خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بی انگیزه شدم برای مطالعه :(

سلام من کنکور دارم امسال (ارشد البته) و تا الان یه چیزایی خوندم ولی از الان به بعد که باید بیشتر تلاش کنم و تست بزنم ولی مشکل اینه که یه بی انگیزگی ای منو فراگرفته. قبلنا ساعت ۴-۵ شروع میکردم به خوندن تا شب ولی الان یه چند روزی میشه بی انگیزه شدم (از روزی که بحثای اعتراضات و محدودیت اینترنت و ... شروع شد و استرس گرفتم)مدیتیشن میکنم هر روز ۲۰ دقیقه ولی زیاد تاثیر نمیگذاره و نصف شب از خواب میپرم. یه جزئی استرس داشتم و این اخبار و ... که هر روز میشنوم و صحبت ها استرسم زیاد میشه و فکرم مشغول میشه.چیکار باید کرد؟ فقط بحث اینترنت نیست که بگم اینترنت رو خاموش کنم درست بشه. یه حالت استرسی دارم این روزا و چون استرس دارم زیاد تلگرام میرم و اونجا هم جو اش همینطوره.یه چیزی که به نظرم تاثیر گذاشته اینه که قبلنا پیاده روی میرفتم شبا چون روزا درس میخونم ولی الان شبا دیگه چون وضعیت خوب نیست دیگه اون موقع نمیتونم برم چون ممکنه برم و سالم برنگردم!کسی حالتش مثل من هست که نتونه مطالعه کنه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،ن تنها مطالعه دوست عزیز، من در حال حاضر تمرکز واسه انجام هیچکاری ندارم حتی فیلم دیدن یا همین انجمن

اما چون شرایط شما جدیه و کنکور داری بنظرم واقعا چند روزی کلا اخبار رو دنبال نکن بالاخره ی چیزی میشه دیگه
      و اینکه موزیک بی‌کلام رو امتحان کن شاید جواب بده
      دیگه متاسفانه چیزی ب ذهنم نمیرسه.
      ویرایش توسط Aurora : 03 مهر 1401 در ساعت 19:31

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      ن تنها مطالعه دوست عزیز، من در حال حاضر تمرکز واسه انجام هیچکاری ندارم حتی فیلم دیدن یا همین انجمن

اما چون شرایط شما جدیه و کنکور داری بنظرم واقعا چند روزی کلا اخبار رو دنبال نکن بالاخره ی چیزی میشه دیگه
      و اینکه موزیک بی‌کلام رو امتحان کن شاید جواب بده
      دیگه متاسفانه چیزی ب ذهنم نمیرسه.
      screenshot_2022-09-25_18-26-17.png

من راستش قبلاً موزیک زیاد گوش میدادم و اعتیاد داشتم به موزیک! الان چند روزی میشه موزیک گوش ندادم و هدفم اینه که گوش ندم تا ذهنم کمی آروم بشه.
      فکر کنم به جای اینترنت گردی کتاب بخونم بهتر باشه ذهنم اروم تر میشه.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      راستش دوست عزیز منم شرایطی مشابه شما دارم باید هر چه زودتر یه کاری بکنیم من تصمیم گرفتم تا اطلاع ثانوی نه اخبار دنبال کنم نه به حواشی بپردازم مدیتیشن و تسلط ب ذهن خیلی مهمه باید با خودمون و شرایط کنار بیایم و خودمونو متقاعد کنیم ک وضعیت اکثریت اینه و ما باید ب خودمون بیایم

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Q22 نمایش پست ها
      راستش دوست عزیز منم شرایطی مشابه شما دارم باید هر چه زودتر یه کاری بکنیم من تصمیم گرفتم تا اطلاع ثانوی نه اخبار دنبال کنم نه به حواشی بپردازم مدیتیشن و تسلط ب ذهن خیلی مهمه باید با خودمون و شرایط کنار بیایم و خودمونو متقاعد کنیم ک وضعیت اکثریت اینه و ما باید ب خودمون بیایم
      دقیقاً همینطوره و منم به همین نتیجه رسیدم. من میخوام که اینترنت رو قطع کنم تا زمان کنکورم و به جاش عادت های خوب رو جایگزین کنم. چون اینترنت خودش استرس زا هست مخصوصاً این روزا.
      یه مشاوری میگه که یه کنکوری میگه که من درسهام رو کامل میخونم و بعد ۱ ساعت میرم سراغ گوشیم. بعد مشاور میگه که بیاید به صورت کلان با ارقام برخورد کنیم. ۱ ساعت در روز در سال میشه حدود ۳۵۰ ساعت! به نظرت با ۳۵۰ ساعت چند تا کتاب تست رو میشه خوند و گذاشت کنار کلاً؟! البته تا کنکور کمتر از این زمان مونده ولی اگه این نشتی ها اگه جلوشون گرفته بشه خیلی زمان بیشتری میگیریم!
      من یکی که رفتم کلا وای فای رو خاموش کنم و فقط وقتی روشن میکنم که ضروری بشه!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 66598 نمایش پست ها
      دقیقاً همینطوره و منم به همین نتیجه رسیدم. من میخوام که اینترنت رو قطع کنم تا زمان کنکورم و به جاش عادت های خوب رو جایگزین کنم. چون اینترنت خودش استرس زا هست مخصوصاً این روزا.
      یه مشاوری میگه که یه کنکوری میگه که من درسهام رو کامل میخونم و بعد ۱ ساعت میرم سراغ گوشیم. بعد مشاور میگه که بیاید به صورت کلان با ارقام برخورد کنیم. ۱ ساعت در روز در سال میشه حدود ۳۵۰ ساعت! به نظرت با ۳۵۰ ساعت چند تا کتاب تست رو میشه خوند و گذاشت کنار کلاً؟! البته تا کنکور کمتر از این زمان مونده ولی اگه این نشتی ها اگه جلوشون گرفته بشه خیلی زمان بیشتری میگیریم!
      من یکی که رفتم کلا وای فای رو خاموش کنم و فقط وقتی روشن میکنم که ضروری بشه!
      امیدوارم وقتی ک ب هدفتون رسیدید و سری ب انجمن زدید مارو بی‌خبر نزارید
      بله درسته با ۳۵۰ساعت میشه کلی کار کرد و اینترنت عامل اصلی استرس خود من هست بهر حال باید هر چه زودتر منم با خودم کنار بیام و همه چیزو رها کنم و برم سراغ درسام

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن