خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی ری استارت تاملند ثبت نام کنم؟ خودتون یا اطرافیانتتون که تو شیمی درصد بالا داشتین کلاس می رفتین

سلام موندم کلاس شیمی برم یا نه
      پشت کنکوری هستم ،تا با امروز کلاس شیمی نرفتم ودرصد کنکورم پایین بوده ،به نظرتون برم کلاس؟اخه تعریف استاد بابایی رو خیلی شنیدم و ازطرفی دو جلسشو دیدم و فهمیدم خیلی خوب درس میده
      به نظرتون کلاس برم؟
      خیلی برای شیمی کلاس میرن
      میترسم امسال هم کلاس نرم ورتبم خوب نشه و حسرت بخورم که کلاس نرفتم و برای همین بوده
      اطرافیانتون که شیمی رو عالی زدن کلاس شرکت می کردن؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra 00 نمایش پست ها
      پشت کنکوری هستم ،تا با امروز کلاس شیمی نرفتم ودرصد کنکورم پایین بوده ،به نظرتون برم کلاس؟اخه تعریف استاد بابایی رو خیلی شنیدم و ازطرفی دو جلسشو دیدم و فهمیدم خیلی خوب درس میده
      به نظرتون کلاس برم؟
      خیلی برای شیمی کلاس میرن
      میترسم امسال هم کلاس نرم ورتبم خوب نشه و حسرت بخورم که کلاس نرفتم و برای همین بوده
      سلام والا نمیدونم ولی کتاب جامع خیلی سبز رو برا شیمی بگیرید بخونید کتاب خوبیم هست اگه منبع دارید باهاش اوکید با همون پیش برید و اینکه خیلی سبز درسنامه خوبی داره با مثال حل شده و...فقط دو جلدی هست یه جلد درسنامه تست
      جلد بعدی پاسخ نامه تشریحی تستاشم خوبه
      موفق و پیروز سربلند باشید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرتون کلاس برم؟
      خیلی برای شیمی کلاس میرن
      سلام ببینید من پارسال شیمی کلاس بابایی رفتم خداییش خوب درس میده ولی بیشتر تاکیدش روی مسئله هست و زمانبندیش هم اصلا خوب نیست حجم زیادی میزارع برای آخر سال بنظرم کلاس تا دی اش رو بنویسید و خودتون براساس برنامه خودتون با کلاسش پیش برید ولی اونو به عنوان مهارت در نظر بگیرید و اصلا از تست زنی و خوندن مطالب مفهومی غافل نشید البته اگر به مسائل مسلطید دیگه نیازی نیست و خودتونم میتونین بخونید شیمی رو
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درصد شیمیتون بالا رفت؟
      من نمیدونم واقعا چیکار کنم؟به نظرتون برم کلاسشو و همراهش تست بزنم درصدم خوب میشه ؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درصد شیمیتون بالا رفت؟
      من نمیدونم واقعا چیکار کنم؟به نظرتون برم کلاسشو و همراهش تست بزنم درصدم خوب میشه ؟
      ببینین کلاس تنها معجزه نمیکنه دوم اینکه باید هدف و برنامه داشته باشید مثلا بابایی نزدیک ۱۰ جلسه شایدم بیشتر برای اسید و باز میزاره در صورتیکه ۴ تا ۵ سوال فصل یک دوازده داره که دوتاش معمولا حفظی یا مفهومیه مثلا میشه برای کسی که ضعیفه روی اون وقت نزاره و وقتش رو روی چسزای دیگه بزاره در کل اگر زمان دارید معتاد کلاس نمیشید از تست زنی و حداقل هفته ای ۱۲۰ تا تست شیمی جا نمی مونید و برنامه جانبی در کنار کلاس دارید برید خوبه واقعا ولی از حفظیات و مفاهیم غافل نشید چیزیکه تقریبا ۳۰ درصد کلاس بابایی رو تشکیل میده و ۷۰ درصد مسئله و البته فهم مسئله هست ولی اگر در حد متوسط مسلط هستید یعنی شیمی هر سال رو بالای نوزده بیست میگیرید طبیعتا تست زنی براتون مفید تر هست

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها

ببینین کلاس تنها معجزه نمیکنه دوم اینکه باید هدف و برنامه داشته باشید مثلا بابایی نزدیک ۱۰ جلسه شایدم بیشتر برای اسید و باز میزاره در صورتیکه ۴ تا ۵ سوال فصل یک دوازده داره که دوتاش معمولا حفظی یا مفهومیه مثلا میشه برای کسی که ضعیفه روی اون وقت نزاره و وقتش رو روی چسزای دیگه بزاره در کل اگر زمان دارید معتاد کلاس نمیشید از تست زنی و حداقل هفته ای ۱۲۰ تا تست شیمی جا نمی مونید و برنامه جانبی در کنار کلاس دارید برید خوبه واقعا ولی از حفظیات و مفاهیم غافل نشید چیزیکه تقریبا ۳۰ درصد کلاس بابایی رو تشکیل میده و ۷۰ درصد مسئله و البته فهم مسئله هست ولی اگر در حد متوسط مسلط هستید یعنی شیمی هر سال رو بالای نوزده بیست میگیرید طبیعتا تست زنی براتون مفید تر هست
      راستش من پشت کنکوریم امسال اخرین باریه که کنکور میدم
      شیمی امتحان نهاییم ۲۰ شدولی درصد شیمی کنکورم ۲۳ بود
      نظر نهایی شما باتوجه به این سطحم چیه؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستش من پشت کنکوریم امسال اخرین باریه که کنکور میدم
      شیمی امتحان نهاییم ۲۰ شدولی درصد شیمی کنکورم ۲۳ بود
      نظر نهایی شما باتوجه به این سطحم چیه؟
      ببینید فقط نهایی نه دهم و یازدهم هم شرطه ۷۰ درصد شیمی اون دو ساله ولی اگر مسلط به درس هستید شما فقط نیاز به تست و تمرین دارید بابایی یه خوبی داره مسائل رو راحت تر میکنه براتون اهل فرمول نیست بیشتر با ساده سازی مسائل حل میکنه ولی اگر مسلط به درسهای دهم و یازدهم هم هستید بنظرم یه برنامه بزارید و روزی سی تا چهل تا تست بزنید و بعدا برای نکته و تست برید تو نکته و تست کامل درس نمیده ولی همون روش هاش رو با سرعت تند تر آموزش میده و فکر میکنم امسال تعداد جلسات نکته و تست همه شون از جمله بابایی بیشتر باشه و از بهمن اسفند شروع کنند من خودم الان همه وقتم رو گذاشتم رو یادگیری و تسلط و شاید ۲۰ تا ۳۰ درصد چیزایی که پاذسال گفت رو یادمه و دوباره دارم خودم میخونم منم درصدم همون نزدیک ۲۰ شد تو شیمی ولی تست خیلی کم زده بودم الانم تو یه نتیجه گیری نهایی دوباره میگم اگر از تست و خوندندکتاب غافل نمیشید برید کلاس و ترجیحا آفلاین و با سرعت تند ببینید توی یه بخشی از مفاهیم و مسائل کمک کنندست ولی اگر وقتتون رو میگیره تمرکزتون روی خوندن خودتون باشه امسال طبق نظر مسعود جعفری کسی که فقط به متن کتاب مسلط بود بالای ۷۰ درصد میزد و واقعا تسلط به مفاهیم و حفظیات نیازی به معلم نداره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها

ببینید فقط نهایی نه دهم و یازدهم هم شرطه ۷۰ درصد شیمی اون دو ساله ولی اگر مسلط به درس هستید شما فقط نیاز به تست و تمرین دارید بابایی یه خوبی داره مسائل رو راحت تر میکنه براتون اهل فرمول نیست بیشتر با ساده سازی مسائل حل میکنه ولی اگر مسلط به درسهای دهم و یازدهم هم هستید بنظرم یه برنامه بزارید و روزی سی تا چهل تا تست بزنید و بعدا برای نکته و تست برید تو نکته و تست کامل درس نمیده ولی همون روش هاش رو با سرعت تند تر آموزش میده و فکر میکنم امسال تعداد جلسات نکته و تست همه شون از جمله بابایی بیشتر باشه و از بهمن اسفند شروع کنند من خودم الان همه وقتم رو گذاشتم رو یادگیری و تسلط و شاید ۲۰ تا ۳۰ درصد چیزایی که پاذسال گفت رو یادمه و دوباره دارم خودم میخونم منم درصدم همون نزدیک ۲۰ شد تو شیمی ولی تست خیلی کم زده بودم الانم تو یه نتیجه گیری نهایی دوباره میگم اگر از تست و خوندندکتاب غافل نمیشید برید کلاس و ترجیحا آفلاین و با سرعت تند ببینید توی یه بخشی از مفاهیم و مسائل کمک کنندست ولی اگر وقتتون رو میگیره تمرکزتون روی خوندن خودتون باشه امسال طبق نظر مسعود جعفری کسی که فقط به متن کتاب مسلط بود بالای ۷۰ درصد میزد و واقعا تسلط به مفاهیم و حفظیات نیازی به معلم نداره
      خیلی ممنونم که برام وقت گذاشتید و راهنماییم کردید

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دکونی واکردنا،یه نفرو انتخاب کن ببین بره دیگه،با این دبیرا پیش بری تست نزنی همون ۲۰ درصدم نمیتونی بزنی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کلاس شیمی بابایی میرفتم راضیم بودم ، تست هم خیلی سبز و گاج میزدم و اواخر ای کیو گرفتم و مقداریشو زدم کنکور 01 هم درصد شیمیم 61 بود
      و همین کلاس اقای بابایی باعث شد شیمی انتخاب کنم و الانم دانشجو شیمی ام
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      کلاس شیمی بابایی میرفتم راضیم بودم ، تست هم خیلی سبز و گاج میزدم و اواخر ای کیو گرفتم و مقداریشو زدم کنکور 01 هم درصد شیمیم 61 بود
      و همین کلاس اقای بابایی باعث شد شیمی انتخاب کنم و الانم دانشجو شیمی ام
      چقدر عالی موفق باشید
      به نظرتون من کلاس های ایشونو برم؟اخه حجم کلاسای انلاینشون خیلی زیاده و من ریاضی و فیزیک هم کلاس میرم ،میترسم وقت نکنم به اندازه کافی تست بزنم و وقتم پای فیلمابره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چقدر عالی موفق باشید
      به نظرتون من کلاس های ایشونو برم؟اخه حجم کلاسای انلاینشون خیلی زیاده و من ریاضی و فیزیک هم کلاس میرم ،میترسم وقت نکنم به اندازه کافی تست بزنم و وقتم پای فیلمابره
      سلام. دقیقا من هم زمان کنکورم مشکل زمان زیاد کلاس ها و از اون طرف زمان دادن به تمرینای خودمم داشتم. میدونم چی میفرمایید و واقعیت نمیدونم اره یا نه بگم
      ریاضی خودش کلاساش خیلی وقت گیره و ادم نمیرسه واقن
      ازمایشی یک هفته کلاس شیمیم بزارید برتامتون ببینید میرسید یا ن!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چشم ممنونم خیلی لطف کرید

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شرایطتت دقیقا مثل منه ؛) ������
      منم پشت کنکوریم با شیمی ضعیف :/
      راستش من بابایی و مرادی رو دیدم راضی نبودم .... ببین یعنی خوبه ها... مخصوصا مرادی خیلی عالیه !
      ولی باید ببینی میتونی با کلاس آنلاین اینجوری پیشرفت کنی ، برای یه آدم پشت کنکوری خیلی رضایت بخش نیست فکر میکنم.... البته این تجربه شخصیِ منه و ممکنه تو اوکی باشی با کلاساشون ⁦❤️⁩
      من خودم اول میخواستم ری ارستارت کلاسینو رو ثبت نام کنم ولی الان میخوام کلاس خصوصی آنلاین بردارم با یه خانمی که با استادم مستقیم تعامل داشته باشم و بتونم رفع اشکال داشته باشم و...
      اگه خواستی بگو با هم بریم دوتایی... چون شهریه اینجور نصف میشه برامون ������
      راستی ! اگرم خواستی آنلاین ثبت نام کنی رو استاد مرادی کلاسینو هم فکر کن....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن