خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

Question منابعم خوبه؟

سلام . وقتتون بخیر . به نظرتون این منابع برای کنکور 402 مناسبه؟ سطح فعلی ضعیف دارم

ریاضی : جامع خیلی سبز برای آموزش اولیه کار میکنم. برای سطح پیشرفته به نظرتون جامع iq بهتره یا جامع نشر الگو + موج آزمون ؟ و 100 آزمون مهر و ماه ؟

زیست : خیلی سبز های تک پایه برای آموزش اولیه و iq جامع برای پیشرفته؟ موج آزمون هم از اول مهر کار بکنم خوبه ؟

شیمی : مبتکران های هرسه پایه + iqجامع برای سطح بالا؟ مسائل خیلی سبز یا نشر الگو؟ موج آزمون در طول سال و فصل آزمون در دوره جمع بندی ؟

فیزیک: جامع خیلی سبز تک جلدی برای اموزش اولیه و جامع نشر الگو پایه و دوازدهم برای سطح پیشرفته؟ در طول سال موج ازمون کار بشه بهتره یا فصل ازمون؟

زمین: جامع خیلی سبز یا جامع مهر وماه ؟

عمومی حذفهه ولی برای نهایی لازمه و منم عمومیم ضعیفه

برای عربی چه کتابی بخرم که درسنامه کامل داشته باشه؟ عربیم خیلی ضعیفه
      موضوعی هم لازمه یگیرم؟

ادبیات هم کتاب با درسنامه عالی معرفی کنید لطفا
      موضوعی هم بگید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر
      این تاپیک رو بهتون معرفی میکنم که کامل ترین توضیحاتی هست که راجب بررسی کتاب ها دیدم
      بررسی و معرفی جامع منابع کنکوری ویژه 1402 و 1403
      mucizelere inanırım

3. Top | #3
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      جای خالی منابع پیشرفته پرومکس خالیه. به هیچ عنوان منبع تک پایه رو نخر به خصوص مبتکرانو که عمرا برسی بزنی.همین خیلی سبز جامع هارو بخر خلاص.برا سطح پیشرفته میتونی سوال کنکور یا سوالای آزمون ازمایشی هارو بزنی
      ویرایش توسط Alix : 31 شهریور 1401 در ساعت 19:24

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سردرگم نمایش پست ها
      سلام . وقتتون بخیر . به نظرتون این منابع برای کنکور 402 مناسبه؟ سطح فعلی ضعیف دارم

ریاضی : جامع خیلی سبز برای آموزش اولیه کار میکنم. برای سطح پیشرفته به نظرتون جامع iq بهتره یا جامع نشر الگو + موج آزمون ؟ و 100 آزمون مهر و ماه ؟

زیست : خیلی سبز های تک پایه برای آموزش اولیه و iq جامع برای پیشرفته؟ موج آزمون هم از اول مهر کار بکنم خوبه ؟

شیمی : مبتکران های هرسه پایه + iqجامع برای سطح بالا؟ مسائل خیلی سبز یا نشر الگو؟ موج آزمون در طول سال و فصل آزمون در دوره جمع بندی ؟

فیزیک: جامع خیلی سبز تک جلدی برای اموزش اولیه و جامع نشر الگو پایه و دوازدهم برای سطح پیشرفته؟ در طول سال موج ازمون کار بشه بهتره یا فصل ازمون؟

زمین: جامع خیلی سبز یا جامع مهر وماه ؟

عمومی حذفهه ولی برای نهایی لازمه و منم عمومیم ضعیفه

برای عربی چه کتابی بخرم که درسنامه کامل داشته باشه؟ عربیم خیلی ضعیفه
      موضوعی هم لازمه یگیرم؟

ادبیات هم کتاب با درسنامه عالی معرفی کنید لطفا
      موضوعی هم بگید
      سلام بنظرتون میرسید این همه سوال رو؟ واقعا این تعداد کتاب خوندنش تو یکسال سخته ها اونم اگر بخواین هر کتاب رو دوبار تست هاشو بزنین ۲۰ تا ۳۰ هزار تست میشه حداقل بنظرتون میرسید؟ اگر واقعا تمایل به خوندن دارین رویایی قدم برندارین سبک شروع کنین همون منابع روتین همه رو بگیرید مهم اینه بتونین چندبار دوره کنین و اشکالاتتون رو بررسی کنین
      بنظر همون کتابهایی که برای شروع نوشتین خوب هستند بگیرید و وقتی دوبار تستهاشون رو زدید و خوب خوندینشون دنبال منابع دیگه باشین و توی این مدت هم یه آزمون خوب ثبت نام کنین نه برای سوالای سخت سوالای منطقی و نزدیک به کنکورمن خودم با عربی و فارسی ۳ من و درسام خیلی اوکی بودم ولی باتوجه به زمانیکه داریم تا امتحان نهایی صبر کنین ببینین گاج هم کتاب فرمول ۲۰ میزنه براشون یا نه اونا هم کتابای خوبین من دینیش رو خوندم برای امتحان خوبیش اینه آموزش تصویری هم داره
      زمین هم سلیقه ایه ولی خیلی سبز من یه نگاه کلی انداختم درسنامه هاش برام خیلی طولانی به نظر رسید من حوصلم نمیگیره مهر و ماه گرفتم
      فقط تو شیمی یه پیشنهادی میکنم قبل خرید مبتکران اگر نخریدید یه چک بکنین ببینید میرسید اون همه درسنامه بخونید و تست بزنید من خودم واقعا تو درسنامه های بلند گیج میشم و درسنامه خلاصه رو بهتر متوجه میشم من خودم خیلی سبز جامع گرفتم بنظرم بد نیست میکرو جامع هم خوبه از آیکیو هم شنیدم بهتره بنظرم روی یکی از این دوتا سرمایه گذاری کنین مثلا همون میکرو جامع کلا میتونه از دو منبع بی نیازتون بکنه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

5. Top | #5
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط akhansari نمایش پست ها
      سلام بنظرتون میرسید این همه سوال رو؟ واقعا این تعداد کتاب خوندنش تو یکسال سخته ها اونم اگر بخواین هر کتاب رو دوبار تست هاشو بزنین ۲۰ تا ۳۰ هزار تست میشه حداقل بنظرتون میرسید؟ اگر واقعا تمایل به خوندن دارین رویایی قدم برندارین سبک شروع کنین همون منابع روتین همه رو بگیرید مهم اینه بتونین چندبار دوره کنین و اشکالاتتون رو بررسی کنین
      بنظر همون کتابهایی که برای شروع نوشتین خوب هستند بگیرید و وقتی دوبار تستهاشون رو زدید و خوب خوندینشون دنبال منابع دیگه باشین و توی این مدت هم یه آزمون خوب ثبت نام کنین نه برای سوالای سخت سوالای منطقی و نزدیک به کنکورمن خودم با عربی و فارسی ۳ من و درسام خیلی اوکی بودم ولی باتوجه به زمانیکه داریم تا امتحان نهایی صبر کنین ببینین گاج هم کتاب فرمول ۲۰ میزنه براشون یا نه اونا هم کتابای خوبین من دینیش رو خوندم برای امتحان خوبیش اینه آموزش تصویری هم داره
      زمین هم سلیقه ایه ولی خیلی سبز من یه نگاه کلی انداختم درسنامه هاش برام خیلی طولانی به نظر رسید من حوصلم نمیگیره مهر و ماه گرفتم
      فقط تو شیمی یه پیشنهادی میکنم قبل خرید مبتکران اگر نخریدید یه چک بکنین ببینید میرسید اون همه درسنامه بخونید و تست بزنید من خودم واقعا تو درسنامه های بلند گیج میشم و درسنامه خلاصه رو بهتر متوجه میشم من خودم خیلی سبز جامع گرفتم بنظرم بد نیست میکرو جامع هم خوبه از آیکیو هم شنیدم بهتره بنظرم روی یکی از این دوتا سرمایه گذاری کنین مثلا همون میکرو جامع کلا میتونه از دو منبع بی نیازتون بکنه

سلام ممنون

مبتکران رو اتفاقا برای درسنامش میخوام بگیرم . چون شیمی ضعیفی دارم
      و فقط هم میخوام تست های v.i.t رو بزم . زیاده به نظرتون ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سردرگم نمایش پست ها
      سلام ممنون

مبتکران رو اتفاقا برای درسنامش میخوام بگیرم . چون شیمی ضعیفی دارم
      و فقط هم میخوام تست های v.i.t رو بزم . زیاده به نظرتون ؟
      ببین من یه مثال میزنم برای آرایش الکترون نقطه و ساختار لوییس شاید ۲۰ صفحه مبتکران توضیح داده و من خوندم خودم هیچی نفهمیدم بعد همونو تو خیلی سبز جامع تو یم صفحه توضیح داده و آدم میفهمه کامل در کل بنظرم سلیقه ای هست من میبینم خیلیا میگن مبتکران ولی من خودم بدردم نخورد واقعا چون درسنامه زیاد گیجم میکنه بعلاوه قیمتش نزدیک ۱.۵ میشه بخوای بخری من موافق کلاس نیستم مگر اینکه ضعیف باشی خیلی اینجوری بری کلاس به صرفه تر هست بنظرم هم جزوه میدن هم آموزش روان تر هم تست خودشون میدن ولی اولویتت یادگیری خودت باشه و زیاد اسیر کلاس نشو
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن