خيلي رويا و آرزوي بزرگي ندارم
اينكه فقط تنها آرزوم اينه رشته مورد علاقمو قبول بشم ..با توجه به مشكل پيش اومده و شرايط جديد كنكور ١٤٠٢ يكم دچار سردرگمي شدم
نميدونم قراره چي بشه با چه رتبه اي و چه درصد تستي تو كنكور قبول ميشم
هدفم اينه يكي از رشته هاي پيراپزشكي برم از اونجايي كه كلاس نهم بودم و هيچ كس رو نداشتم ك كمكم كنه كه چه راهيو براي ايندم بسازم يا چه رشته اي برم كه اينده ساز باشه…از رو بچگي خودم اومدم رشته فني حرفه اي رشته (كامپيوتر) خب اولش دوس داشتم اين رشته رو الان ١ سالو ١ماه هست كه فارق تحصيل شدم
درواقع ترم ٣ مهندسي كامپيوتر هستم اما خب زماني كه دانشگاه رفتم ديدم اصلا علاقه اي به اين رشته ندارم و علاقم به يه چيز ديگست
خب تصميم گرفتم كه كنكور ١٤٠١ ثبت نام كنم و از بدشانسي يا نميدونم حكمت خدا من تو انتخاب رشتم واسه ثبت نام اشتباهي گروه اموزشي رياضي فيزيك ثبت نام كرده بود
روز كارت ورود به جلسه رسيد وقتي رفتم كارتمو بگيرم ديدم واي بر من كه رياضي فيزيك ثبت نام كرده بودم
به دوستم كه خودش پرستار هست كلي گفتم چقدر من بدشانس هستم و كلي به من روحيه داد ك شايد حتما قسمت بوده
از اين ك بگذريم وقتي دوستمو ميديدم ك ميره شيفت بيمارستان و مياد به خودم اومد ك چقدر منم كار تو بيمارستان و رشته پرستاري رو دوس دارم
اما خب بهش چي نميگفتم ….اخر شهريور امسال بود ك زد به سرم ك شروع كنم به خوندن از اونجايي كه من رشتم فني بوده و درساي تخصصي رشته تجربي
بلد نبودم از دور فكر ميكردم خيلي سخته ٩مهر امسال شروع كردم به درس خوندن و ديدم ك چقدر علاقه به زيست دارم… ساعت مطالعم هوبه و به عنوان يه كسي ك انگار تازه رفته رشته تجربي خوب ياد ميگيريم و تستاي با حواباي درست ميزنم اونم كتاب كار خيلي سبز گرفتم و رياضي مهر و ماه…الان كه گفتن بايد ديپلم مجدد تجربي هم بگيريم يعني درواقع بايد دوباره اون درساي مشترك عمومي هم بخونم امتحان نهايي شركت كنم
مشاورم دارم و با برنامه و تست دارم جلو ميرم
حاظرم حتي شده رشته پرستاري دانشگاه آزاد منطقه ٣هم قبول بشم برم اما حسرت نهورم
به عنوان يه خواهر يا برادر صادقانه امكانش هست كمكم كنيد؟
قبول ميشم بنظرتون؟
تورو خدا برام دعا كنيد
بنظر خودم خيليا از من جلو ترن كه ديگه نميخان ديپلم تجربي بگيرن و درسارو از اول بخونن و از پايه شروع كنن
من هميشه شب امتحاني بودم با اينكه كم ميخوندم ولي خداروشكر هميشه تو رشته خودم نمره هاي خوبي داشتم و الان عزممو جزم كردم ك انشالله قبول بشم