خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من که میگم سفت به برنامه ازمون بچسب و سعی کن زواید یا اون کمال گرایی هاتو بزنی کنار مثلا در حد یک کتاب تست و مرورش مسلما میرسی.از شنبه تا چهارشنبه دروس دوازدهم و تا یکشنبه هم پایه مباحث اون ازمون بعدش هم هر روز مرور پایه و دوازدهم یک درس مثلا ریاضی.پرش ذهنی رو همه دارن.منم خیلی کند خوان بودم و میدیدم چقدر از دیگران کمتر پیش میرم و کلا برنامه ازمون سال ۱۲ کانون دقیقا برای همه سنگینه از رتبه هآ خوب تا پایینتر.اما شدنیه،.خیلیا رو هم من دیدم با یه کتاب تست برای هر درس ،تو یکسال پزشکی اوردن اونم با فاصله چندساله از درس و اینا،چیزی که قطعا میتونی.درباره اینکه رتبه ات چند میشه ،قبول میشی یا نه هم اصلا خیلی ضرر میکنن کنکوری ها که هی فکر میکنن،حالا یک عده با این افکار از مهر یه عده از نیمسال ۲ خیلیا هم از بعد عید از دور رقابت حذف میشن بعد کنکور قطعا و قطعا خواهی دید یکی که مطلقا ازت پایینتر بوده نتیجه خیلی خوبی گرفته همه اینا بخاطر خاصیت ماراتن بودن کنکوره!الان فقط به این‌ ازمون به ازمون اشتباهات برنامه ریزی ات رو اصلاح کنی فک کنی ازمون و خطا کنی.و اینکه تمام تمرکز و هم و غمت از از ازمون به ازمون بعدی باشه.و گرنه داری تو دام نمیشه و...و از الان که خیلی هم زوده واسه تصمیم گیری از دور رقابت خارج میکنی خودتو.و این رو هم بمون ناامیدی جز جدایی ناپذیر کنکوره همه هم باید از این سد عبور کنن تا بتونن برسنن
      و إن لو إستقاموا علی الطریقة لأسقیناهم ماء غدقا
      ویرایش توسط Fatemeh873 : 25 مهر 1401 در ساعت 16:47

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      همش فکر میکنم شانست برای قبولی در کنکور خیلیم زیاده

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اشتباه می کنی همین فکرا کنکور اول منو داغون کرد

4. Top | #19
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi82 نمایش پست ها
      سلام. خوبین؟

اول از همه بگم که چیزی که میخوام بگم تماما نظر شخصی منه و ممکنه اشتباه هم باشه....

با اجازتون من از جمله اول شروع میکنم رو به آخر پیش میرم:

اینکه میگین شانسی برای قبول شدن تو کنکور ندارین رو به نظرم جمله‌ای هستش که خودتون دارین القاش میکنین یا بهتون اینطوری القا شده؛ اصلا همچین چیزی نیست. افرادی بودن که با شرایط بدتر از شما تو این رقابت به نتیجه مدنظرشون نرسیدن و افرادی هم بودن که با شرایط بهتر از شما، در نهایت باز نتونستن به نتیجه مدنظرشون برسن. قطعا شما شانس برای قبول شدن دارین و با توجه به بازه باقی‌مونده تا کنکور، شانستون حتی کم هم نیست.

ببینین اینکه تا دوازدهم کنکوری کار نکردین؛ جز مقوله‌هایی هستش که دیگه گذشته. شما الآن هر کاری کنین اون زمانی بوده که گذشته و دیگه رفته. الآن به بعد رو مراقب باشین و مطمئن باشین که با وجود این تایم از دست رفته، "قطعا" همچنان هم میتونین به نتیجه مدنظرتون در کنکور برسین.

درباره آزمون هم واقعا اگه میبینین که به یه آزمون خاص نمیرسین؛ لازم نیست خیلی به خودتون فشار بیارین. با یه آزمون دیگه که برنامه سبک‌تری داره هم میتونین پیش برین و به نتیجه برسین. منتها در کل شما باید تلاش خودتون رو برای کسب نتیجه مدنظرتون انجام بدین. شرط اصلی موفقیت همینه که شما تلاش خودتون رو به صورت هدفمند و درست انجام بدین.

امیدوارم به نتیجه مدنظرتون برسین. خیلی فکرتون رو مشغول رشته مدنظرتون نکنین و بیشتر وقتتون رو برای درس خوندن و تست زدن قرار بدین.

به نظرم اصلا به فکر کنکور 1403 و این‌ها نباشین. تمام هدفتون رو روی کسب بهترین نتیجه از کنکور 1402 قرار بدین و مطمئن باشین که میتونین بهش برسین؛ در صورتی که واقعا تلاش کنین و پیوستگی خودتون رو حفظ کنین.

از کنکور برای خودتون یه غول بی‌شاخ و دم نسازین. قبل از شما هزاران نفر به نتیجه مدنظرشون رسیدن و بعد از شما هم همینطور خواهد بود. شما هم میتونین.

پ.ن: ببخشید اگه جمله‌بندی‌هام اون نظم لازم رو نداشت.

با اینکه همیشه سعی میکنم به خودم انرزی بدم
      ولی عجیب این حرفا به دلم نشست و باورش کردم
      خیلی ممنونم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط berasmeyadegar نمایش پست ها
      با اینکه همیشه سعی میکنم به خودم انرزی بدم
      ولی عجیب این حرفا به دلم نشست و باورش کردم
      خیلی ممنونم
      سلام. خوبین؟

خیلی ممنون. لطف دارین.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PasteLize_Quin نمایش پست ها
      بالاخره همین اطرافیان ، یه نفر رو لازم دارند که بگند چرا واسه ما نشد و واسه این شد . درسته ؟
      هرکس ، هرکاری بهت میگه ، انجام نده .
      فقط کار خودت رو بکن .
      بعدش هم ، با ترس نمیشه زندگی کرد . چه بخوای ، چه نخوای ، امسال میگذره .
      بشین محکم بخون و یه برنامه بریز که نود درصد کار رو بتونی باهاش انجام بدی .
      شد ، شد ، نشد هم میریم برای پلن دومت که سال دیگه‌ست .
      اینکه که دیگه عزاداری نداره عزیزم .
      فکر کن الان یه برنامه رو شروع کردی و محکم نشستی پاش ولی بد شانسی اوردی و تا کنکور ، فقط تونستی هفتاد هشتاد درصد کل برنامه و مسیرت رو انجام بدی . به نظرت چی میشه ؟ اون کنکوره رو خراب می‌کنی ؟ عمرااااا .
      پاشو جمع و جور کن خودت رو . بسه .
      واقعا درست و منطقی هست
      ممنونم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط high.target نمایش پست ها
      ب نام خدا
      هر کی میگه افسرده ام وو میترسم و اینا

باید بگم با دیپلم ریاضی بعد چن سال دانشجو بودن
      رشته انسانی کنکور دادم و رتبه هزار منطقه شدم

شما ها ک رشتتونه آخه لطفا بیخی

میشه میتونی میرسونی راشم هست

فقط خودتو نباز استرس نگیر جل برو و نترس
      فقط
      بجنگ

احتمال قبولی من با دیپلم ی رشته دیگه بعد از ی دوره دانشجو بودن صفرررررررررر بود
      ولی شد

همین)))))

صرفا گفتم جهت انیزه ب همه اونایی ک میگن میترسن ی هر چی

برید جلو بی استرسس
      دمت گرم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi82 نمایش پست ها
      سلام. خوبین؟

اول از همه بگم که چیزی که میخوام بگم تماما نظر شخصی منه و ممکنه اشتباه هم باشه....

با اجازتون من از جمله اول شروع میکنم رو به آخر پیش میرم:

اینکه میگین شانسی برای قبول شدن تو کنکور ندارین رو به نظرم جمله‌ای هستش که خودتون دارین القاش میکنین یا بهتون اینطوری القا شده؛ اصلا همچین چیزی نیست. افرادی بودن که با شرایط بدتر از شما تو این رقابت به نتیجه مدنظرشون نرسیدن و افرادی هم بودن که با شرایط بهتر از شما، در نهایت باز نتونستن به نتیجه مدنظرشون برسن. قطعا شما شانس برای قبول شدن دارین و با توجه به بازه باقی‌مونده تا کنکور، شانستون حتی کم هم نیست.

ببینین اینکه تا دوازدهم کنکوری کار نکردین؛ جز مقوله‌هایی هستش که دیگه گذشته. شما الآن هر کاری کنین اون زمانی بوده که گذشته و دیگه رفته. الآن به بعد رو مراقب باشین و مطمئن باشین که با وجود این تایم از دست رفته، "قطعا" همچنان هم میتونین به نتیجه مدنظرتون در کنکور برسین.

درباره آزمون هم واقعا اگه میبینین که به یه آزمون خاص نمیرسین؛ لازم نیست خیلی به خودتون فشار بیارین. با یه آزمون دیگه که برنامه سبک‌تری داره هم میتونین پیش برین و به نتیجه برسین. منتها در کل شما باید تلاش خودتون رو برای کسب نتیجه مدنظرتون انجام بدین. شرط اصلی موفقیت همینه که شما تلاش خودتون رو به صورت هدفمند و درست انجام بدین.

امیدوارم به نتیجه مدنظرتون برسین. خیلی فکرتون رو مشغول رشته مدنظرتون نکنین و بیشتر وقتتون رو برای درس خوندن و تست زدن قرار بدین.

به نظرم اصلا به فکر کنکور 1403 و این‌ها نباشین. تمام هدفتون رو روی کسب بهترین نتیجه از کنکور 1402 قرار بدین و مطمئن باشین که میتونین بهش برسین؛ در صورتی که واقعا تلاش کنین و پیوستگی خودتون رو حفظ کنین.

از کنکور برای خودتون یه غول بی‌شاخ و دم نسازین. قبل از شما هزاران نفر به نتیجه مدنظرشون رسیدن و بعد از شما هم همینطور خواهد بود. شما هم میتونین.

پ.ن: ببخشید اگه جمله‌بندی‌هام اون نظم لازم رو نداشت.
      خیلی درست و منطقی بود
      واقعا درسته
      بعضی وقت ها فکر میکنم دارم بهونه میارم که درس نخونم
      بازم ممنونم بابت وقتی که گذاشتید
      پ ن: جمله بندی هم عالی بود

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      فقط یه چیز رو یادت باشه. تا تلاشت رو نکردی هیچ وقت هیییچوقت حق نداری خودت رو یه بازنده از پیش باخته تصور کنی
      چه منطقی
      این رو حتما مینویسم میذارم جلوی میزم که همیشه ببینمش
      متشکرم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      بخوام صادق باشم ، ترس عامل موفقیته و اگه ترسی نباشه هیچوقت حرکتی صورت نمیگیره اما ترس و وسواس زیاد سبب نا امیدی و عدم حرکت میشه و این کار رو برای شما سخت میکنه ، سعی کنین این ترس رو بزارین کنار و بگین میخونم هر چه بادا باد و اصلا میخونم تا کنکور رو خراب کنم :/

از الان بخواید ناامید بشید و نخونید مطمئن باشید نه 1403 نه 1404 و نه 1410 نتیجه میگیرید مگه اینکه یک تحول در ذهنیات و اهداف شما صورت بگیره.

ضمنا کنکور ک هیچ ، زندگی رو هم سخت نگیرید و بدون ترس برید جلو ، خودتون بهتر میدونید که تهش هیچه و تلاش های ما برای ساختن این دنیا بی فایدس و نهایتا 80 سال لذت ببریم ازش و بعدش ...
      حــــــق
      همش فکر میکنم دارم بهونه میارم که درس نخونم
      اره پس میخونم که کنکور رو خراب کنم
      سپاس بابت وقتی که گذاشتید

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.jafari نمایش پست ها
      جواب عنوان تاپیکت: خب همش اشتباه فکر میکنی جانم

هیچ وقت نگو تمرکزم رو میخوام بذارم روی کنکور سال بعد چون ذهنت یه بهونه خوب پیدا میکنه برای کم کاری هاش. میگه کنکور اصلی من که سال بعده، چرا به خودم سخت بگیرم؟
      نمیگم پشت نمون. بمون ولی اگه کنکور رو دادی و رتبه ات خوب نشد، نه از الان
      دقیقا همینطوره
      فقط دارم از درس خوندن فرار میکنم متاسفانه
      متشکرم بابت نظرتون

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KURAPIKA نمایش پست ها
      سلام به هیچ عنوان به پشت کنکور موندن فکر نکن.انگیزه های سال اولی ها خیلی بیشتر از پشت کنکوریاست.بنظرم با توجه به شرایطت بد نیست مشاور داشته باشی که ازین سردرگمی در بیای.
      تا الان چندتا مشاور داشتم واقعا کاری کردن که از هرچی مشاوره فراری شدم
      این اخری هم که بهم گفت تو هیچی نمیشی

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KURAPIKA نمایش پست ها
      برای تند خوانی هم یه راهکار خیلی خوب هست که خیلی میتونه کمکت کنه.ترجیحا یه کتاب غیر درسی بردار بعد یه پاراگرافشو انتخاب کن و سعی کن فقط با چشمات دنبال کنی.بعد که تموم شد اون پاراگرافو برا خودت توضیح بده و یه بار دیگه با دقت بخونش.اینکار به مرور زمان باعث میشه تو حین تند خوانی دقتت هم بره بالا.حتما امتحانش کن بدردت میخوره.
      این حس ها داغونت میکنن اگه از الان جلوشون واینسی هر چقدرم پشت کنکور بشینی میان سراغت.ایشالا که همه چی خیلی عالی پیش میره و ت هم به بهترین چیزا میرسی♡
      خیلی متشکرم امیدوارم شما هم موفق باشید♡

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh873 نمایش پست ها
      من که میگم سفت به برنامه ازمون بچسب و سعی کن زواید یا اون کمال گرایی هاتو بزنی کنار مثلا در حد یک کتاب تست و مرورش مسلما میرسی.از شنبه تا چهارشنبه دروس دوازدهم و تا یکشنبه هم پایه مباحث اون ازمون بعدش هم هر روز مرور پایه و دوازدهم یک درس مثلا ریاضی.پرش ذهنی رو همه دارن.منم خیلی کند خوان بودم و میدیدم چقدر از دیگران کمتر پیش میرم و کلا برنامه ازمون سال ۱۲ کانون دقیقا برای همه سنگینه از رتبه هآ خوب تا پایینتر.اما شدنیه،.خیلیا رو هم من دیدم با یه کتاب تست برای هر درس ،تو یکسال پزشکی اوردن اونم با فاصله چندساله از درس و اینا،چیزی که قطعا میتونی.درباره اینکه رتبه ات چند میشه ،قبول میشی یا نه هم اصلا خیلی ضرر میکنن کنکوری ها که هی فکر میکنن،حالا یک عده با این افکار از مهر یه عده از نیمسال ۲ خیلیا هم از بعد عید از دور رقابت حذف میشن بعد کنکور قطعا و قطعا خواهی دید یکی که مطلقا ازت پایینتر بوده نتیجه خیلی خوبی گرفته همه اینا بخاطر خاصیت ماراتن بودن کنکوره!الان فقط به این‌ ازمون به ازمون اشتباهات برنامه ریزی ات رو اصلاح کنی فک کنی ازمون و خطا کنی.و اینکه تمام تمرکز و هم و غمت از از ازمون به ازمون بعدی باشه.و گرنه داری تو دام نمیشه و...و از الان که خیلی هم زوده واسه تصمیم گیری از دور رقابت خارج میکنی خودتو.و این رو هم بمون ناامیدی جز جدایی ناپذیر کنکوره همه هم باید از این سد عبور کنن تا بتونن برسنن
      چقدر حرفات بهم امید داد جانا
      ممنونم ازت
      من الان 3 هفته از برنامه عقبم به نظرت میتونم برسم؟ چطور جبران کنم اینارو
      راستی ممنون بابت وقتی که گذاشتی♥

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      همش فکر میکنم شانست برای قبولی در کنکور خیلیم زیاده
      ساده مختصر مفید
      ممنون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن