خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بعد سه سال میخوام کنکور بدم

سلام من بعد سه سال میخوام کنکور بدم به دلایلی این سه سال هیچی نخوندم درسم خوبه زود یادمیگیرم اما ریاضی و فیزیک ضعیفم میشه کمکم کنید منابع مناسب تهیه کنم از الان بخونم بهترین رتبه ممکن رو بیارم من امسال اخرین سالیه که کنکورمیدم و اینکه طبق کدوم برنامه راهبردی برنامه بنویسم بهتره ؟ ازمون هم نمیتونم شرکت کنم مشاور هم خواستم بگیرم اما امکانش نیست اشکال نداره ازمون دانلود کنم تو خونه بزنم؟ میشه توصیه هایی که کمکم میکنه بهم بگید لطفا

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برای درس ریاضی در منابع جامع برای سطح ضعیف کتابی نیست فقط شگفت انگیز خیلی سبز پایه به پایه مناسبه که اونم وقت زیادی میبره و تست های زیادی هم نداره
      شما بهتره اول پایه تون رو سریع قوی کنید بعد از کتاب های جامع استفاده کنید
      برای درس فیزیک هم همینطوره شگفت انگیز خیلی سبز مناسب ترین کتاب برای آموزش و سطح ضعیفه فقط بعدش باید یک منبع سطح بالاتر هم کار کنید
      توصیه هم اینکه رقابت تو تجربی سنگینه بهتره هر چه سریعتر استارت بزنید و تمام تلاشتون رو بکنید

ما چیزی بیشتر از بخشی از تاریخ نیستیم...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roya-blu نمایش پست ها
      سلام من بعد سه سال میخوام کنکور بدم به دلایلی این سه سال هیچی نخوندم درسم خوبه زود یادمیگیرم اما ریاضی و فیزیک ضعیفم میشه کمکم کنید منابع مناسب تهیه کنم از الان بخونم بهترین رتبه ممکن رو بیارم من امسال اخرین سالیه که کنکورمیدم و اینکه طبق کدوم برنامه راهبردی برنامه بنویسم بهتره ؟ ازمون هم نمیتونم شرکت کنم مشاور هم خواستم بگیرم اما امکانش نیست اشکال نداره ازمون دانلود کنم تو خونه بزنم؟ میشه توصیه هایی که کمکم میکنه بهم بگید لطفا
      سلام وقتتون بخیر پیشاپیش امیدوارم تو تصمیمتون جدی و ثابت قدم باشید قطعا به موفقیت هم میرسید ان شاء الله
      برای نحوه شروع هم بنظرم برنامه راهبردی قلم چی یا گاج رو بگیرید و روز اون پیش برید فقط سریع تر وگرنه دیر میشه واقعا و به مشکل میخورید
      درصورتیکه براتون امکان داره اشتراک ۶ ماهه گاجینو رو بخرید ۴۰۰ تومن میشه ولی هم آپشن دسترسی به آزمونش رو دارید و هم اینکه فیلم و کتاب و آزمون ساز رایگان داره
      برای منابع دو تعریف داریم یا صفرید توی ریاضی فیزیک یعنی مثلا بصورت امتحان نهایی بخواین امتحان بدید به جایی نمیرسید دوازده سیزده میشید ریاضی و فیزیک سه سال رو که سطح پایینه و بنظر من سراغ شگفت انگیز نرید من خودم از شیمی یا فیزیکش خیلی استفاده نبردم و بهتره برین سراغ کلاس و معلم یا اینکه درستون رو خوب یاد گرفتید و نمره ۱۸ تا ۱۹ به بالا اگر امتحان بدید میگیرد پس شما توی تست زنی ضعیفید بنظرم برای ریاضی خیلی سبز جامع، برای فیزیک خیلی سبز ۴ جلدی یا جامع تک جلدی فقط در صورت انتخاب گزینه دوم یه کتاب آزمونی مثل موج آزمونم در کنارش میخواین و برای شیمی خیلی سبز جامع و اگر یکم بهتره سطحتون میکرو جامع، برای زیست میکرو جامع یا پینوکیو هرکدوم بهتر ارتباط برقرا میکنید باهاش و برای زمین خیلی سبز یا مهر و ماه رو امتحان کنید ولی مهم ترین موضوع شروع از الان هست و البته استفاده از کلاس های خلاصه مثل کلاسهایی که مخصوص دی گذاشتن موسسات یا کلاسهایی که بعدادبه عنوان نکته و تست میزارند در صورتیکه متوسط رو به پایین هستین در درسی به شرط اینکه کلاس مانع تست زنی و وقت مطالعه تون نشه توصیه میشه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن