خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد معافیت یکساله بعد از فارغ التحصیل شدن

سلام دوستان.
      ببخشید، سوالم اینه که: پسری که خرداد 1401 (امسال) دیپلم گرفته و فارغ التحصیل شده(خرداد همه درسا رو پاس کرده و شهریور و... امتحان نداشته دیگه و همون خرداد فارغ التحصیل شده کامل) تا چه زمانی معافیت یکساله بعد از کنکور اول داره؟ تا خرداد 1402؟ یا شهریور 1402؟
      و اینکه این موضوع به اینکه چه زمانی برگه معافیت یکساله رو از نظام وظیفه گرفته باشیم، ربطی داره؟(مثلا اگر تیر امسال رفته باشیم نظام وظیفه و برگه معافیت یکساله رو گرفته باشیم، ممکنه تا تیر سال بعد وقت داشته باشیم؟) یا ربطی نداره به این موضوع و مهم نیست؟
      (پ. ن: رفتم پلیس +10 و اینا ولی بعضی ها میگن تا خرداد سال بعد وقت داری بعضی ها میگن تا شهریور سال بعد وقت داری)
      ویرایش توسط Mmd_ : 14 مهر 1401 در ساعت 12:48

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا سال بعد 31 شهریور شما وقت دارید هیچ برگه ای هم بهتون نمیدن نظام وظیفه 3 ماه تابستان که تعطیلرو در نظر نمیگیره ولی شما باید تا 31 شهریور سال بعد برای گرفتن معافیتتون اقدام کنید
      ویرایش توسط aya nikola 1299 : 14 مهر 1401 در ساعت 13:14

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دمت گرم داداش. مرسی
      پس دیگه خیالم راحت باشه؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش، اینکه گفتی تا سال بعد باید اقدام کنی، یعنی واسه دانشگاه قبول شم و اونا بهم معافیت بدن، درسته؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دا همینه که گفتم میتونی از هیوا بپرسی الکی از بچه ها نپرس نمیدونن گیج میکننت میگن برو معافیت بگیر میری اونجا طرف بلند میشه میگه سال بعد باید بیای واسه من دقیقا همینطور شد امسال که قبول شدم رفتم پلیس +10 درخواست معافیت دادم تایید اولیه هم شد باید ببرم دانشگاه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن