خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: منبع ادبیات

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منبع ادبیات

سلام ! من خودم ادبیات جامع مهر وماه رو در نظر دارم ولی تو بعضی سایت ها دیدم که میگن که برای قرابت یه کتاب ! واسه املا یه کتاب و ... نظر شما چیه ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

درود بر شما

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanad نمایش پست ها
      سلام ! من خودم ادبیات جامع مهر وماه رو در نظر دارم ولی تو بعضی سایت ها دیدم که میگن که برای قرابت یه کتاب ! واسه املا یه کتاب و ... نظر شما چیه ؟
      درود بر شما دوست گرامي:
      بهتره همشو بخونين... با توجه به اين كه سوالات كنكور تو درس ادبيات مبحثي شدن..بهتره مبحثي هم بخونين.
      با تشكر
      دكتر امين يزدي زاده، مدرس كنكوري درس زبان و ادبيات فارسي رشته هاي رياضي و تجربي
      استان آذربايجان غربي شهر اروميه
      09143469320

مولف کتاب دهخدای کنکور انتشارات شب قره تهران
      معناي واژه هاي داخل متن کتب درسي (دوّم، سوّم، زبان فارسي 3، پيش دانشگاهي)
      توجّه به لغات ايهام دار و مشخص كردن چندين معني آن ها
      جمع بندي جفت هاي املايي
      واژه هاي كنكور سراسري
      تاريخ ادبيّات و اعلام فصل به فصل

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی به نظر شما هم جاکع مهر وماه رو بخرم و هم کتاب های مبحثی نشر الگو رو ؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

درود بر شما

یعنی به نظر شما هم جاکع مهر وماه رو بخرم و هم کتاب های مبحثی نشر الگو رو ؟
      فكر كنم منظورمو واضح گفتم.اصلا يه جوره ديگه به مسئله نگاه كنيم ... شما فكر مي كنيد فقط با خريدن چند تا كتاب و حل تست تو درس ادبيات موفق مي شين؟؟؟عزيز دلم شما بايد اولا خوب خوب كتاب درسيتو مطالعه كني و رو كتاب تسلط پيدا كني بعد بشيني مبحثي بخوني .... مهم اين نيست كه چه كتابي مي خري مهم اينه كه شما مفهوم آرايه هاي ادبي و كاربردشونو تو بيت هاي خارج از كتاب، مفهوم شعرها و متون كتاب درسيتونو و تشخيص اونا تو شعرهاي خارج از كتاب، اصول يادگيري زبان فارسي و تشخيص درست اون تو تست ها رو عالي ياد بگيري.... حالا به نظرت مي شه رو چند تا كتاب معمولي حساب باز كرد؟؟؟تصميم با خود شماست...
      ممنون كه حرف هاي بنده ي حقير رو تحمل كردين ... با آرزوي موفقيت شما در تمام عرصه هاي زندگي....
      دكتر امين يزدي زاده، مدرس كنكوري درس زبان و ادبيات فارسي رشته هاي رياضي و تجربي
      استان آذربايجان غربي شهر اروميه
      09143469320

مولف کتاب دهخدای کنکور انتشارات شب قره تهران
      معناي واژه هاي داخل متن کتب درسي (دوّم، سوّم، زبان فارسي 3، پيش دانشگاهي)
      توجّه به لغات ايهام دار و مشخص كردن چندين معني آن ها
      جمع بندي جفت هاي املايي
      واژه هاي كنكور سراسري
      تاريخ ادبيّات و اعلام فصل به فصل

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی دوست عزیز ! منم منظورم این بود که بعد از خوندن کتاب درسی چه منبع خوبی هستش که تستاش بدون اشتباه و جامع باشه ! ممنون بابت راهنمایی !

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مهر وماه عالیه فقط واسه قرابت و زبان فارسی هامون سبطی بخون ماله مهروماه جالب نیست

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سعی کنید زیاد از کتاب درسی دور نشید. همه چیز همینجاست.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب جامع مهر و ماه هم مبحثیه و فرقی با اون کتابای جداجدا نداره.مثل اینه که اون چندتا رو به هم چسبوندن.کتاب خیلی خوبیه.همونو بخون.موفق باشی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتــــــاب موضوعی گــــاج بهترین کــــتاب آموزشی است کــــه شما را حتی از کتاب درسی بی نیاز میکند.
      کتــــــاب کانون(قلمچی) هم خوب است!
      کتــــــاب مبتکران هم بهترین کتاب برای یاد گرفتن و درک کردن ادبیات با مفهومی ترین و متنوع ترین سوالات تالیفی و بعضاً کنکور است!

کتاب ادبیات مهر وماه (جامع نه ها!!!) ، اون کوچولو هه برای جمع بندی عالی است!

البته و صد البته باید کتاب درسی را از دست نداد!

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب فقط ادبیات موضوعی گاج
      عالیه عالیه فقط گرونه
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      واقعا ادبیات موضوعی عالیه...من جدیدا برا دوستمو گرفتم کار میکنم..اونا که سال دیگه کنکور دارن کارش کنن واقعا مفیده
      خدانگهدار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن