خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کنکور هنر

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور هنر

سلام.میخواستم درباره ی کنکور هنر اطلاعاتی بهم بدین.
      برای رشته ی طراحی داخلی و دکوراسیون توو دانشگاه هنر اصفهان چه رتبه ای میخواد؟
      و اینکه کسی که رشته ی ریاضی هست چقد احتمال قبولی در کنکور هنر داره؟
      برای معماری دولتی اصفهان چه رتبه ای لازمه از طریق رشته ی ریاضی؟
      و درمورد تربیت معلم و سقف رتبه ی قبولی در تربیت معلم و دانشکده فرهنگ هم لطفا اگه اطلاعاتی دارین بگین.ممنون میشم.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      به خودم کنکور هنر ندادم ولی یه چیزایی درباره کنکورش می‌دونم.
      اول باید اینو بدونید که تعداد دانشگاه‌های دولتی که رشته‌های هنر رو ارائه میدن کمه بنابراین رقابت برای قبولی وجود داره.
      درسای عمومی که توی همه رشته‌ها یکسان هست ولی درسای اختصاصی مربوط به خودش رو داره و سوالاش در قالب عناوین زیر مطرح میشه :
      درک عمومی هنر ، درک عمومی ریاضی-فیزیک ، ترسیم فنی ، خلاقیت تصویری و تجسمی ، خلاقیت نمایشی ، خلاقیت موسیقی ، خواص مواد

برای شما چون رشته ریاضی فیزیک بودید ، یک نکته مثبت وجود داره و اون هم اینکه می‌تونید در قسمت درک عمومی ریاضی-فیزیک ، به راحتی ، درصد خوبی رو کسب کنید. ( خیلی ساده هست )
      ولی یک نکته منفی هم وجود داره ، شما باید درس‌هایی که تا حالا آشنایی با اونها نداشتید رو در مدت زمان کمی بخونید و این مورد رو نباید دست کم بگیرید.

به نظر من بهتره دفترچه سوالات کنکور هنر سال‌های گذشته رو بررسی کنید و بعد تصمیم بگیرید.

در مورد رشته مهندسی معماری هم فکر می‌کنم تا رتبه 3000 منطقه 1 می‌تونید در دانشگاه هنر اصفهان قبول بشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن