خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لايف استايل منطقی كنكوری

سلام همگی
      من شروع کردم برای خوندن کنکور بعد از ۳سال دوری از درس و جو کنکور
      مشاور خوبی گرفتم خودم میتونم مسیرمم مشخص کنم و پیش برم اما تصمیم گرفتم کسی کنارم باشه که برنامه ریزی حجمی درسا به عهده ی ایشون باشه. هدفمم داروسازی حالا روزانه یا پردیس فرقی نمیکنه برای تیر ۴۰۲.
      سئوالی که داشتم برای این ۸ ماه که خب هرروز مطالعه میانگین تا عید ۸ ساعت و داشته باشم این هستش که لایف استایل و سبک زندگی که مثلا من از ۶ صبح بیدار شده باشم و تک تک برناممو اجرا کرده باشم و حالا هفته ای یک روز دو روز زمانایی و اختصاص بدم به خودم و تفریحاتم میتونه نتیجه داشته باشه؟
      میدونم حبس کردن تو خونه اصلا کار درستی نیست ولی خب اینکه مخصوصا چون دخترم و تقریبا خیلی هم به اصطلاح علاقه دارم به تیپ و ظاهرم😄 میتونم تو این مدت مثلا با شرط برنامه و اجرا کردن برم بیرون برم ارایشگاه و تفریحامو داشته باشم؟
      نه خیلی هم زیاد ولی خب منظورم لایف استایلی هست که ۱۰۰٪ من فقط درگیر کنکور و درس و فقط توی جو درس نیستم.
      یا فقط کسایی رشته های تاپ و قبول میشن که یکسال فقط و فقط تو جو درس و کنکور بودن و حالا دو هفته ای ماهی یکیار تفریح داشتن؟
      چون تنها موضوعی که واسم سخته این موضوع هستش. حاضرم از صبح تا عصر با تمرکز و بازدهی ۱۰۰٪ البتههه نه ذهن درگیر کامل ۸ساعت ۱۰ ساعتمو بخونم ولی اخر شب ۲ ساعت هم شده برم بیرون دور بزنم با ماشین😄من تصمیم خودم این هستش که یک ماه اینجوری پیش برم اگه درصد و ترازم و پیشرفتم اصولی نبود و راضی نبودم حتما واسه اینده ام همه کار میکنم. ممنون میشم شما تجربه و نظراتتون و بگید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بنظرم تفریح هایی رو انتخاب کن ک کمترین حواس پرتی رو برات داشته باشه
      هر شب دور دور؟خسته نمیشی؟
      من خودم تفریح سالمم مطالعه غیر درسی روتین پوستی و ناخن و باشگاه هستش
      و هر چیزی ک ذهنمو مشغول کنه خط زدم ماهی یه بارم آرایشگاه و دیدن دوستام و گشت زدن تو نمایشگاه های شهره بنظرم اون دوساعت آخر شب دور دور رو ماهی یه بار یا نهایتا دو هفته ای یه بار بزار هر روز هم ک نمیخوای بری آرایشگاه ماهی یه بار نهایتا سعی کن تو جو درس باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره چرا که نه. اگر توی همون زمانی هم که درس میخونی صد تمرکزتو بتونی نگه داری روی درس، بله جواب میده این لایف استایل. مثل شاغلا
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن