خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مهاجرت با رشته تجربی

سلام بنظرتون برای مهاجرت چه رشته و ترجیحا دانشگاهی قبول بشیم خوبه؟ کسی اطلاع داره؟ یک رشته ای که هم توی ایران کم و بیش راه پیشرفت داشته باشه هم مهاجرت و کدوم کشور؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      داروسازی
      پرستاری(میتونی با لیسانسش به گرایش های خیلی جذابی اپلای کنی، یکی از فامیلای ما پرستاری خوند رفت کانادا نوروساینس!)
      علوم پایه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1402 نمایش پست ها
      سلام بنظرتون برای مهاجرت چه رشته و ترجیحا دانشگاهی قبول بشیم خوبه؟ کسی اطلاع داره؟ یک رشته ای که هم توی ایران کم و بیش راه پیشرفت داشته باشه هم مهاجرت و کدوم کشور؟
      سلام به طور قطعی نمیشه گفت ولی فعلا بنظرم پرستاری از همه راحت تره پذیرشش تو کشورهای دیگه چون دندانپزشک و داروساز به اندازه کافی عموما دارند شاید حالا داروسازی بهتر باشه ولی چون سطحشون هم دکتری هست سخت تره مهاجرت و آزمون هاش، پزشک هم استانداردهای سختی دارند ولی پرستاری راحت تره، فعلا هم کشورهای اروپایی هم کانادا هم کشورهای حاشیه خلیج فارس پذیرش خوبی دارند تا بعدا چی بشه معلوم نیست با این وضع جنگ اوکراین شاید چندسال دیگه وذیرش ها بهترم بشه ولی شما برنامتون رو برای پیشرفت همین جا بزارید پرستاری هم برای یک خانم شغل خوبیه هم اینکه کم جای پیشرفت نداره در ایران هم و زندکی توی غربت هم بنظرم با همه مشکلاتی که توی ایران هست ولی خیلی از ایران بهتر نیست حداقل شاید من اینطور فکر میکنم البته فیزیوتراپی هم فکر کنم خوب باشه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      چجوری میتونم انجمن بزنم

ببخشید تو گفتگو شما نوشتم چون تازه واردم سردرنمیارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن