خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      دوستان اینکه کارنامه امسال تبدیل به یه چیز مسخره شده به کنار ، ولی یعنی چی کسی با حساب این انتخاب رشته کرده ؟
      بنده با اون حساب انتخاب رشته کردموقتی هزار تا محدودیت و مانع داشته باشی که بخوای همرو هندل کنی روی خیلی چیزای دیگم حساب میکنی کارنامه سبز که یک مساله روتین هرساله بوده که جای خود داره..بنظر وقتی یه تغییراتی که برای اولین بار داره اعمال میشه نیاز به اطلاع رسانی بیشتریه...حداقل بیشتر اخبار رو آدم شفاها از منابع میشنوه، از پیجی، اطلاعیه سنجشی جایی، که تاحالا هیج جا عنوان نشده بود..تقصیر از ماست که خوب دفترچه رو نخوندیم ولی تقصیر ازونام هست...
      ولی خب من با همون حساب کارنامه سبز انتخاب رشته کردم چون پرسیدی یعنی چه کسی اینمدلی انتخاب کرده؟گفتم بگم همچیین آدمایی هستن

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      بنده با اون حساب انتخاب رشته کردموقتی هزار تا محدودیت و مانع داشته باشی که بخوای همرو هندل کنی روی خیلی چیزای دیگم حساب میکنی کارنامه سبز که یک مساله روتین هرساله بوده که جای خود داره..بنظر وقتی یه تغییراتی که برای اولین بار داره اعمال میشه نیاز به اطلاع رسانی بیشتریه...حداقل بیشتر اخبار رو آدم شفاها از منابع میشنوه، از پیجی، اطلاعیه سنجشی جایی، که تاحالا هیج جا عنوان نشده بود..تقصیر از ماست که خوب دفترچه رو نخوندیم ولی تقصیر ازونام هست...
      ولی خب من با همون حساب کارنامه سبز انتخاب رشته کردم چون پرسیدی یعنی چه کسی اینمدلی انتخاب کرده؟گفتم بگم همچیین آدمایی هستن
      عزیز دل شما فقط گفتی همچین آدمایی هم هستن من نپرسیدم چه کسی ! گفتم یعنی چی
      با چه دلیلی آدم ترتیب انتخاب رشته اولیه شو غلط انجام میده و رشته ای که ترجیح میده پایین تر میزنه که بعدا بیفته دنبال این که درستش کنه منظورم هم اشنباه کردن نیست این که با این دیدگاه از همون اولش انتخاب رشته کنی چه دلیلی میتونه داشته باشه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B9%DB%B2%DB%B9-%DB%B0%DB%B8%DB%B4%DB%B3%DB%B3%DB%B5_chrome.jpg
      خدا واسه دشمنتم نیاره یعنی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با سلام ، امروز عصر کارنامه‌های سبز بر روی سایت سنجش قرار گرفت و برای داوطلبان پذیرفته شده تا کد رشته ای که پذیرفته شده اید کارنامه قابل رویت است ، چون ساز مان سنجش از قبل اعلام کرده بود که تغییر رشته در این مرحله امکان پذیر نیست . کارنامه کامل برای دانشگاهی که داوطلب در آن پذیرفته شده ارسال می‌گردد که داوطلب می‌تواند از طریق بخشنامه‌های تغییر رشته و انتقالی دانشگاه برای اولویتهای بعدی در خواست دهد .

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مالفیسنت نمایش پست ها
      با سلام ، امروز عصر کارنامه‌های سبز بر روی سایت سنجش قرار گرفت و برای داوطلبان پذیرفته شده تا کد رشته ای که پذیرفته شده اید کارنامه قابل رویت است ، چون ساز مان سنجش از قبل اعلام کرده بود که تغییر رشته در این مرحله امکان پذیر نیست . کارنامه کامل برای دانشگاهی که داوطلب در آن پذیرفته شده ارسال می‌گردد که داوطلب می‌تواند از طریق بخشنامه‌های تغییر رشته و انتقالی دانشگاه برای اولویتهای بعدی در خواست دهد .
      خبرشون. فقط سنگ میندازن جلو پا آدم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مالفیسنت نمایش پست ها
      می‌دونین مشکل الان کجاست؟ قبلا طرف مثلا ۵۰ تا کدرشته تو انتخاب رشته میزد، انتخاب ۲۵ش قبول میشد. بعد تو کارنامه سبز می‌دید کجاها قبول شده و مثلا از پنج تا قبولی بعدی یکی رو که براش بهتر بود رو برای تغییر رشته و جابه‌جایی تقاضا میداد. الان میشه جابه‌جا شد، اما مشکل اینه دیگه کسی نمی‌دونه امکان جابه‌جایی‌ش برای کدوم کدرشته‌هاش بوده. یعنی نمی‌دونه به کدوم دانشگاه درخواست بده شانس تغییر داره. نمی‌دونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه.
      کاش سنجش دقیق اعلام می‌کرد کارنامه سبز قراره به این صورت منتشر شه.
      ویرایش توسط Serram : 07 مهر 1401 در ساعت 14:34

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۲۲۰۹۲۹-۰۸۴۳۳۵_Chrome.jpg
مشاهده: 223
حجم: 11.6 کیلو بایت
      خدا واسه دشمنتم نیاره یعنی
      منم سر یه کد رشته بالاتر با ۱۰ تا اختلاف دقیقا همین اتفاق واسم افتیده
      9/9/2022

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      می‌دونین مشکل الان کجاست؟ قبلا طرف مثلا ۵۰ تا کدرشته تو انتخاب رشته میزد، انتخاب ۲۵ش قبول میشد. بعد تو کارنامه سبز می‌دید کجاها قبول شده و مثلا از پنج تا قبولی بعدی یکی رو که براش بهتر بود رو برای تغییر رشته و جابه‌جایی تقاضا میداد. الان میشه جابه‌جا شد، اما مشکل اینه دیگه کسی نمی‌دونه امکان جابه‌جایی‌ش برای کدوم کدرشته‌هاش بوده. یعنی بی‌اطلاعه. نمی‌دونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه.
      کاش سنجش دقیق اعلام می‌کرد کارنامه سبز قراره به این صورت منتشر شه.
      دقیقا! الان تا کی باید باز هزار جور فکر و استرس و..رو با خودمون حمل کنیم! گفتن تا پایان نیم سال اول! یعنی تا بهمن مجازن بفرستن! خب منی که نمیدونم اصلا قبول شدم یا نه چه کنم؟ والا با این کارنامه بی معنی که منتشر کردن، همون منتشر نمیکردن بهتر بود.که چی مثلا؟ با چند تا اختلاف قبلیارو قبول نشدم؟همین که بازم باید بمونیم توی بی اطلاعی همینش بده...

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      عزیز فقط اون رو نفرستادم در جوابتون که ذکر کردم توی دفترچه انتخاب رشته صفحه یازده هم گفته بود که امکان تغییر رشته بعد از اعلام نتایج نهایی وجود نداره دوست عزیز .فایل پیوست 102052
      دوست عزیز این پیامی که فرستادی از دفترچه انتخاب رشته فقط مختص امسال نیس و هرساله توی دفترچه قید میشده اما نه تنها از طریق کارنامه سبز انتقالی میدادن که از طریق دانشگاهم میشد

اما امسال سنجش نخواسته انتقال بده خب راه دانشگاه باید باشه هنوز ولی نیاز به دونستن نتیجه اولویت های بعدی هست

تکلیف چیه؟

این که سنجش کارنامه سبز رو اینطوری کرده ربطی به این بندی که بهش اشاره کردی نداره و این بند هرسال تو دفترچه ها بوده
      ویرایش توسط hossein-ml : 07 مهر 1401 در ساعت 12:58

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      علامت عدد 3 در کارنامه ناقص سبز
      من خودم تحقیق کردم به این نتایج رسیدم و حد میزنم درست باشه .
      من پزشکی نیمسال 2 یاسوج قبول شدم و بومی تهران حساب میشم
      سهمیه نهایی همون سهمیه های اصلی ان مثل منطقه 1و2و... . عدد 3 نشان دهنده اینه که شما در کد رشته مورد نظر در سهمیه ای به غیر از این ها قبول شدی . مثلا...
      برای قبولی در نیمسال 2 رشته های پرمتقاضی ، دانشگاه میاد 20 درصد کل ظرفیت رو به ایثارگران میده . از ظرفیت باقیمانده 80 درصد رو به بومی های منطقه و 20 درصد دیگه رو از مناطقی به غیر از بومی .
      من خودم هیچ سهمیه ای ندارم اما چون روازنه قبول شدم و در ناحیه خودم قبول نشدم این عدد معنای این رو داره که من درسهمیه آزاد (غیر بومی)اون دانشگاه گزینش شدم
      در ضمن این عدد فقط نحوه گزینش رو اعلام میکنه نه چیز دیگه ای

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      دقیقا! الان تا کی باید باز هزار جور فکر و استرس و..رو با خودمون حمل کنیم! گفتن تا پایان نیم سال اول! یعنی تا بهمن مجازن بفرستن! خب منی که نمیدونم اصلا قبول شدم یا نه چه کنم؟ والا با این کارنامه بی معنی که منتشر کردن، همون منتشر نمیکردن بهتر بود.که چی مثلا؟ با چند تا اختلاف قبلیارو قبول نشدم؟همین که بازم باید بمونیم توی بی اطلاعی همینش بده...
      چی رو تا بهمن مجازن بفرستن؟ درخواست تغییر رشته و انتقالی؟

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام...میشه به شهره بالاتری ک زدیمو قبول نشدیم منتقل بشیم؟یعنی دانشجوها شهراشونو عوض کنن؟
      سلام. حقیقتش من خاطرم نیست ک رشته ات ریاضی بود یا تجربی
      اما من تو رشته های مهندسی دیدم کسی ک بین المللی قزوین میخونده و رفته شریف. چطوری؟

اینطوریه ک هیچ ربطی ب کارنامه سبز نداره. طرفای اردیبهشت ماه اگه اشتباه نکنم سامانه سجاد باز میشه برا درخواست انتقالی گرفتن به دانشگاهی دیگه. که دلیل قانع کننده میخواد ازت. دلیلش هم قطعا اینطوری نیست ک بگی شریف از مثلا قزوین بهتره. دلیلی مثل دوری راه یا بیماری داشتن و سختی تردد یا جا به جایی محل زندگی و ... .

صرفا هم دلیل کافی نیس. باید چند ترمی ک تو دانشگاه اولت بودی معدلت بالا بوده باشه. اگه موافقت شه اول ب صورت مهمان یک یا دو ترم میری تو دانشگاهی ک میخوای . اونجا باید خودتو ثابت کنی و معدل خیلی بالایی داشته باشی ک انتقال دائم بگیری. سر انتقال دائم عموما سخت گیر هستن و به راحتی قبول نمی کنن.

خلاصه تو رشته های مهندسی این رو دیدم. مواردی ک گفتم شاید 100 درصد دقیق نباشن ولی خواستم یه کلیتی گفته باشم.
      در کل از الان یه پیگیری بکن.
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

13. Top | #43
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستانی که تهران هستند شنبه حضوری به سازمان سنجش مراجعه کنند
      ​فارسی را پاس بداریم

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      چی رو تا بهمن مجازن بفرستن؟ درخواست تغییر رشته و انتقالی؟
      سلام میبخشی من چند روزه نت نداشتم ..خود سنجش گفته تا پایان نیم سال اول کارنامه سبز واقعی! ارسال میشه به دانشگاهی که قبول شدیم...پس امکان داره فعلا فعلنا فرستاده نشه دیگه...

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از راه انتقالی و میهمانی هم میشه بجای کارنامه سبز اقدام کرد؟ درسته که میگن اگه از این راه بری باید شهریه پردیس رو بپردازی؟
      ویرایش توسط _sadra : 23 مهر 1401 در ساعت 18:09

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن