خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

چرا کارنامه سبز کنکور امسال ناقص شده

امسال کارنامه سبز رشته هایی که بعد از محل قبولی زده ایم ا نشان نمی دهد و امسال برای اولین بار این اتفاق افتاده
      ​فارسی را پاس بداریم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      امسال کارنامه سبز رشته هایی که بعد از محل قبولی زده ایم ا نشان نمی دهد و امسال برای اولین بار این اتفاق افتاده
      الان تکلیف کسایی که می‌خواستن با کارنامه سبز تغییر رشته بدن چیه؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      نمیدونم چرا هر چی ب ما میرسه یهو عوض میشه کلا رویه ش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      الان تکلیف کسایی که می‌خواستن با کارنامه سبز تغییر رشته بدن چیه؟
      اون ک کلا لغو شده از امسال
      از طریق انتقال دانشگاه باید باشه فک کنم
      تو سایت هیوا خوندم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      اون ک کلا لغو شده از امسال
      از طریق انتقال دانشگاه باید باشه فک کنم
      تو سایت هیوا خوندم
      نه ببین. تا جایی که من می‌دونم قبلا این‌طوری بود که کارنامه سبز رو می‌دیدی بعد یا درخواست به سنجش میدادی یا یه راه دیگه‌ش این بود می‌رفتی دانشگاه مقصد و با اعلام اینکه تو کارنامه سبز قبول میشدم تغییر میدادی. امسال سنجش گفت به ما ربطی نداره و هر چی هست رو برید با دانشگاه مبدا و مقصد هماهنگ کنید. الان که کارنامه سبزی در دست نیست با چی‌ میشه درخواست داد؟ همین‌طوری بزنیم تغییر رشته فقط.‌ خب دانشگاه مقصد نمی‌گه رو چه حسابی می‌خوای بیای این رشته و دانشگاه!؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه ببین. تا جایی که من می‌دونم قبلا این‌طوری بود که کارنامه سبز رو می‌دیدی بعد یا درخواست به سنجش میدادی یا یه راه دیگه‌ش این بود می‌رفتی دانشگاه مقصد و با اعلام اینکه تو کارنامه سبز قبول میشدم تغییر میدادی. امسال سنجش گفت به ما ربطی نداره و هر چی هست رو برید با دانشگاه مبدا و مقصد هماهنگ کنید. الان که کارنامه سبزی در دست نیست با چی‌ میشه درخواست داد؟ همین‌طوری بزنیم تغییر رشته فقط.‌ خب دانشگاه مقصد نمی‌گه رو چه حسابی می‌خوای بیای این رشته و دانشگاه!؟
      شت
      راست میگی
      نمیدونم واقعا

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستانی که منطقه دو و سه هستن اگر میتونن لطفا چک کنن ببین اخرین فرد قبولی دندون روزانه بهشتی نیم سال اولشون چند بوده ؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معنی کد 3 تو نتیجه قبولی کسی میدونه چی هستش؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام...میشه به شهره بالاتری ک زدیمو قبول نشدیم منتقل بشیم؟یعنی دانشجوها شهراشونو عوض کنن؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      لعنت ب سنجشو این خرابشده..الان چ غلطی کنم من کلی روزانه زیر شهری ک اوردم قبولم چیکار کنم الان؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام...میشه به شهره بالاتری ک زدیمو قبول نشدیم منتقل بشیم؟یعنی دانشجوها شهراشونو عوض کنن؟
      قطعا نه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لعنت ب سنجشو این خرابشده..الان چ غلطی کنم من کلی روزانه زیر شهری ک اوردم قبولم چیکار کنم الان؟
      الان یعنی واقعا تغییر با کارنامه سبز از طریق دانشگاه هم کنسله کلا؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دقیق خبر ندارم که چند وقته کنکور برگزار میشه ، شاید سی چهل سالی میشه اما چیزی که جالبه اینه که در طول این مدت طولانی روند برگزاری کنکور یا محتواش تغییر خاصی نداشته به جز سه چهار اخیر که هرچی اتفاق بود افتاد اون از کنکور ۹۹ که در اواسط همه گیری کرونا برگزار شد چندین بار تعویق افتاد و یه بخش زیادی از کتاب های دوازدهم هم حذف شدن
      این از کنکور ۱۴۰۰ که اصلا سطح دروس نرمال نبود
      اون از کنکور ۱۴۰۱ که تقلب ها سر به فلک کشیدن ، ۳ دفترچه ای شد و زمان سوالا هم عوض شد
      این از کنکور ۱۴۰۲ که عمومی ها حذف شدن و تاثیر معدل قطعی شد
      و امروزم که شنیدیم کارنامه سبز دچار تغییراتی شده
      واقعا نمیفهمم این همه تغییر در روند برگزاری کنکور چیزی جز استرس و اضطراب برای دانش اموزا حاصل میکنه ؟
      قبلا که کنکور بدون تغییر خاصی برگزار می‌شد آیا مشکلی بود که یهو تصمیم گرفتن همه چیزو یهویی عوض کنن؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان یعنی واقعا تغییر با کارنامه سبز از طریق دانشگاه هم کنسله کلا؟
      بخدا من نمیدونم این خرابشده چ خبره..یعنی ارامش ندارم از دست این گاوبازیاشون اصلا هیچی معلوم نیست

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه زمانی شنیده بودم این امکان بود که دو تا دانشجو جاشون رو با هم عوض کنن. نمی‌دونم الان هم میشه یا نه.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن