خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برای زبان انگلیسی نهایی چه منبعی بگیرم؟

قصد شرکت درترمیم دارم
      منبع مناسب برای درس زبان انگلیسی مخصوصا برای تقویت رایتینگ معرفی میکنین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      قصد شرکت درترمیم دارم
      منبع مناسب برای درس زبان انگلیسی مخصوصا برای تقویت رایتینگ معرفی میکنین
      حدس میزنم در درس زبان انگلیسی مشکل داشته باشید که این ها رو میپرسید
      بنظرم ابتدا بای روی پایه زبانتون کار کنید . برای این کار مرور نکات از پایه هفتم تا یازدهم ضروری هستش.لازم نیست خرج زیادی انجام بدید بلکه یک جستجو کنید کلی pdf خلاصه و مفید هستش که میتونید اونها رو رایگان دانلود کنید . واقعا کم حجم و مفید هستند و وقت زیادی ازتون نمیگیره . کافیه بنویسید نکات زبان انگلیسی هفتم یا دهم مثلا . یکبار هم میتونید سرچ کنید گرامر زبان انگلیسی متوسطه اول (که در واقع میشه انگلیسی هفتم تا نهم). یکبار هم بزنید خلاصه نکات انگلیسی متوسطه دوم که از نهم هست تا دوازدهم

برای کتاب نمونه سوالات هم میتونید از ۳تا نشر گاج و خیلی سبز و مهروماه استفاده کنید.(فرمول ۲۰ و شب امتحان و امتحانت)
      کتاب فرمول ۲۰ گاج یک اسکن هم داره که حدود ۱۰ ساعت آموزش هست که البته خودش میگه برای شب امتحان هست که بنظرم خیلی خوبه
      ظاهرا سری کتاب امتحانت مهرو ماه هم روش نوشته به همراه همایش جمعبندی شب امتحان که فکر کنم اونم فیلم قابل اسکن باشه برای دانلود(ولی مطمئن نیستم )
      کتاب خیلی سبز نسل جدید شب امتحان رو منتشر کرده که فایل تدریس نداره ولی برای ریدینگ ها فایل صوتی داره که اونو گوش میکنی و پاسخ سوالات رو میدی
      من فقط برای زبان خیلی سبز رو دیدم و راجب اون دوتا نظری ندارم در درس زبان(کتاب گاج برای درس دینی که عالی بود .من تمام ویدپوش ها رو دیدم که برای جمعبندی شب امتحان عالیه و نمونه سوالات خوبی هم داره.)
      خودت برو و حضوری یه نگاهی به هر سه تاشون بنداز

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      با اجازه استارتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      بنظرم ابتدا بای روی پایه زبانتون کار کنید . برای این کار مرور نکات از پایه هفتم تا یازدهم ضروری هستش.لازم نیست خرج زیادی انجام بدید بلکه یک جستجو کنید کلی pdf خلاصه و مفید هستش که میتونید اونها رو رایگان دانلود کنید . واقعا کم حجم و مفید هستند و وقت زیادی ازتون نمیگیره . کافیه بنویسید نکات زبان انگلیسی هفتم یا دهم مثلا . یکبار هم میتونید سرچ کنید گرامر زبان انگلیسی متوسطه اول (که در واقع میشه انگلیسی هفتم تا نهم). یکبار هم بزنید خلاصه نکات انگلیسی متوسطه دوم که از نهم هست تا دوازدهم

برای کتاب نمونه سوالات هم میتونید از ۳تا نشر گاج و خیلی سبز و مهروماه استفاده کنید.(فرمول ۲۰ و شب امتحان و امتحانت)
      کتاب فرمول ۲۰ گاج یک اسکن هم داره که حدود ۱۰ ساعت آموزش هست که البته خودش میگه برای شب امتحان هست که بنظرم خیلی خوبه
      ظاهرا سری کتاب امتحانت مهرو ماه هم روش نوشته به همراه همایش جمعبندی شب امتحان که فکر کنم اونم فیلم قابل اسکن باشه برای دانلود(ولی مطمئن نیستم )
      کتاب خیلی سبز نسل جدید شب امتحان رو منتشر کرده که فایل تدریس نداره ولی برای ریدینگ ها فایل صوتی داره که اونو گوش میکنی و پاسخ سوالات رو میدی
      من فقط برای زبان خیلی سبز رو دیدم و راجب اون دوتا نظری ندارم در درس زبان(کتاب گاج برای درس دینی که عالی بود .من تمام ویدپوش ها رو دیدم که برای جمعبندی شب امتحان عالیه و نمونه سوالات خوبی هم داره.)
      میگم ما اونموقه که سومو نهایی داشتیم واسه عمومی که معنیا و اینا دقیق باشه کتاب درسیو سیر تا پیاز گاجو میخوندیم با شب امتحانم بنی هاشم کار میکردیم
      الان واسه نظام جدید ترکیبی مث این برای همه دروس چی پیشنهاد میدین؟
      Lost in DayDream

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب درسی+شب امتحان خیلی سبز
      ʏօʊ ɖʀǟա ֆȶǟʀֆ ǟʀօʊռɖ ʍʏ ֆƈǟʀֆ

5. Top | #5
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها

برای لیسنینگ همون فایل های صوتی کتاب کافیه..؟؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      برا تقویت رایتینگ بهتره چند تا نمونه ی آماده ببینی و نکات گرامری و نوشتاری نگارشی اونهارو یاد بگیری و بعد به کار بگیری تو متن خودت
      کتاب Longman Academic Writing series 1 گزینه خوبیه.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فایل های صوتی کتاب بعلاوه فایل های امتحانات نهایی ۹۸ ب اینور

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من پست اولم رو یک اصلاح کوچیکی باید بکنم
      خیلی سبز ۲تا کتاب داره برای تشریحی یکی شب امتحان و یکی منو درسام
      شب امتحان خیلی حجمش کمه و یه خلاصه درس داره برای مرور امتحان ولی اون یکی کتاب یعنی ماجراهای منو درسام برای طول سال عالیه
      من الان زیست و انگلیسیش رو نگاه کردم و بسیار عالی بود برای طول سال. حجم مناسبی هم داشتند و سوالات تفکیک خیلی خوبی داشتند و همین طور درسنامه های مفیدی هم دارند
      کتاب گاج (فرمول ۲۰) و مهرو ماه (امتحانت) و خیلی سبز( شب امتحان) برای به قول خودشون شب امتحان هستند
      اگه در درسی ضعف دارید و سوال تشریحی میخواید از منو درسام استفاده کنید
      خوبیه گاج به اینکه یه آموزش ۱۰ ساعته تصویری(بارکد) داره که اونم خیلی عالیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Moon.Sa نمایش پست ها
      با اجازه استارتر

میگم ما اونموقه که سومو نهایی داشتیم واسه عمومی که معنیا و اینا دقیق باشه کتاب درسیو سیر تا پیاز گاجو میخوندیم با شب امتحانم بنی هاشم کار میکردیم
      الان واسه نظام جدید ترکیبی مث این برای همه دروس چی پیشنهاد میدین؟
      خیلی سبز تا همین قبل از تصویب طرح جدید و لغو عمومی های یکسری کتاب های کوچک بنام جیبی منتشر میکرد(مثل کتاب های لقمه مهروماه هستند) که تو تلگرام قابل دریافت هستند. فقط مشکل اینجاست که مبنا رو فراتر از نهایی یعنی کنکور قرار دادند و نکات زیادی رو مطرح کردند. اون رو هم میشه برای زبان خوند ولی اگه احساس میکنند حجمش زیاده میشه از پی دی اف های رایگان تو سطح نت هم استفاده کرد که بنظرم خیلی خوب هستند ولی اگه بازم کامل تر میخواند ماجراهای منو درسام خیلی سبز خیلی عالی هستند. از الان کار کنی بنظرم حتما میتونید باهاش پیشرفت کنید در درس ها

الان هم تفاوت چندانی نداره با نظام قدیم (در اصل تلاش کردن برای کسب نمره بالا) و تنها فرق فقط حجم پایین تر دروس نظام جدید هستند و زبان بنظرم درمجموع درس چندان سختی نیست با توجه به حجم کمش در نظام جدید. با هر منبعی که راحتید پیش برید دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsmi نمایش پست ها
      کتاب درسی+شب امتحان خیلی سبز
      کتاب درسی نکات رو بد و پراکنده گفته
      برای کسی که در این درس ضعیف هستش کمک چندانی نمیکنه. ما چون خودمون سطحمون بالاست فکر میکنیم کسانی که در این درس ضعف دارند میتونند با چند نمونه سوال یا کتاب شب امتحان اونو جمع کنند. باید گرامر هفتم تا یازدهم رو در ابتدا بلد بود بعد به سراغ گرامر دوازدهم رفت

من خودم اونو گوش ندادم دوست عزیز. منظورم فایل های کتاب درسی هستش(چون توی درس زبان هیچ مشکلی ندارم) ولی با توجه به نگاهی که کردم خود ماجرای منو درسام خیلی سبز چندید سوال داره که باید برای فایل صوتیش اونو اسکن کنید بعد به اون سوالات پاسخ بدید
      بنظرم خودتون هم یه نگاهی بهش بندازید چون احتمالا همین براتون کافی باشه
      حدود ۱۳ دوره نهایی زبان هم از دی ۹۷ تا شهریور ۱۴۰۱ برگزار شده . از حل اون ها هم غافل نشید دوست عزیز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)