خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      یکی از دوستان من ک سال کنکور برا هم گزارشکار میفرستادیم اوایل از 5، 6 ساعت شروع کرد و با پیوسته ترین حالت ممکن ادامه داددیگه یادمه اردیبهشت همش ساعت مطالعه ش 18، 17 ،19 ساعت بود واقعا، ب صادق بودنش هم اطمینان دارمالان هم پزشکی میخونه ولی سردرد میگرفت اواخر بنظرم آسیب میزنه اینطوری، نمیدونم شاید با عادت سازی برا بدن عادی شهواسه رشته ریاضی 9 ،10 ساعت هم پیوسته بخونید اوکیه.
      تو دوران جمع بندی واقعا این ساعت مطالعه خیلی قابل درک تره ، چون به نسب بازه کوتاه تری هست و هم اینکه یواش یواش ساعت مطالعه شو کشیده بالا. منم تصمیمم همینه ، حفظ پیوستگی از همه چیز برام مهمتره ، اما چون عقب موندم از برنامه این فکرو کردم که بیشتر به خودم فشار بیارم یه ماهی بعد برگردم به روال عادی . امیدوارم که بتونم بیشتر انرژی بذارم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ati_zareii نمایش پست ها
      تو دوران جمع بندی واقعا این ساعت مطالعه خیلی قابل درک تره ، چون به نسب بازه کوتاه تری هست و هم اینکه یواش یواش ساعت مطالعه شو کشیده بالا. منم تصمیمم همینه ، حفظ پیوستگی از همه چیز برام مهمتره ، اما چون عقب موندم از برنامه این فکرو کردم که بیشتر به خودم فشار بیارم یه ماهی بعد برگردم به روال عادی . امیدوارم که بتونم بیشتر انرژی بذارم
      اهوم
      اما فکر میکنم از روال عادی شروع کنی بهتره،چون یهو مثلا بخوای 12 ساعت بخونی ،روز اول میخونی واسه روزای بعد خسته ای چون عادت نداشتی!
      عادت سازی کن تو همین مدت باقیمونده موفق میشی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا باید یه آدم ۱۹ ساعت در روز درس بخونه ؟
      اصن منطقی نیست شاید به سری استثنا باشد اما دلیل نمیشه همه عین اونا باشیم هر چقدر هم عقب باشی بازم تا تیر خیلی وقت هست حالا زمان جمع بندی باشه یه حرفی از الان ۱۹ بخونی که چی بشه
      این همه رتبه برتر آیا همه ۱۹ ساعت روزی درس خواندن
      هر چقدر هم از لحاظ ذهنی انسان کند باشه نهایت با دوساعت بیشتر بخونه دیگه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سمت این آدما نرین یا دروغ میگن یا انسان های خاصی هستن
      من دوستم تا صبح درس میخواند بعد از ظهر تا شب می‌خوابید اصن من نمی‌توانستم درک کنم این مورد کاملا ژنتیک بدنیش اینطوری بود من دو روز این کار کردم یه هفته مریض شدم
      راه خودتون برین

5. Top | #20
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منطقی باشی این ساعت مطالعه دربلندمدت قابل انجام نیست اگرم باشه با کیفیت خیلییییی پایین همراه با اسیب جسمی و روحی هست
      من ازاول امسال مشکل اختلال در خواب گرفتم و‌واقعا در عذابم من چنین ساعت مطالعی هیچ وقت نداشتم فقط بخاطر اضطراب بالا اینطورشدم سلامت جسم رو هیچ وقت ذست کم نگیرین چون حتی اگه بهترین نتیجه رو هم بگیری وقتی سلامتی نباشه ارزش نداره

6. Top | #21
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ati_zareii نمایش پست ها
      درهرکار میانه روی داشته باشین
      نه بیش از حد و نه کمتر از حد
      رتبه ی 1 کنکور تجربی یه سال گفت من روزی 7ساعت درس میخوندم
      اون یکی رتبه ی کنکور گفت 12 ساعت
      متفاوته
      من خودم بیشترین ساعتم 15و 16ساعت مطالعه بوده
      اما روزی که 11 ساعت درس خوندم و استراحتم کافی بوده کیفیتم بهتر بوده و خودم رضایت بهتری داشتم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یکی از احمقانه ترین کارهاست مثل این میمونه که چون دست راستتون شکسته پای چپتون رو بشکنین برای تعادل بهتر. لعنت به این برنامه ۲ هفته ای قلمچی که صرفا برای کسایی که مطالعه خوبی داشتن مفیده و کسایی که میخوان سطحشون رو تقویت کنن بیشتر ضرره تا منفعت از تقلب گرفته تا ناامید شدن از درس و خیلی چیزایه دیگه.

ذهن سالم در بدن سالم
      -استیون هاوکینگ
      ویرایش توسط Alix : 05 آبان 1401 در ساعت 20:24

8. Top | #23
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alix نمایش پست ها
      یکی از احمقانه ترین کارهاست مثل این میمونه که چون دست راستتون شکسته پای چپتون رو بشکنین برای تعادل بهتر. لعنت به این برنامه ۲ هفته ای قلمچی که صرفا برای کسایی که مطالعه خوبی داشتن مفیده و کسایی که میخوان سطحشون رو تقویت کنن بیشتر ضرره تا منفعت از تقلب گرفته تا ناامید شدن از درس و خیلی چیزایه دیگه.

ذهن سالم در بدن سالم
      -استیون هاوکینگ
      از این نوع ازمون من خیلی ضربه خوردم و تهشم شد شکست
      چون همه ی برنامه اتو به هم میریزه
      برای کسانی خوبه که سواد رو تا حد زیادی کسب کردن و با یک برنامه تا هفته ی دوم میرسونن
      برای همه مناسب نیس
      برای همین من ازمون های سه ماه پایانی رو فقط شرکت میکنم

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      capture1212.png

با دیدن تیتر یاد این بنده خدا توی خنده بازار افتادم
      آیتم "داستان های باورنکردنی"
      I'll destroy the entire world

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SauronAmir نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture1212.PNG
مشاهده: 39
حجم: 129.2 کیلو بایت

با دیدن تیتر یاد این بنده خدا توی خنده بازار افتادم
      آیتم "داستان های باورنکردنی"
      اتفاقا خودمم همین تو ذهنم بود که این تیترو زدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن