خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      خب یه درس رو‌ترمیم کردین بقیه رو چرا نمیزارند باقی رو ترمیم کنین بنظرم دیپلم ریاضی اشتباهه
      کلا فقط میگن یباره ترمیم رفتی دیگه نمیتونی فقط همینو میگن

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      تا جایی که من خبر دارم ، گرفتن دیپلم دوم و شرکت با اون توی کنکور مشکلی نداره. قبلا لازم بود دیپلم دوم با کنکور حتما متناظر باشه ولی توی دفترچه ثبت نام کنکور سال 1401 این منع رو برداشتن. حالا برای 402 نمی دونم چطوریاست . دفترچه کنکور 402 اوایل ابان میاد اگر قرار باشه دی هم کنکور برگزار بشه ( که انشالله لغو بشه چون کنکور دی امسال خیلی ناعادلانه است)) و موقع ثبت نام ترمیم معدل دی هم همون اویل ابان معمولا. البته خوبه که یه 10 روز دیگه بری یه مدرسه بزرگسالان شهرتون بگی میخام برای دیپلم دوم اقدام کنم ببین چی میگن .
      توی این اطلاعیه جدید سنجش اون بند اخر گفته سوابق تحصیلی مورد نظر فک کنم منظورش همونه که با هر دیپلمی اگر نشه که ترمیمم نتونم عملا از رقابت کنکرو حذفم واقعا **** با این مصوباتشون

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینو ببینید. بنظرم منطقی گفته. بشینید درستونو بخونید بابا به جای این نگرانیا. با خودمم هستم البتهopera-snapshot_2022-09-23_015741_forum.konkur..pngبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Opera Snapshot_2022-09-23_015741_forum.konkur.in.png
مشاهده: 211
حجم: 196.3 کیلو بایت

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب یه درس رو‌ترمیم کردین بقیه رو چرا نمیزارند باقی رو ترمیم کنین بنظرم دیپلم ریاضی اشتباهه
      سلام شما نظام قدیم ترمیم معدل کردین؟ چطور ترمیم کردبن؟ چه درسهایی رو امتحان بابد داد؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هنگامه اتشی نمایش پست ها
      سلام شما نظام قدیم ترمیم معدل کردین؟ چطور ترمیم کردبن؟ چه درسهایی رو امتحان بابد داد؟
      سلام

ترمیم نکردم من نظام قدیم بودم مرداد رفتم درخواست دیپلم مجدد دادم و گرفتم دوباره دیپلم تجربی
      حالا برای دی یا خرداد میرم برای ترمیم
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

ترمیم نکردم من نظام قدیم بودم مرداد رفتم درخواست دیپلم مجدد دادم و گرفتم دوباره دیپلم تجربی
      حالا برای دی یا خرداد میرم برای ترمیم
      خب الان من دیپلم تجربی دارم بازم باید درخواست دیپلم مجدد بدم ؟ (نظام قدیم سال 97 )
      یا باید ترمیم معدل برم؟

+
      چه کتابایی واسه نهایی کامله؟ شما کدومش رو خوندین؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

خب الان من دیپلم تجربی دارم بازم باید درخواست دیپلم مجدد بدم ؟ (نظام قدیم سال 97 )
      یا باید ترمیم معدل برم؟

+
      چه کتابایی واسه نهایی کامله؟ شما کدومش رو خوندین؟
      حقیقتش در مورد شما نمیدونم چی بگم شما بنظرم یه سری از درس هارو نداشتین قبلا ولی از اون طرف هم دیپام مجدد میگند فقط برای تغییر رشته هست شما بنظرم برید آموزش پرورش منطقه تون از اونا بپرسید واحدش یکیه مسئول ترمیم و دیپلم مجدد یه واحد بود تو همدان
      من واقعیتش فردای روزی که جواب هارو دادند رفتم اقدام کردم برای دیپلم مجدد خیلی وقت برای خوندن نداشتم چون از یکم شروع شد اصل مشکلم هم تو حفظی ها بود و شیمی من اکانت فیدیبو دارم توی فیدیبو با تخفیفاش کتاب گرفتم که سبک بشه قیمتش برام شگفت انگیز شیمی خوندم با من و درسام ولی واقعا یکیش بسه شیمی بنظرم نیازی به دوتاش نیست و ویدیو شب امتحان امید فراهانیم توصیه میکنم نمیدونم کلاساش خوبه یا نه ولی ویدیو شب امتحانش از بقیه بهتر بود شیمی ۱۹ شدم ریاضی من و درسام خوندم با شب امتحان و ویدیوآمادگی امتحان نهایی حیدری اونو بیست شدم
      فیزیک و زیست بنظرم کتاب درسی بخونید و شب امتحان هردوتاشون من خوب نشدم ولی تو حفظیا خراب کردم نه تو تو سوال سختا و حالا ترمیم میکنم
      دینی فرمول بیست از تو گاجینو خوندم ولی بنظرم من و درسام یا شب امتحان در کنار کتاب بهتره و کافی هست

عربی و فارسی من و درسام خوندم این دوتا هم خوب نشدم ولی بخاطر کتاب نبود بخاطر پایه خودم بود ضعیف بودم بنظرم همون دوتا خوبه برای این دوتا درس

اجتماعی و سلامت بهداشتم فقط کتاب شب امتحان داشتم خوبم بود

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      و اینکه پیشنهاد میکنم برای ترمیم تو دو‌پارت اقدام کنید درسهای روتین تر که خیلی تغییر نمیدن مثل ریاضی و فیزیک رو الان بدین ولی درسهای حفظی رو بیشتر از یکی دوتا ندید و دینی هم بزارین برای بعدا دینی امسال و فارسی امسال شهریور خیلی سخت بود بنظرم خرداد رو بهتر برگزار کنند چون اگه انقدر سخت بگیرند خیلی. امار تجدیدی میره بالا ولی ریاضی، فیزیک، شیمی یا زیست روتین بودن خداییش اجتماعی هم مناسب بود سوالاش

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من سوالی دارم .من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم و دپیلم خودم رو سال ۸۸ گرفتم و پیش ۸۹ . اون زمان فقط دیپلم نهایی بود و پیش نهایی نشده بود . اگر بخوام کنکور انسانی ۴۰۲ شرکت کنم طبق مصوبه شورا سوابق دیپلم نظام قدیم ۳۰ درصد و پیش ۱۰ درصده . وگفته شده همه باید سوابق تحصیلیه عمومی داشته باشن . خب من سابقه تحصیلیه دیپلم رو دارم ولی پیش رو سایقه تحصیلی ندارم . چجوری میشه ؟ یعنی اون ۱۰ درصد رو برام در نظر نمیگیرن و ناقص حساب میکنن ؟؟ ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام یه سوال داشتم . من سال ۸۸ دیپلم گرفتم و پیش ۸۹ رشته تجربی . اگر بخوام کنکور ۴۰۲ انسانی بدم طبق مصوبه شورا همه باید سابقه ی تحصیلی رو در دروس عمومی داشته باشن که نظام قدیم رو گفتن ۳۰ درصد دیپلم و ۱۰ درصد پیش . با توجه به اینکه اون موقع فقط دیپلم نهایی بوده و پیش نبوده و من فقط برای دیپلم سابقه ی تحصیلی دارم آیا اون ۱۰ درصد برام حساب نمیشه ؟ چجوری در نظر گرفته میشه ؟ یا چجوری باید سابقه ی دروس عمومی توی پیش ایجاد کرد ؟ ممنون میشم کسی میدونه توضیح بده

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و اینکه پیشنهاد میکنم برای ترمیم تو دو‌پارت اقدام کنید درسهای روتین تر که خیلی تغییر نمیدن مثل ریاضی و فیزیک رو الان بدین ولی درسهای حفظی رو بیشتر از یکی دوتا ندید و دینی هم بزارین برای بعدا دینی امسال و فارسی امسال شهریور خیلی سخت بود بنظرم خرداد رو بهتر برگزار کنند چون اگه انقدر سخت بگیرند خیلی. امار تجدیدی میره بالا ولی ریاضی، فیزیک، شیمی یا زیست روتین بودن خداییش اجتماعی هم مناسب بود سوالاش
      شما دیپلم اولتون برای چه رشته ای بود؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هزینه دیپلم مجدد چقدر شد؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
      شما دیپلم اولتون برای چه رشته ای بود؟
      برای من هر درس فکر کنم چهل بود یادم نیست دقیقا فکر کنم نزدیک ۵۰۰ تا ۶۰۰ شد سیزده تا درس بود من ریاضی بودم تجربی گرفتم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشاور می گفت اگه دیپلم ریاضی باشین فقط نمره های عمومی ها و شیمی براتون تاثیر داده می شه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asman نمایش پست ها
      مشاور می گفت اگه دیپلم ریاضی باشین فقط نمره های عمومی ها و شیمی براتون تاثیر داده می شه
      فکر میکنم ریاضی و فیزیک هم تاثیر بدن چون ریاضی فیزیک رشته ریاضی بیشتر هم هست و چیزی از مباحث کم تر نداره بخصوص فیزیک باز ریاضی یه جاهایی مثل هندسه یا گسسته جدا میشه ولی فیزیک نه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن