خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام میخاستم ببینم با ۴ماه میشه رتبه۱۵۰۰_۲۰۰۰اورد تو ریاضی

سلام یه سوال داشتم میخاستم ببینم میشه تو ۴ماه تو رشته ریاضی رتبه بین ۱۵۰۰_۲۰۰۰اورد از نظر پایه مشکلی ندارم تست نزدم باید ترمیمم بدم برا دی ماه۷تا درسو(بجز دینی و اجتماعی)نمره هام تو دوتا درس ۲۰شد بقیه رو پایین شدم از نظر کتابو و...هم مشکلی ندارم فقط دانشجوم فقط ترم یک میترسم نشه نتونم هدفمم رشته نیست از رشتم راضیم میخام برم دانشگاه بهتر ممنون میشم بگید🙏

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GrandArcanist نمایش پست ها
      سلام یه سوال داشتم میخاستم ببینم میشه تو ۴ماه تو رشته ریاضی رتبه بین ۱۵۰۰_۲۰۰۰اورد از نظر پایه مشکلی ندارم تست نزدم باید ترمیمم بدم برا دی ماه۷تا درسو(بجز دینی و اجتماعی)نمره هام تو دوتا درس ۲۰شد بقیه رو پایین شدم از نظر کتابو و...هم مشکلی ندارم فقط دانشجوم فقط ترم یک میترسم نشه نتونم هدفمم رشته نیست از رشتم راضیم میخام برم دانشگاه بهتر ممنون میشم بگید������
      میشه . حتی بهترش هم شدنیه اگر خوب بخونی.
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام یه سوال داشتم میخاستم ببینم میشه تو ۴ماه تو رشته ریاضی رتبه بین ۱۵۰۰_۲۰۰۰اورد از نظر پایه مشکلی ندارم تست نزدم باید ترمیمم بدم برا دی ماه۷تا درسو(بجز دینی و اجتماعی)نمره هام تو دوتا درس ۲۰شد بقیه رو پایین شدم از نظر کتابو و...هم مشکلی ندارم فقط دانشجوم فقط ترم یک میترسم نشه نتونم هدفمم رشته نیست از رشتم راضیم میخام برم دانشگاه بهتر ممنون میشم بگید������
      اها بابا راحت میشه تا 1000 رسید

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله میشه توکلت برخدا فقط روزی ۱۰ساعت بخون نهایت توانتو بذار
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام یه سوال داشتم میخاستم ببینم میشه تو ۴ماه تو رشته ریاضی رتبه بین ۱۵۰۰_۲۰۰۰اورد از نظر پایه مشکلی ندارم تست نزدم باید ترمیمم بدم برا دی ماه۷تا درسو(بجز دینی و اجتماعی)نمره هام تو دوتا درس ۲۰شد بقیه رو پایین شدم از نظر کتابو و...هم مشکلی ندارم فقط دانشجوم فقط ترم یک میترسم نشه نتونم هدفمم رشته نیست از رشتم راضیم میخام برم دانشگاه بهتر ممنون میشم بگید
      یپ
      با ساعت مطالعه بالا خفن بخونی میشه واقعا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از پاسخگوییتون موفق باشد در همه مراحل زندگیتون, 🙏

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      یپ
      با ساعت مطالعه بالا خفن بخونی میشه واقعا
      سلام منطقه 1هستم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام منطقه 1هستم
      اهان منطقه یک دقیق نمیدونم
      یکم رقابتی تره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      اهان منطقه یک دقیق نمیدونم
      یکم رقابتی تره
      اگه بشع من از خوابم میزنم میخونم فقط بشع همین دی کلک کنکورم تموم شه بره پی کارش بازم ممنون.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه بشع من از خوابم میزنم میخونم فقط بشع همین دی کلک کنکورم تموم شه بره پی کارش بازم ممنون.
      خواهش میکنم
      امیدوارم ب چیزی ک میخواید برسید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      باتوجه به حذف شدن دروس عمومی بله کاملا مومکن هست
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      آره میشه اما یک نصیحت برادرانه ، سعی کن مرورت رو بسیار زیاد کنی ، یعنی تست زیاد و سخت و ... نزنی ، بجاش تست به تعداد مناسب بزن و مطالب رو بسیار زیاد مرور کن ، طوری که یک نسخه کامل از مطالب در مغزت داشته باشی ( منظورم تست آموزشی جهت یادگیری نیست ، میخوام بگم زمانی رو که میخوای صرف تست های سطح بالا و بیشتر کنی ، صرف مرور زیاد مطالب کن )

باور کن رمز موفقیت در کنکور مرور زیاد حتی تا خود صبح کنکوره ، من خودم شب کنکور روانشناسی رو کامل مرور کردم و بالاترین درصدم شد.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یس آف کورس بیبی

نمیدونم چه رشته ای هستی ولی خب ریاضی و فیزیک و شیمی عمومی که توی دانشگاه میخونی بهت کمک میکنه توی کنکورت

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      طبق تجربه شخصیم (تجربه هرکس متفاوته)تو رشته ما برای رتبه حدودا زیر ۷۰۰ باید از دهم درست تقریبا خوب باشه (البته همیشه استثناهایی هم هستن) ولی رتبه زیر دوهزار که شما فرمودید بله اگه درست تلاش کنید قطعا میشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن