خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 177
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با قاطعیت میگم تاثیر قطعی لغوه .
      ولی میخوان که همه برن واسه ترمیم اون موقع بگن تاثیر مثبته
      فقط دوست دارن که دانش اموزا همش استرس داشته باشن.
      بر مردم ازار.............

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      با قاطعیت میگم تاثیر قطعی لغوه .
      ولی میخوان که همه برن واسه ترمیم اون موقع بگن تاثیر مثبته
      فقط دوست دارن که دانش اموزا همش استرس داشته باشن.
      بر مردم ازار.............
      شما از کجا مطمئن هستید که تاثیر قطعی لغو هست؟
      خبر دارید؟
      یا الله/توکل بر خودت

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها

خبر دارید؟
      من از کجا بدونم اخه .
      ولی مصوبه کلی ایراد داره وقتی قراره توی مجلس بررسی بشه قطعا توش تغییراتی ایجاد میشه.

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مجلس بنظرم هیچ کار مثبتی انجام نمیده . دل خوش کردن به این جلسه ها و یه سری مصاحبه های پراکنده فقط شما رو از درس دور می‌کنه و یه امید واهی بهتون میده . دیگه حتی هامون هم که اینهمه خودشو پاره پوره کرد تا این اتفاقا نیوفته کتابهای« راه نهایی» رو چاپ کرده و از این سفره داره سهمشو برمیداره . بچسبید به برنامه خودتون که اینها همش حاشیه است .
      در آخر هم آرزو میکنم خدا نسل همه شون رو بکنه و سایه نحسشون رو از سرمون کم‌ کنه که هر روز دارن باهامون بازی میکنن

5. Top | #155
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Powerfullll نمایش پست ها
      مجلس بنظرم هیچ کار مثبتی انجام نمیده . دل خوش کردن به این جلسه ها و یه سری مصاحبه های پراکنده فقط شما رو از درس دور می‌کنه و یه امید واهی بهتون میده . دیگه حتی هامون هم که اینهمه خودشو پاره پوره کرد تا این اتفاقا نیوفته کتابهای« راه نهایی» رو چاپ کرده و از این سفره داره سهمشو برمیداره . بچسبید به برنامه خودتون که اینها همش حاشیه است .
      در آخر هم آرزو میکنم خدا نسل همه شون رو بکنه و سایه نحسشون رو از سرمون کم‌ کنه که هر روز دارن باهامون بازی میکنن
      خدا تازه سایه نحسشونو پهن کرده ،هستن حالا حالاها،

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها

خبر دارید؟
      سلام داداش امکانش هست پیامهای خصوصیتونو چک کنین

7. Top | #157
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طرح «یک فوریتی کنکوری مجلس» بر اساس فرآیند قانونگذاری به آزمون دی ماه نمی‌رسد
      توی کانال تلگرامی اخبار مدارس اینو دیدم و گفتم برای شما هم به اشتراک بذارم.رفقا میدونم خیلی‌ها منتظر امروز(یکشنبه)بودید و گمان می‌کردید(البته یه عده گمان نمی‌کردند بلکه با قاطعیت می‌گفتن) که طرح لغو میشه ولی خب مثل اینکه قرار نیست برای امسال لغو بشه!
      سایتش خیلی معتبر نیست و احتمالا تا شب یا نهایتا فردا خبرگزاری‌های دیگه هم اعلامش کنند ولی بحث من اینکه دوستان اگر هم لغو بشه بعید میدونم به امسال برسه.خودتون رو دیگه معطل نکنید عزیزان
      من نه مافیا هستم و نه سودی می‌برم از اجرا یا لغو این طرح
      نیاید بگید تو چه می‌دونم دنبال منافع خودت هستی و از این حرفا
      میگم دیگه وقت رو بیش از این تلف نکنید دوستان عزیز

8. Top | #158
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      طرح «یک فوریتی کنکوری مجلس» بر اساس فرآیند قانونگذاری به آزمون دی ماه نمی‌رسد
      توی کانال تلگرامی اخبار مدارس اینو دیدم و گفتم برای شما هم به اشتراک بذارم.رفقا میدونم خیلی‌ها منتظر امروز(یکشنبه)بودید و گمان می‌کردید(البته یه عده گمان نمی‌کردند بلکه با قاطعیت می‌گفتن) که طرح لغو میشه ولی خب مثل اینکه قرار نیست برای امسال لغو بشه!
      سایتش خیلی معتبر نیست و احتمالا تا شب یا نهایتا فردا خبرگزاری‌های دیگه هم اعلامش کنند ولی بحث من اینکه دوستان اگر هم لغو بشه بعید میدونم به امسال برسه.خودتون رو دیگه معطل نکنید عزیزان
      من نه مافیا هستم و نه سودی می‌برم از اجرا یا لغو این طرح
      نیاید بگید تو چه می‌دونم دنبال منافع خودت هستی و از این حرفا
      میگم دیگه وقت رو بیش از این تلف نکنید دوستان عزیز
      حله
      ممنون که شماها هستید و خیالمون رو راحت می کنید،دوستان این طرح سال دیگه لغو میشه امسالو نخونید

9. Top | #159
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      حله
      ممنون که شماها هستید و خیالمون رو راحت می کنید،دوستان این طرح سال دیگه لغو میشه امسالو نخونید
      برداشت شما از اون پست من این بود که برای امسال نخونید و ول کنید امسال رو؟!
      معلوم هم نیست که چه امسال و یا چه سال دیگه لغوبشه و یا نشه! فعلا بحث در مجلس درجریان هست برای اصلاح مصوبه شورا.اصلا معلوم نیست امسال لغو بشه یا نه(چه برسه به سال دیگه) بحث اینکه اگه تا الان کم کاری داشتید و امیدتون به لغو بوده دیگه خودتون رو معطل نکنید و برای کنکور امسال با تمام قوا تلاش کنید(چه لغو بشه و چه نشه)
      من خودم کنکور ۱۴۰۲ هستم و تمام حرف منم با بچه ها اینکه برای همین امسال تلاش کنید نه اینکه امسال رو بی‌خیال بشید
      با فعالیت شما در این انجمن آشنایی دارم برای همین سخنان شما منو متعجب نکرد
      سبک و لحن حرفاتون متاسفانه حاکی از اینکه برای کنکور تلاش جدی‌ای نمی‌کنید
      امیدوارم زودتر شروع به خوندن کنید اگه کنکور براتون مهمه!
      ویرایش توسط pouria.sh : 06 آذر 1401 در ساعت 18:02

10. Top | #160
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      علیرضا منادی سفیدان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست عصر امروز (یکشنبه 6 آذر) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، عنوان کرد: در نشست امروز طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در دستور کار مجلس قرار داشت که با حضور نمایندگان شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، وزارت آموزش و پرورش و مرکز پژوهش‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس تصریح کرد: در نشست امروز کلیات این طرح پس از بحث و بررسی با رأی موافق اعضا همراه شد و جزئیات آن در جلسات بعدی کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: برای اینکه آرامش فکری داوطلبان مخدوش نشود، عمده تغییرات در جزئیات این طرح، مربوط به سال‌های آینده خواهد بود که البته این موضوع نیز به رأی نمایندگان عضو کمیسیون و به جلسات آینده بستگی دارد./

لینک خبر
      ویرایش توسط elhameli : 06 آذر 1401 در ساعت 19:00

11. Top | #161
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اون دوستی که دوتا کامنت بالاتر داشت چه چه میزد ،سلام رفیق

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      اون دوستی که دوتا کامنت بالاتر داشت چه چه میزد ،سلام رفیق
      بجای تمسخر و لودگی بشینید و برای قبولی در رشته و دانشگاه دلخواهتون تلاش کنید
      حتی با وجود داشتن سهمیه ۵ درصد هم هنوز در تجربی رتبه‌ای بدست نیاوردید (لینک)
      دوستان عزیز بازم میگم وقت رو از دست ندید. این بحث‌ها در دراز مدت هیچ دست‌آوردی برای هیچکس نخواهد داشت

13. Top | #163
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

این لغو تاثیر قطعی معدل چقد مطمئن هستین بچه ها؟؟؟

14. Top | #164
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      سلام

این لغو تاثیر قطعی معدل چقد مطمئن هستین بچه ها؟؟؟
      هنوز هیچی معلوم نیست،به توصیه های کامنت قبلی دوستمون عمل کن وقت رو از دست ندید بچه ها

15. Top | #165
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      photo_2022-11-27_20-11-27.jpg

photo_2022-11-27_20-07-30.jpg
      ای بابا
      I'll destroy the entire world

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن