خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 177
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

اطلاعیه : بخش نامه ای جدید برای ترمیم معدل و... در راه است.

با سلام و وقت بخیر دوستان.

با توجه به این که موضوع ترمیم معدل و دیپلم مجدد و... باعث درد سر ما داوطلبین کنکور شده که یکی از هزاران ظلم شورای انقلاب فرهنگی با مصوبه ظالمانه کنکوری هست:
      امروز از طریق آموزش و پرورش پیگیری کردم و عین جمله های که گفتم و گفتن را نقل قول میکنم که برای دوستان:

- گفتم با این مصوبه همه درگیر و کلافه شدیم و نمیدونیم چه طور باید درس بخونیم و چه چیزی رو باید امتحان نهایی و ترمیم مراجعه کرد، برخی دوستان هم برای دیپلم مجدد اقدام کنند ولی درس های قبل برای الان نیست ، چه طور باید سابقه عمومی ایجاد کرد و...
      به آموزش و پرورش که مراجعه میکنیم ( که امروز هم مراجعه کرده بودم ) می گن ما چیزی نمیدونیم و آخرین بخش نامه ما فقط برای دیپلم مجدد هست و... !
      و جوابی که گفتن : بله آموزش و پرورش شهرستان ها حق دارند چون هنوز چیزی بهشون داده نشده اما قرار بود تا آخر مهر بخش نامه جدید ارسال بشه که هنوز نشده و تا این یکی دو هفته آینده تنظیم و ارسال میشه.
      اینکه واقعاً می فرستند تا یکی دو هفته دیگه، اینکه چی ها و چه طوری ها مشخص نیست !
      فقط این رو اینجا قرار دادم دوستانی که مثل خودم درگیر هستند حداقل یه خبری داشته باشند و قصد دیگری نبود، پس لطفا ً یه عده ای روشن دل متفکر همه چیز دان عقل کل حرف های چرند و پرند نزنند.

امیدوارم که بخش نامه هاشون مثل مصوبه شورا بازم ظالمانه و درهم و برهم نباشه.
      موفق باشید.

-----------------------------
      بروز رسانی :
      طبق اخباری منتشر شده :
      متن خبر در خبرگزاری فارس .
      پیشنهادات جدید برای ترمیم نمره کنکوری‌ها/ فقط یک فرصت برای ترمیم نمره داده می‌شود

بروز رسانی 16-07-1401 :
      تعیین وضعیت آزمون‌های ترمیم معدل در هفته آینده

https://www.mehrnews.com/news/562628...86%D8%AF%D9%87

بروز رسانی : 23-07-1401
      خبر رسمی از آیین نامه :
      https://www.tasnimnews.com/fa/news/1...A9%D9%88%D8%B1

نگارش آیین نامه باقی مانده.
      ویرایش توسط MYDR : 23 آبان 1401 در ساعت 21:58

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز از این در راه هست ها زیاد قراره بشنوی. ما ولی زیاد شنیدیم.
      حتی سر مسایل دیگری مثل وام و ساخت مسکن و تسهیلات اشتغال و ... زیاد از این در راه هست ها تو گوشمون کردن
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ۳ماه دیگ کنکوره ولی هنوز هیچی از معدل و ترمیم و ... نگفتن واسه نظام قدیم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Q22 نمایش پست ها
      ۳ماه دیگ کنکوره ولی هنوز هیچی از معدل و ترمیم و ... نگفتن واسه نظام قدیم
      میدونم کارشون اشتباهه، خیلی هم اشتباهه ولی شما کنکور دی رو بده و فعلا به فکر معدل نباش. اصلا خرداد ترمیم کن

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.jafari نمایش پست ها
      میدونم کارشون اشتباهه، خیلی هم اشتباهه ولی شما کنکور دی رو بده و فعلا به فکر معدل نباش. اصلا خرداد ترمیم کن
      اول گفتن بی نهایت فرصت ترمیم
      بعد گفتن 10 بار
      بعدش کردن یکی در شهریور یا دی
      آخرین گفته هم یکبار فرصت ترمیم در سه نوبت خرداد دی و شهریور هست
      حالا از کجا معلوم که بعد دی نگن توی خرداد نمیشه ترمیم کرد؟
      این خیلی ریسک بزرگی هست.
      I'll destroy the entire world

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.jafari نمایش پست ها
      ریسک بالاییه من دیگه ب اینا اعتماد ندارم حرفشون یکی نیس

7. Top | #7
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      طبق سابقه ی سنجش و شورای فرهنگی
      نشون میده که هر چی بیشتر درگیر اظهارات خردمندانه اشون بشین سودی که نداره به کنار
      از انرژی و وقتتون میگیره و حالتونو بد میکنه
      در نتیجه هرکاری میخوان انجام بدن
      تا چیز اصلی و مهمی مثل کنکور وخوب و محکم درس خوندن و مطالعه ی منابع وجود داره حرفای شورا و سنجش رو بزارید کنار

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درباره همین موضوع من ی سوال داشتم

قبل از اینکه ضرایب بگن من کارنامم رو به یکی نشون دادم گفت نیازی به ترمیم نداره اما خب حالا که میبینم سلامت بهداشت و اون نمیدونم چی ...هویت اجتماعی بود؟؟؟؟ اولی شدم 16.5 دومیم 12.25 اینا نیاز دارن به ترمیم برای کنکور؟؟؟؟!!!!!!

9. Top | #9
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tessa نمایش پست ها
      درباره همین موضوع من ی سوال داشتم

قبل از اینکه ضرایب بگن من کارنامم رو به یکی نشون دادم گفت نیازی به ترمیم نداره اما خب حالا که میبینم سلامت بهداشت و اون نمیدونم چی ...هویت اجتماعی بود؟؟؟؟ اولی شدم 16.5 دومیم 12.25 اینا نیاز دارن به ترمیم برای کنکور؟؟؟؟!!!!!!
      بله

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها الان یه سوال بسیار مهم اینه که آقا میشه خرداد ماه ترمیم معدل کرد یانه لطفا بگید

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رفقا اول بزارید بیاد بعدش بگین در راه هست قلبمون اومد تو دهنمون...آیین نامه ترمیم اینا اصلا وجود نداره اگه داشت تو تابستون میفزستادن رفقای عزیز هم زیاد فرش قرمز نندازین دیدین اصلا نیومد رو سیاهیش برا شماها موند ازما گفتن!!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمره هاتون اگه بالای 19 و 18.5 هست نیاز به ترمیم ندارید اونجوری که گفته بودن نمره های خیلی پایین تاثیر بد میزاره باید کنکور دی ماه داد تا ببینیم تاثیرش چقدره
      می‌دونی ترمیم نمره خیلی قضیه بدی داره چون به هر حال امتحان تشریحی هست و اشتباه و سلیقه شخصی زیاده توش به همین علت نمیشه گفت حتما 20 میگیرن آخه خود من وقتی سلامت و بهداشت تو خونه صحیح کردم مطمئن بودم 18 میشم ولی 20 شده بودم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliva00 نمایش پست ها
      نمره هاتون اگه بالای 19 و 18.5 هست نیاز به ترمیم ندارید اونجوری که گفته بودن نمره های خیلی پایین تاثیر بد میزاره باید کنکور دی ماه داد تا ببینیم تاثیرش چقدره
      می‌دونی ترمیم نمره خیلی قضیه بدی داره چون به هر حال امتحان تشریحی هست و اشتباه و سلیقه شخصی زیاده توش به همین علت نمیشه گفت حتما 20 میگیرن آخه خود من وقتی سلامت و بهداشت تو خونه صحیح کردم مطمئن بودم 18 میشم ولی 20 شده بودم
      اگر دنبال رتبه های خاص باشید فکر می کنم زیر بیست هارو باید ترمیم کنید......
      به قسمت رتبه خاص صحبتم توجه ویژه شود!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      دوست عزیز از این در راه هست ها زیاد قراره بشنوی. ما ولی زیاد شنیدیم.
      حتی سر مسایل دیگری مثل وام و ساخت مسکن و تسهیلات اشتغال و ... زیاد از این در راه هست ها تو گوشمون کردن
      دوست عزیز این طوری که میگید انگار شما خیلی جلوتر و ما در پشت سر ! به نوبه خودم بیشتر تر از شما از این در راه هست ها مصلحت ها و.. را شنیده ام !
      این مسائلی که شما هم اشاره کردید هم بله زیادتر و بیشتر از شما شنیده ام ! موضوع اصلی این هست که این موضوع درگیرودار های زیادی هست ! این رو اطلاع دادم شاید اصلا کسی نباید الان بره برای ترمیم و این یکی دو هفته ای رو صبر کنه که بعدش ضرر نکنه و گرفتار نشه ! تمام جنبه و نیت از اطلاع این موضوع همین بوده که خبری داده بشه !

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhdmhb نمایش پست ها
      رفقا اول بزارید بیاد بعدش بگین در راه هست قلبمون اومد تو دهنمون...آیین نامه ترمیم اینا اصلا وجود نداره اگه داشت تو تابستون میفزستادن رفقای عزیز هم زیاد فرش قرمز نندازین دیدین اصلا نیومد رو سیاهیش برا شماها موند ازما گفتن!!
      این برای دومین سری هست که رفتار زشت و کلام زشت شما را می بینم و سری های قبل که همین طور رد شدم و زدم به حساب هیجان و استرس در انتظار جواب جلسه شورا و مجلسی ها.
      تفسیر از آیین نامه اومدن یا نیومدن تابستون و هر چرت و پرت دیگه ای رو اگر دقت کرده باشید در متن پست اول گفتم مطلع نیستم و امیدوارم کارشون رو درست انجام بدن گذر از اینکه برای تابستان ارائه ندادن و الان در حال گیر ودار ارائه اش هستند و مهر هم هنوز ندادن و اما و اگرهای زیادی، براشون تحلیل ها و حرف های زیادی هست که اصلا نیاز به بحث نیست !
      اما رو سیاه اونی هست که هنوز تشکر که جای خودش ولی شعور وشخصیت اینرو نداره که بفهمه و درک کنه از زمان و وقت و انرژی و هزینه ای که دیگران صرف کردند تا موردی رو پیگیری کنند و همون رو بدون کم و کاست در اختیار دیگران قرار داده اند تا مطلع باشند تا تصمیم بهتری و درست تری بگیرند.
      در ضمن اگر صحبت ها و حرفهای من برای شما غیر قابل تحمل هست علاوه بر اینکه هیچ اجباری در خوندن و مطالعه کردن اونها نیست و هر کسی که مورد مهمی که در این خبر بود رو خودش فهمیده باشه برام کافی هست، می تونید به پنل کاربری خودتون مراجعه کنید و نام کاربری منو در بلاک لیست قرار بدید تا مجبور نباشید فشار بخورید.

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن