کسی اگ اطلاعاتی دارع جواب بده مرسی)
      میخوام رتبه کل منطقه3 بعد از اعمال معدل اینا زیر 20 هزار منطقه 3 بشه ک فرهنگیان بتونم بزنم ...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا الان یه سوال. من نظام قدیم فارغ التحصیل ریاضی 91 ام، میتونم تو امتحانات ترمیم امسال شرکت کنم؟ برا ما هم ترمیم گذاشتن بلاخره؟ من میخواستم کنکور تجربی بدم امسال و قصد دیپلم مجدد نداشتم. الان همون ترمیم اوکیه دیگه؟ با دوازدهمیا قراره امتحان بدیم؟ مثلن من با دوازدهمیای ریاضی خرداد امتحان میدم؟ من تازه بعد از چند هفته اومدم سایت. نمیدونم چی به چی شده قوانین(با توجه به اینکه هر روز یه چیزی میگن)
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط berasmeyadegar نمایش پست ها
      یعنی قبولی در رشته های تاپ فقط برای بالای 19 ها نیست ؟درسته؟
      اون چیزی که خود این مسئولین که از پشت پرده این مسائل خبر داشتن گفته اند : از معدل 19.16 شانسی برای رشته های پر متقاضی نداره !
      این میزان و عیار معدل چون سال اول هست کسی دقیق و دقیق نمی تونه اون میزان دقیق معدل رو بدست بیاره ولی وقتی چند ده هزار معدل 20 دارید که نمیشه ازش چشم پوشی کرد و مابقی معدل ها بماند !
      حالا این بین عده ای شیاد که معدل بالا سال های قبل گرفته اند و از این خلاء قانونی میخواند راحت استفاده کنند که رقابت کمتر باشه یعنی اون 40 درصد بحثش برای این ها تموم شده است و فقط به فکر اون 60 درصد و فقط تخصصی ها هستند و این یک نظام ناعادلانه است !
      حالا مقایسه و معدل نوزده و چند صدم خورده ! این چند صدم خورده رو رها کنیم ، گفته اند بالا 70 هزار ( که در سندی که نهاد استراتژیک رئیس جمهور منتشر کرده آمار دقیق ترش هست ) معدل 19 الی 20 داریم ! خوب این 70 هزار حداقل 60 هزار رشته پر متقاضی میخواند، رشته های پرمتقاضی میگیم کلا 5 هزار تا باشه ! خوب حالا کنکور امسال این ها درگیر ترمیم معدل و معدل سازی نیستند و از همون خرداد دارند برای این 4 5 درس تخصصی میخونند ! بچه های دیگه با چه معدلی و چه شرایطی میخواند خودشون رو برسونند ؟ این عادلانه است یا ظالمانه ؟! حالا از طرفی کسی که نتونه معدلش رو حداقل به 19 رسونده باشه، ترمیم معدل تکرار پذیر نیست که خودش رو برسونه و به راحتی از گردونه رقابت ها حذف میشه ! همون حالت که بره رشته های بدون آزمون ! و اونها این طرح رو طراحی کردند که صف رشته های پر متقاضی با زور قانونی ظالمانه کم بشه و این جبر بر مردم هست ! حالا این بین عده ای شل مغز بی غیرت چرند و پرند هم میگند،و اگر دو پس فردای دیگه حتی این ها پزشک یا مهندس شریف و تهران هم بشند، و این نوع قانون های ظالمانه برای اونها هم اجرا بشه ( مثل افزایش ظرفیت پزشکی و طرح های استخدامی نخبه پروری و.... که در حال اجرا هست : که به نظر من حق و ناحقی های هم شده ) خودشون رو جر میدند : آهای قانون نیست ! آهای ممکلت نداریم ! آهای ما میریم ! و هزارتا آه و ناله میکنند ! من معتقدم که عدالت برای همه باید وجود داشته باشه و هر کسی با تلاش و عرضه خودش به مقامی رسیده باشه نه با خلاءهای قاونی و تصمیمات ظالمانه که حالا به نفع ما است از این نوع قانون ها استقبال کنیم چون دنیا برعکس هم داره یه روز به نوعی و یه جای نوبت خود ما میشه که بهمون ظلم بشه!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_Z نمایش پست ها
      اقا الان یه سوال. من نظام قدیم فارغ التحصیل ریاضی 91 ام، میتونم تو امتحانات ترمیم امسال شرکت کنم؟ برا ما هم ترمیم گذاشتن بلاخره؟ من میخواستم کنکور تجربی بدم امسال و قصد دیپلم مجدد نداشتم. الان همون ترمیم اوکیه دیگه؟ با دوازدهمیا قراره امتحان بدیم؟ مثلن من با دوازدهمیای ریاضی خرداد امتحان میدم؟ من تازه بعد از چند هفته اومدم سایت. نمیدونم چی به چی شده قوانین(با توجه به اینکه هر روز یه چیزی میگن)

سلام دوست گرامی، آن چیزی که من پیگیری کرده بودم گفته اند ترمیم حالت های مختلف و برای شرایط و پایه های تحصیلی متفاوتی داشته !که تقریبا از اولین سال های تحصیلی از سال های دهه 30 40 رو هم پوشش میده و به خاطر همین حالت های مختلف نتونستند مهرماه این بخش نامه ترمیم رو بیرون بدند . این سوالات خودتون رو که فعلا میتونید بی خیال بشید، و به همون درس خوندن خودتون برسید و 25 الی 30 آبان به گفته خود این ها قراره بخش نامه ترمیم بیاد اون موقع هم شما و هم ما جواب خیلی از حالت های مختلف رو می تونیم متوجه بشیم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن