خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 132
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      سلام برادر دو تا سوال . من نظام قدیم 84 به بعد هستم و دیپلمم ریاضی .

1- اگر بخام ترمیم معدل کنم برای کنکور 402 ، ایا باید حتما توی همین دی ماه امتحان بدم ؟ یه جا یکی گفت فقط دی باز بعدش یه مصاحبه دیدم گفته بود خرداد هم میشه . الان خبر دقیقش چیه ؟

2- اگر بخام دیپلم مجدد نظام جدید از رشته ی تجربی بگیرم ، باز هم مجبورم توی همین دی اقدام کنم یا میتونم بزارم خرداد دیپلم تجربی بگیرم ؟
      سلام
      چه ترمیم معدل و چه دیپلم مجدد شما میتونید هم دی اقدام کنید. هم شهریور و هم خرداد
      هر مصاحبه ای غیر از این کذب هستش و از بی اطلاعی مسئولین بی ربط هستش .
      متاسفانه کسانیکه مصاحبه میکنن اموزش و پرورشی نیستن و بیشتر از ارکان بالاتر هستن و ریز جزئیات اجرایی رو خبر دار نیستن و صرفا یه حرفهایی میزنن .
      بنده همین امروز رفته بودم اموزش از راه دور برای هزینه امتحانات و پرسیدم گفتن دی و شهریور و خرداد هست
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام پست آپدیت شد
      هزینه ها اضافه شدند.

سوال3؟
      هزینه های ترمیم نمره و دیپلم مجدد چقدر است؟؟
      غیر از هزینه تطبیق که بالاتر گفته شد 150/000 تومان هست برای دیپلم مجدد و تطبیق نظام قدیم به جدید
      برای هزینه ترمیم نمره شما مبلغ 50000 تومان شهریه ثابت پرداخت میکنید. و هر واحد امتحانی نیز هزینه ای بالغ بر 45000 تومان پرداخت خواهید کرد
      برای دیپلم مجدد هزینه شهریه ثابت 90000 تومان و هزینه هر واحد امتحانی 45000 تومان خواهد بود.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط monina نمایش پست ها
      سوالم اینه ک نظام قدیم انسانی میتونه ترمیم معدل انسانی انجام بده چون رفتم مدرسه میگفت نظام قدیم ثبتنام نمیکنیم
      بله میتونه . باید تطبیق بزنید به نظام جدید و بعدش ترمیم کنید.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Departed نمایش پست ها
      کسی نمیدونه؟
      بله ممکنه . شما میتونید دی کنکور بدید و خرداد ترمیم نمره کنید.

تمام نمرات داوطلبین در مرداد ماه به سنجش ارسال میشه و تراز میشن نمرات با همدیگر.
      بعدش هم یکی از کنکوری که انتخاب میکنید تراز میشن
      با همدیگر رتبه شما رو مشخص میکنند و در شهریور هم انتخاب رشته میکنید.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      سلام، برای دیپلم نظام جدید، باید به منطقه آموزش و پرورش نظام قدیم مراجعه کرد یا به منطقه دیگه ای از آموزش و پرورش مراجعه کنیم، ایرادی نداره ؟؟
      هر کجایی که درس خوندید باید تطبیق بزنند . بعدش از تطبیق زدن برای شما یک کارنامه تطبیقی صادر میشه و با اون کارنامه هر جایی دلتان خواست میتوانید برای امتحان نهایی دادن هر موقعی که خواستید شرکت کین.
      اما تطبیق رو باید منطقه ای بزنید که از آن فارغ التحصیل شده اید

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      لطفا جواب سوال منم بدین برای نظام قدیم انسانی ترمیم معدل انسانی هست؟ آموزش پرورش شهرمون میریم انگار دشمنی دارن با یه حالت عصبانی میگن نه نظام قدیم ترمیم نداره. کاش شماره آموزش و پرورش شهرتون رو داشتم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senor نمایش پست ها
      سلام
      سوالی که واسم پیش اومده اینه که خب اگه من برم دیپلم مجدد تجربی بگیرم، جلوی نمرات دهم و یازدهم کد ۹۵ با علامت x میزنه (یعنی نمره نداره اما پاس شده)
      حالا من اگه بخوام با این دیپلم که صرفا نمرات دوازدهم داره، سال های آینده در کنکور شرکت کنم چجوری میخوان سوابق دهم و یازدهم رو محاسبه کنن واسم؟
      آیا محاسبه نمیشه و من ضریب های دهم و یازدهم رو از دست میدم؟
      آیا اون موقع واسه دهم و یازدهم باید دوباره برم امتحان بدم؟
      یا اینکه اصن واسه محاسبه تاثیر معدل، ضریب دروس دوازدهم اعمال میشه اما دهم و یازدهم صرفا تاثیر ضریب کنکور رو اعمال میکنن؟
      ببینید تا کنکور 1403 که فعلا دوازدهم هستش . بعد اون هنوز معلوم نیست به چه صورت خواهد بود . احتمالا شما باید دم و یازدهم رو هم امتحان نهایی شرکت کنید. و یا راهکاری جدا برای شما در نظر بگیرن

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا جواب سوال منم بدین برای نظام قدیم انسانی ترمیم معدل انسانی هست؟ آموزش پرورش شهرمون میریم انگار دشمنی دارن با یه حالت عصبانی میگن نه نظام قدیم ترمیم نداره. کاش شماره آموزش و پرورش شهرتون رو داشتم
      جوابتون رو دادم عزیز
      درست میگن نظام قدیم ترمیم ندارد . یعنی شما نمیتوانید دروس نظام قدیم و کتب درسی نظام قدیم رو بخونید و امتحان بدید
      شما دروس دوازدهم نظام جدید رو باید بخونید و امتحان بدید
      ولی چون شما دوزادهم نخوانده اید
      باید ابتدا دیپلم تون که سوم دبیرستان هست و پیش دانشگاهی رو تطبیق بدهید . تطبیق یعنی دیپلم سوم و پیش دانشگاهی شما مطابق با دوزادهم نظام جدید در نظر گرفته میشه و بعدش میرید دروس دوزادهم رو امتحان میدید.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      ببخشید سوال زیاد میپرسم چون تو آموزش پرورش شهرمون هیچکی نیست جواب آدمو بده یا یه جوابی میدن آدم از دنیا ناامید میشه هربار رفتم میگفتن نه نظام قدیم ترمیم نداره اینسری برم بگم میخام تطبیق بزنم به نظام جدید ؟ حاضرم سختترین کار دنیا رو انجام بدم فقط پامو اونجا نزارم واقعا هرچی میرم اونجا برمیگردم حسابی گریه میکنم

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      رفتم پیش اون معاون بزرگسالان مثلا رییسشون از همه بیسوادترشون
      همش میگفت نه نمیشه امکان نداره بعد گفتیم تطبیق چی گفت آرره تطبیق میشه از اول میگفتی تطبیق تطبیق یا باید دیپلمت ناقص باشه یا تغییر رشته بدین؟ هرچی گفتم ک میخام تطبیق نمره انجام بدم کلا از حرفام حالی نمیشد اینقد گریه کردم سه روزه هیچی درس نخوندم تا ساعت ۱۱ ظهر هم میخابم اصلا حالم خوب نیست همش دعاشون میکنم

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      چون میخام برای فرهنگیان بخونم و امسال اخرین سال شرایط سنیم هست تو حالت برزخی موندم خدا نصیب هیچ محصلی نکنه

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چون میخام برای فرهنگیان بخونم و امسال اخرین سال شرایط سنیم هست تو حالت برزخی موندم خدا نصیب هیچ محصلی نکنه
      فرهنگیان فکر نکنم که ترمیم نیاز داشته باشه . کنکور رو خوب بدهید و معدل کلتون بالای 14 باشه اوکی هست برای قبولی فرهنگیان.

درباره مسئولین هم شما باید برید اداره آموزش و پرورش منطقه قسمت امتحانات . بقیه جاهاش متوجه منظورتون نمیشن.
      قسمت امتحانات مسئولی رسیدگی به این کار هاست . حتما وقتی رفتید داخل ازشون بپرسید که امتحانات کجاست و برید همونجا سوالاتتون رو بپرسید و بگید نظام قدیم بودید و میخوایید ترمیم نمره انجام بدید با تطبیق به نظام جدید و یا دیپلم مجدد و ..... اونا راهنماییتون میکنند.

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم ۹۵ دیپلم گرفتم ، شهریورش ریاضی و زیست و فیزیک و ترمیم رفتم . بازم خوب نشدن ، چی کار کنم ؟ دیپلم هنر بگیرم؟ احساس میکنم این کار خوبی نیست حق دیگران ضایع میشه . کاش لغو بشه . آخه چرا من رفتم ترمیم ؟ حتی هنوز آموزش پرورش شهرمون هم نرفتم .میترسم برم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paariisa نمایش پست ها
      سلام منم ۹۵ دیپلم گرفتم ، شهریورش ریاضی و زیست و فیزیک و ترمیم رفتم . بازم خوب نشدن ، چی کار کنم ؟ دیپلم هنر بگیرم؟ احساس میکنم این کار خوبی نیست حق دیگران ضایع میشه . کاش لغو بشه . آخه چرا من رفتم ترمیم ؟ حتی هنوز آموزش پرورش شهرمون هم نرفتم .میترسم برم
      شما آخه چرا شهریور رفتید ترمیم ؟؟ حتی اونزمان ضرایب و ائین نامه هم نیومده بود
      دیگه نمیتونید اون درس هایی که ترمیم کردید رو ترمیم کنید. دیپلم دیگری هم نگیرید . همون تجربی باشه بهتره چون دیپلم دیگه بگیرید سوابق ناقص اعمال میشه . و دنگ فنگ هم خیلی خیلی زیاد داره
      نباید ترمیم میرفتید وقتی که امادگی کافی نداشتید.

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      فارغ تحصیل نظام قدیم بودین؟ چجوری شهریوذ نظام جدید براتون ترمیم انجام دادن؟ همون رشته ی خودتون ترمیم انجام دادین؟
      بهترین گزینه اینه ک آموزش و پرورش اصلا نری چون بشدت ناامیدت میکنن از همه چی

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن