خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

ترم اول دانشگاه ازاد چطوری مرخصی بگیرم؟

بچه ها من تازه ثبت نام کردم تو دانشگاه ازاد و تازه فهمیدم ترم اول نمیشه مرخصی گرفت ولی من هم شاغلم هم مشکلات زیادی دارم امسال و نمیتونم برم دانشگاه . کسی راهی بلده ترم اول مرخصی بشه گرفت خیلی کمک میکنه بهم چون شنیدم دلیل خوبی باشه قبول میکنن و یه سوالم دارم اگه قبول نکنن چیکار کنم واحد بردارم نرم دانشگاه به مشکل میخورم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ترم اول خودشون انتخاب واحد میکنند .
      من فقط یکبار یکنفر رو دیدم با گواهی پزشکی تونست ترم اول مرخصی بگیره ، ولی تابستون اقدام کرده بود الان رو نمی‌دونم
      بنظرم با مشاورای کنکور مشورت کنی بهتر به نتیجه میرسی
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      بچه ها من تازه ثبت نام کردم تو دانشگاه ازاد و تازه فهمیدم ترم اول نمیشه مرخصی گرفت ولی من هم شاغلم هم مشکلات زیادی دارم امسال و نمیتونم برم دانشگاه . کسی راهی بلده ترم اول مرخصی بشه گرفت خیلی کمک میکنه بهم چون شنیدم دلیل خوبی باشه قبول میکنن و یه سوالم دارم اگه قبول نکنن چیکار کنم واحد بردارم نرم دانشگاه به مشکل میخورم؟
      بستگی به اون دانشگاهش داره مثلا واحد مرکز استان مرخصی نمیده ولی واحد های اطراف ترم اول رو به راحتی مرخصی میدن !
      ترم اول واحدا رو خودشون برات برمیدارن و امکان حذف و اضافه هم نمیدن ! مگر با مدیر گروه هماهنگ کنی اون درسها رو حذف کنه !
      میتونی نری هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط پولش از جیبت میره !

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درخواست مرخصی رو باید قبل از شروع ترم ثبت کنی
      برو با کارشناس گروهتون حرف بزن ببین باهات راه میاد یا نه
      چون ترم یک هستی ، اجازه حذف و اضافه نداری احتمالا
      ولی یه راهی هست
      تا سقف ۳ تا درس رو میشه (حذف با غیبت کلاسی) کرد، اینجوری که سر کلاساش شرکت نمیکنی و استاد در آخر حذفت میکنه
      و همچنین تا سقف ۳ تا درس رو (حذف با غیبت امتحانی) میکنی، یعنی سر امتحان پایان ترم نمیری و حذف میکنن برات
      تو این ۲ تا روش تعداد واحد ها مهم نیست، ولی واسه هر کدوم بیشتر از ۳ تا درس نباید بشه، که اگر بشه مشروط میشی
      کاملا قانونی ، چون تو آیین نامه دانشگاه آزاد اومده
      نهایت یه درس رو با نمره بالای ۱۴ پاس کن، در این صورت مشروط نمیشی
      منتها بدیش اینه که شهریه ای که دادی دود میشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داش داشتم می خوندم ببینم برای الان فیلم آموزشی ببینم یا ن راستش شک کرده بودم از طرفی هزینه هاش زیاد بخوام بگیرم قبول نشم خیلی ظلم و با دیدگاه شما مواجه شدم شما که طرفدار فیلم بودی نظرت چیه ؟خوب بود اشتباهت چی بود ؟بازم نظرت همونه ؟ممنون می شم جواب بدی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SQBG نمایش پست ها
      سلام داش داشتم می خوندم ببینم برای الان فیلم آموزشی ببینم یا ن راستش شک کرده بودم از طرفی هزینه هاش زیاد بخوام بگیرم قبول نشم خیلی ظلم و با دیدگاه شما مواجه شدم شما که طرفدار فیلم بودی نظرت چیه ؟خوب بود اشتباهت چی بود ؟بازم نظرت همونه ؟ممنون می شم جواب بدی
      فیلم آموزشی خوبه
      ولی به مقداری که جای درسنامه رو پر کنه نه تستو
      ولی وقتی اونقدر پرتی تو مبحث که باعث میشه اشتیاقی برا خوندن نداشته باشی
      چرا که نه عالیه
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرت می دونی من دیر شروع کردم یعنی الانم شروع نکردم ولی خب فیلم ها تایم زیادی می بره از طرفی کتاب هم بخونم با خودم می گم چقدر طول می کشه من هیچ براوردی از تایم این فصل ندارم من چقدر توانایی دارم اگر این مبحث نفهمم چی اگه بفهمم راه اشتباه اومدم و نیاز به فیلم کلی تایم می ره که اصن وقت ازمون خطا هم نیست و این کار ها موقع خوندن کتاب های کمک درسی درگیرت می کنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن