خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17

موضوع: زبان آلمانی

1. Top | #1
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Question زبان آلمانی

سلام دوستان
      کسی اینجا هست که زبان آلمانی بلد باشه یا شروع کرده باشه؟ من میخوام شروع کنم ؟ کتابی یا فیلم آموزشی ای سراغ دارید ؟
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کسی اینجا هست که زبان آلمانی بلد باشه یا شروع کرده باشه؟ من میخوام شروع کنم ؟ کتابی یا فیلم آموزشی ای سراغ دارید ؟
      در مورد کنکور اطلاع ندارم ولی‌اگه واقعا میخوای یاد بگیری برو کانون دیگه، سوال پرسیدن نداره.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال کتاب خودآموز مکالمه نصرتُ گرفتم

تا یه جایی هم رسوندم ولی فرصت نکردم همشُ بخونم

احساس میکنم حتی اگر کلاس هم بخواید برید نیاز هست اول این کتابُ بخونید
      .......................................بی تو عذابیست
      خنده هایی که بروی صورتم همچون نقابیست

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alix نمایش پست ها

در مورد کنکور اطلاع ندارم ولی‌اگه واقعا میخوای یاد بگیری برو کانون دیگه، سوال پرسیدن نداره.
      نه ،حوصله کلاس ندارم، یه خودآموز طور میخوام .
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موسسه گوته رو میشناسم. زیر نظر سفارت المانه. کتابایی ک کار میکنه منشن اسمشونه . از سطح a1 تا c2
      حالا شما که میگی کلاس نمیخوای بری واسه همین نمیدونم کتاباش بدردت میخوره یا ن . ولی تا اونجایی ک میدونم منشن از بهترین یا شایدم بهترین کتاب اموزش زبان المانیه
      بعد راستی کلاساشم انلاینه ینی تا پارسال ک انلاین بود... حالا باز فکراتو بکن اگه خواستی همین گوته رو ثبت نام کن چون بهتره یکی ایرادات و اشتباهاتتو بهت بگه یا سوالایی ک داریو جواب بده

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      این لینک رو یه نگاهی بنداز
      ویرایش توسط Saudade : 04 مهر 1401 در ساعت 11:10

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من خودمم میخوام بخونم البته من قبلا استارت زده بودم اما وقفه افتاد
      واسه خودآموز کتاب منشن خوبه اشتارتن ویا هم خوبه اما تمریناش بیشتره و به درد آموزشگاه بیشتر میخوره تا خودآموز
      در کنارش باید از کانالای تلگرامی آموزشای کتاب منشنو دنبال کنی و بعدشم تمریناشو حل کنی و یه پارتنر برای تمرین مکالمه پیدا کنی
      الان وضع نت نرمال نیست اما هم توی تلگرام هم توی یوتیوب کانالای آموزشی زیاده که همراه با کتاب و تمرین ترکیب خوبیه
      برای لغت هم میتونی از اپلیکیشن بیاموز استفاده کنی و لغات درس به درس کتاب رو هم تمرین کنی
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      سلام دوستان
      سلام منم آلمانی میخونم از کتابهای منشن بخون خودآموز تره نسبت به بقیه کتابا بعد یه سری جزوه و فایل هم از یه سایتی که اسمش یادم رفته نگاه میکنم خوب توضیح میده
      و اینکه اپلیکیشن دراپز Drops رو دانلود کن روزی ۵ دقیقه فقط کلمات رو یادمیگیری که خیلی خوبه و سعی کن بعد اینکه یسری مکالمات رو فول شدی بری گرامر بخونی چون حتی برای مدرک های a آلمانی خیلی به گرامر نیاز نیست
      و اینکه بهتره مرحله اول نرین موسسه بعد یکسال که خودتون خوندین برین تا نکات گرامری و لغات و مکالمه تون بهتر بشه
      دارک رو هم نگاه کن آلمانیت خوب بشه
      و دیکشنری جیبی یا کتاب آلمانی در سفر رو هم همراهت داشته باشی خوبه

آهان این یادم. رفت اگه برنامه پادکست گوگل رو داری یا یوتیوب داری ایزی جرمن رو سرچ کن هم میتونی گوش کنی یا اگه فیلمشونو ببینی زیرنویس آلمانی و انگلیسی داره
      دوباره لیست میکنم :
      کتاب Menschen
      برنامه Drops
      کانال یوتیوب یا پادکست Easy German
      کتاب آلمانی در سفر فکر کنم مال انتشارات جنگل هستش یا انتشارات استاندارد
      اینا خیلی باعث پیشرفت میشن
      هر وقت هم یذره فهمیدی چی به چیه برو سریال زبان آلمانی ببین تا اون موقع بدونی حداقل موضوع چیه کدوم کلمه ها با die و der و das میان.
      Viel Erfolg
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka
      ویرایش توسط Iruka : 13 دی 1401 در ساعت 11:44

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خود المانی ها واسه یادگرفتن زبونشون میرن کلاس یکی بهشون فارسی توضیح بده چی به چیه
      اگه صفری حتما کلاس .کار خیلی فرسایشیه ...
      اگه نه که کتاب ها رو باید خودت گلچین کنی ...یه پا تو کتاب فروشی بعد ببینی کدوم واست بهتره
      اکثر منابع جواب و خوب نوشته شدن ....به هر حال با المانی ها یا یکی که با المانی ها آشناس طرفی
      .

you can't kill spirit even if you try too​

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      خود المانی ها واسه یادگرفتن زبونشون میرن کلاس یکی بهشون فارسی توضیح بده چی به چیه
      اگه صفری حتما کلاس .کار خیلی فرسایشیه ...
      اگه نه که کتاب ها رو باید خودت گلچین کنی ...یه پا تو کتاب فروشی بعد ببینی کدوم واست بهتره
      اکثر منابع جواب و خوب نوشته شدن ....به هر حال با المانی ها یا یکی که با المانی ها آشناس طرفی

بهترین روش برای یادگیری یه زبان خارجی که گرامر نقش بیشتری داره باید گرامر پیشرفته رو برای مرحله آخر یادگیری گذاشت چون باعث خستگی یا دلزدگی از زبان میشه و باید از مکالمه و فقط خوندن و نوشتن کلمات و جملات روزانه شروع بشه چون فرد وقتی دایره واژگانش وسیع بشه انگیزه و نیروی بیشتری داره و گرامر رو بهتر یادمیگیره چون قبل یادگیری مثال ها رو میدونه و بهتر متوجه گرامر میشه ولی در زبانی مثل چینی که گرامر میشه گفت نداره کلاس کاربردی تره در زبان آلمانی شخص باید خودش یه شروعی داشته باشه و حداقل برای اینکه بره کلاس حداقل ۱۰ درصد بلد باشه بعد بره کلاس
      متاسفانه در ایران موسسه ای نداریم یا خیلی تعدادشون کمه که اصولی و پیشرفته و آپدیت تدریس کنن و فقط روی گرامر گیر ندن
      زبان آلمانی چون نه گرامر خیلی سختی مثل فرانسوی داره و نه مثل چینی بی قاعده هستش و خب شخص یذره تلاش کنه خودش هم یادمیگیره ولی خب اگه سخت بود مثل فرانسوی نظر شما قابل قبول تر بود
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka
      ویرایش توسط Iruka : 14 دی 1401 در ساعت 16:04

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra.xx نمایش پست ها
      بهترین روش برای یادگیری یه زبان خارجی که گرامر نقش بیشتری داره باید گرامر پیشرفته رو برای مرحله آخر یادگیری گذاشت چون باعث خستگی یا دلزدگی از زبان میشه و باید از مکالمه و فقط خوندن و نوشتن کلمات و جملات روزانه شروع بشه چون فرد وقتی دایره واژگانش وسیع بشه انگیزه و نیروی بیشتری داره و گرامر رو بهتر یادمیگیره چون قبل یادگیری مثال ها رو میدونه و بهتر متوجه گرامر میشه ولی در زبانی مثل چینی که گرامر میشه گفت نداره کلاس کاربردی تره در زبان آلمانی شخص باید خودش یه شروعی داشته باشه و حداقل برای اینکه بره کلاس حداقل ۱۰ درصد بلد باشه بعد بره کلاس
      متاسفانه در ایران موسسه ای نداریم یا خیلی تعدادشون کمه که اصولی و پیشرفته و آپدیت تدریس کنن و فقط روی گرامر گیر ندن
      زبان آلمانی چون نه گرامر سختی مثل فرانسوی داره و نه مثل چینی بی قاعده هستش و خب شخص یذره تلاش کنه خودش هم یادمیگیره ولی خب اگه سخت بود مثل فرانسوی نظر شما قابل قبول تر بود
      من 4 تا زبان بلدم برا هیچ کدومشون هم کلاس نرفتم و گرامر نخوندم اما هم میفهمم هم مینویسم هم میتونم حرف بزنم تقریبا همه چیزایی که شما گفتی درسته جز این قسمت آخر که گرامر آلمانی آسونه که اشتباهه
      زبان آلمانی واقعا وقت گیر و سخته اما گزینه خیلی هوشمندانه ای هست چون آلمان به نیروی کار جوون خیلی احتیاج داره هر سال موسسه هایی هستن که چندین هزار نفر فقط از ترکیه میبرن آلمان برای کار و اقامت و تحصیل

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      من 4 تا زبان بلدم برا هیچ کدومشون هم کلاس نرفتم و گرامر نخوندم اما هم میفهمم هم مینویسم هم میتونم حرف بزنم تقریبا همه چیزایی که شما گفتی درسته جز این قسمت آخر که گرامر آلمانی آسونه که اشتباهه
      زبان آلمانی واقعا وقت گیر و سخته اما گزینه خیلی هوشمندانه ای هست چون آلمان به نیروی کار جوون خیلی احتیاج داره هر سال موسسه هایی هستن که چندین هزار نفر فقط از ترکیه میبرن آلمان برای کار و اقامت و تحصیل
      بله درست میفرمایید
      من خودم گرامر رو فقط خیلی ساده طور یاد گرفتم شاید بخاطر همین فکر میکنم آسون تره تا عمقش نرفتم
      و اینکه حتی موقع دریافت ویزا آلمان یجورایی جزء معدود کشور هایی هست که دونستن زبانشون باعث میشه ویزا خیلی خیلی سریعتر فرایندش طی بشه

خدایا منو ببر آلمان
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      من مدتی هست که تو تایم های هدر ام آلمانی رو یادمیگیرم ولی کلاسی نداشتم
      یه سر رسیده و یک گوشی!

بنظرم میشه تا سطح b بدون درگیری با معلم این زبان اموخت البته شایدم اشتباه میکنم!
      اما چند تا از چنل هایی که از یوتیوب اموزش خوبی میدن ( اموزش المانی با زبان انگلیسی البته) رو در پایین به اشتراک میزارم
      خیلی خوبه که یک ق شکن یکساله یا یکماهه بگیرید و ازش تو یوتیوب استفاده کنین من اکسل و خیلی چیزا رو از یوتیوب یاد گرفتم واقعا جای خیلی خوبیه برا اموزش
      البته از سایت https://inv.odyssey346.dev/feed/popular میتونید یوتیوب رو بدون فیلتر تماشا کنید .

چنل ها:
      yourgermanteacher
      Learn German with Anja
      Jabba German

یادگیری فونتیک زبان انگلیسی هم در اسپل صحیح کلمات المانی بهتون کمک میکنه! یعنی میتونین کلمه المانی رو بنویسید و جلوش فونتیک با قاعده انگلیسی بنویسید و تمرین کنید!
      ضمنا دولینگو هم اپ خوبیه برای یادگیری زبان! گوشیتون بریزید و کار کنین باهاش

مرسی و موفق باشید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای یادگیری هر زبانی با خودت رو غرق در اون زبان و فرهنگ بکنی. باید خودت رو مجبور کنی اون زبان رو صحبت کنی. فیلم ببین کتاب بخون توی اینترنت سرچ کن مقاله های آلمانی بخون. کلی کتاب داستان کودکان توی اینترنت میتونی پیدا کنی بخونی. اپ هایی که مردم به زبان المانی با هم چت می کنند رو روی گوشی نصب کن و... دنبال این نباش که با فلان کتاب و فیلم آموزشی باید شروع کنم یا نه. باید عادت کنی با اون زبانی که میخوای یاد بگیری فکر کنی. یادگیری زبان اینطوری نیست که من امروز یک ساعت وقت میذارم فلان کتاب آموزشی رو میخونم چون تو داری توی ذهنت هنوز فارسی فکر می کنی و 23 ساعت دیگه هم که داری فارسی فکر میکنی و حرف میزنی. باید بیشتر وقتت رو سعی کنی با اون زبان فکر کنی و حرف بزنی. اوایلش سخته ولی راه میفتی. این بهترین راه یادگیری یک زبان خارجیه.
      Motivation alone is not enough. If you have an idiot and you motivate him, now you have a motivated idiot.
      ویرایش توسط Username_Copied : 12 فروردین 1402 در ساعت 23:48

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      چجورخوندید
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن