خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور همزمان با دانشگاه

سلام دوستان
      من یه سوال داشتم با چاشنی کمی دردو دل
      من ۹۹ کنکور دادم و پرستاری ازادنزدیک شهر خودمون قبول شدم
      یک سال پرستاری خوندم و بعد از کاراموزی ها متوجه شدم اصلا علاقه ای به این رشته ندارم و یک جورایی از مسئولیت های این رشته و فشار کاری و شبکاریاش ترسیدم
      یک سال مرخصی گرفتم که بخونم فقطم برای داروسازی
      متاسفانه شهرستان ما از نظر امکانات کنکوری زیره صفره...نه ازمون نه کلاس نه حتی کتاب فروشی برای منابع کنکور
      ریاضی و فیزیک و شیمی رو کلاس انلاین برداشتم و بیشتر تست زدم..ولی متاسفانه مشاور نداشتم و برنامه ام خیلی خطا داشت بطوری که فروردین تا اواسط اردیبهشت کامل کنکورو ول کردم و بعد از اون دوباره به ماراتن کنکور برگشتم و انصافا ساعت مطالعه ام بالا بود
      رتبه ام ۱۴۰۰۰ اومد و الان از نظر روحی واقعا داغونم با گریه میرم دانشگاه و برمیگردم یکسال عقب افتادم هم دستم خالیه
      سوالم اینه بنظر شما با این توضیحاتی که دادم ارزش داره همزمان با دانشگاه دوباره بخونم؟...اصلا امکانش هست؟...اگر اون دوماهو میخوندم رتبه ام زیر ۲۰۰۰ میشد؟...آیا واقعا اشتباه بزرگی کردم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraka نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه سوال داشتم با چاشنی کمی دردو دل
      من ۹۹ کنکور دادم و پرستاری ازادنزدیک شهر خودمون قبول شدم
      یک سال پرستاری خوندم و بعد از کاراموزی ها متوجه شدم اصلا علاقه ای به این رشته ندارم و یک جورایی از مسئولیت های این رشته و فشار کاری و شبکاریاش ترسیدم
      یک سال مرخصی گرفتم که بخونم فقطم برای داروسازی
      متاسفانه شهرستان ما از نظر امکانات کنکوری زیره صفره...نه ازمون نه کلاس نه حتی کتاب فروشی برای منابع کنکور
      ریاضی و فیزیک و شیمی رو کلاس انلاین برداشتم و بیشتر تست زدم..ولی متاسفانه مشاور نداشتم و برنامه ام خیلی خطا داشت بطوری که فروردین تا اواسط اردیبهشت کامل کنکورو ول کردم و بعد از اون دوباره به ماراتن کنکور برگشتم و انصافا ساعت مطالعه ام بالا بود
      رتبه ام ۱۴۰۰۰ اومد و الان از نظر روحی واقعا داغونم با گریه میرم دانشگاه و برمیگردم یکسال عقب افتادم هم دستم خالیه
      سوالم اینه بنظر شما با این توضیحاتی که دادم ارزش داره همزمان با دانشگاه دوباره بخونم؟...اصلا امکانش هست؟...اگر اون دوماهو میخوندم رتبه ام زیر ۲۰۰۰ میشد؟...آیا واقعا اشتباه بزرگی کردم؟
      سلام هیچی معلوم نیست و اینکه میخونید و ...رو رها کنید اونها گذشته هستند حال و اینده رو برنامه بریزید اگه میخاید دوباره بخونید اگر نه زبان بخونید و با پرستاری از ایران برید اینور ولی اگه میخاید کنکور بدید دوباره بخونید اشتباهات و خطاهای گذشته رو تکرار نکنید و خوب بخونید امیدوارم در هر راهی که میرید موفق و پیروز سربلند باشید گریه هم نکنیداسترس به خودتون وارد نکنید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بنظرمن انصراف نده برای کنکور هم بخون تو تلگرام همه چی ریخته کتاب کلاس همه چییییی سوابق خوبی هم داشته باشی که خیلی شانس داری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن