خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ترمیم معدل نظام قدیم

سلام دوستان
      من امسال تو کنکور ۴۰۱ قبول شدم و میخوام بعد از دانشگاه دوباره اگه شد کنکور بدم ولی نیاز به ترمیم معدل دارم و نظام قدیم هستم دیپلم سال۹۶ و پیش دانشگاهی سال۹۷ هستش و برای ترمیم ظاهرا گفتن که فقط میتونم تو ترمیم سال ۱۲ شرکت کنم و همون رو ارسال میکنن برای سنجش اگه یه زمانی کنکور دادم حالا سوال من این هست که برای سال ۴۰۴ یا ۴۰۵ که گفتن هم نمرات سال دهم و یازدهم ملاک هستش ولی آموزش و پرورش و بزرگ سالان گفتن که من فقط سال ۱۲ میتونم شرکت کنم. آیا فقط سال ۱۲ برای من ملاکه و نمرات سال های دیگه ملاک نیست؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KINGPARSA نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من امسال تو کنکور ۴۰۱ قبول شدم و میخوام بعد از دانشگاه دوباره اگه شد کنکور بدم ولی نیاز به ترمیم معدل دارم و نظام قدیم هستم دیپلم سال۹۶ و پیش دانشگاهی سال۹۷ هستش و برای ترمیم ظاهرا گفتن که فقط میتونم تو ترمیم سال ۱۲ شرکت کنم و همون رو ارسال میکنن برای سنجش اگه یه زمانی کنکور دادم حالا سوال من این هست که برای سال ۴۰۴ یا ۴۰۵ که گفتن هم نمرات سال دهم و یازدهم ملاک هستش ولی آموزش و پرورش و بزرگ سالان گفتن که من فقط سال ۱۲ میتونم شرکت کنم. آیا فقط سال ۱۲ برای من ملاکه و نمرات سال های دیگه ملاک نیست؟
      کلا وقتی دهم و یازدهم نمرات نهایی نداری قطعا و مسلما نمیتونن نمرات غیرنهایی هماهنگ کشوری رو ملاک قرار بدن. در کنکور فقط سابقه تحصیلی میتونه لحاظ بشه که امتحانات هماهنگ کشوری باشه
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KINGPARSA نمایش پست ها
      سلام دوستان
      منم نظام قدیمم خیلی دوست دارم دوباره شرکت کنم ولی از درسای نظام جدید میترسم الان فکنم دو ساله ک با خودم کلنجار میرم سر این موضوع و میگم خب میخونم برا ارشد ولی بازم ب دلم نیس🥴😖

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سطح سوالات امسال سختن یا اسون ؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اصلا درس های نظام قدیم دیگه وجود ندارند که ازشون سوال طرح بشه و بتونین امتحان بدین
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن