خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منبع دوم برای فیزیک پایه !؟

سلام . امیدوارم حالتون خیلی خوب باشه
      من کتاب فیزیک ۱و۲ خیلی سبز رو کار کردم کامل و حتی فیزیک ۱ رو بعضی از فصلا رو دو دور تستاشو زدم و احساس میکنم حداقل برای همون فصلا یه منبع جدید بزنم ( ترجیحاً از کتابای جامع پایه) که از لحاظ حجمی و تعداد تست جمع و جور باشه و سطحشم خیلی بالا نباشه در حد نردبام اینا . خودم بین کتاب سه سطحی پایه و میکرو پایه گیر کردم . بنظر شما چه کتابی میتونه مناسب باشه برام ؟
      پیشاپیش از اینکه لطف کردین و وقت گذاشتن و راهنماییم کردم خیلی خیلی سپاسگزارم. ماچ بهتون 3>

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      همون سه سطحی پایه گزینه خوبیه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      سلام
      همون سه سطحی پایه گزینه خوبیه
      خیلی ممنون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ati_zareii نمایش پست ها
      سلام . امیدوارم حالتون خیلی خوب باشه
      من کتاب فیزیک ۱و۲ خیلی سبز رو کار کردم کامل و حتی فیزیک ۱ رو بعضی از فصلا رو دو دور تستاشو زدم و احساس میکنم حداقل برای همون فصلا یه منبع جدید بزنم ( ترجیحاً از کتابای جامع پایه) که از لحاظ حجمی و تعداد تست جمع و جور باشه و سطحشم خیلی بالا نباشه در حد نردبام اینا . خودم بین کتاب سه سطحی پایه و میکرو پایه گیر کردم . بنظر شما چه کتابی میتونه مناسب باشه برام ؟
      پیشاپیش از اینکه لطف کردین و وقت گذاشتن و راهنماییم کردم خیلی خیلی سپاسگزارم. ماچ بهتون 3>
      سلام پیشنهاد میکنم کتاب فیزیک پایه نشر الگو هم ببینید خوبیش اینه درسنامه خلاصه داره، ۱۶۰۰ تا تست داره و یک سری تست مشخص شده که تقریبا میشه سی چهل درصد کتاب من خودم این کتابو گرفتم پارسال و امسال هم میخونمش
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موج بگیر عالیه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      سلام پیشنهاد میکنم کتاب فیزیک پایه نشر الگو هم ببینید خوبیش اینه درسنامه خلاصه داره، ۱۶۰۰ تا تست داره و یک سری تست مشخص شده که تقریبا میشه سی چهل درصد کتاب من خودم این کتابو گرفتم پارسال و امسال هم میخونمش
      موافقم نشر الگو بیشتر توصیه میشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      موج بگیر عالیه
      برنامه ام یه طوره که احتمالا موج آزمونو برا دوران جمع بندی بزنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برنامه ام یه طوره که احتمالا موج آزمونو برا دوران جمع بندی بزنم
      برنامتو عوض کن
      نمیرسی تو جمع بندی
      کیفیت کارتم کلی افت میکنه
      از الان بزنش

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضی از فصلا رو دو منبع رو باید بصورت موازی پیش برمم ( اولویتم همون منبع اول هست و بعد از تسلط منبع دوم) با این شرایط بنظرتون میتونم تستای نشر الگو رو کامل بزنم ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعضی از فصلا رو دو منبع رو باید بصورت موازی پیش برمم ( اولویتم همون منبع اول هست و بعد از تسلط منبع دوم) با این شرایط بنظرتون میتونم تستای نشر الگو رو کامل بزنم ؟
      منم با دوستان دیگه موافقم من پاذسال جوگیر بودم فقط تو سایتا میچرخیدم از این منبع به اون منبع الان اگه این کتابو نداشتم همون موج آزمونو میزدم هم سطحش بالاست هم باعث میشه تا کنکور چندبار دوره کنید هر فصل رو اگر یک یا دوبار تستهای خیلی سبز رو زدید بنظرم همون منبع اولتون رو‌بصورت آزمونی بزنید یعنی ۲۰ تا سوال یا سی تا از یه فصل براساس یه الگویی جدا کنین یا آزمونای خودش که انتهای هر بخش و فصل هست رو بزنید و اگر اشتباهات حل های قبلی و یا نزده هارو مشخص کردید مشخص کنین و بعد وقت بزارید پایه رو با موج آزمون از الان آزمونی بزنید مثلا هفته ای دو فصل یا یک فصل بزنید اینطوری باعث میشه خیلی خیلی بهتر یاد بگیرید من خودم از چیزی که چندبار تکرار کردم تو فاصله های زمانی خیلی بهتر نتیجه گرفتم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی اگر بازم همون روی پایه اصرار دارید بنظرم یکم سخت برسید کامل بزنید مگر اینکه یا خیلی دستتون تند باشه یا خیلی وقت برای فیزیک بزارید چون بعضی از تستهاش سخت و وقت گیر هم هست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی اگر بازم همون روی پایه اصرار دارید بنظرم یکم سخت برسید کامل بزنید مگر اینکه یا خیلی دستتون تند باشه یا خیلی وقت برای فیزیک بزارید چون بعضی از تستهاش سخت و وقت گیر هم هست
      خیلی ممنونم از راهنماییتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن