خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بچه ها لطفا در مورد ترمیم معدل به سوال من اگه میشه پاسخ بدید. مرسی

بچه ها سلام. من فارغ التحصیل سال 91 ام در رشته ریاضی. میخوام امسال کنکور تجربی بدم. دیپلم ریاضی هم دارم قاعدتا. و دیپلم مجدد و ترمیم معدل هم نمیتونم بکنم. چون مدرک دیپلمم گرو دانشگاه قبلیمه که انصراف دادم و باید پول بدم تا بهم بدنش. یه چیزی حدود 7-8 میلیون. من قصد ندارم بگیرمش. چون اگر دانشگاه سراسری قبول شم اینبار هم، دانشگاه قبلیم مدارکمو پست میکنه به این دانشگاه جدید و نیازی نیست هزینه ای بدم بابتش. حالا با این اوصاف که من نمیتونم نه ترمیم نه دیپلم مجدد بگیرم، بنظرتون چه خاکی بر سر مبارکم باید بریزم؟ روی کنکورم سرمایه گذاری کنم؟ برای یکی مثل من، سوابق تحصیلی کمتر از 40 درصد محاسبه نخواهد شد؟ اصلا سوابق تحصیلی واسه من چطوری قراره اعمال بشه؟ نمره های عمومیم بد نشدن والا. نه خوبن نه بد. الان برای من مثلا درس زیست و ریاضی و فیزیک از 100 توی کنکور حساب میشه؟
      ببخشید که خیلی سوال پرسیدم و خواهم پرسید
      آموزش پرورش خیلی عقده ای وار به آدم جواب میده. انگار ارث باباشونو خوردیم. جواب درستی نمیدن به آدم.
      نمرات عمومیمو میذارم عکسشو.
      خلاصه دمتون گرم. مردیم از استرس. شاید یکی مثل من نتونه ترمیم کنه یا اصلن پول نداشته باشه واسه ترمیم. این چه عدالتیه؟ اینجوری که خیلی بدتر شد که.
      خلاصه مرسی پیشاپیش از پاسخگویی عزیزان.
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست %D9%BE%DB%8C%D8%B4.png   %D8%B3%D9%88%D9%85.png  

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_Z نمایش پست ها
      بچه ها سلام. من فارغ التحصیل سال 91 ام در رشته ریاضی. میخوام امسال کنکور تجربی بدم. دیپلم ریاضی هم دارم قاعدتا. و دیپلم مجدد و ترمیم معدل هم نمیتونم بکنم. چون مدرک دیپلمم گرو دانشگاه قبلیمه که انصراف دادم و باید پول بدم تا بهم بدنش. یه چیزی حدود 7-8 میلیون. من قصد ندارم بگیرمش. چون اگر دانشگاه سراسری قبول شم اینبار هم، دانشگاه قبلیم مدارکمو پست میکنه به این دانشگاه جدید و نیازی نیست هزینه ای بدم بابتش. حالا با این اوصاف که من نمیتونم نه ترمیم نه دیپلم مجدد بگیرم، بنظرتون چه خاکی بر سر مبارکم باید بریزم؟ روی کنکورم سرمایه گذاری کنم؟ برای یکی مثل من، سوابق تحصیلی کمتر از 40 درصد محاسبه نخواهد شد؟ اصلا سوابق تحصیلی واسه من چطوری قراره اعمال بشه؟ نمره های عمومیم بد نشدن والا. نه خوبن نه بد. الان برای من مثلا درس زیست و ریاضی و فیزیک از 100 توی کنکور حساب میشه؟
      ببخشید که خیلی سوال پرسیدم و خواهم پرسید
      آموزش پرورش خیلی عقده ای وار به آدم جواب میده. انگار ارث باباشونو خوردیم. جواب درستی نمیدن به آدم.
      نمرات عمومیمو میذارم عکسشو.
      خلاصه دمتون گرم. مردیم از استرس. شاید یکی مثل من نتونه ترمیم کنه یا اصلن پول نداشته باشه واسه ترمیم. این چه عدالتیه؟ اینجوری که خیلی بدتر شد که.
      خلاصه مرسی پیشاپیش از پاسخگویی عزیزان.
      سلام من ادامه صحبتتون رو جواب نمیدم همون قسمت اولش که گفتینو میگم اصلا نیازی به پرداخت هزینه دانشگاه نیست برای دیپلم مجدد تجربی هیچ چیزی از دانشگاه نمیخوان شما میرید آموزش پرورش یه سری مدارک ازتون میخوان از مدرسه بیارید نه از دانشگاه و بعدش معرفیتون میکنن بزرگسالان برا امتحان نهایی
      یک ماه نیست خودم این راهو رفتم برای همین مطمئنم
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون که جواب دادید. رفتم اتفاقا و بهم گفتن اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی م رو بیارم که اصل مدرک دیپلمم پیش دانشگاست و فقط اصل مدرک پیش دانشگاهیم پیش خودمه.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون که جواب دادید. رفتم اتفاقا و بهم گفتن اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی م رو بیارم که اصل مدرک دیپلمم پیش دانشگاست و فقط اصل مدرک پیش دانشگاهیم پیش خودمه.

از من هیچ چیزی از دانشگاه نخواستند اصل دیپلم هم نخواستند بهشون بگید دسترسی ندارم بعلاوه اطلاعتم تو سامانه جامع دیپکد هست و اگر اصرار کردند بگید از مدرسه لیست کارنامه های سالانه دفتر مدارس رو میارم. از طریق اونا پیگری کنین خیلی بهتره تا اصلا ترمیم معدل نکنید بگین شهرهای دیگه آموزش پرورش فقط نامه سوابق تحصیلی ندرسه میخواد شما چرا اذیت میکنید یکی دو روز برین روی اعصابشون بهتره تا بخواین بی خیال دیپلم مجدد بشین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      از من هیچ چیزی از دانشگاه نخواستند اصل دیپلم هم نخواستند بهشون بگید دسترسی ندارم بعلاوه اطلاعتم تو سامانه جامع دیپکد هست و اگر اصرار کردند بگید از مدرسه لیست کارنامه های سالانه دفتر مدارس رو میارم. از طریق اونا پیگری کنین خیلی بهتره تا اصلا ترمیم معدل نکنید بگین شهرهای دیگه آموزش پرورش فقط نامه سوابق تحصیلی ندرسه میخواد شما چرا اذیت میکنید یکی دو روز برین روی اعصابشون بهتره تا بخواین بی خیال دیپلم مجدد بشین
      سلام .شما چند سالتون هست و چه رشته دانشگاهی ای خوندید ؟ البته اگر دلتون میخواد جواب بدید .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Barca نمایش پست ها
      سلام .شما چند سالتون هست و چه رشته دانشگاهی ای خوندید ؟ البته اگر دلتون میخواد جواب بدید .
      سلام مشکلی نداره متولد ۶۹ هستم خسابداری خوندم و دانشجوی ارشد مدیریت اجرایی بودم که انصراف دادم نه سالی هم حدودا سابقه دارم ولی تصمیم گرفتم کلا مسیرم رو عوض کنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم مکانیک سیالات بودم انصراف دادم. الان واسه دیپلمه های ریاضی ای که میخوان کنکور تجربی بدن، درسای عمومی+ شیمی+ فیزیک تطبیق داده میشه فقط؟
      ینی زیست و ریاضی از صد و اونم فقط کنکور حساب میشه؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم مکانیک سیالات بودم انصراف دادم. الان واسه دیپلمه های ریاضی ای که میخوان کنکور تجربی بدن، درسای عمومی+ شیمی+ فیزیک تطبیق داده میشه فقط؟
      ینی زیست و ریاضی از صد و اونم فقط کنکور حساب میشه؟
      باتوجه به اینکه پیش دانشگاهی بود اون موقع و نظام قدیم فکر کنم کلا عوض بشه برای فیزیک ریاضی هم امتحان بدین من که امتحان دادم البته من فارغ التحصیل ۸۷ بودم اون موقع نهایی سوم دبیرستان بود نه پیش دانشگاهی ولی فکر میکنم کل امتحان هارو بگیرند دوباره

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      سلام من ادامه صحبتتون رو جواب نمیدم همون قسمت اولش که گفتینو میگم اصلا نیازی به پرداخت هزینه دانشگاه نیست برای دیپلم مجدد تجربی هیچ چیزی از دانشگاه نمیخوان شما میرید آموزش پرورش یه سری مدارک ازتون میخوان از مدرسه بیارید نه از دانشگاه و بعدش معرفیتون میکنن بزرگسالان برا امتحان نهایی
      یک ماه نیست خودم این راهو رفتم برای همین مطمئنم
      میخواید کنکور تجربی شرکت کنید؟
      چه رشته ای مد نظرتون هست؟
      یا الله/توکل بر خودت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها

میخواید کنکور تجربی شرکت کنید؟
      چه رشته ای مد نظرتون هست؟
      بله میخوام دوباره بخونم
      راستش برعکس همه من بیشتر علاقه ام به فیزیوتراپی هست تمایلی به سه رشته اصلی ندارم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی در مورد اینکه من یبار ترمیم تجربی چند سال پیش کردم نمیتونه توضیح بده الان چیکار کنم؟ من یبار اولین سالی که ترمیم گذاشتن رفتم یدونه درس جوگیرانه ترمیم کردم نمرمم فرقی نکرد این ماه رفتم آموزش و پرورش گفتن اصلا به هیچ وجه نمیتونین ترمیم کنین دوباره خب یکی مثل من باید چیکار کنه آخه؟ نمیتونم دیپلم ریاضی بگیرم با اون کنکور تجربی بدم؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه فک کنم مجبوری درصد اون درستو توی کنکور بالا بزنی تا تراز بالایی براش در نظر گرفته بشه و تا حدی کسری معدلتو بشوره ببره. اگه میتونی یه درسو توی کنکور 100 بزن. این تراز و خیلی میبره بالا.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها. اگه کسی میخونه جواب بده. تاثیر درصد 100 چطور؟ ینی مثلا دو تا درصد 100 داشته باشیم توی کنکور، میتونه جبران کنه معدلو؟ من واقعا هرجور شده روی کنکورم برنامه ریزی میکنم نه روی نهایی. یه تحقیقی میکنم ببینم چه میشه کرد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      کسی در مورد اینکه من یبار ترمیم تجربی چند سال پیش کردم نمیتونه توضیح بده الان چیکار کنم؟ من یبار اولین سالی که ترمیم گذاشتن رفتم یدونه درس جوگیرانه ترمیم کردم نمرمم فرقی نکرد این ماه رفتم آموزش و پرورش گفتن اصلا به هیچ وجه نمیتونین ترمیم کنین دوباره خب یکی مثل من باید چیکار کنه آخه؟ نمیتونم دیپلم ریاضی بگیرم با اون کنکور تجربی بدم؟
      خب یه درس رو‌ترمیم کردین بقیه رو چرا نمیزارند باقی رو ترمیم کنین بنظرم دیپلم ریاضی اشتباهه

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      تا جایی که من خبر دارم ، گرفتن دیپلم دوم و شرکت با اون توی کنکور مشکلی نداره. قبلا لازم بود دیپلم دوم با کنکور حتما متناظر باشه ولی توی دفترچه ثبت نام کنکور سال 1401 این منع رو برداشتن. حالا برای 402 نمی دونم چطوریاست . دفترچه کنکور 402 اوایل ابان میاد اگر قرار باشه دی هم کنکور برگزار بشه ( که انشالله لغو بشه چون کنکور دی امسال خیلی ناعادلانه است)) و موقع ثبت نام ترمیم معدل دی هم همون اویل ابان معمولا. البته خوبه که یه 10 روز دیگه بری یه مدرسه بزرگسالان شهرتون بگی میخام برای دیپلم دوم اقدام کنم ببین چی میگن .

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن