خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 177
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      با بخش نامه و شرایطی که تا به این لحظه موجود است خیر مقدور نیست ! اما خیلی مشکل ساز شده این مسئله و رسما حتی اگر 10 بار هم امکان تکرار باشه هم غیر عادلانه است و باید تکرار بپذیر باشه ! و به احتمال زیاد من فکر میکنم یکی از خروجی های این جلسه شورا و مجلس همین موارد باشه که پیگیری کرده باشند حداقل ترمیم از یک بار بیشتر باشه و مسئولین آموزش و پرورش هم بودند !
      اینکه قرار بوده تا مهرماه آیین نامه بدن و ندادن شاید به این دلیل بوده که خود آموزش و پرورش منتظر لغوش بوده و گفته تا وزارت علوم کنکور رو اعلام نکرده ما هم حرکتی نکنیم از تنبلی حد و حصر ندارند ! به خاطر همین وقتی میگن تا یک هفته دیگه !!! به خاطر این هست که میخوان ببیند این دفترچه های کنکور از وزارت علوم اعلام میشه اصلا دی ماه کنکور هست که این آموزش و پرورشی ها بخوان درگیر ترمیم و شرایط و زیر ساخت ها به این سرعت و فشردگی بشند یا نه ! به خاطر همین برای ترمیم معدل که بیشتر از یکبار باید باشه چون قانون هست طبق همون نظر و حرف خودشون که وقتی مگن شورا تصویب کرده همه باید اجرا کنند خوب این ترمیم حداقل 10بار رو هم همین شورا گفته پس باید به یک نحوی بالاخره اجرا بشه !
      خدا رو چی دیدیم شاید همین هفته گفتن آقا مصوبه شورای برای 1402 به بعد اجرا میشه و این طوری آموزش و پرورش هم فرصت کافی داره برای این زیر ساخت های مسخره اش ! پس حداقل به نظرم این یه هفته ای شما خودتون رو درگیر این ترمیم و... نکنید ! من برای دیپلم مجدد رفته بودم و با صحبت های که با مدیر مدرسه و... آموزش و پرورش کردم فعلا دست نگه داشتم ! این یه هفته ای چیزی رو از دست نمیدید ! درستون رو بخونید تا دفترچه ها بیاد که تقریبا همه چیز مشخص تر شده است.
      خدا لعنتشون کنه فقط اول گفتن ده بار حالا شده یکبار وقتی اینهمه قراره تاثیر بزاره چرا نباید چندبار باشه؟؟؟
      بعد اینکه من از یه مشاوری که از اول موافق این طرح بوده شنیدم که میخوان کلا کاری کنن معدل بالاها فقط دانشگاههای خوب برن
      به نظر شما به امثال من فرصت میدن بازم؟؟؟ یا منم باید برم یه دیپلم دیگه بگیرم؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      خدا لعنتشون کنه فقط اول گفتن ده بار حالا شده یکبار وقتی اینهمه قراره تاثیر بزاره چرا نباید چندبار باشه؟؟؟
      بعد اینکه من از یه مشاوری که از اول موافق این طرح بوده شنیدم که میخوان کلا کاری کنن معدل بالاها فقط دانشگاههای خوب برن
      به نظر شما به امثال من فرصت میدن بازم؟؟؟ یا منم باید برم یه دیپلم دیگه بگیرم؟
      بیش باد ......
      فرصت ترمیم مجدد رو باید تا 10 بار فراهم کنند ! این دیگه شده قانون ! حالا این وسط آموزش و پرورش زیر ساخت نداره و یا داره دم میزنه باید بره اعلام کنه آقا دست نگه دار تا 1 الی 2 سال دیگه بعدش من اوکی میشم !
      گر این کارو نکنه و فرضا هنوز هم فرصت ترمیم نمره همون 1 بار باشه، به راحتی به دیوان عدالت اداری میشه شکایت کرد و یک حق و یک قانون قوی پشتش هست ! این طوری نیمی از بچه ها قیام میکنند ! این دیگه نظام جدیدی و نظام قدیمی و سال 1401 و 1402 ای نداره دیگه ! یک موضوع کلی برای همه دانش اموزان و داوطلب ها هستند ! از طرفی بچه ها دیگه خودشون میرن برای اعتراض به حق ! ( البته امیدوارم ) چون دیگه رسما نمی تونند هیچ امیدی داشته باشند و اون مشاور وهمه کسانی که این طرح رو این مدلی دیدن تایید میشه حرفشون چون واقعا نمیشه کاری کرد ! این ظالمان میگن ما 15 درصد رشته پرمخاطب داریم، پس نباید 95 درصد داوطلب ها دنبال این ها باشند ! همون اول بتراشیم و کسانی که جز 20 درصد معدل بالاتری ها نیستند اصلا نتونند بیاند و برند کارگر و شغل های دیگه جامعه ! که ترافیک پشت کنکور رو هم ما به این شکل بر میداریم و جایزه نوبل هم باید بگیریم !

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HoomanA7 نمایش پست ها
      سلام وقت همگی بخیر
      عزیزانی که از آموزش و پرورش پرسیدن، امکان اینکه تعدادی از دروس رو در دی ماه و تعدادی دیگر رو در خرداد ماه ترمیم کنیم وجود داره؟
      سلام مجدد
      امروز از آموزش و پرورش پرسیدم گفتن که مطابق دستورالعمل قبلی فقط در یک نوبت امکان ترمیم وجود داره(چه یک درس چه 10درس)!!! و البته گفتن تا انتهای آبان ماه منتظر دستورالعمل جدید باشید.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HoomanA7 نمایش پست ها
      سلام مجدد
      امروز از آموزش و پرورش پرسیدم گفتن که مطابق دستورالعمل قبلی فقط در یک نوبت امکان ترمیم وجود داره(چه یک درس چه 10درس)!!! و البته گفتن تا انتهای آبان ماه منتظر دستورالعمل جدید باشید.
      تشکر از اطلاع رسانی و وقتی که صرف کردید.

پس تا اینجا مشخص شد که یه .... میخواد بکنند ! که حالا یا اول یا آخر آبان قراره خبری بشه ! و این دو نقطه پیگیری من از وزارت آموزش و پرورش و خبر شما از مدرسه نشون میده که چیزای هست که این مسئول آموزش و پرورشی که شما ازش سوال کردید دم زده .
      و بهتر که زودتر و یا بعد از این ثبت نام سنجش این ها آیین نامه خودشون رو زودتر منتشر کنند و تا آخر آبان نکشه که مردم زودتر تکلیف خودشون رو بدونند و با صحبتی که باهاشون داشتم که قرار بوده آخر مهر آیین نامه اش رو بدند اگر روی روال پیش رفته باشند دیگه نباید به آخرای آبان کشیده بشه ( البته امیدوارم از این مسئولین تنبل و ... ).

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من خیلی وقته سر نزدم ب انجمن
      کسی هست از شهرستان خرم اباد؟خبر داره ک نظام قدیم چطور برگذار میشه یا اصلا سوال پرسیده

اگ کسی هست ممنون میشم پاسخ بده

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان کنکوری !
      با پیگیری های زیادی که داشتم، امروز پس از کلی مکافات و رفتار بد و تند سنجش و پایش کیفیت اموزشی آموزش و پرورش موضوع ترمیم بچه ها رو پیگیری کردم گفته اند :
      در دست اقدام در شورای عالی آموزش و پرورش هست و قرار بوده بیاد خصوصاً موضوع ترمیم معدل برای دیپمله های قبل 1384 که به احتمال زیاد در طی دو الی سه هفته آینده می آید ! و گفتند برای بعد از 84 ها که مشکلی نداشتیم ( ترسیدم یعنی چی برای 84 ها مشکل نداشتید اونهای که یه بار ترمیم کردند پس چی ؟ ) و ادامه دادند شایعه نکنید تا بیاد هر وقت اومد اطلاع رسانی میکنیم ! ( به شدت عصبی و تند بودند ) موضوع سابقه تحصیلی عمومی رو هم پیگیر شدم، اصلا نمی دونستند چی به چی هست ! ( عنوان سمت ایشون رو نمی تونم بگم که بنا به این وضعیت درهمی که هست ).

صحبت رو به صورت متن براتون قرار دادم که صرفاً جهت اطلاع و مطلع بودن این خبر ! ( حالا یه سری شیرین بازی برخی کودکستانی ها رو رو امیدوارم در تاپیک شاهد نباشیم ) .

ان شاءالله به خیر و خوشی باشه برای ترمیم معدلی ها.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان کنکوری !
      با پیگیری های زیادی که داشتم، امروز پس از کلی مکافات و رفتار بد و تند سنجش و پایش کیفیت اموزشی آموزش و پرورش موضوع ترمیم بچه ها رو پیگیری کردم گفته اند :
      در دست اقدام در شورای عالی آموزش و پرورش هست و قرار بوده بیاد خصوصاً موضوع ترمیم معدل برای دیپمله های قبل 1384 که به احتمال زیاد در طی دو الی سه هفته آینده می آید ! و گفتند برای بعد از 84 ها که مشکلی نداشتیم ( ترسیدم یعنی چی برای 84 ها مشکل نداشتید اونهای که یه بار ترمیم کردند پس چی ؟ ) و ادامه دادند شایعه نکنید تا بیاد هر وقت اومد اطلاع رسانی میکنیم ! ( به شدت عصبی و تند بودند ) موضوع سابقه تحصیلی عمومی رو هم پیگیر شدم، اصلا نمی دونستند چی به چی هست ! ( عنوان سمت ایشون رو نمی تونم بگم که بنا به این وضعیت درهمی که هست ).

صحبت رو به صورت متن براتون قرار دادم که صرفاً جهت اطلاع و مطلع بودن این خبر ! ( حالا یه سری شیرین بازی برخی کودکستانی ها رو رو امیدوارم در تاپیک شاهد نباشیم ) .

سلام خوبید . نظام قدیمی ها منظورم ترمی واحدی ها . مثلا اونایی که دیپلمشون مال ۹۵ ۹۶ عه . اونا ترمیمشون به چه صورته ؟
      نمرات سوم دبیرستانم اوکی هستش
      ولی پیش دانشگاهی خوب نیستن
      میدونین ترمیمشون به چه صورته ؟
      الان ثبت نام برای ترمیم دی شروع شده؟؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان کنکوری !

سلام داداش میشه در مورد ترمیم معدل تو خردادماه هم یه توضیحی بدی میشه نمیشه

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marz نمایش پست ها
      سلام خوبید . نظام قدیمی ها منظورم ترمی واحدی ها . مثلا اونایی که دیپلمشون مال ۹۵ ۹۶ عه . اونا ترمیمشون به چه صورته ؟
      نمرات سوم دبیرستانم اوکی هستش
      ولی پیش دانشگاهی خوب نیستن
      میدونین ترمیمشون به چه صورته ؟
      الان ثبت نام برای ترمیم دی شروع شده؟؟
      تقریبا نصف صفحه ای نوشتم ارسال زدم نمی دونم چرا نیومده !
      مجدد میگم ! این سنجش و پذیرش میگفت ما سایر موارد مشکل نداریم و این وضعیت برای اون سابقه ندارها است و مابقی که قانونشون هست ! ( میگم این طرف خیلی بد حرف میزد و به شدت عصبی بود) ! پس برای امثال شما به احتمال زیاد همین قانونی که فعلا دارند رو اجرا میکنند ! این ها میگن اونهای که قانون براشون هست همون اجرا بشه برای اونهای که قانون نداریم فعلا قانون بزاریم ! برای اون دسته از حالت های که قانون دارند ولی باگ دره هیچ اپدیت و بروز رسانی مثل اینکه در دسترس نیست ! مثلا میگن ترمیم ! خوب قانون داریم برید ترمیم ! میگیم ترمیم معدل یه بار انجام شده باشه چی ؟ هیچی قانونی نداره !

این خبر بعدی رو در همین پست بگم :
      بعد از این سنجش و پذیرش آموزش و پرورش از جای پیگیری کردم که نمی تونم ذکر کنم، گفتند آقا این همه حرفهای که سنجش و پذیرش زده مربوط به خودشون و آموزش و پرورش هست ! این ها باید آیین نامه اجرایش رو بنویسند برای سابقه تحصیلی و از سایر جاها نهایت امر میخواند مجوز بگیرند ! برای برخی از نیازهاشون ! الان درگیر ایجاد زیر ساخت هستند مثل بانک طلاعاتی دانش آموزان بانک سوال و.... ! این ها هنوز نرسیدن کارهاشون رو برسند ! و گفت اصلا کنکور برای کی و چی هست ؟ برای آموزش عالی و دانشگاه ! ربطی به آموزش و پرورش نداره ! کلی حرف زدیم ! حتی بهش تکرار 10 بار و 1 بار امتحان نهایی رو گفتم : گفت برای این چنین امتحانی به شدت هزینه بر هست ! بودجه اش رو هم ندادن به آموزش و پرورش به خاطر همین اموزش و پرورش نمی تونه در این وسعت امتحان برگزار کنه ! همین الانش برای امتحانان نهایی برای مراقب ها مشکل دارند ! مراقب ها بدون پول که نمیاند ! طرح سوال تصحیح و... همه اش هزینه است ! ( و این طور میشه فهمید که متاسفانه حالا حالاها اون های که یک بار ترمیم کردند راه حلی براشون نیست ) .

همچنین از شورای عالی انقلاب فرهنگی پیگیری کردم بسیارررررررررر زشت و بد و توهین آمیز اون شخص مقام دار جواب داد که : وزیررر آموزش و پرورش قبول کرده ! این ها کارهاشون رو میکنند و به شما اطلاع رسانی میشه ! تا دی !!!! گفتم جناب آقای .... ما پیگیری کردیم اموزش و پرورش روی این مورد حرفی و چیزی برای گفتن نداره ! گفت نه به هر حال وزیر قبول کرده و کارهاشون رو میکنند و موردی این طوری به شما جواب نمیدن ! و شما تعدادتون زیاده ! و ......

یعنی بی ...... بی ...... ! Xxxx در xxxxxx t ......... زاده دفترچه کنکور دی ماه داره میاد ! بعدش ملت چی کار باید بکنند ؟!

خیلی صحبت شد که به خاطر یه سری از مسائل که گیرم نمی تونم بگم. یعنی ..... تر از این ش . ا.ف من ندیدم !

من این طور فکر میکنم کنکور دی ماه اجرا میشه مابقی جزئیات و گیر و گورها بعد از دی تکمیل میشه!

الان واقعا بچه ها باید از اموزش و پرورش پیگیر باشند : مطالبه ترمیم ! دیپلم مجدد، سابقه تحصیلی ، شرکت در ترمیم 10 بار و... !
      و اگر این بار بچه ها شل بیان بازم مثل سری های قبل میشه که به حقمون نمی رسیم ! متاسفانه این سری چیزا رو هرچی هم بگم میدونم کسی گوش نمیده و هر کسی فقط و فقط به خودش فکر میکنه! تنهایی و با عده ای محدود نمیشه کاری کرد ! مثلا الان بچه ها باید جلوی آموزش و پرورش باشند و بخواهیم که آقا جواب بدید !

سر درد شدم.

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من دیپلمم ریاضی و ماقبل 84 هست.شهرستان هم گرفتم
      حالا برای ایجاد سابقه باید 6 تا درس عمومی امتحان بدم؟؟
      من تهران هستم و کجا باید برم؟دبیرستان یا بزرگسالان؟ثبت نام از کی هست و تا کی؟ روند کار چطوره؟؟؟بزرگسالان تهران کجاست؟
      یک موسسه تو دیوار میگفت ما ثبت نام میکنیم و هزینه 4400 میشه کلا !! میگفت آزاد هستیم.توی انقلاب
      روند کار چطوره؟؟؟

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام
      من دیپلمم ریاضی و ماقبل 84 هست.شهرستان هم گرفتم
      حالا برای ایجاد سابقه باید 6 تا درس عمومی امتحان بدم؟؟
      من تهران هستم و کجا باید برم؟دبیرستان یا بزرگسالان؟ثبت نام از کی هست و تا کی؟ روند کار چطوره؟؟؟بزرگسالان تهران کجاست؟
      یک موسسه تو دیوار میگفت ما ثبت نام میکنیم و هزینه 4400 میشه کلا !! میگفت آزاد هستیم.توی انقلاب
      روند کار چطوره؟؟؟
      دیوار و موسسات رو بنداز دور دادا، خودت برو به آموزش و پرورش منطقه اتون مراجعه کن !
      یه مشکلی بود این بود که میگفتن کسانی که جای که دیپلم گرفتن باید برای دیپلم مجدد و ترمیم به همون شهرستان خودشون مراجعه کنند !( شاید الان برش داشته باشند و این یه مورد الان حضور ذهن ندارم ) .
      الان به همین اموش و پرورش منطقه خودتون فعلا مراجعه کن ! قسمت امتحانات ! بگو درخواست تطبیق دیپلم دارم اگر گفتن همینجا هم میشه درخواست میدی ! یکی دو هفته طول میکشه که مثلا جلسه برگزار کنند و دستور بدن برای تطبیق !
      بعدش قسمت امتحانات برات اقدام میکنه تا جای که توی سامانه برات تطبیق بخوره، مابقی دروس باقی مونده رو باید امتحان بدی ! (مدارک و هزینه ثبت نام و عکس و... هم همون بخش امتحانات بهت میگه !) برای دی ماه الان ثبت نام میکنند.
      اون های که باقی میمونه برخیشون نهایی و برخی از اونها داخل مدرسه ای هست که میره ثبت نام میکنی! مدرسه ای هم که میری ثبت نام میکنی مدرسه بزرگ سالان هست ! ( این اسم بزرگ سالان هم خیلی ربطی ب دیپلم 84 و قبل اون نداره ! کلا فارغ التحصیل ها دیگه مدرسه روزانه و دولتی و غیر انتفاعی نمیرند باید برن بزرگ سالان ).

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دیوار و موسسات رو بنداز دور دادا، خودت برو به آموزش و پرورش منطقه اتون مراجعه کن !
      یه مشکلی بود این بود که میگفتن کسانی که جای که دیپلم گرفتن باید برای دیپلم مجدد و ترمیم به همون شهرستان خودشون مراجعه کنند !( شاید الان برش داشته باشند و این یه مورد الان حضور ذهن ندارم ) .
      الان به همین اموش و پرورش منطقه خودتون فعلا مراجعه کن ! قسمت امتحانات ! بگو درخواست تطبیق دیپلم دارم اگر گفتن همینجا هم میشه درخواست میدی ! یکی دو هفته طول میکشه که مثلا جلسه برگزار کنند و دستور بدن برای تطبیق !
      بعدش قسمت امتحانات برات اقدام میکنه تا جای که توی سامانه برات تطبیق بخوره، مابقی دروس باقی مونده رو باید امتحان بدی ! (مدارک و هزینه ثبت نام و عکس و... هم همون بخش امتحانات بهت میگه !) برای دی ماه الان ثبت نام میکنند.
      اون های که باقی میمونه برخیشون نهایی و برخی از اونها داخل مدرسه ای هست که میره ثبت نام میکنی! مدرسه ای هم که میری ثبت نام میکنی مدرسه بزرگ سالان هست ! ( این اسم بزرگ سالان هم خیلی ربطی ب دیپلم 84 و قبل اون نداره ! کلا فارغ التحصیل ها دیگه مدرسه روزانه و دولتی و غیر انتفاعی نمیرند باید برن بزرگ سالان ).
      ممنون
      ولی چرا تطبیق دیپلم؟یعنی با نمرات عمومی دیپلم ریاضی ام نمره جدید و معادلسازی ایجاد بشه؟؟بدون اینکه دیگه امتحان نهایی بدم؟
      مگر نگفتند که کسانی که سابقه ندارند باید 6 تا درس عمومی سابقه ایجاد کنند و امتحان نهایی بدن و اختصاصی ها فقط درصد کنکور؟؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      ممنون
      ولی چرا تطبیق دیپلم؟یعنی با نمرات عمومی دیپلم ریاضی ام نمره جدید و معادلسازی ایجاد بشه؟؟بدون اینکه دیگه امتحان نهایی بدم؟
      مگر نگفتند که کسانی که سابقه ندارند باید 6 تا درس عمومی سابقه ایجاد کنند و امتحان نهایی بدن و اختصاصی ها فقط درصد کنکور؟؟

خوب برادر من این همه حرص و جوش داریم میزنیم برای همین دیگه ! الان اگر شما بخواهی اقدام کنی اموزش و پرورش میگه فقط دیپلم مجدد و همه دروس و.... ! چیزی به اسم سابقه تحصیلی عمومی این ها ندارند و همه پیگیری های من بابت این موضوع سابقه تحصیلی عمومی ترمیم مجددد بیش از یک بار تغییر رشته ای ها و.... که در بالا خبر دادم نشون از بی صاحب بودن اوضاع و نامشخص بودن اون داره ! الان نه شما و نه هیچ کس دیگه ای نمی تونه سابقه تحصیلی عمومی اون 6 درس رو ایجاد کنه و به احتمال زیاد کنکور دی ماه هم که میرسه سابقه نخواهد داشت ! مگر اینکه این ها یکی دو ماه دیگه یه چیزی بدن بیرون که دی ماه هم کنکور داره طرف هم باید بره سابقه تحصیلی ایجاد کنه که بعید هست به نظرم این ها انقدر عرضه داشته باشند ! و یاه بعدها راه کار دیگه ای از خودشون خلق کنند !

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خوب برادر من این همه حرص و جوش داریم میزنیم برای همین دیگه ! الان اگر شما بخواهی اقدام کنی اموزش و پرورش میگه فقط دیپلم مجدد و همه دروس و.... ! چیزی به اسم سابقه تحصیلی عمومی این ها ندارند و همه پیگیری های من بابت این موضوع سابقه تحصیلی عمومی ترمیم مجددد بیش از یک بار تغییر رشته ای ها و.... که در بالا خبر دادم نشون از بی صاحب بودن اوضاع و نامشخص بودن اون داره ! الان نه شما و نه هیچ کس دیگه ای نمی تونه سابقه تحصیلی عمومی اون 6 درس رو ایجاد کنه و به احتمال زیاد کنکور دی ماه هم که میرسه سابقه نخواهد داشت ! مگر اینکه این ها یکی دو ماه دیگه یه چیزی بدن بیرون که دی ماه هم کنکور داره طرف هم باید بره سابقه تحصیلی ایجاد کنه که بعید هست به نظرم این ها انقدر عرضه داشته باشند ! و یاه بعدها راه کار دیگه ای از خودشون خلق کنند !

ممنونم
      یعنی 8 ام که ثبت نام کنکور دی شروع میشه تو دفترچه مشخص نمیشه این؟
      حالا من یک سر برم آموزش پرورش ببینم چی میگن !

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام داداش . وقت بخیر . خدا قوت .
      خبر امروز اون پسره که موسسه‌ی فانتوم رو داره رو دیدید ؟
      گفت که شکایتش به دیوان ، ارجاع داده شده به دادگاه و قاضی بالا هم براش مشخص شده .
      چطوری میشه انقدر زود پروسه‌ش انجام بشه ؟ نتیجه.ای می‌ده آیا ؟ تازه گل پسرمون ٱرد هم داده که اگر سازمان سنجش اعلام کنه که ترمیم فقط یکبار مجازه ، سریعا یه شکایت نامه هم برای این موضوع تنظیم میکنه .

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن