خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا اطلاع رسانی شده بود که قراره اینکار صورت بگیره؟ الان اونایی که روی این کارنامه حساب کرده بودن و رو حساب این انتخاب رشته کرده بودن چه کنن؟
      این کنکور 1401 و داستانها و اعصاب خوردی هاش چرا تمام نمیشه؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان اینکه کارنامه امسال تبدیل به یه چیز مسخره شده به کنار ، ولی یعنی چی کسی با حساب این انتخاب رشته کرده ؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این چه کارنامه سبز سمی بود
      نمیداد که سنگین تر بود

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یک شایعاتی هست که سنجش امسال کارنامه سبز رو این‌طور داده که کلا نشه دیگه جابه‌جا کرد و تغییر رشته داد. خب این رو باید تو دفترچه انتخاب رشته میزدن امسال قراره کارنامه سبز همچین چیزی باشه.
      ویرایش توسط Serram : 07 مهر 1401 در ساعت 01:16

5. Top | #20
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      یک شایعاتی هست که سنجش امسال کارنامه سبز رو این‌طور داده که کلا نشه دیگه جابه‌جا کرد و تغییر رشته داد. الان من به کی فحش بدم؟ خب این رو باید تو اطلاعیه انتخاب رشته میزدن. اصلا باید اطلاعیه میزدن امسال قراره کارنامه سبز همچین کوفتی باشه.
      پایین صفحه یازده دفترچه انتخاب رشته ذکر کرده بود که بعد از اعلام نتایج نهایی هفته آخر شهریور ۱۴۰۱ امکان تغییر رشته ی قبولی در بین مجموعه رشته هایی که انتخاب کرده اید نیست .

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      picture1.jpg

کسی میدونه اون بند داخل باکس یعنی چی؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      صفحه شش اطلاعیه اعلام نتایج هم دوباره تاکید کرده که همچین امکانی نیست و درخواست برای ببرسی اشتباه در انتخاب رشته یا درخواست اولویت بعدی انتخاب رشته قابل بررسی نیست لذا از ارسال درخواست با این موضوع خودداری کنید .

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      پایین صفحه یازده دفترچه انتخاب رشته ذکر کرده بود که بعد از اعلام نتایج نهایی هفته آخر شهریور ۱۴۰۱ امکان تغییر رشته ی قبولی در بین مجموعه رشته هایی که انتخاب کرده اید نیست .
      والا من فکر می‌کردم منظور اون اینه که سنجش دیگه چنین امکانی رو نمیذاره. اما الان که کارنامه سبز این شکلی منتشر شده حتی دیگه به خود دانشگاه‌ها هم‌ نمیشه‌ درخواستی داد.

9. Top | #24
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingFrosta نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Picture1.jpg
مشاهده: 99
حجم: 207.5 کیلو بایت
      کسی میدونه اون بند داخل باکس یعنی چی؟
      منظورشون اینه که مثلا سهمیه بومی یا ایثارگران پر نشده و شما بجای اون ها پذیرفته شدید

10. Top | #25
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا من فکر می‌کردم منظور اون اینه که سنجش دیگه چنین امکانی رو نمیذاره. اما الان که کارنامه سبز این شکلی منتشر شده حتی دیگه به خود دانشگاه‌ها هم‌ نمیشه‌ درخواستی داد.
      این که این کارنامه کلا چیز مسخره ای حرفی توش نیست ولی شما گفتید اطلاع رسانی چرا نکرده که بیشتر اشتباه خود بچه ها بوده که احساس میکنن نیازی به خوندن دفترچه ندارن . و البته قبلا هم اینطور نبود که به راحتی دانشگاه مبدا و مقصد موافقت کنن ولی خب الان با این کارشون اون یه درصد شانس رو هم از بین بردن

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورشون اینه که مثلا سهمیه بومی یا ایثارگران پر نشده و شما بجای اون ها پذیرفته شدید
      خیلی ممنون.
      من ثبت نام کردم، بعدا که مشکلی در قبولیم پیش نمیاد درسته؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این که این کارنامه کلا چیز مسخره ای حرفی توش نیست ولی شما گفتید اطلاع رسانی چرا نکرده که بیشتر اشتباه خود بچه ها بوده که احساس میکنن نیازی به خوندن دفترچه ندارن . و البته قبلا هم اینطور نبود که به راحتی دانشگاه مبدا و مقصد موافقت کنن ولی خب الان با این کارشون اون یه درصد شانس رو هم از بین بردن
      ببینید اون اطلاعیه سنجش نوشته از ارسال چنین درخواستی به سنجش خودداری کنین. اوکی ولی یه عده مثل من فکر می‌کردن میشه از طریق دانشگاه اقدام کرد. سخت یا آسون روش حساب کرده بودیم. بعد هر سال کارنامه سبز یه جور دیگه منتشر میشده، امسال یهو زدن تغییرش دادن. خب یه جا اطلاع‌رسانی می‌کردن.‌

13. Top | #28
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingFrosta نمایش پست ها
      خیلی ممنون.
      من ثبت نام کردم، بعدا که مشکلی در قبولیم پیش نمیاد درسته؟
      خواهش میکنم ولی خداییش سوالایی میپرسیدا کی رو دیدید تو یه رشته دانشگاه سراسری پذیرفته بشه و بعد مشکلی پیش بیاد ؟ نه عزیز قبولی قطعیه با شرط و شروط که نیست

14. Top | #29
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببینید اون اطلاعیه سنجش نوشته از ارسال چنین درخواستی به سنجش خودداری کنین. اوکی ولی یه عده مثل من فکر می‌کردن میشه از طریق دانشگاه اقدام کرد. سخت یا آسون روش حساب کرده بودیم. بعد هر سال کارنامه سبز یه جور دیگه منتشر میشده، امسال یهو زدن تغییرش دادن. خب یه جا اطلاع‌رسانی می‌کردن.‌
      عزیز فقط اون رو نفرستادم در جوابتون که ذکر کردم توی دفترچه انتخاب رشته صفحه یازده هم گفته بود که امکان تغییر رشته بعد از اعلام نتایج نهایی وجود نداره دوست عزیز .screenshot_2022-09-29-00-05-02-15_f541918c7893c52dbd1ee5d319333948.jpg
      ویرایش توسط amureza : 07 مهر 1401 در ساعت 01:31

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیز فقط اون رو نفرستادم در جوابتون که ذکر کردم توی دفترچه انتخاب رشته صفحه یازده هم گفته بود که امکان تغییر رشته بعد از اعلام نتایج نهایی وجود نداره دوست عزیز .
      سنجش اطلاعیه‌هاش مربوط به حوزه اختیارات خودشه نه دانشگاه‌ها. من برداشتم این بود. اما الان این‌طوری دیگه اقدام از طریق دانشگاه هم کنسله. به هر حال این بحث فایده نداره که. موفق باشید.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن