خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      فکر میکنم ریاضی و فیزیک هم تاثیر بدن چون ریاضی فیزیک رشته ریاضی بیشتر هم هست و چیزی از مباحث کم تر نداره بخصوص فیزیک باز ریاضی یه جاهایی مثل هندسه یا گسسته جدا میشه ولی فیزیک نه
      سلام وقت بخیر
      من چند تا سوال داشتم خوشحال میشم اگه وقت داشتید جواب بدید .
      ترمیم معدل میشه تو خرداد ماه هم انجام بشه؟ ( چند تا مصاحبه با مسئولین آموزش و پرورش بود که گفتند فقط شهریور و دی ماه )
      برای ثبت نام باید به کجا مراجعه کنم و اینکه چه زمانی باید برای امتحانات خرداد و دی باید اقدام کنم؟
      چه مدارکی میخوان؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janan نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      من چند تا سوال داشتم خوشحال میشم اگه وقت داشتید جواب بدید .
      ترمیم معدل میشه تو خرداد ماه هم انجام بشه؟ ( چند تا مصاحبه با مسئولین آموزش و پرورش بود که گفتند فقط شهریور و دی ماه )
      برای ثبت نام باید به کجا مراجعه کنم و اینکه چه زمانی باید برای امتحانات خرداد و دی باید اقدام کنم؟
      چه مدارکی میخوان؟
      سلام وقت شما هم بخیر
      ببینین من آخرین مصاحبه ای که دیدم توی هفته اول دوم شهریور بود گفتند هرکسی میتونه توی شهریور، دی و خرداد سال کنکورش ترمیم کنه و اینکه میتونه توی هرکدوم چندتا درس برداره یه فیلم بود تو تلگرام کانالای خبری گذاشته بودند ضبط شده از صداسیما اگر بعد از اون دوباره چیزی گفتند نمیدونم ولی بنظرم مثل همین آیین نامه هفته پیش تا یکی دو هفته آینده ایین نامه ای اعلام میکنند نگران نباشید برای ترمیم معدل مدارس بزرگسالان و برای دیپلم مجدد آموزش پرورش ناحیه خودتون من چون دیپلم مجدد بودم رفتم آموزش پرورش و ازم کارنامه سه سال آخر و ریز نمرات و ... خواستند که رفتم از مدرسه گرفتم اصلا خودشون مال مدرسه رو خواستند نه چیزایی که دادم دانشگاه قبلا

پیشنهادم اینه دینی و فارسی رو اگر صد در صد امکان انتخاب بود توی خرداد بدید امثال شهریور خیلی سخت گرفتند این دوتارو چون تاثیرشونم بالاست بهتره خوب خونده باشین
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

ترمیم نکردم من نظام قدیم بودم مرداد رفتم درخواست دیپلم مجدد دادم و گرفتم دوباره دیپلم تجربی
      حالا برای دی یا خرداد میرم برای ترمیم
      شما مرداد امسال درخواست دیپلم مجدد دادین و شهریور دیپلم مجدد گرفتید؟ من توی گوگل سرچ کردم نوشته بود برای دیپلم مجدد باید مهرماه ثبت نام کرد، چنین چیزی نیست؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،
      برای دیپلم مجدد باید دهم و یازدهم و دوازدهم رو امتحان داد یا فقط دوازدهم ؟؟
      اگر فقط دوازدهم هست، بعد از دریافت دیپلم رشته جدید، میشه رفت دروس یازدهم اون رشته رو هم امتحان داد ؟؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      سلام،
      برای دیپلم مجدد باید دهم و یازدهم و دوازدهم رو امتحان داد یا فقط دوازدهم ؟؟
      اگر فقط دوازدهم هست، بعد از دریافت دیپلم رشته جدید، میشه رفت دروس یازدهم اون رشته رو هم امتحان داد ؟؟
      سلام فعلا قانونی برای یازدهم دهم نزاشتن دیپلم مجدد برای دوازدهم هست فقط

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام فعلا قانونی برای یازدهم دهم نزاشتن دیپلم مجدد برای دوازدهم هست فقط
      میشه سوالای منم جواب بدید
      اگه کسی بخواد مثلا خرداد سال آینده دیپلم مجدد بگیره تا چه زمانی فرصت داره برای درخواست و ثبت نام؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
      میشه سوالای منم جواب بدید
      اگه کسی بخواد مثلا خرداد سال آینده دیپلم مجدد بگیره تا چه زمانی فرصت داره برای درخواست و ثبت نام؟
      راستش دقیق نمیدونم باید از آموزش پرورش بپرسید ولی فکر میکنم نهایتا دو‌هفته مونده به شروع امتحانات خرداد ماه برای خودم اینطوری شد حدودا دو هفته قبل از امتحانات شهریور ثبت نام کردم و روزی که ثبت نام کردم دقیقا آخرین روز بود فکر میکنم ۱۸ یا ۱۹‌مرداد بود

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

راستش دقیق نمیدونم باید از آموزش پرورش بپرسید ولی فکر میکنم نهایتا دو‌هفته مونده به شروع امتحانات خرداد ماه برای خودم اینطوری شد حدودا دو هفته قبل از امتحانات شهریور ثبت نام کردم و روزی که ثبت نام کردم دقیقا آخرین روز بود فکر میکنم ۱۸ یا ۱۹‌مرداد بود
      اقا یه سوال اگر دوتا دیپلم داشته باشی تجربی و ریاضی میتونی با ریاضی کنکور تجربی بدی؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      اقا یه سوال اگر دوتا دیپلم داشته باشی تجربی و ریاضی میتونی با ریاضی کنکور تجربی بدی؟
      متاسفانه اطلاعی ندارم در اینباره

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن