خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشجوی انصرافی ام و کنکوری 1402.میخوام برم کلاس ریاضی استاد رفعتی .....

سلام.دانشجوی انصرافی ام و امسال میخوام کنکور بدم.میخوام کلاسای انلاین استاد رفعتی ثبت نام کنم.تو کلاسینو کلاس دارن ولی حسابان تدریس میکنن.توی یکی از اموزشگاه ها کلاس انلاین ریاضی تجربی دارن .مبلغش هم چهار و دویست.صادقانه وسعم نمیرسه.کسی هست مشترک ثبت نام کنیم؟که هزینه ش نصف شه؟؟(ممنون میشم درباره ی علت انصراف و رشته ی دانشگاهی و کنکور و کلا سوالای متفرقه نپرسید)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar7713 نمایش پست ها
      سلام.دانشجوی انصرافی ام و امسال میخوام کنکور بدم.میخوام کلاسای انلاین استاد رفعتی ثبت نام کنم.تو کلاسینو کلاس دارن ولی حسابان تدریس میکنن.توی یکی از اموزشگاه ها کلاس انلاین ریاضی تجربی دارن .مبلغش هم چهار و دویست.صادقانه وسعم نمیرسه.کسی هست مشترک ثبت نام کنیم؟که هزینه ش نصف شه؟؟(ممنون میشم درباره ی علت انصراف و رشته ی دانشگاهی و کنکور و کلا سوالای متفرقه نپرسید)
      سلام ، چرا از درسنامه استفاده نمیکنی؟ و میتونی تو تلگرام رایگان ببینی نیاز به ثبت نام نیست که :/

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برو تلگرام ریخته،ببین

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عجیبه هنوز خیلیا نمیدونن فیلما رایگان پخش میشه،اونی که وضع مالیش اوکی نیست ببینه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته کانالاشو دارم.اما حق الناسه .میدونم از دید خیلیا اشکالی نداره و ... نظر این افراد کاملا قابل احترامه ولی خب نظر منم اینه.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.h.f نمایش پست ها
      سلام ، چرا از درسنامه استفاده نمیکنی؟ و میتونی تو تلگرام رایگان ببینی نیاز به ثبت نام نیست که :/
      درسته کانالاشو دارم.اما حق الناسه .میدونم از دید خیلیا اشکالی نداره و ... نظر این افراد کاملا قابل احترامه ولی خب نظر منم اینه.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar7713 نمایش پست ها
      اوکی هر جور راحتی ولی این که یکی اینجا پیدا شه باهات شریکی بخره رو از سرت بیرون کن به خودت میایی وسط اذریم هنوز دنبال یه نفری باهات شریکی بخره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.h.f نمایش پست ها
      اوکی هر جور راحتی ولی این که یکی اینجا پیدا شه باهات شریکی بخره رو از سرت بیرون کن به خودت میایی وسط اذریم هنوز دنبال یه نفری باهات شریکی بخره
      درسته حق باشماست. تا هفته ی اینده کسی پیدا نشه میرم یه کلاس دیگه.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کلاس استاد رفعتی داخل کلایو رو بخر که تازه شروع شده قیمتشم 2 تومنه تخفیف هم میدن صرفا واسه تجربیه اگه سطح خوبی دارید شما استاد امیر هوشنگ انصاری و استاد عباسپور هم واسه شما میتونن عالی باشن قیمت همشونم مناسبه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      موضوع: دانشجوی انصرافی ام و کنکوری 1402.میخوام برم کلاس ریاضی استاد رفعتی .....
      برو خدا پشت و پناهت. فقط اگه ریاضی خیلی ضعیفی این نکته خیلی مهمه که قبل از حل تست های کنکور کلی مثال آسون حل کنی. میکروطبقه بندی خوبه در این زمینه.
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حالت خوب باشه
      اول اینکه استاد رفعتی توی تاملند کلاس دارن و قیمت کلاس هاشون هم ۲ و خورده ایه
      در ضمن میتونی از فیلمای داخل تلگرام نگاه کنی و بعد از کنکور که ان شاء الله به هدفت رسیدی هزینه کلاس هارو بپردازی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza9104 نمایش پست ها
      سلام امیدوارم حالت خوب باشه
      اول اینکه استاد رفعتی توی تاملند کلاس دارن و قیمت کلاس هاشون هم ۲ و خورده ایه
      در ضمن میتونی از فیلمای داخل تلگرام نگاه کنی و بعد از کنکور که ان شاء الله به هدفت رسیدی هزینه کلاس هارو بپردازی
      سلام. توی تاملند حسابان تدریس میکنن نه ریاضی جامع تجربی.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      برو خدا پشت و پناهت. فقط اگه ریاضی خیلی ضعیفی این نکته خیلی مهمه که قبل از حل تست های کنکور کلی مثال آسون حل کنی. میکروطبقه بندی خوبه در این زمینه.
      اتفاقا ریاضیم خوبه.امسال 55 زدم.میخام واسه درصد بالای 80 برم کلاس .چون هرچقدرم خودم تست زدم بازم بالای 60 نیومدم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید اگر دارید میشه لینک یا اسم‌ چنلشونو بدید؟من دهمم میخواستم‌کانالشونو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)