خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 58
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      سلام من نظر خودم رو میگم در مورد تاپیکی که زدید تیترش بگم نه از نظر سنی دیر هست نه از نظر زمانی، ولی پیشنهاد من اینه وقتی ۵ ترم روانشناسی رو رفتین این سه ترم هم تموم کنید شما اول راه هستید وقت خیلی دازید طی این سه ترم کلاسهای کنکوری ثبت نام کنین و سبک با برنامه شون پیش برید تا همه چی یادتون بیاد و از نظر یادگیری اوکی بشید بعد از اون شروع کنین برای خوندن برای کنکور ۴۰۳ اینطوری هم بعدا دو‌مدرک دارید، هم براتون یه سری از درسهارو معادل سازی میکنم حتی ۲۰ واحد هم جلو بیافتید خودش یک ترم هست هم اینکه وقت دارید با خیال راحت انگیزه تون رو بسنجید و اگر دیدید هدفتون واقعا درس خوندن نیست ادامه همون روانشناسی رو بدید.
      در مورد یار همدرسسی هم پیشنهاد میکنم انجام ندید میبینید با یه آدم منفی هم درسی میشید و بجای پیشرفت باعث پس رفتتون میشه

من همه نظرها رو خوندم و بنظرم این منطقی ترین راه حلی بود ک تا به الان توی این تاپیک ارائه شده

بنده خودم ترم 3 پرستاری هستم و صمیمیترین دوستم توی کلاسمون هم دقیقا قصد انجام همین کار رو داره.. پرستاری رو تموم کنه و بعد کنکور بده بره دندان پزشکی بخونه.. هم دو مدرکه میشه و هم هنگام تحصیلش میتونه درآمد ثانویه داشته باشه.. چیزی ک خیلی از دانشجوهای پزشکی دندون و دارو از نداشتنش ( یا کم داشتنش ) شاکین..

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -ftme نمایش پست ها

من همه نظرها رو خوندم و بنظرم این منطقی ترین راه حلی بود ک تا به الان توی این تاپیک ارائه شده

بنده خودم ترم 3 پرستاری هستم و صمیمیترین دوستم توی کلاسمون هم دقیقا قصد انجام همین کار رو داره.. پرستاری رو تموم کنه و بعد کنکور بده بره دندان پزشکی بخونه.. هم دو مدرکه میشه و هم هنگام تحصیلش میتونه درآمد ثانویه داشته باشه.. چیزی ک خیلی از دانشجوهای پزشکی دندون و دارو از نداشتنش ( یا کم داشتنش ) شاکین..

���������������� �خب من نیاز دارم به درامد برسم و کار کنم همین الان هم حتی ولی خب فکر خوبیه ولی من فکر نمیکنم جز الان وقت دیگه ای بتونم واسه کنکور بخونم. چونکه من الان بخوام مدرک لیسانسمو بگیرم بهتره بیکار نباشم کار کنم و همزمان لیسانس بگیرم تا اول ۱۴۰۳
      که بعدش هم خودمو اماده کنم واسه ارشد. من نمیخوام الان ول کنم دانشگارو انصراف بودم چون ازادم مشکلی نداره
      گفتم بخونم واسه کنکور و کنکور بدم اگه قبول شدم اونوقت روانشناسی و انصراف میدم نمیخوام روانشناسی و خراب کنم نهایتش بخاطر کنکور یکم کلاسا دانشگامو کمتر میرم و نمراتم پایین میشه ولی انصراف نمیدم تا نتیجه کنکورم بیاد چون واقعا میدونم اگه شروع کنم میتونم و قبول میشم واقعا میخوام مسیر جدیدی و شروع کنم

3. Top | #18
      Mik
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید... اولا که چرا دیر باشه؟... شما بالاخره یه روز میمیری حالا میخوای داروساز باشی میخوای نه... درسته که اگه بخوای واسش شروع کنی 6 سال دیگه بهش میرسی اما یه واقعیت اینه که 6 سال تلاشت دقیقا به همون اندازه ای طول میکشه که 6 سال زیر خاک باشی! تایمش همون تایمه... هممون یه روز خواهیم رفت جامعه هم جامونو پر خواهد کرد... پس بهتره کاری که میخوایم رو انجام بدیم. به قول جیم کری: توی هر کاری امکان شکست هست پس دنبال کاری برو که دوسش داری تا لااقل اگه میخوای شکست بخوری توی زمینه ای باشه که دوسش داری. حالا از این حرفای کلیشه ای که زدم عبور کنیم بریم سراغ اصل مطلب یعنی کاری که باید انجام بدی.
      همین الان یه نکته در نظر بگیر که شاید تیر کامل نرسی ولی هدف اولت همون تیر باشه... اگه نشد واسه دی سال بعد نا امید نشو... اولا که پیشنهاد میدم مشاور نگیری خودت مشاور خودت باش ینی به کسی وابسته نشو... صرفا پیشنهاداتشونو بسنج... حتی همین الان که یه چیزای من میگم.
      خب مهمتر از همه پیشنهاد منابع هست که از اونجایی که فاصله داشتی یه سری پیشنهاد از روی تجربه میدم و روی نظرم تاکید دارم که حتی یه ساعت هم فیلم آموزشی نبین حتی اگه اون استادا مولفتی همین کتابایی که معرفی میکنم باشن.
      ریاضی: مهرماه... درسنامه اش روونه و میتونی بخونیش دستای خوبی هم داره که اگه کنکور ریاضیش مث 99 یا 98 یا همین امسال 401 باشه کارتو راه میندازه و به در
      صد بالای 70 میرسونه... ساختارش عالیه... یه بار درسنامه هارو بخون همه تستای آموزشی توی درسنامه رو هم خودت حل کن نگو که چون توی درسنامه اومده پس مولف باید حل کنه و تو هم فقط نگاه کنی... بعد تستا و بعدشم مرور که زمان مرور حتما داشته باش (به انتخاب خودت) برای کنکور تیر کفایت میکنه اما اگه میدونی که سریعتر میتونی تمومش کنی مثلا اردیبهشت، توی فاصله تا کنکورد کتاب فوق العاده 100 آزمون مهرماه و بگیر اگه کارت به دی هم کشید باز این 100 آزمون عالیه... اگه بخوای با کانون پیش بری بعید میدونم بتونی کتاب جامع مهرماه رو تا اردیبهشت بخونی اما اگه نظر منو میخوای خودت با تمام توان بخون که تا فروردین تمومش کنی (با مرور) و تا فروردین کانون ثبت نام نکن... بعد فروردین، تمام آزمونهای کانون دانلود کن که از مهر بودن، و به همراه کتاب 100 آزمون برن قول میدم به درصد 80 میرسه اگه ریاضی کنکور 402 معقول باشه... این راهی که گفتم شاید یکم سخت باشه اما بستگی به خودت داره. پس اول جامع مهرماه... بعد آزمونهای کانون... به موازات 100 آزمون... نظر منو میخوای کلا امسال هیچ آزمون جامعی ثبت نام نکن... تا بعد فروردین اون موقع ثبت نام کن... سوالای کانونم که از مهر تا فروردین بودن توی اون سه ماه آخر کار کن و نکته برداری کن.... این کار به شرطی خوبه که این 6 ماه تا فروردینو خیلی عالی و محکم بخونی... اون سه ماه تا کنکورم سوالات کانون عالین.
      زیست: پیشنهاد خودم که خیلیا مخالفشن چون میگن تستاش قدیمیه و اشتباه داره و فلان... زیست نشرالگو... به نظرم عالیه برات... درسنامه های مفید که نه خیلی کمن نه مث خیلی سبز خیلی زیاد... حتما اول درسنامه هاشو بخون بعد برو سراغ استاش... اگه میخوای تهیش کنی حتما از سایت نشر الگو سفارش بده تا آخرین نسخه واست بیاد... این کتاب خودش به تنهایی (منظورم سه پایش با همه) واسه کنکور کافیه اما اگه تونستی تا فروردین تمومش کنی و مرور هم بکنی که میشه گفت کار سختیه، واسه دوران جمع بندی موج آزمون نشر الگو بگیر بزن... واقعا موج آزمون نشرالگو برام عالی بود... توی زیست شاید نرسی سوالات کانون بزنی اما خیالت راحت چون موج آزمون، آزمون داره پس توی حالت آزمون دادن به نوعی قرارت میده که نیازه... اگه خدایی نکرده کنکور تیر نرسیدی تموم کنی واسه کنکور دی حتما آزمونهای کانون دانلود کن و توی برنامت قرار بده.
      فیزیک : اگه دوس داری عاشق فیزیک بشی، فقط و فقط آموزش شگفت انگیز فرید شهریاری... دهم یازدهم دوازدهم... اینارو بعلاوه دانلود کردن سوالات کانون بخون منظورم اینه که وقتی شگفت انگیز خوندی به موازات یا بعدش (به انتخاب خودت) سوالات فیزیک کانونو بزار جلوت و به صورت آزمونی بزن... به نظر من سوالات فیزیک کانون عالین...سختن ولی منطقی و توی چارچوب کتابن...
      شیمی: فیل 10، 11 و 12 شیمی مبتکران حتما بگیر این میشه واسه درسنامت... درسنامه عالی دارن در ضمن حتما (فیل) شیمی مبتکران بگیر... حالا نوبت تسته... موج آزمون نشر الگو بگیر پایه + دوازدهم... آزمونهای زیادی داره بعلاوه دستای خوب... مسائل شیمی نشرالگو مسعود جعفری هم بگیر... شیمیو یکم بیشتر گفتم چون توی داروسازی تاثیر داره
      زمین : فرقی نداره یه منبعی بگیر از روش بخون
      سعی کردم کامل توضیح بدم حالا انتخاب خودته... خیلیا شاید به خاطر اینکه گفتم تا فروردین یا اردیبهشت آزمون جامع شرکت نکن مخالف نظرم باشن... اما من نظرمو با توجه به شرایطت گفتم... منابعی هم که گفتم طبق تجربه بوده و از روی هوا حرف نزدم... برای هر چهار تا درس اختصاصی توی هرروز برنامه داشته باش... اگه دیدی تیر تموم نمیشن نا امید نشو... هرچیزی سختی داره. مهم شروع کردنه که هر چه زودتر بهتر... انشالله به هدفتم میرسی حالا تیر 402 نشد، بهمن 42 اونم نشد خرداد 403...ولی میگم شروع کردن مهمتر از هر چیزیه... امیدوارم با انگیزه بالا از تمام روزهات استفاده کنی و هرچه زودتر به هدفت برسی. در آخر یه کم بی ادبی : گور پدر سن و سال

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اينكه ميگيد روانشناسي و ادامه بدم ادامه ميدم انصراف نميدم از دانشگاه ولي خب تمركزم ميره روي كنكورم
      ولي اينكه بعد از اتمام ليسانسم بخوام كنكور بدم واسه من راه خوبي نيست اخه بچه ها خيلي وقفه ميوفته كه من بايد كار كنم برم توي محيط كار
      اگه ليسانسم و بگيرم كه ميخونم واسه ارشد مستقيم و در حين تحصيلم جايي هم مشغول به كاري ميشم
      ولي اگه الان بخوام بخونم كنكور و كه كار نميكنم و جوابش تا سال اينده كه بياد مشخص ميشه وضعيتم
      كه مطمئنم به خودم اگه اون مشاوري كه ميخوام منو قبول كنه و شروع كنم از ١٥ مهر واقعا به چيزي كه ميخوام ميرسم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      اينكه ميگيد روانشناسي و ادامه بدم ادامه ميدم انصراف نميدم از دانشگاه ولي خب تمركزم ميره روي كنكورم
      ولي اينكه بعد از اتمام ليسانسم بخوام كنكور بدم واسه من راه خوبي نيست اخه بچه ها خيلي وقفه ميوفته كه من بايد كار كنم برم توي محيط كار
      اگه ليسانسم و بگيرم كه ميخونم واسه ارشد مستقيم و در حين تحصيلم جايي هم مشغول به كاري ميشم
      ولي اگه الان بخوام بخونم كنكور و كه كار نميكنم و جوابش تا سال اينده كه بياد مشخص ميشه وضعيتم
      كه مطمئنم به خودم اگه اون مشاوري كه ميخوام منو قبول كنه و شروع كنم از ١٥ مهر واقعا به چيزي كه ميخوام ميرسم
      آهان ، فک کردم روانشناسی روزانه میخونی

امیدوارم موفق باشی و سال بعد خبر قبولیت رو بشنویم.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دو تا مورد برات مثال میزنم که دوستای خودمن. اولی ایتالیا عمران دکترا و الان 35 سالشه و قصد داره که کنکور بده و دندون بخونه اینجا. توی سن چند؟ 35. این از این. این آقا کارشناسی همینجا امیرکبیر خونده بود. ارشد و دکترا رفت ایتالیا.
      مورد بعدی دکترای زیست سلولی گرفت خارج از کشور. دانشگاه تهران بود کارشناسیشم. این هم پشیمونه از سلولی حوندن و میخواد پزشکی بخونه. دی وی دی و اینجور چیزا گرفته که بشینه کنکور بده امسال. با سن چند؟ 38. این دو نفرو من شخصا از نزدیک میشناسم و خیلی هم جدی ن توی قصدشون. اصلا هم فکر نمیکنن که دیر شده یا چی. تازه اینا شاغل و پولدار هم هستن. از سر علاقه میخوان بخونن. خلاصه که اصلا همچین فکری نکن. فکر نکن که فقط تو این شرایطو داری و دیگه گذشت ازت و این حرفا. اینا بهونه و فریب ذهنه. شک نکن.
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      منم ۲۹ سالمه سال بعد برم دانشگاه میشم ۳۰....هعی روزگاااار
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه نیست

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها اول اینکه خیلی خوشم اومد از جمعتون و امروز تا سایت و دیدم اکانت باز کردم که صحبت کنیم. خودمو معرفی کنم
      من ۲۱سالمه و۹۸ دیپلم تجربی گرفتم و اصلا برنامه ای برای کنکور نداشتم و نخوندم یک ماه هم سرجمع واسش
      و میخواستم مهاجرت کنم خارج کشور که متاسفانه کرونا شد و اصلا برنامه ی من بهم ریخت. من توی ۶ ماه زبان المانی و در حد استادی یاد گرفتم ولی کاملا برنامم بهم ریخت دیگه من مهر ۹۹ وارد رشته روانشناسی شدم که دوستش هم دارم و الان ترم ۵ روانشناسی ام . ولی خیلی خیلی بیقرارم و دلم میخواد الان که مهر ۱۴۰۰ هستش از اواسط مهر شروع کنم واسه کنکور تیر ۱۴۰۲! پایه ی متوسط رو به ضعیفی دارم ولی میتونم بگم هوش و استعدادم تو یادگیری خوبه
      زیست و شیمی ام عالیه ولی ریاضی فیزیک خوب نیست!
      خیلی دوست دارم ۸ ماه زمان بذارم و از همه چیز بزنم و واسه داروسازی بخونم عاشق داروسازی ام
      کسی هست که از الان بخواد شروع کنه؟ یار درسی هم بشیم و باهم بخونیم؟ رقابت کنیم
      و اینکه کلا ادمی ام که فشرده خوندن بهترینننن نتیجه و واسم داره یعنی وقتی وقتم زیاد باشه حوصله ام نمیکشه و بهره وری ندارم ولی اگه فشرده کاری و انجام بدم بهترینم و میذارم
      نظر خودم اینه که مشاور تحصیلی بگیرم فقط و ازمون های قلم چی جامع هارو شرکت کنم و دروس اختصاصی و خودم بخونم که عمقی یاد بگیرم
      توی ۸ ماه وقتی ۳ سال فاصله گرفتم از درس بنظرتون میشه؟
      توروخدا راهنماییم کنید و باهام حرف بزنید������❤️‍���� �
      سلام
      همه چیز به شما بستگی دارد
      بله میتونید برسید
      بله میتونید مهاجرت کنید
      بله دیر نیست
      بله زمان دارید

حالا این بله ها رو میتونه ذهنت به خیر هم تبدیل کنه
      در کل دیدگاه خودت مهمه و لاغیر .
      دچار تلقینهایی که از جامعه و اطرافیان و یا نشخوار های ذهنی خودت بهت تحویل میده نشو. مسیری رو مشخص کن با آگاهی و پا بزار توش . میرسی
      موفق باشی
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دیره
      چه 21 باشی
      چه 11 باشی
      چه 121 باشی
      همیشه دیره...
      و آدمایی که برنده ان، کسایی ان که زیاد دیر نکردن...
      بنظر من
      کسی که21 شروع کنه هم، زیاد دیر نکرده...
      ویرایش توسط Saudade : 08 مهر 1401 در ساعت 00:06

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها اول اینکه خیلی خوشم اومد از جمعتون و امروز تا سایت و دیدم اکانت باز کردم که صحبت کنیم. خودمو معرفی کنم
      من ۲۱سالمه و۹۸ دیپلم تجربی گرفتم و اصلا برنامه ای برای کنکور نداشتم و نخوندم یک ماه هم سرجمع واسش
      و میخواستم مهاجرت کنم خارج کشور که متاسفانه کرونا شد و اصلا برنامه ی من بهم ریخت. من توی ۶ ماه زبان المانی و در حد استادی یاد گرفتم ولی کاملا برنامم بهم ریخت دیگه من مهر ۹۹ وارد رشته روانشناسی شدم که دوستش هم دارم و الان ترم ۵ روانشناسی ام . ولی خیلی خیلی بیقرارم و دلم میخواد الان که مهر ۱۴۰۰ هستش از اواسط مهر شروع کنم واسه کنکور تیر ۱۴۰۲! پایه ی متوسط رو به ضعیفی دارم ولی میتونم بگم هوش و استعدادم تو یادگیری خوبه
      زیست و شیمی ام عالیه ولی ریاضی فیزیک خوب نیست!
      خیلی دوست دارم ۸ ماه زمان بذارم و از همه چیز بزنم و واسه داروسازی بخونم عاشق داروسازی ام
      کسی هست که از الان بخواد شروع کنه؟ یار درسی هم بشیم و باهم بخونیم؟ رقابت کنیم
      و اینکه کلا ادمی ام که فشرده خوندن بهترینننن نتیجه و واسم داره یعنی وقتی وقتم زیاد باشه حوصله ام نمیکشه و بهره وری ندارم ولی اگه فشرده کاری و انجام بدم بهترینم و میذارم
      نظر خودم اینه که مشاور تحصیلی بگیرم فقط و ازمون های قلم چی جامع هارو شرکت کنم و دروس اختصاصی و خودم بخونم که عمقی یاد بگیرم
      توی ۸ ماه وقتی ۳ سال فاصله گرفتم از درس بنظرتون میشه؟
      توروخدا راهنماییم کنید و باهام حرف بزنید������❤️‍���� �
      هیچ ربطی نداره که شما چند سالتونه
      دو هفته پیش سه جلد از کتاب های تستمو به یه آقایی فروختم که گفت ورودی 91 علوم آزمایشگاهی بود الان استخدامه چون سرش خلوت تر شده میخواست کنکور بده واسه پزشکی !
      9/9/2022

11. Top | #26
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      سلام
      همه چیز به شما بستگی دارد
      بله میتونید برسید
      بله میتونید مهاجرت کنید
      بله دیر نیست
      بله زمان دارید

حالا این بله ها رو میتونه ذهنت به خیر هم تبدیل کنه
      در کل دیدگاه خودت مهمه و لاغیر .
      دچار تلقینهایی که از جامعه و اطرافیان و یا نشخوار های ذهنی خودت بهت تحویل میده نشو. مسیری رو مشخص کن با آگاهی و پا بزار توش . میرسی
      موفق باشی
      شما امسال دانشگاه میرین؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      شما امسال دانشگاه میرین؟
      خیر
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی دیره. به فکر خانه‌ی سالمندان باشید.
      دخترا توی 21 سالگی هنوز عروسک بازی می‌کنن. کجاش دیره دقیقا؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اولا شما نباید از جمع ما خوشت بیاد، گروه دورهمی تلگرام که نیست
      همه میگن هوش و استعدادمون توی یادگیری خوبه
      البته یادگیری زبان آلمانی در 6 ماه در حد استادی، هوش یک نابغه رو میخواد. خوشحالیم که شما رو در انجمن داریم
      در حالت عادی هم پیشنهاد من برای فیزیک و ریاضی، یادگیری با معلمه (حالا چه کلیپ، چه کلاس آنلاین، چه کلاس حضوری). شما هم که میگید ضعیف هستم که لازم تر میشه
      اینکه آزمون قلمچی بدی یا ندی مهم نیست. مهم اینه یه برنامه کلی سالیانه داشته باشی، یعنی اگه خودت یه برنامه سالیانه نداری، آزمون رو شرکت نکنی ولی با برنامه اش جلو بیای ( که پیشنهاد من اینه که حداقل توی خونه از خودت آزمون بگیری شون)
      اینکه میشه یا نمیشه رو از من میخوای بپرسی؟ من که پشت کتاب ها نیستم. خودتی. جواب منو میخوای؟ نمیشه. خب میخوای چیکار کنی؟ دیگه درس نمی خونی؟
      جواب سوال تون که دیره یا دیر نیست. بله دیره. شما باید 18 ساله وارد دانشگاه میشدید ولی الان 21 سالتونه. ولی خب که چی؟ چه اهمیتی داره که دیر شده؟
      ویرایش توسط ahmad.jafari : 08 مهر 1401 در ساعت 10:45

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب این تو ذات بشر هست که همیشه یک یا چند نفر بیاند و کاری که میخوایم انجام بدیم رو تایید کنند.
      منم قبل اینکه تصمیم بگیرم دوباره کنکور بدم، کل تاپیک های سنِ این انجمن رو خوندم.
      دیر نیست. مطمعن باش. واین حرف دیر نیست رو اکثرا برای ما سن بالا ها به کار میبرند. ولی شما که سنی ندارید.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن