خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_Z نمایش پست ها
      آره بابا درآمدش خیلی خوب بود. آدم پولداری بود.
      ممنون از پاسختون
      خب همین دیگه، درآمدش خوب بوده چرا اومده دوباره کنکور بده!البته قبول دارم سلایق متفاوت هست و کاملا محترم ولی پولداری که دنبال سختی کشیدن باشه زیاد ندیدم!

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یکی 18 سالگی میره علوم پزشگی شهید بهشتی و تا آخر عمرش یه دندونپزشگ معمولی میمونه. یکی 30 سالی میره آزاد ولی بعدش تخصص و فوق و ...
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_ha نمایش پست ها
      ممنون از پاسختون
      خب همین دیگه، درآمدش خوب بوده چرا اومده دوباره کنکور بده!البته قبول دارم سلایق متفاوت هست و کاملا محترم ولی پولداری که دنبال سختی کشیدن باشه زیاد ندیدم!
      نمیدونم دقیقا انگیزه درونی ش چیه اما اینو میدونم که آدم متفاوت و خاصیه. بیشتر انگار یه جور حسرت باهاشه بنظرم. بعضی ها هم واقعا دوست دارن علم رو. از جمله خود من.
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      سلام بچه ها اول اینکه خیلی خوشم اومد از جمعتون و امروز تا سایت و دیدم اکانت باز کردم که صحبت کنیم. خودمو معرفی کنم
      من ۲۱سالمه و۹۸ دیپلم تجربی گرفتم و اصلا برنامه ای برای کنکور نداشتم و نخوندم یک ماه هم سرجمع واسش
      و میخواستم مهاجرت کنم خارج کشور که متاسفانه کرونا شد و اصلا برنامه ی من بهم ریخت. من توی ۶ ماه زبان المانی و در حد استادی یاد گرفتم ولی کاملا برنامم بهم ریخت دیگه من مهر ۹۹ وارد رشته روانشناسی شدم که دوستش هم دارم و الان ترم ۵ روانشناسی ام . ولی خیلی خیلی بیقرارم و دلم میخواد الان که مهر ۱۴۰۰ هستش از اواسط مهر شروع کنم واسه کنکور تیر ۱۴۰۲! پایه ی متوسط رو به ضعیفی دارم ولی میتونم بگم هوش و استعدادم تو یادگیری خوبه
      زیست و شیمی ام عالیه ولی ریاضی فیزیک خوب نیست!
      خیلی دوست دارم ۸ ماه زمان بذارم و از همه چیز بزنم و واسه داروسازی بخونم عاشق داروسازی ام
      کسی هست که از الان بخواد شروع کنه؟ یار درسی هم بشیم و باهم بخونیم؟ رقابت کنیم
      و اینکه کلا ادمی ام که فشرده خوندن بهترینننن نتیجه و واسم داره یعنی وقتی وقتم زیاد باشه حوصله ام نمیکشه و بهره وری ندارم ولی اگه فشرده کاری و انجام بدم بهترینم و میذارم
      نظر خودم اینه که مشاور تحصیلی بگیرم فقط و ازمون های قلم چی جامع هارو شرکت کنم و دروس اختصاصی و خودم بخونم که عمقی یاد بگیرم
      توی ۸ ماه وقتی ۳ سال فاصله گرفتم از درس بنظرتون میشه؟
      توروخدا راهنماییم کنید و باهام حرف بزنید🥺❤️‍🩹
      سلام سنتون که خوبه... ولی خوب کنکور ربطی به هوش نداره بنظرم بیشتر مبنای تلاش و مهارت تست زنیه منم امسال رتبه خوبی نیاوردم و تصمیم گرفتم پشت کنکور بمونم و اینم از تجربمه:
      ببین با خودت چند چند کن جوگیرانه تصمیم نگیر آره میخام فلان رشته رو قبول بشم بعد به اندازه توقع ای که داری تلاش نکنی مثلا طرف روزی 3 ساعت میخونه میخاد پزشکی قبول بشه! و اگر تصمیمی گرفتی پاش وایسا و درست بخون میدونی بیشتر آدمایی که پشت موندن اونم چندین سال جوگیرانه تصمیم گرفتن و فقط خیال پردازی و امروز و فردا کردن و اینم شد هیچی نشدن... اگر قراره اینطوری باشی بنظرم 1 سال پشت نمون عمرتو هم الکی هدر نده برو دنبال ی مهارت مطمعنا تو یکسال ماهر میشی... اما اگر آدمش هستی میخای جدی اون هدفی داری برسی شروع کن اون 1 سال قید همه چیزو میزنی ارزشش داره چون 1 سال تو فدای کل عمرت میشه و ارزشش داره اما اگر درحد حرف باشی و حوصله ساعت مطالعه بالا و اینا و نداری خوب نه عمرتو الکی به باد بده نه پولتو خودتو هم اذیت نکن اینا بستگی به خودت داره و گرنه خیلی ها از سربازی اومدن شروع کردن اونی دوست داشتن آوردن
      و خوب 3 سال چون دور بودی باید نسبت به بعضیا تلاش بیشتری بکنی شاید مطالبی که از زیر پایه بودن رو یادآوری کنی ولی خوب خوبی ما پشت کنکوری بودن اینه درگیر مدرسه نیستیم خداروشکر انگاری 7 ساعت از بچه های مدرسه ای دستمون باز تره و خوب باید تلاش کنیم که وقتی نتایج اومد با خودمون بگیم ایول اینه ارزشش داشت نه که وقتی نتایج دیدی بگی ارزش 1 سال عمرمو نداشت کاشکی پشت نمیموندم اینش دیگه فقط خودت میتونی جواب بدی میخای پشت بمونی اهل تلاش هستی یا نه وگرنه مشاور و کلاس و.. فقط کمک کننده هستن این تویی که باید تصمیم بگیری و شروع کنی ببینی میتونی یا نه ....
      دیر بودن که نیست ممکنه خیلی از هم سن های شما چند سال پشت موندن
      امیدوارم هرتصمیمی که داری موفق باشی

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      سلام بچه ها اول اینکه خیلی خوشم اومد از جمعتون و امروز تا سایت و دیدم اکانت باز کردم که صحبت کنیم. خودمو معرفی کنم
      من ۲۱سالمه و۹۸ دیپلم تجربی گرفتم و اصلا برنامه ای برای کنکور نداشتم و نخوندم یک ماه هم سرجمع واسش
      و میخواستم مهاجرت کنم خارج کشور که متاسفانه کرونا شد و اصلا برنامه ی من بهم ریخت. من توی ۶ ماه زبان المانی و در حد استادی یاد گرفتم ولی کاملا برنامم بهم ریخت دیگه من مهر ۹۹ وارد رشته روانشناسی شدم که دوستش هم دارم و الان ترم ۵ روانشناسی ام . ولی خیلی خیلی بیقرارم و دلم میخواد الان که مهر ۱۴۰۰ هستش از اواسط مهر شروع کنم واسه کنکور تیر ۱۴۰۲! پایه ی متوسط رو به ضعیفی دارم ولی میتونم بگم هوش و استعدادم تو یادگیری خوبه
      زیست و شیمی ام عالیه ولی ریاضی فیزیک خوب نیست!
      خیلی دوست دارم ۸ ماه زمان بذارم و از همه چیز بزنم و واسه داروسازی بخونم عاشق داروسازی ام
      کسی هست که از الان بخواد شروع کنه؟ یار درسی هم بشیم و باهم بخونیم؟ رقابت کنیم
      و اینکه کلا ادمی ام که فشرده خوندن بهترینننن نتیجه و واسم داره یعنی وقتی وقتم زیاد باشه حوصله ام نمیکشه و بهره وری ندارم ولی اگه فشرده کاری و انجام بدم بهترینم و میذارم
      نظر خودم اینه که مشاور تحصیلی بگیرم فقط و ازمون های قلم چی جامع هارو شرکت کنم و دروس اختصاصی و خودم بخونم که عمقی یاد بگیرم
      توی ۸ ماه وقتی ۳ سال فاصله گرفتم از درس بنظرتون میشه؟
      توروخدا راهنماییم کنید و باهام حرف بزنید🥺❤️‍🩹
      درود
      بله قطعا.
      من متولد ۶۸ سراغ دارم که دو ترم پایین تر از منه.
      توصیه یکی از دوستان تو همین تاپیک رو خیلی پسندیدم.سه ترم باقیمونده رو بخون و درکنارش برای کنکور هم شروع کن به مطالعه کردن تا ببینی اصلا جوش میتونی کنار بیای یا ن.قطعا خودت هم لیسانسه هایی که پزشکی میخونن رو سراغ داری.

6. Top | #51
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ن بابا دیر نیست منم ۲۰ سالمه از ۱۷ سالگی افتادم دنبال ترید و نتونستم اونطور ک باید درس بخونم و رشته موردعلاقمو‌بیارم،،،دیگه دیدم امسال خیلی عقب افتادم نسبت ب اطرافیانم و از طرفی داشتن مدرک تحصیلی برام خیلی مهمه جدی شروع کردم و یه سال ترید رو میزارم کنار تا به این یکی هدفمم برسم
      موفق باشی عزیزم

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم هم سن شما هستم و تازه میخوام استارت بزنم اگه مایلی میتونیم باهم بخونیم

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      منو چی میگی 31 سالمه
      چه حس خوبیه.... این که تو هستی و.

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر نکنم اونقدر دیر باشه من هم امسال توی ۲۴ سالگی تغییر رشته دادم و خداروشکر پزشکی قبول شدم. من هم اول هاش مثل شما فکر میکردم و با مسله ی سن کلنجار می رفتم ولی بعدا باهاش کنار اومدم. شما اگه چندسال آینده عمرتون به دنیا باشه کا انشالله باشه چه توی اسنپ کار کنید چه توی مغازه فروشندگی چه کار ساختمانی چه تحصیل در رشته پزشکی عمرتون میگذره بدون یک ثانیه توقف پس به نظرم بهتره این زمان بدون حسرت بگذره البته اگه تا اون زمان کشوری باقی مونده باشه. فقط یک توصیه که سعی کنید یک منبع درآمدی برای خودتون ایجاد کنید به عنوان پلن b
      موفق باشید.
      ویرایش توسط Hassan the bald : 14 مهر 1401 در ساعت 15:43

10. Top | #55
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام چند روز پیش پیام شمارو دیدم ولی عضو نبودم امروز عضو شدم
      من فارغ تحصیل نظام قدیم انسانی هستم الانم میخام ترمیم معدل انسانی بدم چند روزه دارم میرم آموزش و‌پرورش گفتن برو مدرسه برای ثبتنام وقتی ک رفتم مدرسه گفت نظام ثبتنام نمیکنیم بعد باز برگشتم اداره آموزش و پرورش هیچکدومشون اطلاع زیادی از این مصوبه نداشتن میگفتن نه نظام قدیم ترمیم نمره نداره بعد گفتم میخام تطبیق دیپلم بدم گفتن برای تطبیق دیپلم باید رشتتو عوض کنی شما ترمیم نمره انجام دادین شرایطش چجوری بود ؟! من واقعا گیج و افسرده شدم

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم بیست سالمه می دونم سنم زیاده اما چاره ای ندارم اون موقه که برم پزشکی ۲۱ سالمه.... اگه بتونم

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط monina نمایش پست ها
      سلام چند روز پیش پیام شمارو دیدم ولی عضو نبودم امروز عضو شدم
      من فارغ تحصیل نظام قدیم انسانی هستم الانم میخام ترمیم معدل انسانی بدم چند روزه دارم میرم آموزش و‌پرورش گفتن برو مدرسه برای ثبتنام وقتی ک رفتم مدرسه گفت نظام ثبتنام نمیکنیم بعد باز برگشتم اداره آموزش و پرورش هیچکدومشون اطلاع زیادی از این مصوبه نداشتن میگفتن نه نظام قدیم ترمیم نمره نداره بعد گفتم میخام تطبیق دیپلم بدم گفتن برای تطبیق دیپلم باید رشتتو عوض کنی شما ترمیم نمره انجام دادین شرایطش چجوری بود ؟! من واقعا گیج و افسرده شدم

سلام خوش اومدین
      نه من هنوز ترمیم معدل نکردم با اینکه نمرات شیمی ریاضی فیزیکم خیلی بدههههه
      عمومیا خوبه و زیست بهترین نمره ام
      اما کلا منم واسه دی باید برم دنبالش

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hassan the bald نمایش پست ها
      فکر نکنم اونقدر دیر باشه من هم امسال توی ۲۴ سالگی تغییر رشته دادم و خداروشکر پزشکی قبول شدم. من هم اول هاش مثل شما فکر میکردم و با مسله ی سن کلنجار می رفتم ولی بعدا باهاش کنار اومدم. شما اگه چندسال آینده عمرتون به دنیا باشه کا انشالله باشه چه توی اسنپ کار کنید چه توی مغازه فروشندگی چه کار ساختمانی چه تحصیل در رشته پزشکی عمرتون میگذره بدون یک ثانیه توقف پس به نظرم بهتره این زمان بدون حسرت بگذره البته اگه تا اون زمان کشوری باقی مونده باشه. فقط یک توصیه که سعی کنید یک منبع درآمدی برای خودتون ایجاد کنید به عنوان پلن b
      موفق باشید.

خداروشکر از فردا شروع میکنم و چون خیلی خوابم اذیتم میکنه قبل ۹ بیدار شم نزدیک به سه ساله اکثرا خواب بودم تا ۱۱-۱۲ بیشترین چالشم خواب هست. میخوام ۵ صبح بیدار شم تا ۹-۱۰ یکم از حجم برناممو بخونم بخوابم تا ۱۲-۱ دوباره اونموقع انگار یک روز جدید شروع شده واسم و خیلی خیلی بازدهی من با این روش بیشتره تا از ۸ صبح تا شب بخونم . حداقل صبح ۴ ساعت برنامم و میخونم بعدش هم ظهر و عصر ۴ ساعت و اخر شب ۱۰-۱۱ هم ۲ ساعت. فعلا این مد نظرمه‍♀️امیدوارم ۶ ابان تراز و درصدای خوبی بگیرم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن