خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع تشریحی عمومی؟

رأی دهندگان
    6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ماجراهای من و درسام

0 0%
    • میکرو نهایی

0 0%
    • سیر تا پیاز

1 16.67%
    • فرمول بیست

5 83.33%
    نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منابع تشریحی و نهایی دروس عمومی

سلام
      برای آموزش (نه نمونه سوال) دروس عمومی در حد تشریحی و نهایی بهترین منبع کدومه؟
      1- میکرو نهایی گاج
      2- سیر تا پیاز گاج
      3- ماجراهای من و درسام خیلی سبز
      4- فرمول بیست گاج
      5- آموزش شگفت انگیز خیلی سبز
      گاج چرا این همه کتاب تشریحی داره؟ تفاوتشون چیه دقیقا؟
      خودم یه نگاه خیلی گذرا انداختم و بنظرم سیر تا پیاز خوب میومد. نظر بقیه چیه؟
      ویرایش توسط Kiarash1998 : 17 مهر 1401 در ساعت 05:30

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kiarash1998 نمایش پست ها
      سلام
      برای آموزش (نه نمونه سوال) دروس عمومی در حد تشریحی و نهایی بهترین منبع کدومه؟
      1- میکرو نهایی گاج
      2- سیر تا پیاز گاج
      3- ماجراهای من و درسام خیلی سبز
      4- فرمول بیست گاج
      5- آموزش شگفت انگیز خیلی سبز
      گاج چرا این همه کتاب تشریحی داره؟ تفاوتشون چیه دقیقا؟
      خودم یه نگاه خیلی گذرا انداختم و بنظرم سیر تا پیاز خوب میومد. نظر بقیه چیه؟
      سلام سیر تا پیاز گرونه وگرنه ممکنه خوب باشه من بنظرم با همون من و درسام هم کار راه بیافته، فرمول بیست هم بد نبود ولی خیلی توضیح داده بود ممکنه اگه با درسنامه زیاد مشکل داشتید اذیت بشید تقریبا بنظرم میکرو نهایی و من و درسام در یک سطحن، فرمول بیست توضیح بیشتر یه کلاس آنلاینم داره و اینکه سوالاش بیشتره، من و درسام رو اصلا تا حالا با دقت نخوندم ولی اگر تست های خوبی هم داشته باشه که از کتاب جدا بی نیاز کنه اونم خوبه ولی چون ندیدم نظری نمیدم

من شگفت انگیز فیزیک و شیمی رو خوندم ولی تو دوتاش بنظرم جالب نیومد و مشابه درسامشون بهتر بود البته نظر منه و بنظرم توی شیمی سوالات تستیش هم جالب نیست و پاسخنامه هم ضعیفه کلیه گزینه هارو بررسی نکرده حتی توضیح زیادی هم برای پاسخ درست نداده اگر دانش آموز متوسط به بالایی هستید همون بین من و درسام و میکرو نهایی انتخاب کنین راحت ترید
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها

سلام سیر تا پیاز گرونه وگرنه ممکنه خوب باشه من بنظرم با همون من و درسام هم کار راه بیافته، فرمول بیست هم بد نبود ولی خیلی توضیح داده بود ممکنه اگه با درسنامه زیاد مشکل داشتید اذیت بشید تقریبا بنظرم میکرو نهایی و من و درسام در یک سطحن، فرمول بیست توضیح بیشتر یه کلاس آنلاینم داره و اینکه سوالاش بیشتره، من و درسام رو اصلا تا حالا با دقت نخوندم ولی اگر تست های خوبی هم داشته باشه که از کتاب جدا بی نیاز کنه اونم خوبه ولی چون ندیدم نظری نمیدم

من شگفت انگیز فیزیک و شیمی رو خوندم ولی تو دوتاش بنظرم جالب نیومد و مشابه درسامشون بهتر بود البته نظر منه و بنظرم توی شیمی سوالات تستیش هم جالب نیست و پاسخنامه هم ضعیفه کلیه گزینه هارو بررسی نکرده حتی توضیح زیادی هم برای پاسخ درست نداده اگر دانش آموز متوسط به بالایی هستید همون بین من و درسام و میکرو نهایی انتخاب کنین راحت ترید
      بیشتر مد نظرم درسای عمومی بود. چون اختصاصیا از همون منبع اصلیم میخوانم و آخرش نمونه سوالای سال‌های قبل رو حل میکنم. فکر کنم نیازی به منبع جدا نباشه. بیشتر عربی و ادبیات رو میخواستم آموزش ببینم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kiarash1998 نمایش پست ها
      بیشتر مد نظرم درسای عمومی بود. چون اختصاصیا از همون منبع اصلیم میخوانم و آخرش نمونه سوالای سال‌های قبل رو حل میکنم. فکر کنم نیازی به منبع جدا نباشه. بیشتر عربی و ادبیات رو میخواستم آموزش ببینم
      ببین من خودم توی عربی و فارسی نتیجه خوبی نگرفتم برای همین یکم با احتیاط نظرمو میگم و ان شاء الله دوستان دیگه جواب بدند به این موضوع ولی بنظرم از من و درسام همون استفاده کنین اوکی باشه من ارتباط خوبی باهاش گرفتم هنوز که نیست ولی اگر عجله ندارید صبر کنین فرمول بیستشونم بیاد یه چک کنید فرمول بیستا هم بد نیستند ولی سیر تا پیاز فکر کنم خیلی زیاد باشه حجمش بازم امیدوارم بقیه دوستان نظر بدن
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. درس به درس فرق داره مثلا نمیشه گفت برای همه سیرتا پیاز یا شگفت انگیز ولی ، تا جایی که خودم بررسی کردم تو درس ادبیات درحال حاضر کتاب خوب و کاملی برای نهایی نداریم! البته کتاب فرمول بیست به تالیف امیرنجات شجاعی ( مولف میکروطلایی موضوعی گاج) قراره تا آخر آبان بیاد باید دید اون کتاب چطوریه بقیه هرکدوم یه نقضی دارن
      برای دینی کتاب فرمول بیست گاج تالیف رضایی بقا و محسنی کبیر از همه بهتر و کامل تره
      برای زبان ماجراهای منو درسام تالیف کامل و عالیه
      برای عربی هم مثل ادبیات کتاب کاملی پیدا نکردم و باید منتظر فرمول بیست موند اما میکرونهایی گاج و ماجرای منو درسام هم بد نیستن

6. Top | #6
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooya0097 نمایش پست ها
      سلام. درس به درس فرق داره مثلا نمیشه گفت برای همه سیرتا پیاز یا شگفت انگیز ولی ، تا جایی که خودم بررسی کردم تو درس ادبیات درحال حاضر کتاب خوب و کاملی برای نهایی نداریم! البته کتاب فرمول بیست به تالیف امیرنجات شجاعی ( مولف میکروطلایی موضوعی گاج) قراره تا آخر آبان بیاد باید دید اون کتاب چطوریه بقیه هرکدوم یه نقضی دارن
      برای دینی کتاب فرمول بیست گاج تالیف رضایی بقا و محسنی کبیر از همه بهتر و کامل تره
      برای زبان ماجراهای منو درسام تالیف کامل و عالیه
      برای عربی هم مثل ادبیات کتاب کاملی پیدا نکردم و باید منتظر فرمول بیست موند اما میکرونهایی گاج و ماجرای منو درسام هم بد نیستن
      سلام
      برای عربی، راه نهایی از کتابایی که دیدم کامل‌تر بود، اولِ کتاب تمام قواعد پایه رو آورده و بعد رفته سراغ کتاب دوازدهم.
      منم برای ادبیات کتاب کاملی ندیدم ولی راه نهایی بیشتر به دلم نشست تا فرمول بیست و بقیه کتابا... البته کنارش باید کتاب یا آموزشی برای آرایه و دستور باشه.
      اگه چک نکردین حتماً یه نگاه بهشون بندازین.
      ویرایش توسط RHM : 08 آبان 1402 در ساعت 20:28

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فرمول بیست رو بیشتر خوشم اومد
      چون نحوه تالیفش جدید بود ولی منو درسام یجوری بود برا
      ولی خب یکم حجیمه و اگ از الان بخونی آره میشه رسوند ولی خب درسنامه و این داستاناش خوبه
      و اینکه برا ادبیات اگ پایت قوی نیست اول موضوعی دستور و آرایه بخون بعد برو سراغ درس ب درس

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بهترین منبع برای امتحان نهایی دروس عمومی چیه؟؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بهترین منبع دروس عمومی نهایی چه کتابی هست؟برای 20 گرفتن
      چه انتشاراتی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)