خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انصراف دادم از پیام نور ولی برا معافیت تحصیلی ده روز وقت دارم

سلام بچه ها امیدوارم جای خوبی تاپیک رو زده باشم من متولد ۷۵ ام و رشتم تجربیه پارسال از رشته اقتصاد پیام نور دقیقا ۱ ابان انصراف دادم چون کلاساشو نرفته بودم هیچ مدرکی بهم تعلق نگرفت الان تا یک ابان ۱۲ روز اینا مونده میخواستم بدونم تو این ۱۲ روز میتونم رشته کامپیوتر ثبت نام کنم تا غیبت نکنم با توجه به سنم به نظرتون معافیت میدن ؟ راهکار میدین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پلیس+10مراجعه کن احتمالا میگن بورو نظام وظیفه مطرح کن که ببینن چی میگن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام. اینکه ثبت نام کنی یا نه کاملا به دانشگاه مقصدت بستگی داره اکثر واحدهای دانشگاه آزاد رشته های بدون کنکور رو الان ثبت نام میکنند.
      در مورد اخذ معافیت تحصیلی هم دقیقا تا 1 آبان وقت داری که نامه درخواست معافیت تحصیلی دانشگاه جدیدت رو به پلیس+10 ببری.
      سنت هم ربطی نداره. هرچند سالت میخواد باشه
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      پلیس+10مراجعه کن احتمالا میگن بورو نظام وظیفه مطرح کن که ببینن چی میگن
      والا میترسم اونجا برم بگم چون از خداشونه بگم بعدش بگن نمیشه واسه همین فردا میرم دانشگاه از اونجا میرم پلیس +۱۰ بدون هیچ حرفی ببینم چی میشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تا اونجایی که من میدونم میتونی یه بار انصراف بدی بدون اینکه بخوای بری سربازی، میری پلیس +۱۰ برگه تایید اولیه مشمول رو میگیری بعد میری دانشگاه ازاد یکی از رشته های بدون کنکور ثبت نام میکنی

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اصلا نیازی نیست بری پلیس علاوه ده ، از طریق سایت سخا ثبت نام میکنی اگه شرایط داشته باشی تایید میشه بعد فرستاده میشه واسه دانشگاه اونجا هم باید تایید بشه و بعدش واسه تایید نهایی دوباره میره وظیفه عمومی کل این پروسه دو تا سه روز طول میکشه فقط عجله کن زودتر کاراتو انجام بده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن