خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تست زیست پینوکیو

سلام وقت بخیر
      من آزمون دی ماز رو ثبت نام کردم و برای هر ۳ فصل زیست کلا یک بازه ۶ روزه وقت دارم منبع تستیم هم پینوکیو خیلی سبز هست . میخواستم بدونم مشکلی نیست که فقط تست های زوج منبعمو بزنم و آزمون جمعبندی آخر ماه تست های فردشون رو هرچقد که رسیدم بزنم؟ ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چاره ای فکر نکنم داشته باشین چون زمانبندی کم و حج زیاده فقط پیشنهادم اینه حتما تو اون یک هفته جمعبندی برگردید و همه تستهای غلط و نزده رو هم بزنید من خودم هم ضریبی دارم تست میزنم از پینوکیو و برنامه ام بررسی غلط و نزده هاست در آخر
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anonyme نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      من آزمون دی ماز رو ثبت نام کردم و برای هر ۳ فصل زیست کلا یک بازه ۶ روزه وقت دارم منبع تستیم هم پینوکیو خیلی سبز هست . میخواستم بدونم مشکلی نیست که فقط تست های زوج منبعمو بزنم و آزمون جمعبندی آخر ماه تست های فردشون رو هرچقد که رسیدم بزنم؟ ممنون
      من یک نکته ای بگم برای خودم میلی کمک کرد من هم نمیرسم تستهارو کامل بزنم و پینوکیو میخونم اومدم تقسیم بر سه کردم تست های کتاب یعنی یکی میزنم دوتای بعدی رو نمیزنم بعد و هر دو روز روی یک فصل میمونم برای بار اول بعد دو روز فصل بعد بعد روز پنجم اومدم تست های دو روز اول رو دوباره تقسیم بر سه زدم خیلی به یادگیریم کمک کرد فصلی که توی دو روز به سختی ۷۰ تا تست زده بودم ازش الان ۵۰ تا ۶۰ تا تست توی یک روز تونستم بزنم شما هم میتونید بجای تقسیم بر دو تقسیم برچهار بکنید تست هارو و دو روز بعد برگردید دوباره تقسیم بر چهار یه تعداد دیگه بزنید و مثلا چند وقت بعد بیاین علامت دارا و اشتباههارو بزنین کاری که خودم هم میخوام بکنم و پیشنهاد میکنم تست کنین چه شما چه بقیه ای که زمان کمی دارند
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      من یک نکته ای بگم برای خودم میلی کمک کرد من هم نمیرسم تستهارو کامل بزنم و پینوکیو میخونم اومدم تقسیم بر سه کردم تست های کتاب یعنی یکی میزنم دوتای بعدی رو نمیزنم بعد و هر دو روز روی یک فصل میمونم برای بار اول بعد دو روز فصل بعد بعد روز پنجم اومدم تست های دو روز اول رو دوباره تقسیم بر سه زدم خیلی به یادگیریم کمک کرد فصلی که توی دو روز به سختی ۷۰ تا تست زده بودم ازش الان ۵۰ تا ۶۰ تا تست توی یک روز تونستم بزنم شما هم میتونید بجای تقسیم بر دو تقسیم برچهار بکنید تست هارو و دو روز بعد برگردید دوباره تقسیم بر چهار یه تعداد دیگه بزنید و مثلا چند وقت بعد بیاین علامت دارا و اشتباههارو بزنین کاری که خودم هم میخوام بکنم و پیشنهاد میکنم تست کنین چه شما چه بقیه ای که زمان کمی دارند
      خیلی ممنون❤️❤️

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن