خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بین دوراهی موندم کمکم کنید😭

من دانشجو ترم سه رشته مهندسی شیمی یکی از بهترین دانشگاه های دولتیم. این رشته رو با علاقه خودم و علم کامل به اینکه زیرشاخه ای از رشته مهندسی مکانیک هست انتخاب کردم.عاشقش بودمتا ده سال بعدش رو هدف گذاری کرده بودم ولی الان که دارم دروس دانشکده ای رو میگذرونم با اینکه جز بهترینای ورودیمم هستم، بی انگیزه شدم حس میکنم جای اشتباهیم و از طرفی جو دانشکده و دانشگاه اونجوری ک تصور میکردم نبود خیلی مزخرفه همه چی و این منو به لحاظ روحی تضعیف کرده
      از اون طرف این ترم درس مبانی برنامه نویسی باید پاس کنم و من بشدت تو اون کلاس میدرخشم و برخلاف بقیه خیلی خوب میفهمم و بی نهایت عاشق کد زدن شدم جو رشته کامپیوترم خوشم اومده انگار با شخصیت من سازگار تره و حالا واقعا اگ بخوام روراست باشم من از رشته خودم دارم متنفر میشم و عاشق رشته کامپیوتر
      حالا موندم که رشتمو ادامه بدم و همه این شیرینی هایی ک از مهندسی کامپیوتر متصورم، خیاله یا اینکه انصراف بدم و مجددا کنکپر شرکت کنم
      خوشحال میشم نظراتتون در این مورد رو بدونم

2. Top | #2
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meave نمایش پست ها
      من دانشجو ترم سه رشته مهندسی شیمی یکی از بهترین دانشگاه های دولتیم. این رشته رو با علاقه خودم و علم کامل به اینکه زیرشاخه ای از رشته مهندسی مکانیک هست انتخاب کردم.عاشقش بودمتا ده سال بعدش رو هدف گذاری کرده بودم ولی الان که دارم دروس دانشکده ای رو میگذرونم با اینکه جز بهترینای ورودیمم هستم، بی انگیزه شدم حس میکنم جای اشتباهیم و از طرفی جو دانشکده و دانشگاه اونجوری ک تصور میکردم نبود خیلی مزخرفه همه چی و این منو به لحاظ روحی تضعیف کرده
      از اون طرف این ترم درس مبانی برنامه نویسی باید پاس کنم و من بشدت تو اون کلاس میدرخشم و برخلاف بقیه خیلی خوب میفهمم و بی نهایت عاشق کد زدن شدم جو رشته کامپیوترم خوشم اومده انگار با شخصیت من سازگار تره و حالا واقعا اگ بخوام روراست باشم من از رشته خودم دارم متنفر میشم و عاشق رشته کامپیوتر
      حالا موندم که رشتمو ادامه بدم و همه این شیرینی هایی ک از مهندسی کامپیوتر متصورم، خیاله یا اینکه انصراف بدم و مجددا کنکپر شرکت کنم
      خوشحال میشم نظراتتون در این مورد رو بدونم
      سلام وقت بخیر
      بله بنده هم علاقه ی شدیدی به مهندسی it داشتم
      اما بعدها فهمیدم این تنها علاقه به یادگیری یک مهارته
      به روانشناسی و فلسفه و ریاضی . به طراحی لباس و فیزیک.به ورزش بکس ونویسندگی به پیانو و نقاشی رنگ روغن و...
      منم به خیلی چیز ها علاقه مندم و این چیزها بهش نشاط و حال خوب میدن
      اما این اون هدف اصلی نخواهد بود
      هدف اصلی چیزیه که با ارزش ها و معیار ها و باورهای انسانی شما سازگاره
      هدفی که وقتی دارید براش تلاش میکنید هر لحظه احساس عروج و پیشرفت روحی داشته باشین
      باهاش احساس خوشبختی و ارامش کنید و دلتون اروم بگیره و از تلاطم به دور باشه

شما اون هدف رو پیدا کن
      مهارت ها و علایقتونو هم درکنارش داشته باشین

درهر زمان اون کاری که وظیفه دارید رو انجام بدین خدا خودش راهی که باید برید رو جلوتون قرار میده و به همون سمت هدایتتون میکنه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      انتخاب اول بهترین گزینه س
      ببین اینو همیشه مامانم میگه ک صلاح آدم تو اولین انتخابیه ک داره
      دیگه خود دانی
      شاید این صرفا یه علاقه باشه ک به کامپیوتر داری همین بشین خوب سنگاتو با خودت وا بکن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      کسایی که واقعا برنامه نویسی بلدن رو که رو هوا میزنن ولی ۱)باید انگلیسی بلد باشین حتما و عملا بدون اون لنگین ۲)خارج از تایم دانشگاه باید وقت بزارین برای اینکه زبان هارو یا بگیرین

میخواین به صورت آزمایشی html&css رو شروع کنین که اسونن ببینین خوشتون میاد یا نه که الکی به مشکل نخورین
      اگه انگلیسی بلدین برین سایت دانلودلی دوره هاشو نگاه کنین(رایگانن)

انصراف میتونه بسیار احمقانه باشه(در اکثر موارد) یا مسیر ادم رو عوض کنه بپای خودت
      ویرایش توسط Alix : 07 آبان 1401 در ساعت 19:27

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش واقعاً فکر کردی تو دانشگاه کدزنی یاد میدن؟ زهی خیال باطل. به نظرم همون مهندسی شیمی رو ادامه بده و بعداً تو زمینه برنامه نویسی فعالیت کن. چون اصلا برای کار برنامه نویسی مدرکش لازم نیست. در ضمن بگم من خودم مهندسی کامپیوتر از صنعتی اصفهان گرفتم و الان دارم داروسازی میخونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن