خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1402 نمایش پست ها
      سلام قبل از هرچیز اینو بگم مرسی که وقت با ارزشتو میزاری اینو میخونی اگر میتونین کمکم کنین حتما جواب بدین چون واقعا نیاز دارم و اگر بگی ازت ممنونم ❤️
      استرس! چیزی که هممون بار ها باهاش آشنا شدیم و کسی نیست آشنا نشده باشه اما تقریبا همین منو زمین گیر کردهذ باهاش خوب یکم این تاپیک انرژی منفی داره اما زندگی روزانه هیچ کس تقریبا بی مشکل نیست و هرکس داره...
      منم مثل خیلی های دیگه مشکلات زیادی دارم
      و بخاطر این موضوع استرس زیادی دارم و میدونم این خیلی بده البته استرس های الکی و بیخودی هم نیست هم برای سلامتیم مضره هم واقعا تمرکزم میگیره و نمیزاره درس درست بخونم
      به حدی استرس دارم که بدنم مور مور میشه دست و پام بی حس گاهی هم درد میگیره من هیچ وقت استرسی نبودم این یکسال شدم
      خب دنبال ناله نیستم راهکار بدین چیکار کنم؟ الان تقریبا یک هفته گذشته و من انگاری خوندم ولی هیچی نخوندم به بودجه هم نرسیدم ...
      رفتم ترمیم معدل و خوب نتیجه افتضاحی گرفتم دوست ندارم دربارش حتی فکر کنم وضعیت نا امیدانه ای که دارم میدونم اما نمیخام تسلیم بشم دوست دارم که پشت موندم بگم این یکسال ارزشش داشت و رشته خوبی قبول بشم نه که بگم یکسال الکی عمرم هدر رفت
      حتی مشاور که گرفتم گفت تو باهوشی اما این استرسی داری به هیجا نمی‌رسی درست میگفت
      خوب حالا شما استرس میگیرین چیکار میکنین؟ چیکار کنم ؟
      ۱. شفافیت معجزه میکند. اول از همه سعی کن مسیر پر پیچ و خم و گنگ و تاریک کنکور رو برای خودت شفاف کنی. یه نقشه راه دقیق و حساب شده برای خودت بریز و چشم انداز بلند مدت، اهداف میان مدت ماهانه و اهداف کوتاه مدت هفتگی و روزانه‌ت رو برای خودت مشخص کن. باید بدونی قراره تا روز کنکور چیکار کنی و چه قدم هایی بر میداری، همین شفافیت باعث میشه که از ترس و استرست کم بشه. میتونی برای برنامه ریزی از یه مشاور خوب کمک بگیری (من مشاور کنکور نیستم).
      ۲. شروع. باید یه جایی تنبلی رو کنار بذاری و شروع کنی به تلاش و مطالعه با ساعت مطالعه حوب. هر چی درس نخونی بدتر استرست زیاد میشه و استرس بیشتر باعث میشه باز درس نخونی و درس نخوندن باز دوباره استرس بیشتر و این دور باطل همینطور ادامه پیدا میکنه.... مگه اینکه یه جایی بالاخره این زنجیره رو بشکنی.
      نکته آخر هم اینکه ممکنه شما به کمک یک پزشک یا روانشانس هم نیاز داشته باشی، اون تو حیطه تخصص من نیست ولی اگر مشکلت جدیه، میتونی از یه متخصص خوب هم کمک بگیری

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1402 نمایش پست ها
      سلام قبل از هرچیز اینو بگم مرسی که وقت با ارزشتو میزاری اینو میخونی اگر میتونین کمکم کنین حتما جواب بدین چون واقعا نیاز دارم و اگر بگی ازت ممنونم ❤️
      استرس! چیزی که هممون بار ها باهاش آشنا شدیم و کسی نیست آشنا نشده باشه اما تقریبا همین منو زمین گیر کردهذ باهاش خوب یکم این تاپیک انرژی منفی داره اما زندگی روزانه هیچ کس تقریبا بی مشکل نیست و هرکس داره...
      منم مثل خیلی های دیگه مشکلات زیادی دارم
      و بخاطر این موضوع استرس زیادی دارم و میدونم این خیلی بده البته استرس های الکی و بیخودی هم نیست هم برای سلامتیم مضره هم واقعا تمرکزم میگیره و نمیزاره درس درست بخونم
      به حدی استرس دارم که بدنم مور مور میشه دست و پام بی حس گاهی هم درد میگیره من هیچ وقت استرسی نبودم این یکسال شدم
      خب دنبال ناله نیستم راهکار بدین چیکار کنم؟ الان تقریبا یک هفته گذشته و من انگاری خوندم ولی هیچی نخوندم به بودجه هم نرسیدم ...
      رفتم ترمیم معدل و خوب نتیجه افتضاحی گرفتم دوست ندارم دربارش حتی فکر کنم وضعیت نا امیدانه ای که دارم میدونم اما نمیخام تسلیم بشم دوست دارم که پشت موندم بگم این یکسال ارزشش داشت و رشته خوبی قبول بشم نه که بگم یکسال الکی عمرم هدر رفت
      حتی مشاور که گرفتم گفت تو باهوشی اما این استرسی داری به هیجا نمی‌رسی درست میگفت
      خوب حالا شما استرس میگیرین چیکار میکنین؟ چیکار کنم ؟
      سلام استرس رو نمیدونم ولی ناامید نشید هیچ وقت مرگ که نیست که بدون درمان باشه میتونید با رتبه خوب در شهرستان رشته خوب قبول بشید و به رشته و....رو هم نکنید فقط فکر کنکور رو بکنید و اینکه صددرصدتونو تو کنکور انجام بدید ایشالا در هر مرحله از زندگیتون چه خوب چه بد موفق سربلند و پیروز باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن