خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور دی ۱۴۰۲

سلام بر دوستان عزیز لطفاً کمکم کنید که خیلی مرددم
      من الان یازدهمم بنظرتون از الان کتاب های جامع رو تهیه کنم و کنکوری سرسخت بخونم و تمام تمرکزم برای کنکور دی سال بعد باشه؟معدل دهمم ۲۰ شده ولی تست خیلی کم زدم میخوام کلاس های تاملند هم برای این دوره شرکت کنم ممنون میشم نظر بدید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza1384 نمایش پست ها
      سلام بر دوستان عزیز لطفاً کمکم کنید که خیلی مرددممن الان یازدهمم بنظرتون از الان کتاب های جامع رو تهیه کنم و کنکوری سرسخت بخونم و تمام تمرکزم برای کنکور دی سال بعد باشه؟معدل دهمم ۲۰ شده ولی تست خیلی کم زدم میخوام کلاس های تاملند هم برای این دوره شرکت کنم ممنون میشم نظر بدید.
      سلام دوست عزیز من نظر شخصی خودم رو میگم اگر از الان برنامه بزارید برای کنکور دی بنظرم خیلی خوب به نتیجه برسید به شرطی که واقعا وقت بزارید من خیلی میانه خوبی با کلاس تو سال کنکور ندارم مگر اینکه یا طرف خیلی ضعیف باشه یا خیلی وقت بزاره و از خوندن خودش قافل نشه ولی برای یازدهمی فرق میکنه بنظرم کلاس های اختصاصی رو بنویسین ولی زمین ننوشتین هم مهم نیست، ولی کلاس های جامع بنویسید نه کلاس های یازدهم یا پایه تنها، هم معمولا دبیرای جامع معروف تر هستن هم اینکه کمک بزرگی به دوازدهمتون هست و کتاب های همونی که خودشون میگن تهیه کنید ولی اگر یاد نگرفتید یا متوجه نشدید نگران نباشین طبیعی یکدفعه خوندن جامع سخته ولی ارزش داره شما امسال پایه و دوازدهم رو یادبگیرید و سال دیگه از خرداد بصورت حرفه ای بدون هر کلاسی شروع کنین به تست زنی اگر واقعا وقت بزارین بنظرم یکی از رتبه های برتر خواهید شدو مهم تر اینکه مسیری که همه به سختی سال دیگه میرن رو شما خیلی راحت تر طی میکنید
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید با این نمرات میشه ب فیزیوتراپی پردیس یا روزانه امید داشت؟؟؟
      ادبیات19----عربی17.5----دینی19.5----زبان18----فیزیک و زیست 17 ---- شیمی و ریاضی20

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط skvskv نمایش پست ها
      سلام ببخشید با این نمرات میشه ب فیزیوتراپی پردیس یا روزانه امید داشت؟؟؟
      ادبیات19----عربی17.5----دینی19.5----زبان18----فیزیک و زیست 17 ---- شیمی و ریاضی20
      بستگی به درصدهای کنکورتون داره نمره ها خوبند ولی کاش زیست و فیزیک رو‌ترمیم هم بکنید اگر امکانش هست ولی در کل نمره هاتون خوبه و با درصدهای مناصب ان شاء الله که میرسید به روزانه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن