خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع ریاضی و شیمی

سلام من برای شیمی بابایی رو میبینم ایشون از سه کتاب عنوان مبحث مشخص میکنه و میگه هر کدوم رو دارید ازش تست بزنید من خودم میکرو شیمی سه پایه رو دارم که هم جزو کتاب هایی هست که استاد معرفی نکرده و ازش عنوان مبحث مشخص نمیکنه هم تست هاش بسیار سخت غیراستانداردن یه تست هایی برای حفظیات داره که ادم برگاش میرزه . بنظرتون عوضش کنم یا باهاش پیش برم؟
      از یه ور حیفم میاد چون هر سه پایشو پارسال خریدم از یه ورم حس میکنم خوب نیست و تست هاش غیراستانداردن.
      سوال دومم هم در رابطه با ریاضی هست من ریاضیم خیلی خیلی ضعیفه برای همین سه پایه اموزش شگفت انگیز خریدم . حالا این کتاب از هر مبحث گاها بیشتر از 20 تست نیاورده بنظرتون به عنوان منبع مکمل میتونم ایکیو کار کنم؟ چون ایکیو رو دارم گفتم البته میتونم خیلی سبز جامع رو پی دی اف بزنم

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام امیر
      توصیه میکنم با همون میکرو پیش بری...چون مگه چند درصد از تست ها حفظیات هستن؟ خیلی هاشون مفاهیم هستن و بیشترشون هم مسئله. اونایی هم که غیر استاندارد طرح کرده بالاخره تو کتابای دیگه هم کمابیش دیده میشه و حالا تو هم که گفتی کلاس میبینی پس آموزشت سر کلاس صورت میگیره و معلمت به اندازه کافی تست برات حل میکنه و همون مهمه و کتاب تست صرفا نقش تثبیت و افزایش سرعت تست زنی تورو داره نه چیزی بیشتر. با این حال اگه دیدی تحت هیچ شرایطی نمیتونی با میکرو بری جلو من توصیه میکنم یه کتاب شیمی جامع تهیه کنی مثل مهروماه یا خیلی سبز که هم از لحاظ اقتصادی زیاد ضرر متحمل نشی و هم کارت راه بیوفته
      راجع به شگفت انگیز...قطعا کتاب شگفت انگیز برای کنکور کافی نیست مخصوصا درسی مثل ریاضی که تست زدن خیلی زیاد مهمه.همون آیکیو رو بذار جلوت و ازش تست کار کن بعدِ خوندنِ درسنامه شگفت انگیز و اگه دیدی سختته، همون خیلی سبز جامع که گفتی بزن.
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      برای شیمی میکرو درسته یکم خارج از کتاب گفته ولی خب کتاب خوبیه از همون بخون
      واسه ریاضی هم بنظرم ب عنوان مکمل مهروماهو بخون ایکیو فک میکنم یکم ممکنه سنگین باشه و عملا کمک بهت نکنه
      ولی اگ با همون شگفت انگیز کامل مفهومیو میگیری مسلط میشی همون ایکیو رو بزن

زیاد درگیر منابع نشو اغلب یکی هستن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.h.f نمایش پست ها
      سلام من برای شیمی بابایی رو میبینم ایشون از سه کتاب عنوان مبحث مشخص میکنه و میگه هر کدوم رو دارید ازش تست بزنید من خودم میکرو شیمی سه پایه رو دارم که هم جزو کتاب هایی هست که استاد معرفی نکرده و ازش عنوان مبحث مشخص نمیکنه هم تست هاش بسیار سخت غیراستانداردن یه تست هایی برای حفظیات داره که ادم برگاش میرزه . بنظرتون عوضش کنم یا باهاش پیش برم؟
      از یه ور حیفم میاد چون هر سه پایشو پارسال خریدم از یه ورم حس میکنم خوب نیست و تست هاش غیراستانداردن.
      سوال دومم هم در رابطه با ریاضی هست من ریاضیم خیلی خیلی ضعیفه برای همین سه پایه اموزش شگفت انگیز خریدم . حالا این کتاب از هر مبحث گاها بیشتر از 20 تست نیاورده بنظرتون به عنوان منبع مکمل میتونم ایکیو کار کنم؟ چون ایکیو رو دارم گفتم البته میتونم خیلی سبز جامع رو پی دی اف بزنم
      من فقط میون کلام بقیه دوستان بگم
      جدای از اینکه از چه منبعی استفاده میکنی
      سعی کن شبی یه آزمون بدی
      نمیخواد یه آزمون کامل با تعداد استاندارد باشه
      یه شب زیست و ریاضی شب دیگه مثه شیمی و فیزیک مثه کنکور

شاید الان خیلیا بگن که آزمون دادن واسه بعد عیده ولی خودتون رو به آزمون دادن عادت بدید که کنکور فقط به سواد نیست
      به مدیریت زمان هم هست

و در آخر هم بگم زیاد برای خرید منبع وسواس به خرج ندید که بعد یه مدت ذهنتون خراب میشه ( مثلا بعد یه مدت که تو اون درس خدایی نکرده پیشرفت نکردید گردن منبع آموزشیتون میندازید درصورتی که اکثرا مشابه همدیگه هستن و به نظر من تفاوت زیادی ندارن هرچی که تا الان خریدید خوبه ولی اگه هنوز کتابی نخریدید تاپیکای مفیدی هستش که میتونید ببینید و استفاده کنید ) و اینکه از چند منبعی پرهیز کنید وقتی به یه سطحی رسیدید که متوجه شدید اون منبع دیگه زیادی واستون ساده اس برید سراغ منبع سخت تر

موفق و ظفرمند باشید
      9/9/2022

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ریاضی شگفت انگیز براتون مفید بوده یا نه؟تو ریاضی نسبت به سطحی که دارید پیشرفت کردید؟چون منم میخوام ریاضی شگفت انگیز بخرم به خاطر این که با دیدن ویدیوی آموزشی راحت نیستم
      واسه شیمی هم منم میکرو طلایی دارم کتاب خوبیه و روان توضیح داده حالا اگر دوستان منابع بهتری سراغ دارن بگن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من بنظرم همون میکرو خوبه باهاش سر کن خیلی از تستهاش کنکوریه اصلا تتستهای کنکور سالهای مختلفه بلاخره شیمی کنکورم همچین استاندارد نیست
      در رابطه با تستهای ریاضی هم من پیشنهادم اینه مهروماه یا خیلی سبز کار کن بخصوص خیلی سبز منبع تستسی روتین خیلی بهتره البه بنظرم چون کتاب رو داری اپل از خود آیکیو استفاده کن اگر دیدی متوجه نمیشی برو سراغ اون دوتا خود ایکیو هم بلاخره ۷۰ درصد نه ۶۰ درصد تستهاش روتینه و سخت نیست
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      کتاب میکرو بنظرم یکم خارج کتابا و تستاش استاندارد کنکور سراسری رو ندارن.بنظرم از جامع خیلی سبز استفاده کنید و میکرو رو منبع دوم بذارید
      ریاضیم بعنوان منبع دوم میکرو گاج کتاب خوبی هستش و خیلی سبز.ای کیو یکم سطحش بالا هست و پیشنهاد نمیشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگر میکرو که الفتی نوشته رو میگی که تکلیف شون با خودشون معلوم نبوده سر نوشتن این کتاب

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1234 نمایش پست ها
      اگر میکرو که الفتی نوشته رو میگی که تکلیف شون با خودشون معلوم نبوده سر نوشتن این کتاب
      اره همون کتابی که امیرحسین کریمی با الفتی نوشتن
      نظرت راجب کتابش چیه؟
      من حس میکنم زیادی زده تو جاده خاکی مخصوصا تو حفظیات اخه فکر کن اتلین رو اتلن بکنی که یه جمله رو غلط کنی تو محاسبات هم گاها سوالات خیلی پیچیده خارج از عرف کنکور دیده میشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اره همون کتابی که امیرحسین کریمی با الفتی نوشتن
      نظرت راجب کتابش چیه؟
      من حس میکنم زیادی زده تو جاده خاکی مخصوصا تو حفظیات اخه فکر کن اتلین رو اتلن بکنی که یه جمله رو غلط کنی تو محاسبات هم گاها سوالات خیلی پیچیده خارج از عرف کنکور دیده میشه
      برای سال کنکور که میخوایم در بهینه ترین حالت ممکن عمل کنیم، افتضاح
      در سال های پایه خوبه برای کسی که میخواد بیشتر دچار چالش بشه توی این درس

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.akbari نمایش پست ها
      سلام ریاضی شگفت انگیز براتون مفید بوده یا نه؟تو ریاضی نسبت به سطحی که دارید پیشرفت کردید؟چون منم میخوام ریاضی شگفت انگیز بخرم به خاطر این که با دیدن ویدیوی آموزشی راحت نیستم
      واسه شیمی هم منم میکرو طلایی دارم کتاب خوبیه و روان توضیح داده حالا اگر دوستان منابع بهتری سراغ دارن بگن
      کلا برای ریاضی ضعیف که بخوای با کتاب کار پیش بری یکی سیرتاپیاز هستش یکی اموزش شگفت انگیز
      این اموزش شگفت انگیز در مقایسه با سیرتاپیاز خیلی سر تره اینم بگم از کسی داری اینو میشنوی که هردوشو رو استفاده کرده
      اموزش شگفت انگیز ت ریاضی نمیزاره چیزی رو همینجوری حفظ کنی بهت قدم ب قدم توضیح میده و همه رو اثبات میکنه
      اما من مشکلم گاها در متوسطه اول هست که برا خودم اون مباحثی رو که مشکل دارم رو از گوگل سرچ میکنم و جزوه مینوسم از روش
      درمورد سوال هم دو بخش داره سوال های تشریحی که اگه ضیعفی از همینا شروع کن یه بخش دیگه داره سوالات تستی که بیشترشون تست های کنکورن
      تمرینات کتاب هم یادت نره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای سال کنکور که میخوایم در بهینه ترین حالت ممکن عمل کنیم، افتضاح
      در سال های پایه خوبه برای کسی که میخواد بیشتر دچار چالش بشه توی این درس
      پس الکی روش وقت نزارم ولی درسنامش زیادم بد نیست
      نظرت راجب شیمی الگو چیه؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پس الکی روش وقت نزارم ولی درسنامش زیادم بد نیست
      نظرت راجب شیمی الگو چیه؟
      درسنامه اش کار آقای کریمیه. تست هاش مشترک ولی اکثرا مهندس الفتی
      در مرحله مطالعه اولیه من توصیه می کنم به کتاب های نرم تری مثل خیلی سبز.مهروماه جامع رو هم یه نگاه بنداز ببین خوشت میاد
      شما که مشکل درسنامه نداری، داری با آقای بابایی میای جلو دیگه. ما داشتیم درباره تست ها صحبت میکردیم
      ویرایش توسط ahmad.jafari : 08 مهر 1401 در ساعت 11:17

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسنامه اش کار آقای کریمیه. تست هاش مشترک ولی اکثرا مهندس الفتی
      در مرحله مطالعه اولیه من توصیه می کنم به کتاب های نرم تری مثل خیلی سبز.مهروماه جامع رو هم یه نگاه بنداز ببین خوشت میاد
      شما که مشکل درسنامه نداری، داری با آقای بابایی میای جلو دیگه. ما داشتیم درباره تست ها صحبت میکردیم
      اره درسته من درسو کاملا سرکلاس میفهمم فقط دنبال یه سری تست اموزشیم که کار کنم که بیشتر تسلط پیدا کنم.
      سطح شیمی نشرالگو که جعفری نوشته موج ازمون رو نمیگما از خیلی سبز بالاتره؟
      خیلی سبز جامع یا تک پایه هاش منظورته؟
      ویرایش توسط Amir.h.f : 08 مهر 1401 در ساعت 11:24

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h.f نمایش پست ها
      اره درسته من درسو کاملا سر کلاملا سرکلاس میفهمم فقط دنبال یه سری تست اموزشیم که کار کنم که سطح تسلطم بیاد بالا .
      سطح شیمی نشرالگو که جعفری نوشته موج ازمون رو نمیگما از خیلی سبز بالاتره؟
      خیلی سبز جامع یا تک پایه هاش منظورته؟

تست تسلطی یه چیزه، تست آموزشی یه چیز دیگه. باید منبعی رو به عنوان تست آموزشی انتخاب کنی که جاده خاکی نرفته باشه. آقای جعفری و آقای الفتی معروفن به جاده خاکی رفتن . توی هر کتابی چند تا تست اینطوری پیدا میشه ولی نه به اندازه این دو بزرگوار. میتونی از الگو و میکرو هم به عنوان منبع تست آموزشی استفاده کنی ولی باید روان قوی و جنبه بالا داشته باشی که بتونی این ریز شدن ها رو اسکیپ کنی و درگیرشون نشی چون تست آموزشی میخوایم بزنیم، نه تسلطی
      (اون علامت امتیاز پایین هر پست هم یعنی حرفت مفید بود برام، ممنون میشم فشارش بدی u_u )
      ویرایش توسط ahmad.jafari : 08 مهر 1401 در ساعت 11:31

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن